Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (2 μέλη και 15 επισκέπτες)

DAMDIM100

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.030
Κριτικές
14
Like
3.307
Πόντοι
746
Μεσημεριάτικη Καταδρομική στο τρίγωνο. Ευτυχώς έπεσα πάνω στη Μαρίνα τη Βουλγάρα. Λεπτό σώμα, μεγάλο βυζί για τα κυβικά της, πεντακάθαρη (έκανε μπάνιο και πριν και μετά τον αγώνα) και πολύ θερμή ανταπόκριση. Μου έκανε πρόταση να βγάλω το προφυλακτικό και να τα καταπιεί, αλλά εγώ ταρζανιές δεν κάνω. Συμφώνησε να τη φωτογραφίσω. Παίρνει 20€ για πίπα, μουνί, κώλο, συνήθως μεσημεριανές ώρες, πιατσάρει στη νοητή γραμμή του Ορφέα μετακινούμενη μέχρι τη διασταύρωση με τη Σωκράτους
Αυτή είναι πιο οικονομική από τις Σοβιετικές gilf δηλαδή, που παίρνουν 30 δώσουν, δεν δώσουν κώλο...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Kassie

Georgekor84

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2024
Μηνύματα
6
Like
4
Πόντοι
0
Όσο όλες εκεί 30 και10 το ξενοδοχείο...
Εγώ 2 φορές που έχω πάρει, έχω δώσει 25+5 πάντως. Για έξω από τον Ορφέα λέω. Πιο πάνω μου ζητούσε μία μελαχρινή, ωραία βέβαια, 50 και το έριχνε μέχρι 35+5.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Kassie

Punter_13

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2024
Μηνύματα
23
Like
32
Πόντοι
0
Καταλαβαινω την γοητεια της πιατσας γενικα, βγαζει κατι το ρομαντικο η ατιμη... αλλα δεν ειναι λιγο καπως να δινεις σε κοπελες κατηγοριας μεταξουργειου τιμες που προσεγγιζουν στουντιοκοριτσα?
Και εγω τα ιδια κανω δηλαδη πανω στην στιγμη απλα τωρα πιο ψυχραιμος ειπα να το πω μηπως προφυλαξω κανεναν
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.892
Like
14.862
Πόντοι
2.256
Καταλαβαινω την γοητεια της πιατσας γενικα, βγαζει κατι το ρομαντικο η ατιμη... αλλα δεν ειναι λιγο καπως να δινεις σε κοπελες κατηγοριας μεταξουργειου τιμες που προσεγγιζουν στουντιοκοριτσα?
Και εγω τα ιδια κανω δηλαδη πανω στην στιγμη απλα τωρα πιο ψυχραιμος ειπα να το πω μηπως προφυλαξω κανεναν
Ποτέ δεν έδωσα πάνω από 20 € στο τρίγωνο. Μόνο σε μία που την κράτησα 45 λεπτά της έδωσα 30. Και σε κάτι άλλες που με άφηναν να τις φωτογραφίσω έδινα +5€. Αν είχα ψιλά.
 

Punter_13

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2024
Μηνύματα
23
Like
32
Πόντοι
0
Ποτέ δεν έδωσα πάνω από 20 € στο τρίγωνο. Μόνο σε μία που την κράτησα 45 λεπτά της έδωσα 30. Και σε κάτι άλλες που με άφηναν να τις φωτογραφίσω έδινα +5€. Αν είχα ψιλά.
Καποιοι ειπαν για 30 και 40 ευρω μαζι με χοτελ. Για εμενα πληρωνεις 300% και 400% πανω μια υπηρεσια. Ετσι το βλεπω
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.892
Like
14.862
Πόντοι
2.256
Καποιοι ειπαν για 30 και 40 ευρω μαζι με χοτελ. Για εμενα πληρωνεις 300% και 400% πανω μια υπηρεσια. Ετσι το βλεπω
Δεν είπαν όμως πόση ώρα και τι υπηρεσίες!!! Αν πας σε χοτέλ της προκοπής, 10 στοιχίζει! Τα 20 που ζητάνε ως μέση τιμή είναι λίγο παραπάνω από το μπουρδέλο αλλά αν βάλεις στην εξίσωση το ότι την παίρνεις από το δρόμο, τη βλέπεις ντυμένη, κάνεις εσύ το deal, κάνετε ντουζ, δε σου χτυπάνε πόρτες κλπ, τα θεωρώ καλή συμφωνία αν λάβεις τις υπηρεσίες που συμφώνησες!!!
Στο παρελθόν έχω ψωνίσει χρυσάφι σε αυτή την τιμή!!! Έχω ψωνίσει και μπακίρι βέβαια αλλά έτσι είναι!!!
 

Punter_13

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2024
Μηνύματα
23
Like
32
Πόντοι
0
Δεν είπαν όμως πόση ώρα και τι υπηρεσίες!!! Αν πας σε χοτέλ της προκοπής, 10 στοιχίζει! Τα 20 που ζητάνε ως μέση τιμή είναι λίγο παραπάνω από το μπουρδέλο αλλά αν βάλεις στην εξίσωση το ότι την παίρνεις από το δρόμο, τη βλέπεις ντυμένη, κάνεις εσύ το deal, κάνετε ντουζ, δε σου χτυπάνε πόρτες κλπ, τα θεωρώ καλή συμφωνία αν λάβεις τις υπηρεσίες που συμφώνησες!!!
Στο παρελθόν έχω ψωνίσει χρυσάφι σε αυτή την τιμή!!! Έχω ψωνίσει και μπακίρι βέβαια αλλά έτσι είναι!!!
Συμφωνω οτι ειναι κατι το ξεχωριστο και για αυτο ψωνιζω και εγω... απλα εχω παρατηρησει στον εαυτο μου οταν κανω την σουμα οτι τελικα αγορασα πιο ακριβα αυτο που ηθελα. Το θεμα ειναι να περναμε καλα!
 

assfucker7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2023
Μηνύματα
191
Κριτικές
3
Like
1.241
Πόντοι
201
Είχα όρεξη σήμερα να γαμησω κώλο και πέτυχα την Μαρίνα που περιέγραψε ο φίλτατος Ιωάννης που γαμησε και είπα να δοκιμάσω και εγώ. Τίμια επιλογή στα λεφτά της 20 και 5 χοτελ. Της είπα για κώλο και μάσησε και με ρώταγε αν το εχω μεγάλο αλλά της έδειξα ότι έχω λάδι μαζί μου και δεν θα την πονέσω και συμφώνησε. Δείτε τι έγινε μετά που στην αρχή το σκεφτόταν για κώλο.
Τα έβαλα και τα δύο στον κώλο της πουτσα και δονητή μαζί με την κατάλληλη προεργασία.
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20240705_210345_Gallery.jpg
    Screenshot_20240705_210345_Gallery.jpg
    325,7 KB · Εμφανίσεις: 19
  • Screenshot_20240705_210312_Gallery.jpg
    Screenshot_20240705_210312_Gallery.jpg
    335,4 KB · Εμφανίσεις: 16
  • Screenshot_20240705_205920_Gallery.jpg
    Screenshot_20240705_205920_Gallery.jpg
    321,6 KB · Εμφανίσεις: 15
  • Screenshot_20240705_205836_Gallery.jpg
    Screenshot_20240705_205836_Gallery.jpg
    284,4 KB · Εμφανίσεις: 16
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.650
Like
14.034
Πόντοι
3.656
Είχα όρεξη σήμερα να γαμησω κώλο και πέτυχα την Μαρίνα που περιέγραψε ο φίλτατος Ιωάννης που γαμησε και είπα να δοκιμάσω και εγώ. Τίμια επιλογή στα λεφτά της 20 και 5 χοτελ. Της είπα για κώλο και μάσησε και με ρώταγε αν το εχω μεγάλο αλλά της έδειξα ότι έχω λάδι μαζί μου και δεν θα την πονέσω και συμφώνησε. Δείτε τι έγινε μετά που στην αρχή το σκεφτόταν για κώλο.
Τα έβαλα και τα δύο στον κώλο της πουτσα και δονητή μαζί με την κατάλληλη προεργασία.
1. Την πληροφόρησες ότι πήρες πληροφορίες από την πλατφόρμα μας;
2. Είναι ΠΟΛΥ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΤΙΚΟ το θέμα με τον κώλο, όχι μόνο για τη συγκεκριμένη. Και σε μένα είπε τα ίδια.
- Δίνεις κωλαράκι;
- (Ματιά διστακτική προς τα παπάρια μου, και φωνή γεμάτη αμφιβολία και δισταγμό) εεε, αν δεν τον έχεις πολύ μεγάλο, θα προσπαθήσω
ενώ μου έπαιρνε πίπα, αρχίζω πολύ σιγά να βάζω ένα - ένα τα δάχτυλα, φυσικά με πολύ ΚΥ, κι όταν έχω βάλει και τα τέσσερα μέσα, μου λέει
- Τώρα που άνοιξε ο κώλος μου, βάλε κι άλλο ένα δάχτυλο. Δεν άντεξα, έσκασα στα γέλια.
- Τι δεύτερο δάχτυλο βρε κούκλα μου, και τα τέσσερα έχω βάλει
Κατά τα άλλα φοβόταν ότι έχω μεγάλη πούτσα. Ο κώλος της πρέπει να έχει γράψει πολλά χιλιόμετρα και φυσικά να συνεχίζει να γράφει, για να είναι τόσο ανοιχτός, ΑΛΛΑ το θέατρο, θέατρο, μην την παρεξηγήσουμε την γυναίκα
 

assfucker7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2023
Μηνύματα
191
Κριτικές
3
Like
1.241
Πόντοι
201
1. Την πληροφόρησες ότι πήρες πληροφορίες από την πλατφόρμα μας;
2. Είναι ΠΟΛΥ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΤΙΚΟ το θέμα με τον κώλο, όχι μόνο για τη συγκεκριμένη. Και σε μένα είπε τα ίδια.
- Δίνεις κωλαράκι;
- (Ματιά διστακτική προς τα παπάρια μου, και φωνή γεμάτη αμφιβολία και δισταγμό) εεε, αν δεν τον έχεις πολύ μεγάλο, θα προσπαθήσω
ενώ μου έπαιρνε πίπα, αρχίζω πολύ σιγά να βάζω ένα - ένα τα δάχτυλα, φυσικά με πολύ ΚΥ, κι όταν έχω βάλει και τα τέσσερα μέσα, μου λέει
- Τώρα που άνοιξε ο κώλος μου, βάλε κι άλλο ένα δάχτυλο. Δεν άντεξα, έσκασα στα γέλια.
- Τι δεύτερο δάχτυλο βρε κούκλα μου, και τα τέσσερα έχω βάλει
Κατά τα άλλα φοβόταν ότι έχω μεγάλη πούτσα. Ο κώλος της πρέπει να έχει γράψει πολλά χιλιόμετρα και φυσικά να συνεχίζει να γράφει, για να είναι τόσο ανοιχτός, ΑΛΛΑ το θέατρο, θέατρο, μην την παρεξηγήσουμε την γυναίκα
Αυτό που λένε αν τον έχεις μεγάλο με ξεπερνάει εντάξει να το λέει κάποια που όντως δεν δίνει κωλο ή το κάνει σπάνια να πω οκ , Εδώ μιλάμε για την μεγαλύτερη κωλοτρυπα αυτή είναι το νούμερο 1 μετά είναι η Μαρία η μαυριδερή Αλβανιδα και η Αννα η Ελληνίδα αδύνατη όλες αυτές παίρνουν 2 πουτσες μαζί στον κώλο. Επίσης άνετα στο κώλο τον παίρνει και η Κασσάνδρα από το Καμερούν εδώ δεν σε αφήνει να της βάλεις κάτι δεύτερο πίσω αλλά η κωλοτρυπα της ανοίγει σαν 2ευρω και από ότι έμαθα έφυγε σεζόν.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Kosteli

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2024
Μηνύματα
75
Like
163
Πόντοι
0
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ένα πορνορεπορτάζ, κι όχι ανούσιες ερωτήσεις. Ευχαριστούμε τύπε. Μόνο μια απορία μου έμεινε. Πως και δεν φοβήθηκες να πας σε σπίτι τσιγγάνας; και δεν αναφέρομαι στη βρωμιά
Εγώ θα ρωτησω άλλο. Πως και δεν φοβάσαι/σιχαινεσαι να γαμάς πρεζακια; σμν, βρωμια, AIDS. Και πως καβλώνεις με την άλλην που είναι τίγκα στην μαστουρα και με τρυπημενα χερια/ποδια;
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.650
Like
14.034
Πόντοι
3.656
Αυτό που λένε αν τον έχεις μεγάλο με ξεπερνάει εντάξει να το λέει κάποια που όντως δεν δίνει κωλο ή το κάνει σπάνια να πω οκ , Εδώ μιλάμε για την μεγαλύτερη κωλοτρυπα αυτή είναι το νούμερο 1 μετά είναι η Μαρία η μαυριδερή Αλβανιδα και η Αννα η Ελληνίδα αδύνατη όλες αυτές παίρνουν 2 πουτσες μαζί στον κώλο. Επίσης άνετα στο κώλο τον παίρνει και η Κασσάνδρα από το Καμερούν εδώ δεν σε αφήνει να της βάλεις κάτι δεύτερο πίσω αλλά η κωλοτρυπα της ανοίγει σαν 2ευρω και από ότι έμαθα έφυγε σεζόν.
δεν μου απάντησες όμως αν της είπες ότι πληροφορήθηκες για τις υπηρεσίες της από την πλατφόρμα μας
 

assfucker7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2023
Μηνύματα
191
Κριτικές
3
Like
1.241
Πόντοι
201
δεν μου απάντησες όμως αν της είπες ότι πληροφορήθηκες για τις υπηρεσίες της από την πλατφόρμα μας
Όχι δεν της το είπα αλλά θα την ξαναδώ και θα της το πω.
Επειδή μας έκανε πελάτες της τώρα για να μας κάνει καλύτερες τιμές λόγο του bou.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.650
Like
14.034
Πόντοι
3.656
Εγώ θα ρωτησω άλλο. Πως και δεν φοβάσαι/σιχαινεσαι να γαμάς πρεζακια; σμν, βρωμια, AIDS. Και πως καβλώνεις με την άλλην που είναι τίγκα στην μαστουρα και με τρυπημενα χερια/ποδια;
Είναι φανερή η άγνοιά σου. ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ότι όσες κάνουν αυτή τη δουλειά, εκτός από λίγες εξαιρέσεις με πολύ συγκεκριμένο χαρακτήρα, δεν καπνίζουν / πίνουν αλκοόλ / παίρνουν ουσίες; πόσο χρονών είσαι; Σεξουαλικά Μεταδιδόμενα Νοσήματα, έχουν πια τη σημερινή εποχή οι κοπέλες της διπλανής πόρτας. Φοράω προφυλακτικό, δεν δέχομαι ΠΟΤΕ ακάποτα τσιμπούκια, μόλις τελειώσω τη συνεδρία πασαλείβω με Betadin χέρια και γεννητικά όργανα, το αφήνω να δράσει 30 δευτερόλεπτα, και μετά ξεπλένομαι. 15 χρόνια δεν έχω κολλήσει κάτι, εκτός από μια φορά που έσπασε προφυλακτικό σε κώλο νέγρας. Δεν ήξερα ότι το Bay Oil κάνει χημική αντίδραση και διαλύει το πλαστικό, τη γλύτωσα πάντως με αντιβίωση. Όσο για τη βρωμιά, πριν πάρω οποιαδήποτε εκτός από τα στανταράκια μου, τους ξεκαθαρίζω ότι θα πλύνουν μουνί και κώλο, και θα κάνουν και κλύσμα. Αν τη δω μαστουρωμένη, δεν την παίρνω. Τρυπημένα χέρια πόδια ανήκουν στο παρελθόν. Οι περισσότερες φτιάχνονται με κόκα, σίσα, χάπια κλπ χημικά. Ειρίσθω εν παρόδω, οι μόνες για τις οποίες είμαι σίγουρος ότι δεν παίρνουν κάτι, είναι οι Κινέζες. Ούτε καν καπνίζουν
 

Kosteli

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2024
Μηνύματα
75
Like
163
Πόντοι
0
Κάτσε ρε φίλε, σηκωσες την άλλη από τον πεζοδρόμιο που κοιμόταν τυφλα στη μαστουρα δίπλα στα κατρουλια, και απλά της είπες να πλυνει το μουνι της; και όλα καλά δηλαδή; επίσης, ποιοες πιθανοτητες είναι περισσότερες; να έχει αρρώστιες τυπου ηπατητιδας AIDS κτλ μια πρεζου η μια κοπέλα της διπλανής πορτας;;; τέλος, αυτές που πινουν σισα είναι σαπιες ρε φίλε, σαν τον Μαμρα, μούμιες. Πως σου σηκώνεται;;; περι ορέξεως βέβαια ουδένσχολιο, δικό σου θέμα δικό σου γουστο, αλλά μου φαίνεται τελείως ΑΛΛΟΚΟΤΟ. Σορρυ κιολας.
 

Toni15

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2020
Μηνύματα
13
Like
10
Πόντοι
0
Μεσημεριάτικη Καταδρομική στο τρίγωνο. Ευτυχώς έπεσα πάνω στη Μαρίνα τη Βουλγάρα. Λεπτό σώμα, μεγάλο βυζί για τα κυβικά της, πεντακάθαρη (έκανε μπάνιο και πριν και μετά τον αγώνα) και πολύ θερμή ανταπόκριση. Μου έκανε πρόταση να βγάλω το προφυλακτικό και να τα καταπιεί, αλλά εγώ ταρζανιές δεν κάνω. Συμφώνησε να τη φωτογραφίσω. Παίρνει 20€ για πίπα, μουνί, κώλο, συνήθως μεσημεριανές ώρες, πιατσάρει στη νοητή γραμμή του Ορφέα μετακινούμενη μέχρι τη διασταύρωση με τη Σωκράτους
 

Toni15

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2020
Μηνύματα
13
Like
10
Πόντοι
0
Κάτσε ρε φίλε, σηκωσες την άλλη από τον πεζοδρόμιο που κοιμόταν τυφλα στη μαστουρα δίπλα στα κατρουλια, και απλά της είπες να πλυνει το μουνι της; και όλα καλά δηλαδή; επίσης, ποιοες πιθανοτητες είναι περισσότερες; να έχει αρρώστιες τυπου ηπατητιδας AIDS κτλ μια πρεζου η μια κοπέλα της διπλανής πορτας;;; τέλος, αυτές που πινουν σισα είναι σαπιες ρε φίλε, σαν τον Μαμρα, μούμιες. Πως σου σηκώνεται;;; περι ορέξεως βέβαια ουδένσχολιο, δικό σου θέμα δικό σου γουστο, αλλά μου φαίνεται τελείως ΑΛΛΟΚΟΤΟ. Σορρυ κιολας.
Μεσημεριάτικη Καταδρομική στο τρίγωνο. Ευτυχώς έπεσα πάνω στη Μαρίνα τη Βουλγάρα. Λεπτό σώμα, μεγάλο βυζί για τα κυβικά της, πεντακάθαρη (έκανε μπάνιο και πριν και μετά τον αγώνα) και πολύ θερμή ανταπόκριση. Μου έκανε πρόταση να βγάλω το προφυλακτικό και να τα καταπιεί, αλλά εγώ ταρζανιές δεν κάνω. Συμφώνησε να τη φωτογραφίσω. Παίρνει 20€ για πίπα, μουνί, κώλο, συνήθως μεσημεριανές ώρες, πιατσάρει στη νοητή γραμμή του Ορφέα μετακινούμενη μέχρι τη διασταύρωση με τη Σωκράτους
ποιες ώρες, και που ακριβώς μπορούμε να την βρούμε???. Εναι εκεί μαζί με τις σοβιετικες μπαμπούσκιες???
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.650
Like
14.034
Πόντοι
3.656
Κάτσε ρε φίλε, σηκωσες την άλλη από τον πεζοδρόμιο που κοιμόταν τυφλα στη μαστουρα δίπλα στα κατρουλια, και απλά της είπες να πλυνει το μουνι της; και όλα καλά δηλαδή; επίσης, ποιοες πιθανοτητες είναι περισσότερες; να έχει αρρώστιες τυπου ηπατητιδας AIDS κτλ μια πρεζου η μια κοπέλα της διπλανής πορτας;;; τέλος, αυτές που πινουν σισα είναι σαπιες ρε φίλε, σαν τον Μαμρα, μούμιες. Πως σου σηκώνεται;;; περι ορέξεως βέβαια ουδένσχολιο, δικό σου θέμα δικό σου γουστο, αλλά μου φαίνεται τελείως ΑΛΛΟΚΟΤΟ. Σορρυ κιολας.
ρε άνθρωπε, αφού δεν έχεις γνώση της περιοχής, γιατί προσπαθείς να κάνεις τον έξυπνο; πόσες έχεις δει να κοιμούνται δίπλα σε κατουρλιά μαστουρωμένες; 15 χρόνια κατεβαίνω στο τρίγωνο, ναι, έχω δει 2 - 3 τέτοιες. Αν όμως έχεις αυτή την άποψη για όλες όσες κάνουν πιάτσα, τι δουλειά έχεις σε αυτό το νήμα; Από πίτα που δεν τρως, τι σε νοιάζει, κι αν καεί; ή μήπως προσπαθείς να μας σώσεις;

όσο για τα Σεξουαλικά Μεταδιδόμενα Νοσήματα

Σεξουαλικά Μεταδιδόμενα Νοσήματα​

Τα ΣΜΝ είναι λοιμώξεις που μεταδίδονται με τη σεξουαλική επαφή με το δέρμα, τα γεννητικά όργανα, το στόμα, το ορθό ή τα σωματικά υγρά. Αν και ορισμένα ΣΜΝ μπορούν να αντιμετωπιστούν, άλλα δεν μπορούν. Τα άτομα με ΣΜΝ μπορεί να μην γνωρίζουν ότι το έχουν. 1 Σύμφωνα με τα Κέντρα Ελέγχου Νοσημάτων , στις Ηνωμένες Πολιτείες, 1 στις 4 γυναίκες μεταξύ 14 και 19 ετών έχει μολυνθεί από τουλάχιστον ένα ΣΜΝ.

Τα Σεξουαλικά Μεταδιδόμενα Νοσήματα (ΣΜΝ) αποτελούν σοβαρό κίνδυνο για τη μελλοντική αναπαραγωγική και γενική υγεία, ειδικά εάν αφεθούν χωρίς θεραπεία. Τα άτομα που έχουν ΣΜΝ έχουν τουλάχιστον 2 έως 5 φορές περισσότερες πιθανότητες να προσβληθούν από τον ιό HIV, τον ιό που οδηγεί στο AIDS. 2

Περισσότερες από 1 στις 3 έφηβες που έκαναν σεξ έχουν ΣΜΝ. 3 Καθώς ο αριθμός των συντρόφων και των σεξουαλικών σας συναντήσεων αυξάνεται, ο κίνδυνος να προσβληθείτε από ΣΜΝ αυξάνεται δραματικά.

Αυτές είναι οι Στατιστικές, από τις κοπέλες της Διπλανής Πόρτας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom