Νέα

Πήρα για πρώτη φορά τηλ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα zentrix
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 52
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

zentrix

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.400
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Καταρχάς παιδιά, καλησπέρα!

Είμαι σχετικά παλιός στο φόρουμ, αλλά είναι η πρώτη φορά που γράφω.

Ο λόγος που αποφάσισα να γράψω είναι ότι πήρα call-girls στο σπίτι και θέλω να μου πείτε τη γνώμη σας!

Μένω επαρχία αλλά πηγαίνω συχνά Αθήνα (μια ίσως και δύο φορές το μήνα). Είμαι παντρεμένος αλλά διατηρώ σχέση και με μια συνάδελφό μου στην Αθήνα η οποία είναι αρραβωνιασμένη. Ποτέ μου λοιπόν δεν είχα την ανάγκη να καλέσω call-girl μιας και ότι ήθελα το έβρισκα στη γκόμενα.

Τη προηγούμενη Πέμπτη που πήγα Αθήνα για σεμινάρια, τα τσούγκρισα με τη κοπελιά σε κάπως άγρια φάση, με αφορμή κάποιο γεγονός, οπότε συνειδητοποίησα ότι θα μείνω 3-4 μέρες Αθήνα ρέστος. Δε μου καθόταν όμως καλά και άρχισα να παίρνω τηλέφωνα παλιές γνωστές μπας και μου κάτσει καμία. Ούτε από εκεί έγινε τίποτε όμως, οπότε παίρνω απόφαση και Παρασκευή απόγευμα με το που τελειώνουν τα σεμινάρια, αγοράζω μια εφημερίδα από το περίπτερο και αράζω στο σπίτι να τη μελετήσω.

Βρίσκω μια ενδιαφέρουσα αγγελία και παίρνω τηλέφωνο. Ζητάω λοιπόν μια κοπελιά, μικρή σε ηλικία και ομορφούλα, ρωτώντας παράλληλα τι κάνω σε περίπτωση που δε μου αρέσει. Η απάντηση που πήρα ήταν ότι η κοπέλα κάνει 90 ευρώ για μια ώρα και αν δε μου αρέσει της δίνω 5 ευρώ (αν θέλω) και τη στέλνω από εκεί που ήρθε και το γραφείο θα μου στείλει άλλη. Συμφώνησα και σε μισή ώρα μου έστειλαν μια κοπελιά, σχετικά μικρή (γύρω στα 24) αλλά όχι και τόσο όμορφη. Να πω την αλήθεια ντράπηκα να τη διώξω, οπότε την έβαλα στο διαμέρισμα. Από πίπα δεν έλεγε και πολλά, αλλά το καλό ήταν ότι δεν έφερνε αντίρρηση σε τίποτε. Εφαγε τα μπατσάκια της, τα βιδωτά της, τα πισωκολλητά της και όλα πήγαν ρολόι. Ηθελα να της δώσω άλλα 20 ευρώ να της ρίξω άλλον έναν αλλά τη ψιλοξέσκισα (από ότι μου είπε πονούσε γιατί ήμουν κάπως άγριος) και την άφησα να φύγει. Εξάλλου η εφημερίδα ήταν γεμάτη από τέτοιες.

Την άλλη μέρα το απόγευμα παίρνω τηλέφωνο μια άλλη αγγελία και στο τηλέφωνο βγαίνει μια γριά (έτσι ακουγόταν από το τόνο της φωνής της). Μου λέει ότι έχει κοπέλες μικρές από Ρωσία και Ουκρανία και κάνει 90 ευρώ η ώρα. Συμφωνώ αλλά μου λέει ότι θα κάνει γύρω στα 45 λεπτά. Περνάει μια ώρα τίποτε. Πουθενά να φανεί η κοπέλα. Παίρνω ξανά τηλέφωνο το γραφείο και ρωτάω το λόγο της καθυστέρησης. Μου λέει ότι έχει πέσει πολύ δουλειά αλλά σε μισή ώρα θα είναι στο σπίτι μου. Περνάει άλλη μια ώρα και τίποτε ξανά. Ξαναπαίρνω τηλέφωνο το γραφείο και δε το σήκωνε κανείς. Κάνω άλλη μια προσπάθεια και το τηλέφωνο ήταν κλειστό!!!
Περιμένω μισή ώρα ακόμη και μετά βρίσκω άλλη μια αγγελία και τηλεφωνώ σε αυτή.
Ηταν μια ευγενική "κυρία" από την οποία ζήτησα μια μικρή και όμορφη κοπέλα. Μου λέει ότι κάνει 110 ευρώ η ώρα και ότι σε μισή ώρα θα είναι στο χώρο μου!
Ετσι και έγινε. Σε μισή ώρα ήταν εκεί. Τη βλέπω και με τη πρώτη ματιά ούτε αυτή μου άρεσε και μου φάνηκε και κάπως μεγάλη σε ηλικία. Τη ρωτάω πόσο είναι και μου λέει 30!!!!!!!!!!
Με τα πολλά ντράπηκα να τη διώξω και άρχισα να τη πηδάω. Με το που αρχίζω το δυνατό γαμήσι και κοπάνημα, με διώχνει από πάνω της και αρχίζει να φωνάζει να κάνω πιο σιγά και τέτοια! Επαθα πλάκα. Της λέω να φύγει και να μου δώσει τα χρήματά μου πίσω αλλιώς θα πάρω τηλέφωνο στο γραφείο και θα κάνω φασαρία. Με τα πολλά αρχίζει να μου παίρνει πίπα, μα τι πίπα! ΘΕΙΚΗ!!! Από τις καλύτερες που μου έχουν πάρει ποτέ! Τέλος πάντων τελειώνουμε φεύγει και αφού κάνω ένα μπανάκι, χτυπάει το τηλέφωνο του σπιτιού! Βλέπω απόκρυψη αριθμού (όπως όταν με έπαιρναν από το γραφείο για να μου πουν ότι η κοπέλα ξεκίνησε) απαντάω και παθαίνω πλάκα! Ηταν η τσατσά και με ρωτούσε αν έμεινα ευχαριστημένος από τη κοπέλα και να τους προτιμήσω ξανά. Της λέω ότι με γέλασε γιατί ζήτησα μικρή και μου έστειλε 30αρα και ότι δεν έκανε αυτά που ήθελα. Μου απαντάει λοιπόν ότι την επόμενη φορά που θα ξαναπάρω θα μου στείλει μια "δική της" και θα μου κάνει και έκπτωση!!!

Εσείς τώρα σα "παλιοί" στο άθλημα, μπορείτε να μου απαντήσετε τι έγινε με το γραφείο που περίμενα 2,5 ώρες να στείλουν κοπέλα και μετά μου έκλεισαν το τηλέφωνο και γιατί η 30αρα δεν έκανε ότι γούσταρα όπως η πρώτη που πήρα? Γι' αυτό δε πληρώνονται ρε παιδιά? Για τα γούστα μας...

Ευχαριστώ και συγγνώμη για το μακροσκελές κείμενο...
 

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Κριτικές
9
Like
307
Πόντοι
26
είναι όπου τύχεις φιλε οι περισσότερες είναι πεθαμένες στο κρεβάτι και γρήγορες μου έτυχε πρόσφατα σε ένα 15 να έχουν φύγει 2 κοπέλες.για το τηλέφωνο που στο έκλεισε η γριά μάλλον δεν θα είχε διαθέσιμη κοπέλα....
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Καταρχάς παιδιά, καλησπέρα!

Είμαι σχετικά παλιός στο φόρουμ, αλλά είναι η πρώτη φορά που γράφω.

Ο λόγος που αποφάσισα να γράψω είναι ότι πήρα call-girls στο σπίτι και θέλω να μου πείτε τη γνώμη σας!

Μένω επαρχία αλλά πηγαίνω συχνά Αθήνα (μια ίσως και δύο φορές το μήνα). Είμαι παντρεμένος αλλά διατηρώ σχέση και με μια συνάδελφό μου στην Αθήνα η οποία είναι αρραβωνιασμένη. Ποτέ μου λοιπόν δεν είχα την ανάγκη να καλέσω call-girl μιας και ότι ήθελα το έβρισκα στη γκόμενα.

Τη προηγούμενη Πέμπτη που πήγα Αθήνα για σεμινάρια, τα τσούγκρισα με τη κοπελιά σε κάπως άγρια φάση, με αφορμή κάποιο γεγονός, οπότε συνειδητοποίησα ότι θα μείνω 3-4 μέρες Αθήνα ρέστος. Δε μου καθόταν όμως καλά και άρχισα να παίρνω τηλέφωνα παλιές γνωστές μπας και μου κάτσει καμία. Ούτε από εκεί έγινε τίποτε όμως, οπότε παίρνω απόφαση και Παρασκευή απόγευμα με το που τελειώνουν τα σεμινάρια, αγοράζω μια εφημερίδα από το περίπτερο και αράζω στο σπίτι να τη μελετήσω.

Βρίσκω μια ενδιαφέρουσα αγγελία και παίρνω τηλέφωνο. Ζητάω λοιπόν μια κοπελιά, μικρή σε ηλικία και ομορφούλα, ρωτώντας παράλληλα τι κάνω σε περίπτωση που δε μου αρέσει. Η απάντηση που πήρα ήταν ότι η κοπέλα κάνει 90 ευρώ για μια ώρα και αν δε μου αρέσει της δίνω 5 ευρώ (αν θέλω) και τη στέλνω από εκεί που ήρθε και το γραφείο θα μου στείλει άλλη. Συμφώνησα και σε μισή ώρα μου έστειλαν μια κοπελιά, σχετικά μικρή (γύρω στα 24) αλλά όχι και τόσο όμορφη. Να πω την αλήθεια ντράπηκα να τη διώξω, οπότε την έβαλα στο διαμέρισμα. Από πίπα δεν έλεγε και πολλά, αλλά το καλό ήταν ότι δεν έφερνε αντίρρηση σε τίποτε. Εφαγε τα μπατσάκια της, τα βιδωτά της, τα πισωκολλητά της και όλα πήγαν ρολόι. Ηθελα να της δώσω άλλα 20 ευρώ να της ρίξω άλλον έναν αλλά τη ψιλοξέσκισα (από ότι μου είπε πονούσε γιατί ήμουν κάπως άγριος) και την άφησα να φύγει. Εξάλλου η εφημερίδα ήταν γεμάτη από τέτοιες.

Την άλλη μέρα το απόγευμα παίρνω τηλέφωνο μια άλλη αγγελία και στο τηλέφωνο βγαίνει μια γριά (έτσι ακουγόταν από το τόνο της φωνής της). Μου λέει ότι έχει κοπέλες μικρές από Ρωσία και Ουκρανία και κάνει 90 ευρώ η ώρα. Συμφωνώ αλλά μου λέει ότι θα κάνει γύρω στα 45 λεπτά. Περνάει μια ώρα τίποτε. Πουθενά να φανεί η κοπέλα. Παίρνω ξανά τηλέφωνο το γραφείο και ρωτάω το λόγο της καθυστέρησης. Μου λέει ότι έχει πέσει πολύ δουλειά αλλά σε μισή ώρα θα είναι στο σπίτι μου. Περνάει άλλη μια ώρα και τίποτε ξανά. Ξαναπαίρνω τηλέφωνο το γραφείο και δε το σήκωνε κανείς. Κάνω άλλη μια προσπάθεια και το τηλέφωνο ήταν κλειστό!!!
Περιμένω μισή ώρα ακόμη και μετά βρίσκω άλλη μια αγγελία και τηλεφωνώ σε αυτή.
Ηταν μια ευγενική "κυρία" από την οποία ζήτησα μια μικρή και όμορφη κοπέλα. Μου λέει ότι κάνει 110 ευρώ η ώρα και ότι σε μισή ώρα θα είναι στο χώρο μου!
Ετσι και έγινε. Σε μισή ώρα ήταν εκεί. Τη βλέπω και με τη πρώτη ματιά ούτε αυτή μου άρεσε και μου φάνηκε και κάπως μεγάλη σε ηλικία. Τη ρωτάω πόσο είναι και μου λέει 30!!!!!!!!!!
Με τα πολλά ντράπηκα να τη διώξω και άρχισα να τη πηδάω. Με το που αρχίζω το δυνατό γαμήσι και κοπάνημα, με διώχνει από πάνω της και αρχίζει να φωνάζει να κάνω πιο σιγά και τέτοια! Επαθα πλάκα. Της λέω να φύγει και να μου δώσει τα χρήματά μου πίσω αλλιώς θα πάρω τηλέφωνο στο γραφείο και θα κάνω φασαρία. Με τα πολλά αρχίζει να μου παίρνει πίπα, μα τι πίπα! ΘΕΙΚΗ!!! Από τις καλύτερες που μου έχουν πάρει ποτέ! Τέλος πάντων τελειώνουμε φεύγει και αφού κάνω ένα μπανάκι, χτυπάει το τηλέφωνο του σπιτιού! Βλέπω απόκρυψη αριθμού (όπως όταν με έπαιρναν από το γραφείο για να μου πουν ότι η κοπέλα ξεκίνησε) απαντάω και παθαίνω πλάκα! Ηταν η τσατσά και με ρωτούσε αν έμεινα ευχαριστημένος από τη κοπέλα και να τους προτιμήσω ξανά. Της λέω ότι με γέλασε γιατί ζήτησα μικρή και μου έστειλε 30αρα και ότι δεν έκανε αυτά που ήθελα. Μου απαντάει λοιπόν ότι την επόμενη φορά που θα ξαναπάρω θα μου στείλει μια "δική της" και θα μου κάνει και έκπτωση!!!

Εσείς τώρα σα "παλιοί" στο άθλημα, μπορείτε να μου απαντήσετε τι έγινε με το γραφείο που περίμενα 2,5 ώρες να στείλουν κοπέλα και μετά μου έκλεισαν το τηλέφωνο και γιατί η 30αρα δεν έκανε ότι γούσταρα όπως η πρώτη που πήρα? Γι' αυτό δε πληρώνονται ρε παιδιά? Για τα γούστα μας...

Ευχαριστώ και συγγνώμη για το μακροσκελές κείμενο...
πηγαινε στη φυλης την ιδια δουλεια θα κανεις με 20 ΕΥΡΩ.και μπορει να πετυχεις και καμια καλη γκομενα
 
OP
OP
Z

zentrix

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.400
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
πηγαινε στη φυλης την ιδια δουλεια θα κανεις με 20 ΕΥΡΩ.και μπορει να πετυχεις και καμια καλη γκομενα

Δεν είναι το ίδιο. Στο χώρο σου έχεις την άνεσή σου και μπορείς να είσαι κουλαριστός από θέμα χρόνου.
 

septic

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
396
Like
3
Πόντοι
1
και δεν υποχρεουσαι να χυσεις σε 7 λεπτα.
επισης μπραβο στον τυπα που φερθηκε οπως επρεπε στα cg.δε φτανει που σε πληρωνω και σε μπαζω σπιτι μου ενψ σαν και σενα κθκλοφορουν 100, θα μου πεις πως θα σε γαμησω κιολας?ευγε
 

Rastopoulos

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
172
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Κι εγώ φίλε zentrix θα σου πρότεινα όταν τηλεφωνείς σε τέτοια γραφεία να χρησιμοποιείς ένα καρτοκινητό που θα έχεις για τέτοιες δουλειές και όχι το τηλέφωνο του σπιτιού σου, γιατί δε ξέρεις πότε μπορεί να σε ενοχλήσουν... (εκτός και αν το σπίτι αυτό το χρησιμοποιείς μόνο εσύ και δε σε νοιάζει).
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
ασε που αν τους μαγκωσουν τσεκαρουν και τα αρχεια τους...προφανως δεν θελουμε να μας παιρνουν απο αστυνομια και να μας ρωτανε διαφορα...γι αυτο καρτοκινητο και μη δηλωμενο..
 
OP
OP
Z

zentrix

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.400
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Σωστά τα λέτε για το τηλέφωνο παιδιά, αλλά αυτό είναι του σπιτιού μου στην Αθήνα από τότε που ήμουν φοιτητής και το χρησιμοποιώ μόνο εγώ. Αφήστε που είναι και σε όνομα μακαρίτη...
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
Σωστά τα λέτε για το τηλέφωνο παιδιά, αλλά αυτό είναι του σπιτιού μου στην Αθήνα από τότε που ήμουν φοιτητής και το χρησιμοποιώ μόνο εγώ. Αφήστε που είναι και σε όνομα μακαρίτη...

:2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:
 

pilot2005

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
1.393
Κριτικές
21
Like
9
Πόντοι
5.775
Κι εγώ φίλε zentrix θα σου πρότεινα όταν τηλεφωνείς σε τέτοια γραφεία να χρησιμοποιείς ένα καρτοκινητό που θα έχεις για τέτοιες δουλειές και όχι το τηλέφωνο του σπιτιού σου, γιατί δε ξέρεις πότε μπορεί να σε ενοχλήσουν... (εκτός και αν το σπίτι αυτό το χρησιμοποιείς μόνο εσύ και δε σε νοιάζει).
Πολλά γραφεία όμως να έχεις στο νου σου πως θέλουν σταθερό για να επιβεβαιώσουν στοιχεία κλπ. Και φυσικά σε περίπτωση προβλήματος να έχουν κάποιο στοιχείο απο τον πελάτη.
 

enoxlitikos

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
521
Κριτικές
6
Like
7
Πόντοι
6
επισης μπραβο στον τυπα που φερθηκε οπως επρεπε στα cg.δε φτανει που σε πληρωνω και σε μπαζω σπιτι μου ενψ σαν και σενα κθκλοφορουν 100, θα μου πεις πως θα σε γαμησω κιολας?ευγε

Διαφωνώ.Αν πας να της δώσεις τη μήτρα στο χέρι,δεν είναι υποχρεωμένη να το δεχτεί.Άλλο να τη γαμήσεις και άλλο να την πεθάνεις.Μήπως αν την άρχιζε στο ξύλο θα έπρεπε να κάτσει;Υπάρχουν κοπέλες που κάνουν τα πάντα,και κάποιες που δεν αντέχουν στο άγριο πήδηγμα.Πρέπει να έχεις συνενοηθεί από πριν τι θέλεις από την κοπέλα.Απλώς η άποψή μου.Έπαιρνα παλιότερα από γραφεία,και μια φορά ζητήσαμε με τον κολητό μου,μια γκόμενα για παρτούζα και άγριο σεξ.Μας είχαν στείλει μια περίπου 26 ετών,από την Ουκρανία.Της κάναμε τα πάντα!Δεν είχε φέρει αντίρρηση!
 
OP
OP
Z

zentrix

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.400
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Διαφωνώ.Αν πας να της δώσεις τη μήτρα στο χέρι,δεν είναι υποχρεωμένη να το δεχτεί.Άλλο να τη γαμήσεις και άλλο να την πεθάνεις.Μήπως αν την άρχιζε στο ξύλο θα έπρεπε να κάτσει;Υπάρχουν κοπέλες που κάνουν τα πάντα,και κάποιες που δεν αντέχουν στο άγριο πήδηγμα.Πρέπει να έχεις συνενοηθεί από πριν τι θέλεις από την κοπέλα.Απλώς η άποψή μου.Έπαιρνα παλιότερα από γραφεία,και μια φορά ζητήσαμε με τον κολητό μου,μια γκόμενα για παρτούζα και άγριο σεξ.Μας είχαν στείλει μια περίπου 26 ετών,από την Ουκρανία.Της κάναμε τα πάντα!Δεν είχε φέρει αντίρρηση!


Δεν έχεις και άδικο, απλά φαντάστηκα ότι οι περισσότερες είναι ψιλοξεσκισμένες και δε θα καταλαβαίνουν και πολλά σε σχέση άγριο με κανονικό...μάλλον έκανα λάθος...
 

Gogoguyehs

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2008
Μηνύματα
40
Like
72
Πόντοι
0
Δεν έχεις και άδικο, απλά φαντάστηκα ότι οι περισσότερες είναι ψιλοξεσκισμένες και δε θα καταλαβαίνουν και πολλά σε σχέση άγριο με κανονικό...μάλλον έκανα λάθος...
[/q
Παιδιά έχει κανείς να μου προτείνει κάποιο καλό πρακτορείο..??
Στείλτε pm pleaze...
 

Gogoguyehs

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2008
Μηνύματα
40
Like
72
Πόντοι
0
Παιδιά και εγώ μία από τα ίδια ήρθα αθήνα και θα κάτσω 4 μέρες και θέλω να το γλεντήσω....Αλλά δεν έχω κάποιο τηλ. και δεν εμπιστεύομαι τις αγγελίες..Όποιος έχει να μου προτείνει κάποιο πρακτορείο ή κάποιο call girl που δουλεύει μόνο του ας μου στείλει το τηλεφωνο με ένα pm P-L-E-A-S-E
 

pipinolatris12

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
549
Κριτικές
17
Like
12
Πόντοι
1.997
Γι' αυτό δε πληρώνονται ρε παιδιά? Για τα γούστα μας...

Οχι φίλε μου, δε νομίζω ότι είναι έτσι τα πράγματα, τα λεφτά δεν εξαγοράζουν τα πάντα.
Εχουμε να κάνουμε με ανθρωπους και όχι με ρομπότ.
Μου έχει συμβεί και μένα να είμαι λίγο πιο βίαιος λόγω μέθης και δικαιολογημένα η κοπέλλα παραπονέθηκε.
 

male123

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2007
Μηνύματα
490
Like
48
Πόντοι
1
Καταρχάς παιδιά, καλησπέρα!

Είμαι σχετικά παλιός στο φόρουμ, αλλά είναι η πρώτη φορά που γράφω.

Ο λόγος που αποφάσισα να γράψω είναι ότι πήρα call-girls στο σπίτι και θέλω να μου πείτε τη γνώμη σας!

Μένω επαρχία αλλά πηγαίνω συχνά Αθήνα (μια ίσως και δύο φορές το μήνα). Είμαι παντρεμένος αλλά διατηρώ σχέση και με μια συνάδελφό μου στην Αθήνα η οποία είναι αρραβωνιασμένη. Ποτέ μου λοιπόν δεν είχα την ανάγκη να καλέσω call-girl μιας και ότι ήθελα το έβρισκα στη γκόμενα.

Τη προηγούμενη Πέμπτη που πήγα Αθήνα για σεμινάρια, τα τσούγκρισα με τη κοπελιά σε κάπως άγρια φάση, με αφορμή κάποιο γεγονός, οπότε συνειδητοποίησα ότι θα μείνω 3-4 μέρες Αθήνα ρέστος. Δε μου καθόταν όμως καλά και άρχισα να παίρνω τηλέφωνα παλιές γνωστές μπας και μου κάτσει καμία. Ούτε από εκεί έγινε τίποτε όμως, οπότε παίρνω απόφαση και Παρασκευή απόγευμα με το που τελειώνουν τα σεμινάρια, αγοράζω μια εφημερίδα από το περίπτερο και αράζω στο σπίτι να τη μελετήσω.

Βρίσκω μια ενδιαφέρουσα αγγελία και παίρνω τηλέφωνο. Ζητάω λοιπόν μια κοπελιά, μικρή σε ηλικία και ομορφούλα, ρωτώντας παράλληλα τι κάνω σε περίπτωση που δε μου αρέσει. Η απάντηση που πήρα ήταν ότι η κοπέλα κάνει 90 ευρώ για μια ώρα και αν δε μου αρέσει της δίνω 5 ευρώ (αν θέλω) και τη στέλνω από εκεί που ήρθε και το γραφείο θα μου στείλει άλλη. Συμφώνησα και σε μισή ώρα μου έστειλαν μια κοπελιά, σχετικά μικρή (γύρω στα 24) αλλά όχι και τόσο όμορφη. Να πω την αλήθεια ντράπηκα να τη διώξω, οπότε την έβαλα στο διαμέρισμα. Από πίπα δεν έλεγε και πολλά, αλλά το καλό ήταν ότι δεν έφερνε αντίρρηση σε τίποτε. Εφαγε τα μπατσάκια της, τα βιδωτά της, τα πισωκολλητά της και όλα πήγαν ρολόι. Ηθελα να της δώσω άλλα 20 ευρώ να της ρίξω άλλον έναν αλλά τη ψιλοξέσκισα (από ότι μου είπε πονούσε γιατί ήμουν κάπως άγριος) και την άφησα να φύγει. Εξάλλου η εφημερίδα ήταν γεμάτη από τέτοιες.

Την άλλη μέρα το απόγευμα παίρνω τηλέφωνο μια άλλη αγγελία και στο τηλέφωνο βγαίνει μια γριά (έτσι ακουγόταν από το τόνο της φωνής της). Μου λέει ότι έχει κοπέλες μικρές από Ρωσία και Ουκρανία και κάνει 90 ευρώ η ώρα. Συμφωνώ αλλά μου λέει ότι θα κάνει γύρω στα 45 λεπτά. Περνάει μια ώρα τίποτε. Πουθενά να φανεί η κοπέλα. Παίρνω ξανά τηλέφωνο το γραφείο και ρωτάω το λόγο της καθυστέρησης. Μου λέει ότι έχει πέσει πολύ δουλειά αλλά σε μισή ώρα θα είναι στο σπίτι μου. Περνάει άλλη μια ώρα και τίποτε ξανά. Ξαναπαίρνω τηλέφωνο το γραφείο και δε το σήκωνε κανείς. Κάνω άλλη μια προσπάθεια και το τηλέφωνο ήταν κλειστό!!!
Περιμένω μισή ώρα ακόμη και μετά βρίσκω άλλη μια αγγελία και τηλεφωνώ σε αυτή.
Ηταν μια ευγενική "κυρία" από την οποία ζήτησα μια μικρή και όμορφη κοπέλα. Μου λέει ότι κάνει 110 ευρώ η ώρα και ότι σε μισή ώρα θα είναι στο χώρο μου!
Ετσι και έγινε. Σε μισή ώρα ήταν εκεί. Τη βλέπω και με τη πρώτη ματιά ούτε αυτή μου άρεσε και μου φάνηκε και κάπως μεγάλη σε ηλικία. Τη ρωτάω πόσο είναι και μου λέει 30!!!!!!!!!!
Με τα πολλά ντράπηκα να τη διώξω και άρχισα να τη πηδάω. Με το που αρχίζω το δυνατό γαμήσι και κοπάνημα, με διώχνει από πάνω της και αρχίζει να φωνάζει να κάνω πιο σιγά και τέτοια! Επαθα πλάκα. Της λέω να φύγει και να μου δώσει τα χρήματά μου πίσω αλλιώς θα πάρω τηλέφωνο στο γραφείο και θα κάνω φασαρία. Με τα πολλά αρχίζει να μου παίρνει πίπα, μα τι πίπα! ΘΕΙΚΗ!!! Από τις καλύτερες που μου έχουν πάρει ποτέ! Τέλος πάντων τελειώνουμε φεύγει και αφού κάνω ένα μπανάκι, χτυπάει το τηλέφωνο του σπιτιού! Βλέπω απόκρυψη αριθμού (όπως όταν με έπαιρναν από το γραφείο για να μου πουν ότι η κοπέλα ξεκίνησε) απαντάω και παθαίνω πλάκα! Ηταν η τσατσά και με ρωτούσε αν έμεινα ευχαριστημένος από τη κοπέλα και να τους προτιμήσω ξανά. Της λέω ότι με γέλασε γιατί ζήτησα μικρή και μου έστειλε 30αρα και ότι δεν έκανε αυτά που ήθελα. Μου απαντάει λοιπόν ότι την επόμενη φορά που θα ξαναπάρω θα μου στείλει μια "δική της" και θα μου κάνει και έκπτωση!!!

Εσείς τώρα σα "παλιοί" στο άθλημα, μπορείτε να μου απαντήσετε τι έγινε με το γραφείο που περίμενα 2,5 ώρες να στείλουν κοπέλα και μετά μου έκλεισαν το τηλέφωνο και γιατί η 30αρα δεν έκανε ότι γούσταρα όπως η πρώτη που πήρα? Γι' αυτό δε πληρώνονται ρε παιδιά? Για τα γούστα μας...

Ευχαριστώ και συγγνώμη για το μακροσκελές κείμενο...

Η αληθεια ειναι οτι υπαρχουν και κρυφο πουτανακια αλλα καλυτερα μην το ρισκαρεις παρε αλλο γραφειο...
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Φιλε ενας λογος που εκαψα τα cg ειναι η αναμονη.............εμενα προσωπικα αυτο το πραγμα με σκοτωνει....................μου εχει τυχει και εμενα να παω σε ξενοδοχειο να παρω τηλ απο αγγελια και μετα απο 1,5 ωρα να εχω φυγει απραγος,πληρωνοντας σαν μαλακας τον ξενοδοχο,αυτο γιατι οπως πληροφορηθηκα απο δυο-τρια ακομα γραφεια οτι δεν στελνουν στον συγκεκριμενο ξενοδοχειο....
Επισης εχει γινει και το αλλο πριν 3 μηνες περιπου ακριβως 12'00 το βραδυ, εσκασαν στο σπιτι μου 2 βιζιτουδες, υπ'οψιν δεν εχω παρει ποτε στο σπιτι cg...φυσικα τις εδιωξα γιατι υπηρχε τεχνικο προβλημα..σου λεεω δηλαδη οτι η συννενοηση μεταξυ γραφειου και οδηγων ειναι για τον που..σο οπως επισης να ξερεις οτι της περισσοτερες φορες οι τηλεφωνητριες δεν γνωριζουν τα κοριτσια.....
Τωρα οσον αφορα τα γουστα που λες.....ενταξει τα περισσοτερα cg δεχονται πολλα πραγματα αλλα ειναι και καποιες που δεν τα κανουν ολα.....για οτιδηποτε ιδιαιτερο θελεις ενημερωσε την τηλεφωνητρια.........και κατι ακομα μην ντρεπεσαι να διωξεις καμια, αυτη εαν εισαι απλυτος 3 μερες πχ θα σου πει δεν κανω σεξ μαζι σου....εσυ εαν εχεις ζητησει ξανθια πιτσιρικα με στηθος 3αρι και σου σκασει μαυρομαλλα 40αρα με στηθος 1.........δεν καταλαβαινω γιατι να μην την διωξεις.

 
OP
OP
Z

zentrix

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.400
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Συνάδελφοι και συναγωνιστές!

Μετά από πολύ καιρό αποφάσισα να ξανακάνω μια προσπάθεια με call-girls. Για να πω την αλήθεια, από τις προηγούμενες δύο εμπειρίες μου δεν έμεινα και πολύ ευχαριστημένος και γι' αυτό το έκοψα κιόλας. Εξάλλου έχω και τη γκόμενα στην Αθήνα (αν και τώρα τελευταία μου κάνει νερά) και δεν έχω ιδιαίτερη ανάγκη για πουτανάκια.
Η απόφαση να ξαναπάρω βίζιτα στο σπίτι, έγινε με αφορμή ένα γεγονός. Οταν ήμουν Αθήνα το περασμένο μήνα, βρέθηκα με ένα παλιό γνωστό, ο οποίος μου είπε ότι λόγω της οικονομικής κρίσης, οι τιμές στα call-girls έχουν πέσει πολύ και οι υπηρεσίες έχουν ανέβει! Συν τοις άλλοις, μου είπε, ότι μπορείς να βρεις πολύ όμορφες κοπέλες και σε πολύ καλή ηλικία (γύρω στα 20-23), πράγμα που δε συνέβαινε παλιότερα.
Δυστυχώς δε μπόρεσα ο ίδιος να το διαπιστώσω, μιας και την επόμενη μέρα έφευγα από την Αθήνα και έχω από τότε να ξαναπάω.
Με αφορμή αυτό το γεγονός και συν το ότι σε λίγες μέρες θα είμαι Αθήνα, λέω να το τσεκάρω, ότι είναι όντως έτσι.
Ρωτάω λοιπόν εδώ, εσάς καλοί μου συναγωνιστές.
Ισχύουν αυτά που μου είπε ο γνωστός μου; Εχουν πέσει όντως οι τιμές στα call-girls και μπορείς να βρεις κοπέλες σε καλή ηλικία;
Λέω να πάρω να δοκιμάσω τη τύχη μου, αλλά επειδή μου έρχεται κάπως άβολα να έρθει η άλλη και να τη διώξω επειδή δε μου αρέσει, υπάρχει κάποιος τρόπος να της το πω κομψά ή μπορώ να το συνεννοηθώ με το γραφείο νωρίτερα;
Εσείς πως λέτε στη κοπέλα να φύγει αν δε σας κάνει;
Της δίνετε λίγα χρήματα ή καθόλου; Είναι απαραίτητο να δώσω κάποια ή μπορώ απλά να τη διώξω και να μη της δώσω τίποτε;
Απαντήστέ μου σας παρακαλώ στις απορίες μου καλοί μου συναγωνιστές, για να δούμε και εμείς τι παίζεται...
 

gatos19811981

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
407
Like
7
Πόντοι
1
Αν και δεν ειμαι ο ειδικοτερος δεν νομιζω οτι εχει αλλαξει κατι με τις τιμες!
 

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
φιλε ζεντριχ παρε μια εφημεριδα παρε τηλεφωνα και μαθε για τις τιμες,και κανε και κανενα παζαρι να δεις να τους εχει πιασει η κριση.τη περιμενεις απο εμας να σου βγαλουμε τιμοκαταλογο?
 

Stories

Νέο!

Stories

Δείτε τα όλα τα  escorts  στον κατάλογο
Top Bottom