Νέα

Ποιά στρίπερ σας έχει κάνει να πάθετε αμόκ από τον χορό της;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 314
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
το εχω κοψει το σπορ με τα στριπ σοου αλλα δεν θα ξεχασω πριν απο 8χρονια νομιζω μια μαργαριτα απο ουκρανια στο baby o στη συγγρου που με εκανε να νομιζω οτι γαμαω κωλο και εχυσα για πλακα :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:παρεπιμτοντως τι απεγινε αυτη;αν ξερει κανεις ας στειλει πμ
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
το εχω κοψει το σπορ με τα στριπ σοου αλλα δεν θα ξεχασω πριν απο 8χρονια νομιζω μια μαργαριτα απο ουκρανια στο baby o στη συγγρου που με εκανε να νομιζω οτι γαμαω κωλο και εχυσα για πλακα :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:παρεπιμτοντως τι απεγινε αυτη;αν ξερει κανεις ας στειλει πμ

αξεχαστη....το καλυτερο τριψοπουτσι ever!χορευε και κουνιοταν λες και ηταν στην σιβηρια με -60 και ετριβε με μανια το κωλι της πανω στο καλοριφερ για να ζεσταθει ο κωλαρακος της...μαμα μια...τί κωλαρακι ηταν αυτο παιδια? :bigdick: :bigdick: :bigdick:
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
αξεχαστη....το καλυτερο τριψοπουτσι ever!χορευε και κουνιοταν λες και ηταν στην σιβηρια με -60 και ετριβε με μανια το κωλι της πανω στο καλοριφερ για να ζεσταθει ο κωλαρακος της...μαμα μια...τί κωλαρακι ηταν αυτο παιδια? :bigdick: :bigdick: :bigdick:
πρωτη φορα που ειμουν ντυμενος και εχυσα απλα απο το κουνημα της κωλαρας της πανω μου,σου εδινε μια αισθηση οτι γαμας κωλο εκεινη την ωρα.απλα απιστευτο :rockon: :rockon: :rockon: βασο αφου εισαι και ειδικος στα στριπ μηπως γνωριζεις τι απεγινε? :huh:
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
πρωτη φορα που ειμουν ντυμενος και εχυσα απλα απο το κουνημα της κωλαρας της πανω μου,σου εδινε μια αισθηση οτι γαμας κωλο εκεινη την ωρα.απλα απιστευτο :rockon: :rockon: :rockon: βασο αφου εισαι και ειδικος στα στριπ μηπως γνωριζεις τι απεγινε? :huh:

στην αρχη λουλουδου στα μπουζουκια και μετα αγνωστον....
 

Επισκέπτης
εμενα παντως επαθε αμοκ μια στριπερ απ'τον χορο μου. ;)

η πατριτσια επι εποχης Baby O Νικαιας. :rockon: :rockon: :rockon:
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
αξεχαστη....το καλυτερο τριψοπουτσι ever!χορευε και κουνιοταν λες και ηταν στην σιβηρια με -60 και ετριβε με μανια το κωλι της πανω στο καλοριφερ για να ζεσταθει ο κωλαρακος της...μαμα μια...τί κωλαρακι ηταν αυτο παιδια? :bigdick: :bigdick: :bigdick:

Σε παρακαλώ... αποκλείεται καλύτερο από την Όλγα μου!
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
Σε παρακαλώ... αποκλείεται καλύτερο από την Όλγα μου!

καπετανιε μου την ολγα απο μουσες λες? εγω παντως το μιλενακι δεν το αλλαζω και ας ειναι ντεκαφεινε. το βελουδινο μεταξοσκωληκισιο τρυφερο δερματακι του ειναι απιστευτα ευκαβλο :rockon:
 

Επισκέπτης
Το έχω ξαναπει σαν τη Νικόλ δεν υπάρχει στριπερ. Πρωτοήρθε στο baby o και στη συνέχεια μετατέθηκε  στο λίντο όπου τη γνώρισα εγώ και η ψωλή μου.. Πρώτη φορά ο πούτσος μου έκανε τόσο μεγάλη χαρά για φραπέ :bigdick:
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
καπετανιε μου την ολγα απο μουσες λες? εγω παντως το μιλενακι δεν το αλλαζω και ας ειναι ντεκαφεινε. το βελουδινο μεταξοσκωληκισιο τρυφερο δερματακι του ειναι απιστευτα ευκαβλο :rockon:

Όλγα (με την τσίχλα) πρώην Άφρο, Ανατολή και τώρα Πειραιώς, όχι Μούσες
 

peter_meli1970

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Το κορυφαίο dance για μένα το έκανε η Μαργαρίτα , η ξανθούλα ουκρανέζα στο BabyO Συγγρού και πιο πριν στο Prince Palace στην Κόρινθο,  :think: το θυμάται κανείς ????  Ξέρει κανείς νέα της ???  :-
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
Το κορυφαίο dance για μένα το έκανε η Μαργαρίτα , η ξανθούλα ουκρανέζα στο BabyO Συγγρού και πιο πριν στο Prince Palace στην Κόρινθο,  :think: το θυμάται κανείς ????  Ξέρει κανείς νέα της ???   :-
το prince palace στην κορινθο ειναι ακομη ανοιχτο? και που ακριβως βρισκεται?
 

zafkos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2006
Μηνύματα
221
Like
34
Πόντοι
1
δεν ειναι πια ανοικτο. ηταν στο δρομο προς εξαμιλια. ηρωικο μαγαζι και πολυ μπροστα για τον καιρο του. κριμα που εκλεισε. εχει μεινει ενα αποτυχημενο ιδρυμα στο λουτρακι μονο
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
δεν ειναι πια ανοικτο. ηταν στο δρομο προς εξαμιλια. ηρωικο μαγαζι και πολυ μπροστα για τον καιρο του. κριμα που εκλεισε. εχει μεινει ενα αποτυχημενο ιδρυμα στο λουτρακι μονο

Φιλε πραγματικα δεν το ηξερα / στο Λουτρακι εχει μεινει το Babylon πρωην Sexyland το οποιο ειναι για τον πουτσο .... 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom