Νέα

Ποιά είναι κατά την άποψή σας η καλύτερη στοιχηματική εταιρία στο ιντερνετ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pirokavlos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 66
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

digenis87

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2010
Μηνύματα
768
Like
3
Πόντοι
6
Η βετ365 ειναι καλη εταιρια,σε αυτη παιζω αλλα αμα κανει μλκια με τις αποδοσεις,οπως αυτο που λεει παραπανω το παλικαρι,και ΚΕΡΔΙΣΕΙ το μπετ σου τοτε η στο ακυρωνει(σ επιστρεφει το πονταρισμα) η διορθωνει την τιμη...Βεβαια θα ηταν μαγκια τους να το καναν αυτο αν ΧΑΝΑΝ τα μπετ...γιατι μπορει να παιζει Μπαρτσελονα-Θρασυβουλας και να δινει τον ασσο καταλαθος(????) @15...Εγω ειδα την τιμη που με συμπφερε κ το επαιξα...Γιατι αν χασει το μπετ δεν μ το επιστρεφεις οπως κανεις οταν κερδιζει?και στην τελικα μλκια του υπαλληλου σου ειναι...Σε επιασα στον υπνο,τα λαθη πρεπει να τα πληρωνεις...Εχουν 2 μετρα κ 2 σταθμα δυστυχως...

ΤΕσπα σαν εταιρια καλες αποδοσεις εχει,πολλα λαιβ εχει,αναληψεις γρηγορες.

Παιζω επισης και σε will hill που σε αποδοσεις αγγιζει την 365 αλλα χανει στο λαιβ.

Sportingbet/vistabet (θυγατρικες) τις εχω σαν υποκαταστατα του οπαπ αμα βαριεμαι να παω πρακτορειο.Οι αποδοσεις τους ειναι λιγο πιο καλες απ αυτες του οπαπ.

Καλα λογια εχω ακουσει για expekt και unibet.

Γενικα καλο ειναι να εχεις σε πολλες εταιριες λογαριασμο γιατι σ προσφερει καθεμια διαφορετικα πραγματα.Πχ η μπετφερ καλες αποδοσεις για μονα,η βετ365 πολλα πρωταθληματα κ πολλα λαιβ,η unibet το cash out (αν δεν το διεκοψε) κτλ
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.642
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.960
Πόντοι
17.085
Σχετικά με τα παιχνίδια καζίνο και ειδικότερα blackjack, απ' την αρκετούτσικη εμπειρία μου μέχρι και πριν από περίπου δυο χρόνια που το 'κοψα έχουμε και λέμε. H αίσθησή μου πάντα. Αποδείξεις δεν υπάρχουν γι' αυτά...

WilliamHill: κλέφτες
Ladbrokes: κλέφτες
Betoto: αρχικλέφτες
Eurobet: η μόνη που σε άφηνε να κάνεις παιχνίδι και είχες μακροχρόνια ψιλοκέρδη.
 

gambit(1)

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2006
Μηνύματα
129
Like
68
Πόντοι
1
σε παιχνιδια που παιζει λογισμικο οπως καζινο ονλαιν κτλ και το ελληνικο Κινο κλεφτες ειναι ολοι αφου ειναι προγραμμα με σκοπο να κερδιζει.μπορει να σου κατσει να εισαι στο ποσοστο κερδους βεβαια αλλα ειναι τοσο μικρο που χαμενος βγαινεις.

η betoto ειναι παρακλαδι ελληνικο της bwin που ειναι τραγικες κ οι2 στα στοιχηματα.

Δηλαδη ρε φιλε αμα κανω λογαριασμο στην bet365 και βαλω καποια λεφτα, θα μπορω με αυτον τον λογαριασμο να παιζω ταυτοχρονα ποκερ στοιχημα κτλ?
Οσο για το δευτερο. Δεν εχω ξεχωριστο λογαριασμο τραπεζας ρωταω αμα απλα βαλω καποια λεφτα  μεσο paypal και μετα αμα εχω καποιο κερδος τοτε να κανω λογαριασμο στην τραπεζα για να βαλουν εκει τα κερδη.
στην βετ365 βαζεις λεφτα κ καποια τα μεταφερεις στο "λογαριασμο ποκερ" κ καποια στο "στοιχημα" αν θες.απο οτι εχω δει σαν χρηστης αφου δεν παιζω ποκερ.
paypal δεν ξερω ποιες δεχονται.αλλα ναι αν βγαλεις καποια να παιρνανε το ελαχιστο οριο αναληψης που ειναι γυρω στα 130 ευρω νομιζω και εχεις "συμπληρωσει" τους ορους που εχει για μπονους μπορεις να τα μεταφερεις στον τραπεζικο λογαριασμο.
διαβασε τους ορους οταν κανεις καταθεση για το μπονους κτλ για να καταλαβεις περισσοτερα:)
ας διαφωτισει κ καποιος που παιζει ποκερ καλυτερα.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.642
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.960
Πόντοι
17.085
Νομίζω paypal δε δέχεται καμία. Το αντίστροφο για την ακρίβεια.
 

EasyRider2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2010
Μηνύματα
257
Κριτικές
38
Like
23
Πόντοι
381
αυτο το ποστ γινετε σε λαθος χρονικο σημειο καθος ειναι θεμα ημερων περιπου 20

το να σταματισετε να παιζεται ολοι στο 90% αυτων των ετεριων που γραφεται και που σας βολεβουν

διαβαστε το αρθρο αυτο για να ενημεροθειτε και να μην χασετε λεφτα καθως

οποιος αφησει τα λεφτα του πανω απο 10 μερες απο τη μερα που θα μας κλεισουν τους

λογαριασμους επιδη ειμαστε ελληνες παικτες ενδχετε να τα χασει ....

 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom