Νέα

Πληρωμή για σεξ σε γυναίκες εκτός αγοραίου έρωτα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jean-Claud
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 148
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
OP
OP
jean-Claud

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Γι αυτο σου δινε τα 50ρικα αν δεν ηταν σουρωμενος δεν παιζει να σου εκανε τέτοια προταση.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.023
Πόντοι
27.261
Μου ήρθε ένας πελάτης,έβγαλε κάμποσα 50-ευρα και μου λέει να πάω σπίτι του. Άρχισα να γελάω με δάκρυα. Ο τύπος τραπηκε σε φυγή με κατεβασμένο κεφάλι. Βέβαια ήταν και λίγο σουρωμενος.

μηπως να το ξανασκεφτοσουν ρε πολυκαρπε :tooth:?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201246

Επισκέπτης
Μου ήρθε ένας πελάτης,έβγαλε κάμποσα 50-ευρα και μου λέει να πάω σπίτι του. Άρχισα να γελάω με δάκρυα. Ο τύπος τραπηκε σε φυγή με κατεβασμένο κεφάλι. Βέβαια ήταν και λίγο σουρωμενος.

μηπως να το ξανασκεφτοσουν ρε πολυκαρπε :tooth:?
Δεν μου λείπουν μερικά 50ευρα. Μου λείπουν 500.000
Έχεις να μου τα δώσεις;
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.023
Πόντοι
27.261
Μου ήρθε ένας πελάτης,έβγαλε κάμποσα 50-ευρα και μου λέει να πάω σπίτι του. Άρχισα να γελάω με δάκρυα. Ο τύπος τραπηκε σε φυγή με κατεβασμένο κεφάλι. Βέβαια ήταν και λίγο σουρωμενος.

μηπως να το ξανασκεφτοσουν ρε πολυκαρπε :tooth:?
Δεν μου λείπουν μερικά 50ευρα. Μου λείπουν 500.000
Έχεις να μου τα δώσεις;

αν ειχα μισο μυριο λες να μιλαγαμε τωρα ρε πολυκαρπε ?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201246

Επισκέπτης
Μου ήρθε ένας πελάτης,έβγαλε κάμποσα 50-ευρα και μου λέει να πάω σπίτι του. Άρχισα να γελάω με δάκρυα. Ο τύπος τραπηκε σε φυγή με κατεβασμένο κεφάλι. Βέβαια ήταν και λίγο σουρωμενος.

μηπως να το ξανασκεφτοσουν ρε πολυκαρπε :tooth:?
Δεν μου λείπουν μερικά 50ευρα. Μου λείπουν 500.000
Έχεις να μου τα δώσεις;

αν ειχα μισο μυριο λες να μιλαγαμε τωρα ρε πολυκαρπε ?
Και εγω αν ήθελα ΕΤΣΙ μερικά 50ευρα πίπες θα έκανα τώρα . Τέτοια θα λέμε;
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.460
Κριτικές
36
Like
38.075
Πόντοι
18.565
Μου ήρθε ένας πελάτης,έβγαλε κάμποσα 50-ευρα και μου λέει να πάω σπίτι του. Άρχισα να γελάω με δάκρυα. Ο τύπος τραπηκε σε φυγή με κατεβασμένο κεφάλι. Βέβαια ήταν και λίγο σουρωμενος.

μηπως να το ξανασκεφτοσουν ρε πολυκαρπε :tooth:?
Δεν μου λείπουν μερικά 50ευρα. Μου λείπουν 500.000
Έχεις να μου τα δώσεις;
Ω...... εισαι πολυ φτωχη δηλ.:confused:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.023
Πόντοι
27.261
Μου ήρθε ένας πελάτης,έβγαλε κάμποσα 50-ευρα και μου λέει να πάω σπίτι του. Άρχισα να γελάω με δάκρυα. Ο τύπος τραπηκε σε φυγή με κατεβασμένο κεφάλι. Βέβαια ήταν και λίγο σουρωμενος.

μηπως να το ξανασκεφτοσουν ρε πολυκαρπε :tooth:?
Δεν μου λείπουν μερικά 50ευρα. Μου λείπουν 500.000
Έχεις να μου τα δώσεις;

αν ειχα μισο μυριο λες να μιλαγαμε τωρα ρε πολυκαρπε ?
Και εγω αν ήθελα ΕΤΣΙ μερικά 50ευρα πίπες θα έκανα τώρα . Τέτοια θα λέμε;

με ποσα 50αρικα, παραπανω απο τα καμποσα, εισαι οκ δηλαδη ?
 

chaoserevos

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
81
Κριτικές
64
Like
3.307
Πόντοι
7.110
@jean-Claud#

Καλησπέρα man. Δεδομένου ότι το ίντερνετ είναι ανοικτό σε όλους τους μυστήριους σαν εμένα, κ λόγω του ότι επέλεξες να μοιραστείς τις ανησυχίες σου κ τους προβληματισμούς σου, κ επειδή το κοινωνικό θέμα που θίγεις έχει υπόσταση, συν του ότι τουλάχιστον έχεις τα @@ να κάνεις προσέγγιση όσο αποτυχημένη κ αν είναι αυτή με τον πρωτόγονο τρόπο που προσπαθείς, παραθέτω τις σκέψεις μου που μπορεί να σε κάνουν το μεγαλύτερο γαμιά που είδε η ανθρωπότητα:

1. Πρέπει να συνειδητοποιήσεις εξαρχής το πρόβλημα. Το πρόβλημα είναι ότι από τα γραπτά σου τουλάχιστον λείπει βασική κοινωνική αξία, η ΕΝΣΥΝΑΙΣΘΗΣΗ. Σε περίπτωση που δυσκολευεσαι να καταλάβεις τι είναι αυτό (επειδή φαίνεται ότι σου λείπει, δεν το λέω υποτιμητικά), είναι η απουσία αντίληψης τι αισθάνεται ο απέναντι σου, και πώς αυτά που λες τον επηρεάζουν συναισθηματικά.
2. Για να αντιμετωπίσεις το πρόβλημα (απουσία ενσυναίσθησης) μάλλον πρέπει να το δουλέψεις χρόνια, ωστόσο υπάρχει σωτηρία, γιατί υπάρχουν ρομποτικές ασκήσεις που σε βοηθούν να το καλύψεις, ενώ δεν σου το λύνουν εσωτερικά. Με λίγα λόγια υπάρχει τρόπος να το καμουφλαρεις.
3. ΌΝΤΩΣ υπάρχει γυναικείο κοινό για να απευθυνθείς, και μάλιστα ΟΛΕΣ όσες έχεις ήδη απευθυνθεί θα μπορούσαν να δεχτούν την πρόταση σου, αν αυτή γινόταν με διαφορετικά λόγια από την πλευρά σου.
4. Βρες υλικό ή συμβουλευτικές υπηρεσίες για να βελτιώσεις την προσέγγισή σου, αφού δεν σου λείπουν τα @@ να προσεγγίσεις για να γαμησεις.
5. Κατά την προσέγγιση, τα λεφτά θα αποτελούν όχι ανταλλακτική αξία της πρότασης σου για σεξ, αλλά bonus της αξίας σου. Επίσης θα πρέπει να εφαρμόσεις κανόνες έλξης.
6. Υπάρχουν και online apps από κοριτσάκια που δεν χρειάζεται να τους εξηγείς κ πολλά, αλλά εκεί σίγουρα θα χρειαστεί να αφιερώσεις λίγο χρόνο για να βρεις το value for money που ψάχνεις.

Σου εύχομαι καλή συνέχεια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom