Νέα

Πιστεύετε στην αληθινή φιλία μεταξύ ενός άντρα και μιας γυναίκας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα adonis13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 944
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

πιστεύετε στην "αγνή" φιλια μεταξύ ενος άντρα και μιας γυναίκας;

  • ναι

    Ψήφοι: 12 22,2%
  • οχι

    Ψήφοι: 34 63,0%
  • Μόνο αν είναι μπάζα...

    Ψήφοι: 8 14,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    54

Kurwa

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
511
Like
6
Πόντοι
6
Ποτε δεν υπηρξε αληθινη φιλια μεταξυ ενος αντρα και μιας γυναικας.

Μπορει να περναει καλα ο ενας με τον αλλον μεσω παρεας.Αλλα καποτε θα αρχιζουν οι μοναξιουλες και δεν θα βλεπει ο ενας τον αλλον εστω στην σκεψη μονο... φιλικα.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
τους φιλους σας τους πηδατε; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: για να επεκτεινουμε το ερωτημα;....και προς τα δυο φυλα απευθυνομαι....
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Ρε τι λέτε τώρα ?
Αμα δε πιστεύαμε, δε θα είμασταν ΕΔΩ !
Ολες οι πουτάνες φίλες μου είναι ! Κι όσο τις ξεσκίζω όλο και πιο φίλες μου γίνονται !
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Μα και βεβαια το πιστευουμε....Παντα γινομαστε φιλοι..........μετα!!!
Να γνωριστουμε πρωτα σε...βαθοs και μετα!!!
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616

μία πίπα αρχικά
και φιλάκια καυτά 
ένα πήδημα αργό
έτσι νοιώθω τη φίλη εγώ



 

leopard

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2009
Μηνύματα
374
Like
0
Πόντοι
1
ΌΧΙ
γιατί το ερωτικό στοιχείο θα'ναι το κυρίαρχο μεταξύ τους, ακόμα και αν δεν το παραδέχονται οι ίδιοι
 

sexoula

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
τους φιλους σας τους πηδατε; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: για να επεκτεινουμε το ερωτημα;....και προς τα δυο φυλα απευθυνομαι....

καποιους ναι

εχω ξεκινησει με καποιον κατι just for sex κι εχει εξελιχθει σε μια πολυ καλη φιλια συν οτι υπαρχει και το sex κι εχει ξεκινησει και κατι φιλικα που καποια στιγμη εγινε σεξακι και μετα τελος καμια επαφη και για κανενα λογο
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
παντως εγω πιστευω στην αληθινη φιλια μεταξυ ατομων του αντιθετου φυλου ειτε οταν η γυναικα ειναι πολυ μπαζο(για τον αντρα δεν ισχυει) ειτε οταν ενας τουλαχιστον απο τους δυο ειναι γκει...
 

sexoula

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
παντως εγω πιστευω στην αληθινη φιλια μεταξυ ατομων του αντιθετου φυλου ειτε οταν η γυναικα ειναι πολυ μπαζο(για τον αντρα δεν ισχυει) ειτε οταν ενας τουλαχιστον απο τους δυο ειναι γκει...

στην περιπτωση του gay με βρισκεις απολυτως συμφωνη
αλλα ακομα κι αν η γυναικα ειναι πολυ μπαζο ποτε δεν ξερεις τι μπορει να συμβει ή και στην περιπτωση που ο αντρας ειναι πολυ μπαζο (ναι ναι υπαρχει κι αυτη η κατηγορια) κι οπως εχουμε ξαναπει το αλκοολ ειναι κακος συμβουλος που δημιουργει διαφορες "ιδανικες" συνθηκες ;)
 

alohaaaaaa

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.250
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
στην περιπτωση του gay με βρισκεις απολυτως συμφωνη
αλλα ακομα κι αν η γυναικα ειναι πολυ μπαζο ποτε δεν ξερεις τι μπορει να συμβει ή και στην περιπτωση που ο αντρας ειναι πολυ μπαζο (ναι ναι υπαρχει κι αυτη η κατηγορια) κι οπως εχουμε ξαναπει το αλκοολ ειναι κακος συμβουλος που δημιουργει διαφορες "ιδανικες" συνθηκες ;)


Σεξουλα Σεξουλα
εχω βαλει γουρουνοπουλα στην σουβλα!!!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
στην περιπτωση του gay με βρισκεις απολυτως συμφωνη
αλλα ακομα κι αν η γυναικα ειναι πολυ μπαζο ποτε δεν ξερεις τι μπορει να συμβει ή και στην περιπτωση που ο αντρας ειναι πολυ μπαζο (ναι ναι υπαρχει κι αυτη η κατηγορια) κι οπως εχουμε ξαναπει το αλκοολ ειναι κακος συμβουλος που δημιουργει διαφορες "ιδανικες" συνθηκες ;)
ναι μπορεις να ερωτευτεις και καμια μετρια παιζει αυτο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom