Νέα

Πιστεύετε στην αληθινή φιλία μεταξύ ενός άντρα και μιας γυναίκας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα adonis13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 944
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

πιστεύετε στην "αγνή" φιλια μεταξύ ενος άντρα και μιας γυναίκας;

  • ναι

    Ψήφοι: 12 22,2%
  • οχι

    Ψήφοι: 34 63,0%
  • Μόνο αν είναι μπάζα...

    Ψήφοι: 8 14,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    54

ganger

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2009
Μηνύματα
53
Like
0
Πόντοι
0
Πως τα λες πως τα λες βουβαλουλα.Γαμηκουλας σε γυναικες ΜΟΝΟ ομως οχι σε ζωα...
Εαν σε γαμησω ειναι σαν να γαμαω αρκουδα...
Αληθεια την φωτο σου γιατι την ανεβασες?Διαφημιση στα Body line θες να κανεις?

Αντε μην αργειιιιιςςςς τα κοψιδια και τα παιδακια σε περιμενουυυυνννννννν

Συνήθως δεν παρεμβαίνω σε προσωπικές διαμάχες(εδώ που τα λέμε δεν γράφω κ σχεδόν καθόλου)αλλά μερικά πράγματα ξεπερνάνε τα όρια κ με εξοργίζουν.
Ρε φιλαράκο,κάφροι υπάρχουν πολλοί αλλά σαν κ σένα κανένας.Προφανώς σου έχουν πει ότι έχεις χιούμορ αλλά..ψιτ μεγάλε,να σου πω ένα μυστικό;Τα ζώα δεν έχουν χιούμορ κ επειδή αποδεδειγμένα εσύ ανήκεις σ αυτήν την κατηγορία το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να βουλώσεις το στόμα σου ή καλύτερα να σου ξεραθεί το κουλό σου για να μην μπορείς να γράφεις τις μαλακίες που αραδιάζεις.
Ο χαβαλές στο site περισσεύει αλλά για αυτό σίγουρα δεν είσαι υπεύθυνος εσύ και τα posts σου σαν το παραπάνω.
Η sexoula είχε τα κότσια κ ανέβασε φωτογραφία της στο site (που παρεπιμπτόντως την βρήκα κ πολύ αισθησιακή).Δεν σε πείραξε κ δεν ασχολήθηκε μαζί σου για να έρθει αντιμέτωπη με την καφρίλα σου κ τα κόμπλεξ σου.
Εσύ ρε Άδωνη του κώλου γιατί δεν ανεβάζεις μια για να δούμε την προσωποποίηση της τελειότητας;
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Η sexoula είχε τα κότσια κ ανέβασε φωτογραφία της στο site (που παρεπιμπτόντως την βρήκα κ πολύ αισθησιακή).Δεν σε πείραξε κ δεν ασχολήθηκε μαζί σου για να έρθει αντιμέτωπη με την καφρίλα σου κ τα κόμπλεξ σου.
Εσύ ρε Άδωνη του κώλου γιατί δεν ανεβάζεις μια για να δούμε την προσωποποίηση της τελειότητας;
που ειναι η φωτο φιλε;δωσε το λινκ.... :rockon: :rockon: :rockon:
 

ikaros00

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2009
Μηνύματα
63
Like
0
Πόντοι
0
Whitey,

έχεις σκεφθεί καθόλου να γραφτείς στο cosmopolitan? Θα σπάσεις το ρεκόρ ελάχιστου χρόνου συμμετοχής και του Αβράμη - είναι σίγουρο. :cheesy:


αποκλειεται...εμενα με εχουν μιουταρει μεσα σε 1 λεπτο. ;)
 

alohaaaaaa

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.250
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
Ρε κοκοβιε σε εβαλε κανεις δικηγορο στο σαιτ?πες μας για να ξερουμε?η πες μας ποια ξεσκισμενη κωλοτρυπιδα εισαι που θα κρινεις για τις προσωπικες μου διαμαχες.Σιγα μην βαλω φωτο μου ρε βλακομουτρο τι με περασες κανενα λιγουρη που ψαχνεται???Η σεξουλα εχει απελπιστη γιατι το μαυρο της το χαλι δεν εχει ορια και ψαχνει κανενα πουτσο απεγνωσμενα φενεται οτι τον βρηκε στο προσωπο σου.Κοψε την βραδινη ganger
 

ganger

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2009
Μηνύματα
53
Like
0
Πόντοι
0
Ρε κοκοβιε σε εβαλε κανεις δικηγορο στο σαιτ?πες μας για να ξερουμε?η πες μας ποια ξεσκισμενη κωλοτρυπιδα εισαι που θα κρινεις για τις προσωπικες μου διαμαχες.Σιγα μην βαλω φωτο μου ρε βλακομουτρο τι με περασες κανενα λιγουρη που ψαχνεται???Η σεξουλα εχει απελπιστη γιατι το μαυρο της το χαλι δεν εχει ορια και ψαχνει κανενα πουτσο απεγνωσμενα φενεται οτι τον βρηκε στο προσωπο σου.Κοψε την βραδινη ganger
Σιγά μη ζητήσω την άδεια ενός ζώου για να γράψω την γνώμη μου
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
ενας ανθρωπος νορμαλ δε κοιταει φυλο κ επαγγελμα.
αλλα τον ανθρωπο που εχει διπλα του σαν ανθρωπο.
Aν ο άνθρωπος δίπλα είναι κάπως έτσι, πως θα κρατηθείς;;; :huh: :huh:
Αν κρατηθείς, σίγουρα δεν είσαι νορμάλ άνθρωπος!!!  :grin:
Ή απλώς είσαι δειλός.
shakira_la_tortura_01.jpg
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Aν ο άνθρωπος δίπλα είναι κάπως έτσι, πως θα κρατηθείς;;; :huh: :huh:
Αν κρατηθείς, σίγουρα δεν είσαι νορμάλ άνθρωπος!!!  :grin:
Ή απλώς είσαι δειλός.
shakira_la_tortura_01.jpg
http://[URL unfurl="true"]www.personanet.gr/uploadarea/images/ghrisosto.jpg[/img[/URL]]
ουτε εγω θα τον ειχα φιλο αυτον!
λογικο!
αλλα γ τους δικους της δεν ειναι η σακιρα...
ειναι η φιλη τους απλως...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom