Νέα

Ποιά στρίπερ σας έχει κάνει να πάθετε αμόκ από τον χορό της;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 314
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Απο τωρινές θα έλεγα Μιλένα απο Aphrodite,Μαρίνα και Μάρθα απο Baby Gold,Τζέσσικα απο Lolita αυτή για μένα είναι η πιο όμορφη γυναίκα που υπάρχει.Είναι ειλικρινα το γούστο μου αυτή η καύλα.Συνεχίζω με Άννα και Ανάστα (κρατήσου Υπουργέ) απο Rasputin και Όλγα(η πρωτοδιδάξα οεο) απο Baby O Πειραιώς.

Για Τάτυ,Luna Stern,Σίσυ,Angel και Σάσα δεν αναφέρομαι διότι είναι πλέων εν αποστρατεία  :sunglasses:

Η Μιλένα όμως πουλάει πολύ παραμύθι... Όσο για την Όλγα, duracell...
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Tατυ παλια στο ΓΚΟΛΝΤ,θεα
 

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
Ρασπουτιν. Μια απο τη Μαρτινικα. Παλια. Μοναδικη
 

npap

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
181
Like
0
Πόντοι
1
Tατυ παλια στο ΓΚΟΛΝΤ,θεα
Συμφωνώ αλλα φιλε μου οχι στο gold....Ακομα πιο παλια.... στο παλιο afrodite....
Η κοπελα ηταν τρελη.... λες και πηγενε απανω στο καμαρινι , ρουφαγε 2 γραμμες και ξανακατεβενε να σε κανει αλογο
 

donpedro

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2007
Μηνύματα
17
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
10

Christina!!!!!!! javascript:void(0);
Uglystupid
 

Επισκέπτης
Θεσσαλονίκη στο le cabare πέρσι μιά πολωνέζα χωρίς να είναι τίποτα φοβερό έκανε ένα χορό απίστευτο, την πήρα πριβέ στο πατάρι και έπαιζε το soundtrack απο την ταινία ρέκβιεμ γιά ένα όνειρο! Μάγκες ο συνδυασμός της μουσικής με τον χορό της με απογείωσε τελείως! Μαγδαλένα νομίζω την λένε και έμαθα απο τον πρόεδρο ότι είναι κρήτη!
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
λοιπον ξεκιναμε...γιατι ειστε πολυ μικροι μπροστα στην απεραντοσυνη μου.... :dancing:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

-τατυ(πρωην αφρο..εν αποστρατεια)
-μιλενα(πρωην γκολντ,νυν αφρο)
-τανια(πρωην αφρο..εν αποστρατεια..ψηλη αλογα κωλαρα μελαχροινη πολυ σγουρα μαλλια με μεγαλα αυτια)
-ντανιελα(η εκπληκτικη σερβα :cheesy: του πρωην μικρο αφρο,baby o,μεγαλο αφρο,γκολντ..τωρα εν αποστρατεια...τρελλο μουνι και γουσταρε πολυ το χυσιμο... :dancing:)
-ολγα με τσιχλα και σκερτσο(πρωτοδιδαξασα του ημι-φραπε..πλεον κανονικος σερβιρεται στην εκπληκτικη τιμη ...αστο καλυτερα...)
-λινα(ρασπουτιν θεα μιλφ..οτι καλυτερο σε μιλφ κυκλοφορει....ατελειωτη καυλα)
-αννα(ρασπουτιν...και αυτη με την μυτη καρχαρια πρωην αφρο σαν την λινα)
-ολεσια(ξανθια υπερμουνη υπαρξη επι 1998 εποχη στο μικρο αφρο..μετα εχαθη...)
-μπελλα(παλιο αφρο,τωρα ρασπουτιν.....αστα καλυτερα)
-μαργαριτα(απιστευτο τελειωμα στον 1,5 χορο τα εδινες οπως εισαι επι εποχης baby o υπογειου...)
-σοφια(πρωην baby o υπογειου,πειραιως,τωρα γκολντ)
-μαρια(γκολντ)
-ενυ(γκολντ)
-αννα(λιντο παλια,τωρα αθενς...η γνωστη σβετλανα του ντονερ κεμπαπ...)
μια ψηλη θεα μελαχροινη απιστευτη μουναρα γυρω στο 1.80 με μακρυ ισιο μαλλι και τρελλους βυζους που ηταν προ τετραετιας περιπου στο λιντο...οποιος μπορει να καταλαβει θα με εκανε ευτυχισμενο...)
-alex(παλια στο σιροκο 1998-2001 αμερικανιδα εκπληκτικη κινηση με την κωλαρα της...εκανε απιστευτα σοου...μεχρι και σχοινια εβαζε στο μουνι της και μετα μας ζητουμε να της το τραβηξουμε απο το μουνι με τα δοντια... :o)
-λουνα στερν(η γνωστη λαιτ πορνοσταρ στο παλιο σιροκο...)
-λαουρα(νυν μουσσες)
-κορινα(πρωην ερωτικα,νυν πρινσεςς)
-αλεξια(πρινσεςς,αληθεια αυτη η μουναρα με το κινεζικο τατοο δουλευε πουθενα αλλου πιο παλια απο το 2004?)
-αντα(νυν diamond dolls,ex ola ola,rasputin,babylon,athens number one,princess)
-μαρινα(νυν ρασπουτιν,πρωην αφρο)
-εμμανουελα(νυν μελανυ στην πειραιως,πρωην ανατολη)
-λιντα(ομοιως με εμμανουελλα)
-ινα(νυν πειραιως,πρωην αμαζον)
-ντιανα(πρωην αλινα στο αμαζον,νυν λολιτα)
-μονα λιζα(λολιτα,πρωην μουσσες,κλεοπατρα νικαια κλπ..)
-λαουρα(πρωην λολιτα,νυν ρασπουτιν..πολυ σπαστικια ομως)
-τζεσικα(λολιτα κορυφη,θεα....)
-ροζιτα(πρινσεςς μια ζωη...)
-τζενη(νυν βικτωρια στις μουσσες,πρωην αφρο)
-ιουλιανα(λιντο)
-σαντρα(ρουμανα λιντο)
-λουιζα ντα ματα(φυσικα λιντο)
-βαλερια(ρασπουτιν)
-νικιτα(ρασπουτιν ex,νυν diamond dolls)
-αννα μαρια(μουσσες)
-μαριαννα(πρωην αφρο,γκολντ,νυν ρασπουτιν)

υ.γ. ειχα τρελλαθει και με πολλες απο το παλιο σιροκο τις οποιες δυστυχως δεν θυμαμαι και ηταν τρομερα μουνια.... :rockon:

υ.γ. eat my dust!it's so simple! :rockon: :rockon:
 

PETROFAGOS21

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2005
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
Ρε Βασο στην Μπελλα γιατι εβαλες αυτο το σχολειο;;; Ξερεις κατι;;Αν ναι πες το να με προφυλαξεις...
 

PETROFAGOS21

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2005
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
Ενταξει ρε συ.. Ενα λαθακι εκανα.. ΣΧΟΛΙΟ. Τι εννοεις παντως με το αστο καλυτερα;; Και κατι αλλο, με ολες αυτες παραπανω επαθες αμοκ;;
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Ενταξει ρε συ.. Ενα λαθακι εκανα.. ΣΧΟΛΙΟ. Τι εννοεις παντως με το αστο καλυτερα;; Και κατι αλλο, με ολες αυτες παραπανω επαθες αμοκ;;

ενταξει ρε συ...ενα αστειακι εκανα για να γελασουμε λιγακι,σε οτι αφορα το "αστο καλυτερ" εννοω οτι αν την γνωριζες 10 ετη πριν(που την γνωρισα εγω) θα παθαινες την χειροτερη πλακα του αιωνα....ματαρες ατελειωτες....)

υ.γ. με ολες αυτες επαθα αμοκ και με αλλες 50-60 που δεν θυμαμαι τωρα.....
 

PETROFAGOS21

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2005
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
εννοω οτι αν την γνωριζες 10 ετη πριν(που την γνωρισα εγω) θα παθαινες την χειροτερη πλακα του αιωνα....ματαρες ατελειωτες....)
Τι εννοεις πριν δεκα ετη; Εγω την γνωρισα πριν περιπου 5 χρονια στο Ρασπουτιν και μου ειχε πει οτι ηταν 22 και πρωτη της φορα την Ελλαδα και το κουρμπετι ηταν τοτε.. Ποτε επιασε δουλεια στα 17; Ρε πως περασαν τα χρονια, τις αναθρεψαμε αυτες τις γκομενες...
 

lolita2006

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
223
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Απλα..αρτεμις απο εροτικα.χωρις δευτερη σκεψη.
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
Aντζυ Μουσσες / να εχει ιδρωσει και να γλισταρει σαν το χελι μεσα απο τα χερια μου / δεν κανω πλακα ...
 

xagnostos2006

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
993
Κριτικές
12
Like
1.620
Πόντοι
5.965


μια ψηλη θεα μελαχροινη απιστευτη μουναρα γυρω στο 1.80 με μακρυ ισιο μαλλι και τρελλους βυζους που ηταν προ τετραετιας περιπου στο λιντο...οποιος μπορει να καταλαβει θα με εκανε ευτυχισμενο...)

μήπως εννοείς μια που το έπαιζε Αγγλίδα;
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
δεκαετια 90 δυο τρεις μαυρουλες στο λιντο με απιστευτο κορμι και καλλος..απιστευτος καυλωτικος χορος που με ειχε κανει λατρη της μαυρης φυλης για αρκετα χρονια! go black!
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Τι εννοεις πριν δεκα ετη; Εγω την γνωρισα πριν περιπου 5 χρονια στο Ρασπουτιν και μου ειχε πει οτι ηταν 22 και πρωτη της φορα την Ελλαδα και το κουρμπετι ηταν τοτε.. Ποτε επιασε δουλεια στα 17; Ρε πως περασαν τα χρονια, τις αναθρεψαμε αυτες τις γκομενες...

ε.....ρε παραμυθι που τρωνε στα β.π...... :headbang: :headbang:
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Ε μα φυσικά η Ειρήνη :boobies: από Μούσσες! :smitten:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom