Νέα

Πληρωμή για σεξ σε γυναίκες εκτός αγοραίου έρωτα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jean-Claud
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 148
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.008
Πόντοι
216
Θα θεσω δυο ερωτηματα στο κοινο και αυτο ας αποφασισει ποιος ειναι ξεφτιλας.

Εχουμε εναν που αρεσκεται να παιρνει ματι την ιδιωτικη ζωη των αλλων αλλα και να πηγαινει με κολγκιρλ φωτογραφιζοντας τα ως γκομενες του και να πουλαει μοστρα εδω μεσα οτι ειναι υπερ των σχεσεων.

Και εχουμε εναν αλλον ο οποιος λεει δεν θελω σχεση η γαμο αλλα μ αρεσει να πηγαινω σε μπουρδελακια και στον αγοραιο ερωτα αποκλειστικα.

ζαν θα προσπαθήσω - για άλλη μία φορά - να σου εξηγήσω.
πράγματα που βέβαια αν δεν γνωρίζεις και ενστερνίζεσαι σε αυτή την ηλικία (θα έπρεπε), φοβάμαι ότι ποτέ δεν θα καταλάβεις.

το ζητούμενο λοιπόν στη συγκεκριμένη περίπτωση είναι πως βλέπεις και πως αντιμετωπίζεις τους (συν)ανθρώπους (σου).
φως φανάρι ότι για σένα όλοι εμείς οι υπόλοιποι, άντρες, γυναίκες, τρανς, bi δεν έχει σημασία τι γουστάρεις, αποτελούμε απλά τα αντικείμενα πάνω στα οποία μπορείς να χύσεις (η λέξη χύσεις σκοπίμως χρησιμοποιείται ως έχει).
και προκειμένου να το πετύχεις αυτό (καθώς τα εργαζόμενα κορίτσια όπως λες δεν δουλεύουν - από την άλλη σε αλλότρια νήματα συνεχώς μας ζαλίζεις ότι εσύ "την κάνεις τη δουλειά σου" μιας και είσαι "παλιός και βετεράνος" οπότε να ήξερα άραγε σε ποια περίπτωση λες ψέματα), δε διστάζεις να απαξιώσεις την προσωπικότητα του/της οποιαδήποτε πετύχεις στο δρόμο και απλά γουστάρεις...
να γυρίσεις και να του/της πεις κατάμουτρα "σε θεωρώ πληρωμένο πούστη/πουτάνα" και θέλω να σε πηδήσω για 20, 30 50 ευρώ.
(νομίζεις) κιόλας ότι το κάνεις να φαίνεται και λογικό/σωστό με την χαζή, κουτοπόνηρη και απλοποιημένη σκέψη "μια εμπορική συμφωνία προτείνω κι αν θέλει δέχεται" και νιώθεις κύριος.
ΚΟΥΝΙΑ ΠΟΥ ΣΕ ΚΟΥΝΑΓΕ ΜΑΛΑΚΑ.

θα προσπεράσω την πρώτη ερώτηση που έρχεται στο μυαλό του καθενός, "κι αν κάνουν το ίδιο πράγμα στην αδελφή σου, στη μάνα σου, στην κόρη σου?" όπου είτε δεν θα απαντήσεις για ευνόητους λόγους, είτε θα μας αποδείξεις ότι είσαι ακόμα χειρότερος από ότι περιγράφω λέγοντας ένα "στ'αρχίδια μου".

θα σου πω απλά "νομίζεις ότι έχει κανείς/καμία όρεξη να τον/την πλησιάζουν αρρωστημένοι τύποι και να του/της τσαλακώνουν την αξιοπρέπεια?
γυναίκες (αυτές του "λαού" ΡΕ ΑΡΧΙΔΙ που συχνά πυκνά πιάνεις στο γαμημένο στόμα σου για να φέρεις ως αριστερό παράδειγμα μόχθου), που μπορεί να έχουν περάσει χρόνια καθαρίζοντας σπίτια για 30 ευρώ τη μέρα ΑΚΡΙΒΩΣ για να μη γίνουν αυτό που θες να τις κάνεις) νομίζεις ότι γουστάρουν να τους φέρεσαι σαν σκουπίδι ΜΑΛΑΚΑ. ΠΟΥ ΚΑΤΆ ΤΑ ΆΛΛΑ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΣΥΓΚΑΛΗΨΕΙΣ ΚΑΙ ΠΑΠΑΡΙΕΣ ΣΕ ΑΛΛΑ ΝΗΜΑΤΑ...ΑΡΧΙΔΙ.

ξέρεις όμως ρε ηλίθιε ποιο είναι το χειρότερο? ότι πιθανώς κάποιος/κάποια απελπισμένη, πεινασμένη ή αδύναμη σε χαρακτήρα να παρασυρθεί. αυτό θα είναι το χειρότερο ΡΕ ΠΑΛΙΟΠΟΥΣΤΑΡΑ ότι μπορεί και να δουλέψει αυτό που προτείνεις...κατάλαβες?

ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΜΑΛΑΚΑ, ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΠΛΕΟΝΕΚΤΗΜΑ :jerking:
Σαν κομπλεξική αγάμητη φεμινίστρια ακούγεσαι.
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.008
Πόντοι
216
Προχώρα jean-claude. Όλες οι γυναίκες καταβάθως πουτάνες είναι και αυτό θέλουν.
Σίγουρα τους εξιτάρει η ιδέα να τις γαμήσουν σαν πουτάνα και να τις αφήσουν, έστω για μια φορά.
Όπως εμείς καβλώνουμε με πορνες έτσι κι αυτές θέλουν να τις κάνουν.
Σίγουρα κάποια θα σου κάτσει, ειδικά στις μέρες μας που όλοι στερούμαστε το σεξ.
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Ειμαι τεχνικος. Οχι ομως τεχνητος. Αυτο σημαινει οτι στο μυαλο μου μπορει να γινουν ολα μονο αν τα καταφερω.
Αλλιως ειμαι θεωρητικος. Θεωρητικος για μενα ειναι ενα κλικ κατω. Η και πολλα.
Τα εχω σκεφτει αυτα που λες Ζαν οπως κι αλλοι. Εχω ηδη δοκιμασει με τεχνικο τροπο.
Πως; με αστειακι μπιρι μπιρι κτλ η να ριξω αδεια μηπως πιασω γεματα.
Τι περιμενα; κατι καλυτερο απο πουτανιλικι. Δεδομενου οτι η γκομενα θα ντρεποταν καπως να παρει τα ξερα φραγκα
(ακομα κι οταν τα πηρε) δεν ειχε πιασει επιπεδα πουτανας, οποτε θα περνουσα περιεργα.
Μπορει σκατα, μπορει να κοβοταν, μπορει να αφηνοταν η μπορει να το ξεχνουσε-διεγραφε
(δημιουργω τυψεις οταν θελησω) και να περνουσαμε κι οι δυο καλα. Πολλα μπορει.
Το εχω δοκιμασει; εννοειται διοτι μονο ετσι επιβεβαιωνεται κατι.
Πετυχα κατι; μαλακιες. Λιγα πραγματα. Δεν ειναι ο σωστος τροπος για να ευχαριστηθεις.
Αστες να γινουν πουτανες μονες τους η να τις κανει αλλος.

Εσυ μονο να γαμας γκομενες, πουτανες η και τις δυο αναλογα ποια εχεις απεναντι.

Αυτα!

:rockon:


 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.800
Like
14.544
Πόντοι
3.656
Σε άλλο νήμα σεξοτουρισμού (δεν θυμάμαι σε ποια χώρα) ένας μύστης είχε γράψει πως μεταμορφώνει τις γυναίκες σε νταβατζήδες των φιλενάδων τους. Έμπαινε σε μπαρ, έβρισκε μια που δεν του γούσταρε το στυλάκι της και τη ρώταγε αν έχει κάποια φίλη που να κάνει σεξ με δωράκι, περιέγραφε τι ζητούσε. Σχεδόν πάντα (φυσικά δίνοντας και μίζα στη ρουφιάνα) είχε επιτυχία. Το αντίθετο, είναι πολύ παρακινδυνευμένο
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Σε άλλο νήμα σεξοτουρισμού (δεν θυμάμαι σε ποια χώρα) ένας μύστης είχε γράψει πως μεταμορφώνει τις γυναίκες σε νταβατζήδες των φιλενάδων τους. Έμπαινε σε μπαρ, έβρισκε μια που δεν του γούσταρε το στυλάκι της και τη ρώταγε αν έχει κάποια φίλη που να κάνει σεξ με δωράκι, περιέγραφε τι ζητούσε. Σχεδόν πάντα (φυσικά δίνοντας και μίζα στη ρουφιάνα) είχε επιτυχία. Το αντίθετο, είναι πολύ παρακινδυνευμένο

Εξαιρεση που επιβεβαιωνει τον κανονα. Δεν εδινε φραγκα για απευθειας γαμησι σε αγνωστη.

Τα βλεπετε;;;

Και παλι να σημειωσω οτι δεν εναντιωνομαι στον Ζαν. Απλα οι πιθανοτητες για κατι καλο ειναι για τον πουτσο ετσι.

:sunglasses:

 

Loukoumi

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2021
Μηνύματα
100
Like
112
Πόντοι
1
Θα θεσω δυο ερωτηματα στο κοινο και αυτο ας αποφασισει ποιος ειναι ξεφτιλας.

Εχουμε εναν που αρεσκεται να παιρνει ματι την ιδιωτικη ζωη των αλλων αλλα και να πηγαινει με κολγκιρλ φωτογραφιζοντας τα ως γκομενες του και να πουλαει μοστρα εδω μεσα οτι ειναι υπερ των σχεσεων.

Και εχουμε εναν αλλον ο οποιος λεει δεν θελω σχεση η γαμο αλλα μ αρεσει να πηγαινω σε μπουρδελακια και στον αγοραιο ερωτα αποκλειστικα.

ζαν θα προσπαθήσω - για άλλη μία φορά - να σου εξηγήσω.
πράγματα που βέβαια αν δεν γνωρίζεις και ενστερνίζεσαι σε αυτή την ηλικία (θα έπρεπε), φοβάμαι ότι ποτέ δεν θα καταλάβεις.

το ζητούμενο λοιπόν στη συγκεκριμένη περίπτωση είναι πως βλέπεις και πως αντιμετωπίζεις τους (συν)ανθρώπους (σου).
φως φανάρι ότι για σένα όλοι εμείς οι υπόλοιποι, άντρες, γυναίκες, τρανς, bi δεν έχει σημασία τι γουστάρεις, αποτελούμε απλά τα αντικείμενα πάνω στα οποία μπορείς να χύσεις (η λέξη χύσεις σκοπίμως χρησιμοποιείται ως έχει).
και προκειμένου να το πετύχεις αυτό (καθώς τα εργαζόμενα κορίτσια όπως λες δεν δουλεύουν - από την άλλη σε αλλότρια νήματα συνεχώς μας ζαλίζεις ότι εσύ "την κάνεις τη δουλειά σου" μιας και είσαι "παλιός και βετεράνος" οπότε να ήξερα άραγε σε ποια περίπτωση λες ψέματα), δε διστάζεις να απαξιώσεις την προσωπικότητα του/της οποιαδήποτε πετύχεις στο δρόμο και απλά γουστάρεις...
να γυρίσεις και να του/της πεις κατάμουτρα "σε θεωρώ πληρωμένο πούστη/πουτάνα" και θέλω να σε πηδήσω για 20, 30 50 ευρώ.
(νομίζεις) κιόλας ότι το κάνεις να φαίνεται και λογικό/σωστό με την χαζή, κουτοπόνηρη και απλοποιημένη σκέψη "μια εμπορική συμφωνία προτείνω κι αν θέλει δέχεται" και νιώθεις κύριος.
ΚΟΥΝΙΑ ΠΟΥ ΣΕ ΚΟΥΝΑΓΕ ΜΑΛΑΚΑ.

θα προσπεράσω την πρώτη ερώτηση που έρχεται στο μυαλό του καθενός, "κι αν κάνουν το ίδιο πράγμα στην αδελφή σου, στη μάνα σου, στην κόρη σου?" όπου είτε δεν θα απαντήσεις για ευνόητους λόγους, είτε θα μας αποδείξεις ότι είσαι ακόμα χειρότερος από ότι περιγράφω λέγοντας ένα "στ'αρχίδια μου".

θα σου πω απλά "νομίζεις ότι έχει κανείς/καμία όρεξη να τον/την πλησιάζουν αρρωστημένοι τύποι και να του/της τσαλακώνουν την αξιοπρέπεια?
γυναίκες (αυτές του "λαού" ΡΕ ΑΡΧΙΔΙ που συχνά πυκνά πιάνεις στο γαμημένο στόμα σου για να φέρεις ως αριστερό παράδειγμα μόχθου), που μπορεί να έχουν περάσει χρόνια καθαρίζοντας σπίτια για 30 ευρώ τη μέρα ΑΚΡΙΒΩΣ για να μη γίνουν αυτό που θες να τις κάνεις) νομίζεις ότι γουστάρουν να τους φέρεσαι σαν σκουπίδι ΜΑΛΑΚΑ. ΠΟΥ ΚΑΤΆ ΤΑ ΆΛΛΑ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΣΥΓΚΑΛΗΨΕΙΣ ΚΑΙ ΠΑΠΑΡΙΕΣ ΣΕ ΑΛΛΑ ΝΗΜΑΤΑ...ΑΡΧΙΔΙ.

ξέρεις όμως ρε ηλίθιε ποιο είναι το χειρότερο? ότι πιθανώς κάποιος/κάποια απελπισμένη, πεινασμένη ή αδύναμη σε χαρακτήρα να παρασυρθεί. αυτό θα είναι το χειρότερο ΡΕ ΠΑΛΙΟΠΟΥΣΤΑΡΑ ότι μπορεί και να δουλέψει αυτό που προτείνεις...κατάλαβες?

ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΜΑΛΑΚΑ, ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΠΛΕΟΝΕΚΤΗΜΑ :jerking:
Σαν κομπλεξική αγάμητη φεμινίστρια ακούγεσαι.
Ειναι λογικός και Άνθρωπος πάνω από όλα.
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.732
Κριτικές
34
Like
4.659
Πόντοι
7.195
ένα πουτσάκι στην καθαρίστρια να στρογγυλέψει το μεροκάματο επιτρέπεται ;
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.008
Πόντοι
216
Τι ανθρωπιά και μαλακίες μου λέτε ρε διπρόσωπα πουστάκια;
Σε site για πουτάνες είστε και παρεξηγιέστε αν μια γυναίκα γίνει πουτάνα;
Ρε γαμάτε πουτάνες τελικά ή μας δουλεύετε;
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.008
Πόντοι
216
Τι ανθρωπιά και μαλακίες μου λέτε ρε διπρόσωπα πουστάκια;
Σε site για πουτάνες είστε και παρεξηγιέστε αν μια γυναίκα γίνει πουτάνα;
Ρε γαμάτε πουτάνες τελικά ή μας δουλεύετε;

μετεξεταστέος...
διάβασε/κατανόησε τι λέω. αν δύνασαι.
ή καλύτερα άστο, ξεκινάμε από διαφορετικές βασεις.
περαστικά σου κόρακα
Εσύ δεν καταλαβαίνεις τι πλύση εγκεφάλου έχεις φάει :2funny:
 
OP
OP
jean-Claud

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Θα θεσω δυο ερωτηματα στο κοινο και αυτο ας αποφασισει ποιος ειναι ξεφτιλας.

Εχουμε εναν που αρεσκεται να παιρνει ματι την ιδιωτικη ζωη των αλλων αλλα και να πηγαινει με κολγκιρλ φωτογραφιζοντας τα ως γκομενες του και να πουλαει μοστρα εδω μεσα οτι ειναι υπερ των σχεσεων.

Και εχουμε εναν αλλον ο οποιος λεει δεν θελω σχεση η γαμο αλλα μ αρεσει να πηγαινω σε μπουρδελακια και στον αγοραιο ερωτα αποκλειστικα.

ζαν θα προσπαθήσω - για άλλη μία φορά - να σου εξηγήσω.
πράγματα που βέβαια αν δεν γνωρίζεις και ενστερνίζεσαι σε αυτή την ηλικία (θα έπρεπε), φοβάμαι ότι ποτέ δεν θα καταλάβεις.

το ζητούμενο λοιπόν στη συγκεκριμένη περίπτωση είναι πως βλέπεις και πως αντιμετωπίζεις τους (συν)ανθρώπους (σου).
φως φανάρι ότι για σένα όλοι εμείς οι υπόλοιποι, άντρες, γυναίκες, τρανς, bi δεν έχει σημασία τι γουστάρεις, αποτελούμε απλά τα αντικείμενα πάνω στα οποία μπορείς να χύσεις (η λέξη χύσεις σκοπίμως χρησιμοποιείται ως έχει).
και προκειμένου να το πετύχεις αυτό (καθώς τα εργαζόμενα κορίτσια όπως λες δεν δουλεύουν - από την άλλη σε αλλότρια νήματα συνεχώς μας ζαλίζεις ότι εσύ "την κάνεις τη δουλειά σου" μιας και είσαι "παλιός και βετεράνος" οπότε να ήξερα άραγε σε ποια περίπτωση λες ψέματα), δε διστάζεις να απαξιώσεις την προσωπικότητα του/της οποιαδήποτε πετύχεις στο δρόμο και απλά γουστάρεις...
να γυρίσεις και να του/της πεις κατάμουτρα "σε θεωρώ πληρωμένο πούστη/πουτάνα" και θέλω να σε πηδήσω για 20, 30 50 ευρώ.
(νομίζεις) κιόλας ότι το κάνεις να φαίνεται και λογικό/σωστό με την χαζή, κουτοπόνηρη και απλοποιημένη σκέψη "μια εμπορική συμφωνία προτείνω κι αν θέλει δέχεται" και νιώθεις κύριος.
ΚΟΥΝΙΑ ΠΟΥ ΣΕ ΚΟΥΝΑΓΕ ΜΑΛΑΚΑ.

θα προσπεράσω την πρώτη ερώτηση που έρχεται στο μυαλό του καθενός, "κι αν κάνουν το ίδιο πράγμα στην αδελφή σου, στη μάνα σου, στην κόρη σου?" όπου είτε δεν θα απαντήσεις για ευνόητους λόγους, είτε θα μας αποδείξεις ότι είσαι ακόμα χειρότερος από ότι περιγράφω λέγοντας ένα "στ'αρχίδια μου".

θα σου πω απλά "νομίζεις ότι έχει κανείς/καμία όρεξη να τον/την πλησιάζουν αρρωστημένοι τύποι και να του/της τσαλακώνουν την αξιοπρέπεια?
γυναίκες (αυτές του "λαού" ΡΕ ΑΡΧΙΔΙ που συχνά πυκνά πιάνεις στο γαμημένο στόμα σου για να φέρεις ως αριστερό παράδειγμα μόχθου), που μπορεί να έχουν περάσει χρόνια καθαρίζοντας σπίτια για 30 ευρώ τη μέρα ΑΚΡΙΒΩΣ για να μη γίνουν αυτό που θες να τις κάνεις) νομίζεις ότι γουστάρουν να τους φέρεσαι σαν σκουπίδι ΜΑΛΑΚΑ. ΠΟΥ ΚΑΤΆ ΤΑ ΆΛΛΑ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΣΥΓΚΑΛΗΨΕΙΣ ΚΑΙ ΠΑΠΑΡΙΕΣ ΣΕ ΑΛΛΑ ΝΗΜΑΤΑ...ΑΡΧΙΔΙ.

ξέρεις όμως ρε ηλίθιε ποιο είναι το χειρότερο? ότι πιθανώς κάποιος/κάποια απελπισμένη, πεινασμένη ή αδύναμη σε χαρακτήρα να παρασυρθεί. αυτό θα είναι το χειρότερο ΡΕ ΠΑΛΙΟΠΟΥΣΤΑΡΑ ότι μπορεί και να δουλέψει αυτό που προτείνεις...κατάλαβες?

ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΜΑΛΑΚΑ, ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΠΛΕΟΝΕΚΤΗΜΑ :jerking:
Σαν κομπλεξική αγάμητη φεμινίστρια ακούγεσαι.
Ειναι λογικός και Άνθρωπος πάνω από όλα.
ασε μας ρε λουκουμι που ειναο λογικος και ανθρωπος ο προμοτορας χαχαχα α αα α αα
Σαν αγαμητη κυρατσα κανει.
Ειναι φεμινιστης ο τυπος,απορω τι δουλεια εχει στο μπου.
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.732
Κριτικές
34
Like
4.659
Πόντοι
7.195
Τι ανθρωπιά και μαλακίες μου λέτε ρε διπρόσωπα πουστάκια;
Σε site για πουτάνες είστε και παρεξηγιέστε αν μια γυναίκα γίνει πουτάνα;
Ρε γαμάτε πουτάνες τελικά ή μας δουλεύετε;

είμαστε σε σάιτ για επαγγελματίες πουτάνες κόρακα

Οι ερασιτέχνισες είναι άλλη κατηγορία.
 
OP
OP
jean-Claud

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Ειμαι τεχνικος. Οχι ομως τεχνητος. Αυτο σημαινει οτι στο μυαλο μου μπορει να γινουν ολα μονο αν τα καταφερω.
Αλλιως ειμαι θεωρητικος. Θεωρητικος για μενα ειναι ενα κλικ κατω. Η και πολλα.
Τα εχω σκεφτει αυτα που λες Ζαν οπως κι αλλοι. Εχω ηδη δοκιμασει με τεχνικο τροπο.
Πως; με αστειακι μπιρι μπιρι κτλ η να ριξω αδεια μηπως πιασω γεματα.
Τι περιμενα; κατι καλυτερο απο πουτανιλικι. Δεδομενου οτι η γκομενα θα ντρεποταν καπως να παρει τα ξερα φραγκα
(ακομα κι οταν τα πηρε) δεν ειχε πιασει επιπεδα πουτανας, οποτε θα περνουσα περιεργα.
Μπορει σκατα, μπορει να κοβοταν, μπορει να αφηνοταν η μπορει να το ξεχνουσε-διεγραφε
(δημιουργω τυψεις οταν θελησω) και να περνουσαμε κι οι δυο καλα. Πολλα μπορει.
Το εχω δοκιμασει; εννοειται διοτι μονο ετσι επιβεβαιωνεται κατι.
Πετυχα κατι; μαλακιες. Λιγα πραγματα. Δεν ειναι ο σωστος τροπος για να ευχαριστηθεις.
Αστες να γινουν πουτανες μονες τους η να τις κανει αλλος.

Εσυ μονο να γαμας γκομενες, πουτανες η και τις δυο αναλογα ποια εχεις απεναντι.

Αυτα!

:rockon:
λοιπον για να ειμαι ξεκαθαρος δεν λεω για σχεση και ερωτα αλλα για υποκαταστατο των κλεισμενων οικων ανοχης.
Π.χ στο δρομο η σε ενα παρκο η οπουδηποτε αλλου, μου αρεσεις σου δινω 50 για να πηδηχτουμε δεχεσαι? Ναι η ου.
Απλες διαδικασιες ωρα ραντεβου η εκεινη τη στιγμη,εννοειται τα λεφτα μεσα στο δωματιο.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.889
Πόντοι
3.846
Θα θεσω δυο ερωτηματα στο κοινο και αυτο ας αποφασισει ποιος ειναι ξεφτιλας.

Εχουμε εναν που αρεσκεται να παιρνει ματι την ιδιωτικη ζωη των αλλων αλλα και να πηγαινει με κολγκιρλ φωτογραφιζοντας τα ως γκομενες του και να πουλαει μοστρα εδω μεσα οτι ειναι υπερ των σχεσεων.

Και εχουμε εναν αλλον ο οποιος λεει δεν θελω σχεση η γαμο αλλα μ αρεσει να πηγαινω σε μπουρδελακια και στον αγοραιο ερωτα αποκλειστικα.
Μα το κοινό αποφάσισε ήδη ρε κακομοίρη.
Πέρα από το κραξιμο που έχεις φάει, δες τον αριθμό των likes στα ποστ τα δικά σου και στα ποστ του john100.

Ζήτημα αν έχεις 2,3 likes, όταν ο άλλος έχει πάρει και 5 likes σε ένα μόνο από τα ποστ του.

Ο κόσμος μίλησε.
Είσαι ο αδύναμος κρίκος.
Άντε τον πουλο τώρα.
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.732
Κριτικές
34
Like
4.659
Πόντοι
7.195
λοιπον για να ειμαι ξεκαθαρος δεν λεω για σχεση και ερωτα αλλα για υποκαταστατο των κλεισμενων οικων ανοχης.
Π.χ στο δρομο η σε ενα παρκο η οπουδηποτε αλλου, μου αρεσεις σου δινω 50 για να πηδηχτουμε δεχεσαι? Ναι η ου.
Απλες διαδικασιες ωρα ραντεβου η εκεινη τη στιγμη,εννοειται τα λεφτα μεσα στο δωματιο.

ρε Ζαν αν κάποιος σε πλησίαζε στο δρόμο και σού λεγε κάθεσαι να σε γαμίσω δίνω πενηντάρι
πώς θα νιωθες ?
 

Loukoumi

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2021
Μηνύματα
100
Like
112
Πόντοι
1
Τι ανθρωπιά και μαλακίες μου λέτε ρε διπρόσωπα πουστάκια;
Σε site για πουτάνες είστε και παρεξηγιέστε αν μια γυναίκα γίνει πουτάνα;
Ρε γαμάτε πουτάνες τελικά ή μας δουλεύετε;
Ααα το κατάλαβες σε τι σάιτ ειμαστε μπράβο ένα βήμα κάθε φορά κάτι είναι και αυτό.Οποιος άντρας φέρεται με σεβασμό και δεν της ξεφτιλίζει χωρίς λόγο το γυναικείο φύλο είναι πουτσρακι?Τελικά όντως για την βλακεία δεν υπάρχει μονάδα μέτρησης.
 
OP
OP
jean-Claud

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
λοιπον για να ειμαι ξεκαθαρος δεν λεω για σχεση και ερωτα αλλα για υποκαταστατο των κλεισμενων οικων ανοχης.
Π.χ στο δρομο η σε ενα παρκο η οπουδηποτε αλλου, μου αρεσεις σου δινω 50 για να πηδηχτουμε δεχεσαι? Ναι η ου.
Απλες διαδικασιες ωρα ραντεβου η εκεινη τη στιγμη,εννοειται τα λεφτα μεσα στο δωματιο.

ρε Ζαν αν κάποιος σε πλησίαζε στο δρόμο και σού λεγε κάθεσαι να σε γαμίσω δίνω πενηντάρι
πώς θα νιωθες ?
αν ηταν γκομενα ωραια δεν θα ελεγα οχι.
Αν ηταν αντρας θα του λεγα τυπε λαθος ανθρωπο ψαξε αλλου,αν ομως επαιμενε και γινοταν προκλητικος θα του γαμαγα τα πρεκια.
 
OP
OP
jean-Claud

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Θα θεσω δυο ερωτηματα στο κοινο και αυτο ας αποφασισει ποιος ειναι ξεφτιλας.

Εχουμε εναν που αρεσκεται να παιρνει ματι την ιδιωτικη ζωη των αλλων αλλα και να πηγαινει με κολγκιρλ φωτογραφιζοντας τα ως γκομενες του και να πουλαει μοστρα εδω μεσα οτι ειναι υπερ των σχεσεων.

Και εχουμε εναν αλλον ο οποιος λεει δεν θελω σχεση η γαμο αλλα μ αρεσει να πηγαινω σε μπουρδελακια και στον αγοραιο ερωτα αποκλειστικα.
Μα το κοινό αποφάσισε ήδη ρε κακομοίρη.
Πέρα από το κραξιμο που έχεις φάει, δες τον αριθμό των likes στα ποστ τα δικά σου και στα ποστ του john100.

Ζήτημα αν έχεις 2,3 likes, όταν ο άλλος έχει πάρει και 5 likes σε ένα μόνο από τα ποστ του.

Ο κόσμος μίλησε.
Είσαι ο αδύναμος κρίκος.
Άντε τον πουλο τώρα.
μεγαλη διαφορα το 3 με το 5 αλλα περα απο αυτο με τον προμοτορα εχω διαφορες σε διαφορα ζητηματα.
Ξερω εσυ δαγκωτο προμοτορα.

 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.067
Κριτικές
10
Like
13.073
Πόντοι
3.846
Παίκτη μην ξεχάσεις να βάλεις στο budget τα έξοδα του δικηγόρου μη σου πω και τα νοσήλεια.

Ούτε καν πρωτότυπο δεν είναι αυτό που λες. Πολλοί το έχουν πει κανείς δεν το έχει εφαρμόσει. Αν πας σε μια τυχαία γυναίκα ακόμη και να γουστάρει θα καταλάβει ότι είσαι σε απόγνωση και θα σου ζητήσει τα δεκαπλάσια. Και αυτό είναι το καλό σενάριο που δε θα σου ξηγηθεί με κραβ μαγκά.

Βλέπεις προφανώς το Χαϊκάλη και το Φιλιππίδη όλη μέρα και σκέφτεσαι εγώ θιασάρχης δεν είμαι ας ξηγηθώ σκέτα μετρητά. Μάλλον δεν ξέρεις και πολλά από το ανθρώπινο είδος.
 

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.463
Πόντοι
216
εγω ηξερα καποιον που δεν ηταν και κανας ομορφος αλλα οταν εμπαινε σε ενα μπαρακι παντα επαιζε το ματι του απο δω και απο κει και παντα εβρισκε γυναικα για σεξ, εφευγε δηλαδη μαζι της. οι γυναικε που εβρισκε δεν ηταν ομορφες, αλλα κανονικες ουτε ομως και πατσαβουρες.
απλα εβρισκε τις διαθεσιμες και ασχολουνταν με αυτες.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
[quote author=jean-Claud link= ]Οπως λεει και ο τιτλος τωρα που οι οικοι ανοχης ειναι κλειστοι και τα κολγκιρλ χρεωνουν τον κουκο αηδονι,παιζει η ιδεα να πηγαίναμε σε ασχετες γυναικες στο δρομο η οπου αλλου βρισκαμε ευκαιρια και να τους λεγαμε να καναμε σεξ επι πληρωμη.
Ποσο τις 100 θα πιστευατε οτι θα δεχονταν αυτη την προταση.
Επισης το ποσο που θα διναμε να μην ηταν τρελα υψηλο απο 50 εως 100 ευρω την ωρα.
Επισης ποσες γυναικες εχουν αναγκη απο χρημα και θα μπορουσαν να το εβγαζαν γρηγορα και ευκολα?


[/quote]

Αυτό γίνεται μόνο με σπονσοριλίκι και το πώς γίνεται το σπονσοριλίκι το έχουμε αναλύσει στο θρεντ του σπόνσορινγκ.
Καμία δε θα δεχόταν να κάτσει με 100 ευρώ.Δε λειτουργεί έτσι το σπονσοριλίκι.
Μπορεί όμως να δεχτεί να πάει μαζί σου για 50 ευρώ ή και τζάμπα αν πειστεί οτι είσαι όντως σπόνσορας και όχι λαμόγιο.Για να βγάζεις όμως τη μυρωδιά σπόνσορα πρέπει να έχεις τη στόφα δηλαδή να είσαι αληθινός σπόνσορας και όχι πέτσινος,salt daddy κτλ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom