Νέα

Ετεροφυλική Πήδηξα την γυναίκα του υφιστάμενου μου!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 165
  • Εμφανίσεις 41K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Ετεροφυλικές ερωτικές ιστορίες.

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
Σας είπα τι έγινε και σας εξέφρασα τον προβληματισμό μου γιατί δεν μου εχει ξανατυχει.Και θα ήθελα την γνώμη σοβαρών ανθρώπων,αλλά εδώ μέσα μόνο μα....ες.

Αυτό εινσι το μεγάλο λάθος μου,που καθησα και σας είπα τι μου συνέβη.
τυπε όμως πρεπει να μας πεις πραγματα και σενα αν π.χ εισαι παντρεμένος η ελευθερος γιατι παιζουν πολλα διαφορετικα σεναρια.
άλλο να εισαι ελευθερος και να πηδας τη γυναικα του αλλου και άλλο να εισαι  παντρεμενος
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.577
Like
21.541
Πόντοι
5.506
τυπε όμως πρεπει να μας πεις πραγματα και σενα αν π.χ εισαι παντρεμένος η ελευθερος γιατι παιζουν πολλα διαφορετικα σεναρια.
άλλο να εισαι ελευθερος και να πηδας τη γυναικα του αλλου και άλλο να εισαι  παντρεμενος


Γιατι τυπε; Εισαι ο διευθυντης του προισταμενου του υφισταμενου;
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.664
Πόντοι
2.606
Τυποι εχει μπει ηδη photo ή να βαλω  :think: :S :S :S
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
Μάλιστα κυριε προϊσταμενε στις διαταγες σας.
απ ότι εχω καταλαβει στο ελλαδα μονο οι προισταμενοι και οι διευθυντες γαμανε μιας και η μεση ελλεηνιδα μονο σ αυτους το προσφερει απλοχερα.
περα αν η ιστορια είναι αυτή είναι μουσαντενια
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.664
Πόντοι
2.606

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.704
Κριτικές
1
Like
2.058
Πόντοι
606
απ ότι εχω καταλαβει στο ελλαδα μονο οι προισταμενοι και οι διευθυντες γαμανε μιας και η μεση ελλεηνιδα μονο σ αυτους το προσφερει απλοχερα.
περα αν η ιστορια είναι αυτή είναι μουσαντενια
θα στο πω απλα,με απλα λογακια και χωρις να θελω να σου χαλασω το ονειρο.
αν εισαι πανω απο τριαντα και ρεστος,δε γαμας ουτε στο βορειο σελας  :hi:
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
Γιατι τυπε; Εισαι ο διευθυντης του προισταμενου του υφισταμενου;
όχι ο υπάλληλος του υφισταμενου είμαι
αφου μας διηγηθηκε την ιστορια αν μας ελεγε τη κατασταση του οι περισσοτεροι θα ειχαν ολοκληρωμενη εικονα για να τον συμβουλεψουν ορθοτερα
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
Καλησπέρα συναγωνιστές. Χθες το βράδυ όλος ο κόσμος έβλεπε μπαλίτσα και εγώ ο αληταρας πηδούσα την γυναίκα του υφιστάμενου μου.
Τα παιδιά δεν έχουν ούτε χρόνο παντρεμένα (τον Σεπτέμβριο παντρεύτηκαν) και η κυρια ερχεται σχεδόν καθε μερα στην εταιρια για να δει τον σύζυγό της. Πριν φύγει όμως έρχεται από το γραφείο μου και αφού έχει πάει πρώτα τουαλέτα να φρεσκαριστεί,βγάζει και τα βυζομπαλα έξω και έρχεται στο γραφείο μου και όλο τυχαία αγγίγματα και φιλακια όχι στο μάγουλο αλλα κοντά στο λαιμό και κοινώς μου την πέφτει ανοιχτά.
Δεν άντεξα,και έτσι χθες το βράδυ που η ίδια μου είχε πει ότι ο σύζυγος της θα πήγαινε να δει μπάλα με κάτι φίλους με πήρε τηλέφωνο για να πάμε για ένα χαλαρό ποτάκι. Περιττό να σας πω ότι έγινε της κολάσεως.
Αυτό που με προβληματίζει εινσι ότι η κυρία είναι αρκετή καλή στο κρεβάτι και σε συνδυασμό με το νεαρό της ηλικίας της δεν ξέρω αν πρέπει να συνεχίσω μαζί της.Γιατι σήμερα το πρωΐ μου έστειλε ένα μήνυμα λέγοντας μου ότι πέρασε πολύ ωραια και οτι θα ηθελε να το επαναλάβουμε.
Δεν ξέρω τι να κάνω...
ενας προισταμενος λογικα καποιας εταιρειας σωματικα φιτ όπως λεει εμπειρος με τις γυναικες και πηδηξε κιολας τη γυναικα του υφισταμενου του μπαινει εδώ στο σαιτ να ρωτησει αν πρεπει να συνεχισει μαζι της μιας και η ιδια του κολλαει αυτή είναι ερωτηση εφηβου που βρηκε γκομενα στο γυμνασιο,φανταζομαι σε σοβαρα ζητήματα της εταιρειας ως προισταμενος τι θα κανει....
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.312
Κριτικές
3
Like
1.186
Πόντοι
216
Θα πρέπει να του δώσεις αύξηση.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
όχι ο υπάλληλος του υφισταμενου είμαι
αφου μας διηγηθηκε την ιστορια αν μας ελεγε τη κατασταση του οι περισσοτεροι θα ειχαν ολοκληρωμενη εικονα για να τον συμβουλεψουν ορθοτερα
Tύπε δεν έχει διευκρινήσει άλλα φλέγοντα ώστε να τον συμβουλέψουν ορθότερα. Τι είδους εταιρία είναι αυτή που η σύζυγος μπορεί και επισκέπτεται τον υφιστάμενο κάθε μέρα; Του Δημοσίου πχ; Οι άλλοι υφιστάμενοι τι λένε που η σύζυγος επισκέπτεται τον προϊστάμενο πάντα και χωρίς τον άντρα της; Οι γυναίκες των άλλων υφισταμένων αετό αμολάνε; Ο υφιστάμενος γιατί δε συνοδεύει τη σύζυγο στις επισκέψεις στον προϊστάμενο και την αφήνει να γυρίζει μόνη της στο κτίριο; Μήπως ο υφιστάμενος έχει στυτική δυσλειτουργία από το άγχος της απόδοσης και γιαυτό στέλνει τη σύζυγο στον προϊστάμενο; Το τερπνόν μετά του ωφελίμου ένα πράγμα; Δεδομένου ότι σε κάθε επίσκεψη, καθημερινή μάλιστα πάει τουαλέτα, τι λέει ο υφιστάμενος για τη συχνουρία; Το γραφείο του προϊσταμένου είναι κλειστό με πόρτα, γυάλινο, με παραβάν; Τόσα ερωτήματα και άλλα τόσα που χρήζουν ενδελεχούς έρευνας.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.577
Like
21.541
Πόντοι
5.506
Tύπε δεν έχει διευκρινήσει άλλα φλέγοντα ώστε να τον συμβουλέψουν ορθότερα. Τι είδους εταιρία είναι αυτή που η σύζυγος μπορεί και επισκέπτεται τον υφιστάμενο κάθε μέρα; Του Δημοσίου πχ; Οι άλλοι υφιστάμενοι τι λένε που η σύζυγος επισκέπτεται τον προϊστάμενο πάντα και χωρίς τον άντρα της; Οι γυναίκες των άλλων υφισταμένων αετό αμολάνε; Ο υφιστάμενος γιατί δε συνοδεύει τη σύζυγο στις επισκέψεις στον προϊστάμενο και την αφήνει να γυρίζει μόνη της στο κτίριο; Μήπως ο υφιστάμενος έχει στυτική δυσλειτουργία από το άγχος της απόδοσης και γιαυτό στέλνει τη σύζυγο στον προϊστάμενο; Το τερπνόν μετά του ωφελίμου ένα πράγμα; Δεδομένου ότι σε κάθε επίσκεψη, καθημερινή μάλιστα πάει τουαλέτα, τι λέει ο υφιστάμενος για τη συχνουρία; Το γραφείο του προϊσταμένου είναι κλειστό με πόρτα, γυάλινο, με παραβάν; Τόσα ερωτήματα και άλλα τόσα που χρήζουν ενδελεχούς έρευνας.


Περιμενουμε με αγωνια τον προισταμενο να τελειωσει το πηδημα, να γυρισει στον υπολογιστη του, να λογκαρει και να μας λυσει ολες τις αποριες.
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.846
Κριτικές
8
Like
1.421
Πόντοι
216
Tύπε δεν έχει διευκρινήσει άλλα φλέγοντα ώστε να τον συμβουλέψουν ορθότερα. Τι είδους εταιρία είναι αυτή που η σύζυγος μπορεί και επισκέπτεται τον υφιστάμενο κάθε μέρα; Του Δημοσίου πχ; Οι άλλοι υφιστάμενοι τι λένε που η σύζυγος επισκέπτεται τον προϊστάμενο πάντα και χωρίς τον άντρα της; Οι γυναίκες των άλλων υφισταμένων αετό αμολάνε; Ο υφιστάμενος γιατί δε συνοδεύει τη σύζυγο στις επισκέψεις στον προϊστάμενο και την αφήνει να γυρίζει μόνη της στο κτίριο; Μήπως ο υφιστάμενος έχει στυτική δυσλειτουργία από το άγχος της απόδοσης και γιαυτό στέλνει τη σύζυγο στον προϊστάμενο; Το τερπνόν μετά του ωφελίμου ένα πράγμα; Δεδομένου ότι σε κάθε επίσκεψη, καθημερινή μάλιστα πάει τουαλέτα, τι λέει ο υφιστάμενος για τη συχνουρία; Το γραφείο του προϊσταμένου είναι κλειστό με πόρτα, γυάλινο, με παραβάν; Τόσα ερωτήματα και άλλα τόσα που χρήζουν ενδελεχούς έρευνας.

Αυτα ειναι λεπτομερειες οταν συνθετεις την ερωτικη ιστορια για να τον παιξεις χαχα
 

paixnidi_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2017
Μηνύματα
918
Like
3.707
Πόντοι
446
Καλησπέρα συναγωνιστές. Χθες το βράδυ όλος ο κόσμος έβλεπε μπαλίτσα και εγώ ο αληταρας πηδούσα την γυναίκα του υφιστάμενου μου.
Τα παιδιά δεν έχουν ούτε χρόνο παντρεμένα (τον Σεπτέμβριο παντρεύτηκαν) και η κυρια ερχεται σχεδόν καθε μερα στην εταιρια για να δει τον σύζυγό της. Πριν φύγει όμως έρχεται από το γραφείο μου και αφού έχει πάει πρώτα τουαλέτα να φρεσκαριστεί,βγάζει και τα βυζομπαλα έξω και έρχεται στο γραφείο μου και όλο τυχαία αγγίγματα και φιλακια όχι στο μάγουλο αλλα κοντά στο λαιμό και κοινώς μου την πέφτει ανοιχτά.
Δεν άντεξα,και έτσι χθες το βράδυ που η ίδια μου είχε πει ότι ο σύζυγος της θα πήγαινε να δει μπάλα με κάτι φίλους με πήρε τηλέφωνο για να πάμε για ένα χαλαρό ποτάκι. Περιττό να σας πω ότι έγινε της κολάσεως.
Αυτό που με προβληματίζει εινσι ότι η κυρία είναι αρκετή καλή στο κρεβάτι και σε συνδυασμό με το νεαρό της ηλικίας της δεν ξέρω αν πρέπει να συνεχίσω μαζί της.Γιατι σήμερα το πρωΐ μου έστειλε ένα μήνυμα λέγοντας μου ότι πέρασε πολύ ωραια και οτι θα ηθελε να το επαναλάβουμε.
Δεν ξέρω τι να κάνω...

και εγω παντρεμενος ειμαι,με μια καριολα που εχει ομως κωλαρα κ μουναρα. κανετε προσληψεις?να ερθω στο τμημα σου αφεντικο?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom