Νέα

Πιστεύετε στην αληθινή φιλία μεταξύ ενός άντρα και μιας γυναίκας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα adonis13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 944
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

πιστεύετε στην "αγνή" φιλια μεταξύ ενος άντρα και μιας γυναίκας;

  • ναι

    Ψήφοι: 12 22,2%
  • οχι

    Ψήφοι: 34 63,0%
  • Μόνο αν είναι μπάζα...

    Ψήφοι: 8 14,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    54

*christi*

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.776
Like
0
Πόντοι
16
Υπαρχει φιλια με την προυποθεση να ΜΗΝ εχει δει ποτε ο ενας τον αλλον ερωτικα ,εστω κ για μια στιγμη !
Εγω προσωπικα εχω 2-3 καλους φιλους αντρες εδω και πολλα χρονια ,ειμαστε πλεον σαν αδερφια !
Τωρα αν εσεις ειστε σε μια παρεα και δεν μπορειτε να κρατησετε τις ορμες σας με τις φιλες σας,
τοτε τι να πω ...  :think:  ... μαλλον δεν ξερετε να ξεχωριζετε καποια θεματα στο μυαλο σας !
Το σεξ ειναι ευκαιριακο και μπορειτε να το βρειτε οπουδηποτε,ενω η φιλια ειναι ιερη και σπανια !

 

sexoula

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
παντως πιο ευκολο ειναι να ειναι φιλος ενας αντρας με μια γυναικα, παρα δυο γυναικες,
προσωπικα εχω παρα πολλους φιλους αντρες παρα γυναικες
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
συγγνωμη αμτζικακι μου γλυκο αλλα στον στελαρα και στον νοτη εχω αλλεργια...


Υπαρχει φιλια με την προυποθεση να ΜΗΝ εχει δει ποτε ο ενας τον αλλον ερωτικα ,εστω κ για μια στιγμη !
Εγω προσωπικα εχω 2-3 καλους φιλους αντρες εδω και πολλα χρονια ,ειμαστε πλεον σαν αδερφια !
Τωρα αν εσεις ειστε σε μια παρεα και δεν μπορειτε να κρατησετε τις ορμες σας με τις φιλες σας,
τοτε τι να πω ...   :think:  ... μαλλον δεν ξερετε να ξεχωριζετε καποια θεματα στο μυαλο σας !
Το σεξ ειναι ευκαιριακο και μπορειτε να το βρειτε οπουδηποτε,ενω η φιλια ειναι ιερη και σπανια !
:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

παντως πιο ευκολο ειναι να ειναι φιλος ενας αντρας με μια γυναικα, παρα δυο γυναικες,
προσωπικα εχω παρα πολλους φιλους αντρες παρα γυναικες
αλλος ενας αστικος μυθος ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ!
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Υπαρχει φιλια με την προυποθεση να ΜΗΝ εχει δει ποτε ο ενας τον αλλον ερωτικα ,εστω κ για μια στιγμη !
Εγω προσωπικα εχω 2-3 καλους φιλους αντρες εδω και πολλα χρονια ,ειμαστε πλεον σαν αδερφια !
Τωρα αν εσεις ειστε σε μια παρεα και δεν μπορειτε να κρατησετε τις ορμες σας με τις φιλες σας,
τοτε τι να πω ...   :think:  ... μαλλον δεν ξερετε να ξεχωριζετε καποια θεματα στο μυαλο σας !
Το σεξ ειναι ευκαιριακο και μπορειτε να το βρειτε οπουδηποτε,ενω η φιλια ειναι ιερη και σπανια !
εφτιχοσ που ιμε ασκιμοσ κε εχο μονο φιλεσ
 
OP
OP
A

adonis13

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
887
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
6
κι εγω πιστευω οτι ενας αντρας με μια γυναικα μπορει να ειναι καλυτερος φιλος παρα με ατομα του ιδιου φυλου και ο αντρας και η γυναικα.
 

hunter1000

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2007
Μηνύματα
1.636
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
ναι εαν εχουν γαμιθει αληθινα ...........
 

Ric Flair

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
2.511
Like
0
Πόντοι
16

αν και ψηφισα οχι ,

θα καταθεσω την προσωπικη μου εμπειρια .

την συγκεκριμενη φιλη , που ειναι και η μοναδικη γυναικα πραγματικη φιλη μου , την ξερω απο το σχολειο . δεν την βλεπω αλλιως γιατι ας πουμε οτι δεν ειναι και η πιο ελκυστικη γυναικα στον κοσμο ...

οσον αφορα τους ανδρες θεωρω οτι πρεπει να συντρεχουν ιδιαιτερες συνθηκες  ετσι ωστε την οποιαδηποτε γυναικα συναναστρεφονται να μην την βλεπουν ως πιθανο ερωτικο συντροφο .


 

fasolaki

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2009
Μηνύματα
73
Like
0
Πόντοι
0
αν και ψηφισα οχι ,

θα καταθεσω την προσωπικη μου εμπειρια .

την συγκεκριμενη φιλη , που ειναι και η μοναδικη γυναικα πραγματικη φιλη μου , την ξερω απο το σχολειο . δεν την βλεπω αλλιως γιατι ας πουμε οτι δεν ειναι και η πιο ελκυστικη γυναικα στον κοσμο ...

οσον αφορα τους ανδρες θεωρω οτι πρεπει να συντρεχουν ιδιαιτερες συνθηκες  ετσι ωστε την οποιαδηποτε γυναικα συναναστρεφονται να μην την βλεπουν ως πιθανο ερωτικο συντροφο .

Ιδιαίτερη συνθήκη: η γυναίκα-φίλη είναι μπάζο.
 

Nyxtovatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
318
Like
0
Πόντοι
1
εν μερη εχεις δικιο..
εννοω οτι φιλια κατα 90% υπαρχει στην περιπτωση που γνωριζονται απο μωρα παιδια(οπως στην περιπτωση μου).
στην ηλικια μου τωρα δε πιστευω οτι θα μπορουσα να αποκτησω αλλους ανδρες φιλους..
ελπιζω να καταλαβατε τι εννοω... :-

σκέφτηκες ποτέ οτι με τα χρόνια η φιλία έχει γίνει ποιό δυνατή και απλά καλήπτει ένα κρυφό έρωτα  :think: :think: :think: :think: :think: ......... λέω εγώ τώρα ........ λέω ?????
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
σκέφτηκες ποτέ οτι με τα χρόνια η φιλία έχει γίνει ποιό δυνατή και απλά καλήπτει ένα κρυφό έρωτα  :think: :think: :think: :think: :think: ......... λέω εγώ τώρα ........ λέω ?????
δε παιζει αυτο...
και γενικα σε παραπεμπω στην απαντηση της κριστυ στο θεμα στην προηγουμενη σελιδα..
δε σκεφτονται ολοι το ιδιο!!
μη τα ισοπεδωνετε ολα... :-
 

Ric Flair

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
2.511
Like
0
Πόντοι
16
Ιδιαίτερη συνθήκη: η γυναίκα-φίλη είναι μπάζο.

το επιασες , απλα δεν μπορω να χρησιμοποιησω τετοιους χαρακτηρισμους ... φιλη μου ειναι ... καταλαβαινεις ...  :)

Σε αυτήν την περίπτωση υπάρχει περίπτωση όμως να σε βλέπει ερωτικά εκείνη...

δεν εχω την παραμικρη ενδειξη γιαυτο .
 

Nyxtovatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
318
Like
0
Πόντοι
1
Πάντος κατά την ταπινή μου γνώμη στη μόνη περήπτοση που μπορεί να υπάρξει αληθινή φιλία ανάμεσα σε ένα άνδρα και μια γηναίκα είναι όταν αυτή η φιλία έχει περάσει πρώτα από το στάδιο της σχέσης !!!!!!!!!
 

sexoula

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
Πάντος κατά την ταπινή μου γνώμη στη μόνη περήπτοση που μπορεί να υπάρξει αληθινή φιλία ανάμεσα σε ένα άνδρα και μια γηναίκα είναι όταν αυτή η φιλία έχει περάσει πρώτα από το στάδιο της σχέσης !!!!!!!!!

αν εχει περασει πρωτα απο το σταδιο της σχεσης, ειναι πιο δυσκολο πιστευω να δεις τον αλλο φιλικα, παντα υπαρχει στο μυαλο το πως ησασταν μαζι μεσα στην σχεση και ποσο μαλλον οταν καποιος απο τους δυο ή και οι δυο προχωρησουν σε μια αλλη σχεση, εκει μπαινει και το τριπακι της ζηλιας
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Mου βαζειs δυσκολα !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom