Νέα

Πιστεύετε στην αληθινή φιλία μεταξύ ενός άντρα και μιας γυναίκας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα adonis13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 944
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

πιστεύετε στην "αγνή" φιλια μεταξύ ενος άντρα και μιας γυναίκας;

  • ναι

    Ψήφοι: 12 22,2%
  • οχι

    Ψήφοι: 34 63,0%
  • Μόνο αν είναι μπάζα...

    Ψήφοι: 8 14,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    54

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
ευτυχως δεν ειναι ολοι ...ετσι!(γ να μη πω κακες λεξουλες)

ναι υπάρχουν και πούστηδες! Α επίσης κύριοι ΜΠΟΡΕΙ να υπάρχει (λύκο)φιλία μεταξύ ενός άντρα και μιας ασχημης γυναίκας! Ο πρώτος αποσκοπεί στις φίλες της και η δεύτερη ελπίζει σε ένα θαύμα
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
ναι υπάρχουν και πούστηδες! Α επίσης κύριοι ΜΠΟΡΕΙ να υπάρχει (λύκο)φιλία μεταξύ ενός άντρα και μιας ασχημης γυναίκας! Ο πρώτος αποσκοπεί στις φίλες της και η δεύτερη ελπίζει σε ένα θαύμα
σωστος.......
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Σε λίγο η Λουκ θα εκραγεί - μην την ταράζετε άλλο. ;)
οχι..
τελικα δεν εκνευριζομαι.
χαιρομαι γτ μερικα ατομακια με κανουν να εκτιμω τους ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ που εχω διπλα μου...
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
ΘΑΝΑΤΟΣ στις άσχημες, στις ζητιάνες της πούτσας! Λουκ ΚΑΝΕ ΜΠΑΜ!!  :cussing: :argue: :blowup:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
ΘΑΝΑΤΟΣ στις άσχημες, στις ζητιάνες της πούτσας! Λουκ ΚΑΝΕ ΜΠΑΜ!!  :cussing: :argue: :blowup:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :-*


μαλλον καποιοι"αντρες"ειναι ζητιανοι του μουνιου...



ναι...σκεφτομουν την λεξη ζωα αλλα δεν αξιζει ο τιτλος σε καποιους....
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
λεω για φιλιες ρε συ... δλδ εγω πιστευω οτι ναι, μπορει να υπαρχει μια φιλια μεταξυ αντρα και γυναικας...
παιδια φιλος δεν ειναι το αντιθετο του εχθρος ετσι για να ξερουμε τι λεμε......
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
ειμαι ετσι οπως ειμαι, δλδ μπορεις να με δεις και σε πολλες φωτος που εχω στειλει.... εχω πολλους φιλους που ειναι και παντερμενοι/ εχουν σχεση και απλα περναμε καλα δεν δεν σκεφτομαστε τπτ παραπανω....
Δοκίμασε μια φορά να την πέσεις σε κάποιον και αν σου απαντήσει "δεν μπορώ,σε βλέπω σαν φίλη" εγώ τον κόβω από την ρίζα...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :-*


μαλλον καποιοι"αντρες"ειναι ζητιανοι του μουνιου...


ναι...σκεφτομουν την λεξη ζωα αλλα δεν αξιζει ο τιτλος σε καποιους....
τα ζωα κανουν φιλιες θηλυκα με αρσενικα;
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
ΘΑΝΑΤΟΣ στις άσχημες, στις ζητιάνες της πούτσας! Λουκ ΚΑΝΕ ΜΠΑΜ!!  :cussing: :argue: :blowup:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Σπερματοζητιάνες δηλαδή!!! :2on1: :2on1:

Και όπως έλεγε ο σοφός λαός:
[size=14pt]Μου φαίνεται περίεργο, ημέρα δίχως ήλιο
και κοπελιά χωρίς βυζί, να κάνει άντρα φίλο.
[/size]
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
μαλλον καποιοι"αντρες"ειναι ζητιανοι του μουνιου...

Ο Αντρας έχει πάντα τη δυνατότητα να πληρώσει και πάει με γυναίκες και μάλιστα με πολύ πιο όμορφες από ότι θα έβρισκε! Εσείς όμως...παρακάλι, ξεπεσμός και ράφι! ΨΟΦΗΣΤΕ ΚΑΡΓΙΕΣ!
 

epivitoras300

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
554
Like
0
Πόντοι
6
Νταρια ειναι προσωπικη σου αποψη την οποια την σεβομαι.Εγω νομιζω οτι δεν υπαρχει
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Δοκίμασε μια φορά να την πέσεις σε κάποιον και αν σου απαντήσει "δεν μπορώ,σε βλέπω σαν φίλη" εγώ τον κόβω από την ρίζα...
οχι ρε γμτ, συνηθως σε μενα μου την πεφτουν και λεω οτι τον βλεπω μονο σαν φιλο :headbang: :headbang: :headbang:
 

oso_nixtonei

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
436
Κριτικές
5
Like
16
Πόντοι
1
εγω ειμαι υπερμαχος αυτης της θεωριας.πιστευω στην αληθινη φιλια μεταξυ ενος αντρα και μιας γυναικας χωρις πονηρους σκοπους.

Μπορεις με την φιλη σου να βαρας εσυ μαλακια και αυτη να παιζει το μουνι της διχως να παει το νου σας στο πονηρο οπως βαρουσες με τα φιλαρακια σου μικρος μαλακιες βλεποντας τσοντες ?

Μπορεις να ζησετε μαζι οπως πχ θα σε φιλοξενησει ενα φιλαρακι διχως τιποτε πονηρο στο μυαλο ακομα και αν την βλεπεις γυμνη να βγαινει απο το μπανιο και να ειστε εντελως ανετοι?

Μπορεις να την πεις οτιδηποτε πειραγμα χωρις να παρεξηγηθει οπως με τα καλα σου φιλαρακια κανεις?

Εχεις μπλεξει σε εναν καυγα υπαρχει περιπτωση να μπει μεσα η φιλη σου να κατεβασει μαπες να σε βοηθησει?

Μοιαζουν σαν ηλιθια και απλοικα τα ερωτηματα μου αλλα ειναι πολυ ρεαλιστικα και ειναι η βαση για να δεις οτι ΦΙΛΙΑ ΦΙΛΙΑ, φιλια αντρικη οπως την εννοουμε με τα κολληταρια που μεγαλωσαμε μαζι και ειμαστε δεμενοι δεν μπορει να υπαρξει.Μια καλη επικοινωνια διχως ερωτικο ενδιαφερον και να εκτιμας καποια ως προσωπο και να μην την βλεπεις ερωτικα ειναι δυνατον.Αλλα αυτο δεν ειναι φιλια ειναι μια επιφανειακη αλληλοεκτιμηση ως εκει.

Και επισης οι γυναικες αληθινες εχουν προβλημα να κανουν μεταξυ τους για διαφορους λογους θα καναν με εμας?
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Ο Αντρας έχει πάντα τη δυνατότητα να πληρώσει και πάει με γυναίκες και μάλιστα με πολύ πιο όμορφες από ότι θα έβρισκε! Εσείς όμως...παρακάλι, ξεπεσμός και ράφι! ΨΟΦΗΣΤΕ ΚΑΡΓΙΕΣ!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Μπορεις με την φιλη σου να βαρας εσυ μαλακια και αυτη να παιζει το μουνι της διχως να παει το νου σας στο πονηρο οπως βαρουσες με τα φιλαρακια σου μικρος μαλακιες βλεποντας τσοντες ?

Μπορεις να ζησετε μαζι οπως πχ θα σε φιλοξενησει ενα φιλαρακι διχως τιποτε πονηρο στο μυαλο ακομα και αν την βλεπεις γυμνη να βγαινει απο το μπανιο και να ειστε εντελως ανετοι?

Μπορεις να την πεις οτιδηποτε πειραγμα χωρις να παρεξηγηθει οπως με τα καλα σου φιλαρακια κανεις?

Εχεις μπλεξει σε εναν καυγα υπαρχει περιπτωση να μπει μεσα η φιλη σου να κατεβασει μαπες να σε βοηθησει?

Μοιαζουν σαν ηλιθια και απλοικα τα ερωτηματα μου αλλα ειναι πολυ ρεαλιστικα και ειναι η βαση για να δεις οτι ΦΙΛΙΑ ΦΙΛΙΑ, φιλια αντρικη οπως την εννοουμε με τα κολληταρια που μεγαλωσαμε μαζι και ειμαστε δεμενοι δεν μπορει να υπαρξει.Μια καλη επικοινωνια διχως ερωτικο ενδιαφερον και να εκτιμας καποια ως προσωπο και να μην την βλεπεις ερωτικα ειναι δυνατον.Αλλα αυτο δεν ειναι φιλια ειναι μια επιφανειακη αλληλοεκτιμηση ως εκει.

Και επισης οι γυναικες αληθινες εχουν προβλημα να κανουν μεταξυ τους για διαφορους λογους θα καναν με εμας?
1.δεν ειναι νορμαλ αυτο!
2.ναι.
3.ναι.
4.ναι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom