Νέα

Πληρωμή για σεξ σε γυναίκες εκτός αγοραίου έρωτα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jean-Claud
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 148
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
OP
OP
jean-Claud

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Πολλοι μπαιρδευετε τη φαση για σχεση με το σεξ.
Εμεις οι βετερανοι επειδη μας εκλεισαν τα μπουρδελα ψαχνουμε εναλλακτικες λυσεις,τα κολγκιρλ ζητουν πολλα και δεν ειναι αξιοπιστα,ενω οι γυναικες οι αγνωστες στο δρομο τις επιλεγουμε εμεις.
Π.χ βλέπω μια 7αρα λεω ωραια γαμευσιμη παω κοντα και της κανω την προταση αν δεχτει καλως αν οχι δεν υπαρχει προβλημα.
Καλο ειναι να πετυχουμε γυναικες που αγαπανε το χρημα η εχουν αναγκη απο χρημα.
Π.χ σε ενα μαγαζί μια να θελει κατι να παρει αλλα να ειναι ακριβο παμε και κανουμε ντηλ σε τετοιες φάσεις απλα καλο ειναι να μην υπαρχει πολυ κοσμος και ποτε αν ειναι μια με φιλη μανα φιλο κλπ.
Μονη εντελως στο δρομο η σε καμια βιτρινα να κοιταει.
Τωρα τι λεει ο καθε γυναικωτος προμοτορας εδω μεσα και οι υποστηρικτες τους τα ακουμε βερεσε
Εγω μαζι σου ειμαι τυπε και το χω σκεφτει πολλες φορες γιατι δε μ αρεσει το φλερτ ειναι καψιμο εγκεφαλου

Δηλαδη προτιμω να δωσω ενα 50 αρικο παρα να παω δυο καφεδες του 2 ωρου για να γαμησω και αν γαμησω

Οι γκομενες ειναι πολυ κακια παρεα και τις ανεχομαι μεχρι να μπω στη μουνα τους.

Ειναι χαρακτηριστικο πως οταν γαμησω τελικα,θελω να την κανω με χιλια αλλα καθομαι σα το μαλακα και ανεχομαι τις κωλο αγκαλιες τους.

Αντε να τους ριξω κι αλλο ενα μπαλακι αλλα μετα την κανω λεγοντας πως εχω αφησει το μαγαζι μονο του.

Γι αυτο ειναι καλος λογος η παρακαμψη του φλερτ με αντιτιμο.

Ωστοσο διαφωνω με το χυμα της προστασης.
Υπαρχει σοβαρος κινδυνος να συλληφθεις.
Η να βρεις μπελα γενικα.
Οποτε πας διερευνητικα.
Για μενα καλη τακτικη ειναι να το ριξεις σα προταση στο 1ο ραντεβου αφου καταλαβεις πως η τυπισσα εχει αναγκες.
Οπως σωστα λες αν η αλλη ειναι πλουσια τι να της δωσεις;
Εκει για μενα πρεπει να σαι μαγκας να της τα τρως.Να παιρνεις λεφτα απο τη πλουσια να τα δινεις στις φτωχες για σεξ.
Κατι σαν Ρομπεν των Δασων αλλα σε εκδοχη πουτανιαρη..

Ρε παλικάρια είστε με τα καλά σας? Εϊναι δυνατόν να γράφετε και να πιστεύετε αυτά που γράφετε? Πόσο άρρωστοι είστε. Αν έρθει ένας πλούσιος γκέι και σας ρωτήσει στον δρόμο με 500ευρό να σας σκίσει την κωλάρα σας δεν θα παρεξηγηθείτε? Υπάρχουν γυναίκες που όσο ανάγκη και να έχουν τα χρήματα έχουν σεβασμό και δεν θα μείνουν απλά στο όχι.

Εγώ απλά σας εύχομαι όταν θα κάνετε πραγματικότητα αυτό που λέτε να τον φάτε άσχημα από κάποιον και να καταλήξετε στο νοσοκομείο. Μόνο έτσι θα καταλάβετε την αρρώστια σας.

Ζώα.
πρωτον ο γκει θα σου προτεινει να τον γαμησεις με 500 οχι να σε γαμησει εσενα,ειναι παθητικοι και ψαχνουν γαμιαδες.
Δευτερον να φαμε τι??ρε φιλε σου ειπε κανεις οτι ειμαστε γκει η ψαχνουμε αντρες?εμεις μιλαμε για γυναικες πεσιμο με ζεστο χρημα για σεξ τιποτα αλλο,αν δεχτει οκ αν οχι δεν υπαρχει προβλημα.
Αρρωστια γιατι επειδη θελουμε να πηδαμε γυναικες?
 
OP
OP
jean-Claud

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Πολλοι μπαιρδευετε τη φαση για σχεση με το σεξ.
Εμεις οι βετερανοι επειδη μας εκλεισαν τα μπουρδελα ψαχνουμε εναλλακτικες λυσεις,τα κολγκιρλ ζητουν πολλα και δεν ειναι αξιοπιστα,ενω οι γυναικες οι αγνωστες στο δρομο τις επιλεγουμε εμεις.
Π.χ βλέπω μια 7αρα λεω ωραια γαμευσιμη παω κοντα και της κανω την προταση αν δεχτει καλως αν οχι δεν υπαρχει προβλημα.
Καλο ειναι να πετυχουμε γυναικες που αγαπανε το χρημα η εχουν αναγκη απο χρημα.
Π.χ σε ενα μαγαζί μια να θελει κατι να παρει αλλα να ειναι ακριβο παμε και κανουμε ντηλ σε τετοιες φάσεις απλα καλο ειναι να μην υπαρχει πολυ κοσμος και ποτε αν ειναι μια με φιλη μανα φιλο κλπ.
Μονη εντελως στο δρομο η σε καμια βιτρινα να κοιταει.
Τωρα τι λεει ο καθε γυναικωτος προμοτορας εδω μεσα και οι υποστηρικτες τους τα ακουμε βερεσε
Εγω μαζι σου ειμαι τυπε και το χω σκεφτει πολλες φορες γιατι δε μ αρεσει το φλερτ ειναι καψιμο εγκεφαλου

Δηλαδη προτιμω να δωσω ενα 50 αρικο παρα να παω δυο καφεδες του 2 ωρου για να γαμησω και αν γαμησω

Οι γκομενες ειναι πολυ κακια παρεα και τις ανεχομαι μεχρι να μπω στη μουνα τους.

Ειναι χαρακτηριστικο πως οταν γαμησω τελικα,θελω να την κανω με χιλια αλλα καθομαι σα το μαλακα και ανεχομαι τις κωλο αγκαλιες τους.

Αντε να τους ριξω κι αλλο ενα μπαλακι αλλα μετα την κανω λεγοντας πως εχω αφησει το μαγαζι μονο του.

Γι αυτο ειναι καλος λογος η παρακαμψη του φλερτ με αντιτιμο.

Ωστοσο διαφωνω με το χυμα της προστασης.
Υπαρχει σοβαρος κινδυνος να συλληφθεις.
Η να βρεις μπελα γενικα.
Οποτε πας διερευνητικα.
Για μενα καλη τακτικη ειναι να το ριξεις σα προταση στο 1ο ραντεβου αφου καταλαβεις πως η τυπισσα εχει αναγκες.
Οπως σωστα λες αν η αλλη ειναι πλουσια τι να της δωσεις;
Εκει για μενα πρεπει να σαι μαγκας να της τα τρως.Να παιρνεις λεφτα απο τη πλουσια να τα δινεις στις φτωχες για σεξ.
Κατι σαν Ρομπεν των Δασων αλλα σε εκδοχη πουτανιαρη..

Ρε παλικάρια είστε με τα καλά σας? Εϊναι δυνατόν να γράφετε και να πιστεύετε αυτά που γράφετε? Πόσο άρρωστοι είστε. Αν έρθει ένας πλούσιος γκέι και σας ρωτήσει στον δρόμο με 500ευρό να σας σκίσει την κωλάρα σας δεν θα παρεξηγηθείτε? Υπάρχουν γυναίκες που όσο ανάγκη και να έχουν τα χρήματα έχουν σεβασμό και δεν θα μείνουν απλά στο όχι.

Εγώ απλά σας εύχομαι όταν θα κάνετε πραγματικότητα αυτό που λέτε να τον φάτε άσχημα από κάποιον και να καταλήξετε στο νοσοκομείο. Μόνο έτσι θα καταλάβετε την αρρώστια σας.

Ζώα.

τζάμπα τα λες. το προσπάθησα ήδη :confused:
αντε μωρη εσυ προσπάθησες????αντεεεεε σαχλοκουδουνο.
Ειπαμε προταση για σεξ επι πληρωμη και με τη συγκαταθεση της,τωρα τι λες εσυ τ ακουμε βερεσε.
Αγαπουλη
 

bigshak

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
50
Like
7.957
Πόντοι
8.236
Παιδιά εγώ απορώ γιατί δίνεται τόση έκταση σε αυτό το θέμα... Το πράγμα είναι απλό .. οποίος θέλει διακαώς να γαμησει μια γυναίκα έξω στον δρόμο η οποία του έχει κάνει κάποιο κλικ τότε απλά ας την πλησιάσει και ας της κάνει πρόταση λέγοντας ότι είναι διατεθημένος να δαπανήσει για χάρη της το τάδε ποσό :hi:
 
OP
OP
jean-Claud

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Εφοσον τα μπουρδελα ειναι κλειστα ειναι μια λυση το επι χρημασι πεσιμο για σεξ.
Καλο ειναι να ακουσουμε αποψεις το εχει κανει κανεις ποσα εχει σκασει του εκατσε καμια ευκολα?
 
OP
OP
jean-Claud

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Πολλοι μπαιρδευετε τη φαση για σχεση με το σεξ.
Εμεις οι βετερανοι επειδη μας εκλεισαν τα μπουρδελα ψαχνουμε εναλλακτικες λυσεις,τα κολγκιρλ ζητουν πολλα και δεν ειναι αξιοπιστα,ενω οι γυναικες οι αγνωστες στο δρομο τις επιλεγουμε εμεις.
Π.χ βλέπω μια 7αρα λεω ωραια γαμευσιμη παω κοντα και της κανω την προταση αν δεχτει καλως αν οχι δεν υπαρχει προβλημα.
Καλο ειναι να πετυχουμε γυναικες που αγαπανε το χρημα η εχουν αναγκη απο χρημα.
Π.χ σε ενα μαγαζί μια να θελει κατι να παρει αλλα να ειναι ακριβο παμε και κανουμε ντηλ σε τετοιες φάσεις απλα καλο ειναι να μην υπαρχει πολυ κοσμος και ποτε αν ειναι μια με φιλη μανα φιλο κλπ.
Μονη εντελως στο δρομο η σε καμια βιτρινα να κοιταει.
Τωρα τι λεει ο καθε γυναικωτος προμοτορας εδω μεσα και οι υποστηρικτες τους τα ακουμε βερεσε
Εγω μαζι σου ειμαι τυπε και το χω σκεφτει πολλες φορες γιατι δε μ αρεσει το φλερτ ειναι καψιμο εγκεφαλου

Δηλαδη προτιμω να δωσω ενα 50 αρικο παρα να παω δυο καφεδες του 2 ωρου για να γαμησω και αν γαμησω

Οι γκομενες ειναι πολυ κακια παρεα και τις ανεχομαι μεχρι να μπω στη μουνα τους.

Ειναι χαρακτηριστικο πως οταν γαμησω τελικα,θελω να την κανω με χιλια αλλα καθομαι σα το μαλακα και ανεχομαι τις κωλο αγκαλιες τους.

Αντε να τους ριξω κι αλλο ενα μπαλακι αλλα μετα την κανω λεγοντας πως εχω αφησει το μαγαζι μονο του.

Γι αυτο ειναι καλος λογος η παρακαμψη του φλερτ με αντιτιμο.

Ωστοσο διαφωνω με το χυμα της προστασης.
Υπαρχει σοβαρος κινδυνος να συλληφθεις.
Η να βρεις μπελα γενικα.
Οποτε πας διερευνητικα.
Για μενα καλη τακτικη ειναι να το ριξεις σα προταση στο 1ο ραντεβου αφου καταλαβεις πως η τυπισσα εχει αναγκες.
Οπως σωστα λες αν η αλλη ειναι πλουσια τι να της δωσεις;
Εκει για μενα πρεπει να σαι μαγκας να της τα τρως.Να παιρνεις λεφτα απο τη πλουσια να τα δινεις στις φτωχες για σεξ.
Κατι σαν Ρομπεν των Δασων αλλα σε εκδοχη πουτανιαρη..

Ρε παλικάρια είστε με τα καλά σας? Εϊναι δυνατόν να γράφετε και να πιστεύετε αυτά που γράφετε? Πόσο άρρωστοι είστε. Αν έρθει ένας πλούσιος γκέι και σας ρωτήσει στον δρόμο με 500ευρό να σας σκίσει την κωλάρα σας δεν θα παρεξηγηθείτε? Υπάρχουν γυναίκες που όσο ανάγκη και να έχουν τα χρήματα έχουν σεβασμό και δεν θα μείνουν απλά στο όχι.

Εγώ απλά σας εύχομαι όταν θα κάνετε πραγματικότητα αυτό που λέτε να τον φάτε άσχημα από κάποιον και να καταλήξετε στο νοσοκομείο. Μόνο έτσι θα καταλάβετε την αρρώστια σας.

Ζώα.

τζάμπα τα λες. το προσπάθησα ήδη :confused:
αντε μωρη εσυ προσπάθησες????αντεεεεε σαχλοκουδουνο.
Ειπαμε προταση για σεξ επι πληρωμη και με τη συγκαταθεση της,τωρα τι λες εσυ τ ακουμε βερεσε.
Αγαπουλη

βρε ηλίθιε, πάνχαζε βιτάμ, να σου βάλω μυαλό εννοώ ότι προσπάθησα, όχι να κάνω τις αηδίες που λες...
γελοίε
εχεις μυαλο εσυ ρε αγαπουλη για να βαλεις και στους αλλους???
Αυτο το νημα το εφτιαξα για τους βετερανους οχι για τα κλαρινογαμπρακια σαν και σενα,εμεις αναζητουμε λυσεις και αποκουμπι τωρα πού ειναι κλειστα τα μπουρδελακια μας.
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.164
Like
50.911
Πόντοι
12.756
ρε Κατρουλη-Στραπονιαρη αφου δεν εχεις παει ποτε με γυναικες κανονικες τι ανοιξες το νημα;εισαι βετερανος στα κατουρηματα και στα στραπονιασματα σιγουρα αλλα οχι σε γυναικες ..ακομα σε περιμενουν να πας στο νημα σου ρε ξεφτυλα με τις αφεντρες να δωσεις τα φωτα σου αλλα το παιζεις ανδρας και απεχεις μετα τα ρομπιλικια σου:confused:
 
OP
OP
jean-Claud

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
ρε Κατρουλη-Στραπονιαρη αφου δεν εχεις παει ποτε με γυναικες κανονικες τι ανοιξες το νημα;εισαι βετερανος στα κατουρηματα και στα στραπονιασματα σιγουρα αλλα οχι σε γυναικες ..ακομα σε περιμενουν να πας στο νημα σου ρε ξεφτυλα με τις αφεντρες να δωσεις τα φωτα σου αλλα το παιζεις ανδρας και απεχεις μετα τα ρομπιλικια σου:confused:
να σου πω αθηναιε χαχααχα το στραπον γιατι το αγορασες??το ειπες στο απο εκει νημα.
Για απολογησου γιατι θα σου βγει το ονομα
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.164
Like
50.911
Πόντοι
12.756
ρε Κατρουλη-Στραπονιαρη αφου δεν εχεις παει ποτε με γυναικες κανονικες τι ανοιξες το νημα;εισαι βετερανος στα κατουρηματα και στα στραπονιασματα σιγουρα αλλα οχι σε γυναικες ..ακομα σε περιμενουν να πας στο νημα σου ρε ξεφτυλα με τις αφεντρες να δωσεις τα φωτα σου αλλα το παιζεις ανδρας και απεχεις μετα τα ρομπιλικια σου:confused:
να σου πω αθηναιε χαχααχα το στραπον γιατι το αγορασες??το ειπες στο απο εκει νημα.
Για απολογησου γιατι θα σου βγει το ονομα
για σενα να στο κανω δωρο αφου στο κωριο σου δεν βρισκεις αφεντρες..για πες κατρουλη που το επαιζες οτι μενεις Αθηνα πως ειναι ρε μαλακα το Συνταγμα;εχεις παει περα απο την πλατεια του χωριου σου;:grin:ο Σουγιας ο φιλος σου το ξερει οτι σε γαμανε αφεντρεςοτι πινεις κατουρα;:embarrased:ανοιγεις και νηματα για γυναικες ρε φουκαρα και κοροιδευες και ανθρωπους που γαμανε τραβελια επειδη ειναι δεξιοι βλακα παθητικε..:tooth:
 

politis

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
4.502
Like
4.677
Πόντοι
1.706
φιλε αν θελει να μου την σχισει μονο μια φορα για 500 ευρα εγω θα τον ρωτησω ποσο την εχει και αν ειναι μικρη τοτε θα δεχτω.
ομως εαν του αρεσω πολυ και θελει να γαμα καθε μερα για 500 ευρα το καθε γαμησι εγω δεχομαι και ας εχει γαιδουρινο.
νομιζω οτι θα το αντεξω

Τύπε μου φαντάζομαι οτι κάνεις χιούμορ οπότε να συμπληρώσω οτι μετά πρέπει να αλλάξεις το νικ σε 'μαμημένος' :embarrased:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.164
Like
50.911
Πόντοι
12.756
ρε βλακα αυτα ειναι πλακα με τον Καρυπιδη ηλιθιε...η λασπη των συριζαιων
:tooth:
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
λοιπον για να ειμαι ξεκαθαρος δεν λεω για σχεση και ερωτα αλλα για υποκαταστατο των κλεισμενων οικων ανοχης.
Π.χ στο δρομο η σε ενα παρκο η οπουδηποτε αλλου, μου αρεσεις σου δινω 50 για να πηδηχτουμε δεχεσαι? Ναι η ου.
Απλες διαδικασιες ωρα ραντεβου η εκεινη τη στιγμη,εννοειται τα λεφτα μεσα στο δωματιο.

Εχω καταλαβει τι λες και σου εξηγησα πιο πισω αναλυτικα. Ποιος μιλησε για σχεση;

απλα δεν γινεται στην ευθεια η ειναι σχεδον απιστευτο. Ο Μποκολος ειπε μια περιπτωση με μεσαζοντα.

Στην ευθεια, δεν παει κανεις.

Τωρα...αν πεσεις σε περιπτωση που τυχει, αυτο ειναι αλλο καπελο.

Αυτο ομως θα ειναι εξαιρεση και οχι οτι περιμενεις.

Μπορει να πετυχει η να πιασει ρεαλισμο αλλα παρα παρα παρα παρα πολυ δυσκολα.

Γιατι δεν δοκιμαζεις ομως και μενεις στην ιδεα;

τα εχω δοκιμασει ολα, ακομα κι αυτα που ΘΑΑΑΑΑΑΑΑΑ σκεφτεις (αν μου επιτρεπεις).

Εχω φαει την ζωη μου σε αυτα και κατεληξα στο η θα γαμας πουτανες με φραγκα πηγαινοντας για την εκπληξη του μαξ

η θα την πεφτεις σε γκομενες και θα σε σεβονται περνωντας φοβερα αν δεν πληρωνεις σαν μαλακας.

Αλλιως και τα δυο.

Η σχεση που (ολο) λες, ειναι αλλη περιπτωση. Εδω λεμε για γαμησι.

Μια χαρα καταλαβαινομαστε παικταρα μου.




:rockon:


 
OP
OP
jean-Claud

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Στο χρημα κανεις δεν μπορει να αντισταθει και ειδικα οι γυναικες.
Καλα μου λεγε κάποιος μπαροβιος παλια εχεις λεφτα εχεις γκομενα και ειχε δικιο.
Το θεμα ειναι ποσο κοστολογει η καθε μια τον εαυτο της.
Δεν θελουμε εμεις οι βετερανοι να σπαταλαμε χρονο και ενεργεια μονο λιγο χρημα να γινει η δουλεια.
Αντε να ανοιξουν τα μπουρδελακια να βρουμε την ησυχια μας.

 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Kαι γιατί να μη νοικιάσει ένα ταξί ο Ζανκλω και στην πορεία να την πέφτει στις πελάτισες να τις μερεμετίσει, με αντάλλαγμα την κούρσα. Και μεροκάματο θα βγάζει και μερεμέτια θα ρίχνει αβέρτα. Δηλαδή, αυτοί στις ταινίες που βλέπει, πως τα καταφέρνουν;
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Το θέμα θυμίζει το ανέκδοτο .....

Καριολίδιο πάει για συνέντευξη δουλειάς ....

Αν σε πάω σε βίλλα στη μύκονο , θα κάθεσαι να σε ξεκωλιάζουμε όλοι κάθε μέρα, εννοείται μετά τη βόλτα με το σκάφος και πριν το πάρτι στι βίλλα ;;;
-.... γελάει καταφατικά ....

- αν σου δώσω ένα 20ρικο θα τον πάρεις στο στόμα τώρα ;;;

- ΤΙ ΜΕ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΓΙΑ ΠΟΥΤΑΝΑ ;;;;;;;;

- αυτό το ξεκαθαρίσαμε από πριν ....

την ταρίφα ψάχνω
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.468
Πόντοι
3.296
Σε ολα υπαρχει μια τιμη

Η γυναικα θελει λεφτα και να γκαστρωθει.
Τα λεφτα της δινουν χλιδη και ασφαλεια να μεγαλωσει τους καρπους της.

Αν το απλοποιησεις τελειως οι γυναικες θελουν να μας πιασουν κοτσους για να τις γονιμοποιησουμε και για να τις νταντεψουμε ως αλλοι μπαμπαδες

Ακομη κι οταν μια γκομενα ερωτευεται,το κανει με το δικο της τροπο οχι οπως εμεις θα θελαμε.

Οι ιεροδουλες ειναι ηδη εξημερωμενες να παρεχουν ερωτικες υπηρεσιες εναντι αμοιβης.

Δε διαφερουν απο τις αλλες γυναικες παρα μονο στην αναγκη για χρημα.

Οσο η ανεργια και η κριση αλλα και οι συνεπειες του κορωνοιου εχουν αντικτυπο θα δειτε ολοενα και πιο πολλες να ειναθ προθυμες για σεξ εναντι αμοιβης.
Απλα επιμενω στον τροπο.
Οχι χυμα.
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.236
Like
3.496
Πόντοι
1.706
Εφοσον τα μπουρδελα ειναι κλειστα ειναι μια λυση το επι χρημασι πεσιμο για σεξ.
Καλο ειναι να ακουσουμε αποψεις το εχει κανει κανεις ποσα εχει σκασει του εκατσε καμια ευκολα?
Το πέσιμο στα ίσια και στο δρόμο δεν είναι ρεαλιστικό πλάνο. Οι άνθρωποι λειτουργούν με προσχήματα.
Μου έχει τύχει όμως κάμποσες φορές υπό τις εξής προυποθέσεις.
-Ήταν σε κάποιο χώρο (καφετέρια, γυμναστήριο, σιδηροδρομικός σταθμός κλπ)
-Πήρα το πράσινο φως (η γκόμενα με κοίταζε έντονα με νόημα)
-Χρησιμοποίησα πρόσχημα (πχ πάμε για καφέ)

Μερικές γουστάραν απλά, μερικές ζητάγαν χρήματα. Πήγα με μερικές τζάμπα (γουστάραν), δεν το έχω με τη χρηματική συναλλαγή.
 
OP
OP
jean-Claud

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Οι γυναικες ζουν στο μυθικο τοθς κοσμο,π.χ ποια η διαφορα αν ο αλλος το πει στα ισα με τον αλλον που θα τα μασαει ενω η γυναικα θα εχει καταλαβει για τι την θελει?
Για ποιο λογο να χρονοτριβουμε και να σπαταλαμε ενεργεια?το χρημα ειναι δεδομενο οτι θα το χαλασουμε ετσι και αλλιως,γιατι ο καθε αντρας καθε να φορα να υποχρεουται να καθυστερει να σπαταλαει ενεργεια και να ανεχεται τα κομπλεξ της καθε μιας μεχρι να του το δωσει?
Γιατι να παιζουμε το παιχνίδι υπο ορους των γυναικων και οχι με δικους μας ορους?

Αν ανοιξουν τα μπουρδελα για μενα κλαιν εξαλλου απαξιω οποιαδηποτε εξω γκομενα.
 
OP
OP
jean-Claud

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Που ειναι οι αγαπουλιδες προμοτορας τζον100 αθηναιος να μας πουν τα αγαπουλιστικα τους.
Καρδουλες λουκουδακια συννεφακια κλπ κλπ.
 

radiohead72

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
201
Like
157
Πόντοι
1
Το θέμα θυμίζει το ανέκδοτο .....

Καριολίδιο πάει για συνέντευξη δουλειάς ....

Αν σε πάω σε βίλλα στη μύκονο , θα κάθεσαι να σε ξεκωλιάζουμε όλοι κάθε μέρα, εννοείται μετά τη βόλτα με το σκάφος και πριν το πάρτι στι βίλλα ;;;
-.... γελάει καταφατικά ....

- αν σου δώσω ένα 20ρικο θα τον πάρεις στο στόμα τώρα ;;;

- ΤΙ ΜΕ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΓΙΑ ΠΟΥΤΑΝΑ ;;;;;;;;

- αυτό το ξεκαθαρίσαμε από πριν ....

την ταρίφα ψάχνω

Είναι ζήτημα τιμής.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom