Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 44 άτομα (7 μέλη και 37 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.643
Like
13.970
Πόντοι
3.656
Καλησπερα , υπαρχει κανενα απο μερια Κασσανδρας εχει εξαφανιστει εδω και 10 ημερες ,ξερεις κατι ?? Εαν θελεις και μπορεις γιατι εχω κατεβει 2 - 3 φορες και δεν την βρησκω να μου δωσεις το τηλ. της Μαριας απο την Ερυθραια ( παντα σε pm ).ευχαριστω !!!!
όχι, την Κασσάνδρα έχω να τη δω κι εγώ καμιά 10ριά μέρες. Όσο για τηλέφωνα, το έχω γράψει πολλές φορές. Έχω σταματήσει να τα παίρνω, πολλά χρόνια πριν, επειδή με ενοχλούσαν όταν δεν είχαν δουλειά
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.803
Like
4.308
Πόντοι
456
όχι, την Κασσάνδρα έχω να τη δω κι εγώ καμιά 10ριά μέρες. Όσο για τηλέφωνα, το έχω γράψει πολλές φορές. Έχω σταματήσει να τα παίρνω, πολλά χρόνια πριν, επειδή με ενοχλούσαν όταν δεν είχαν δουλειά
Ο Κ !! ευχαριστω για την απαντηση .
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.643
Like
13.970
Πόντοι
3.656
Απογευματινή Καταδρομική στο Τρίγωνο. Ψόφια πράγματα, οι τράβελοι αυξάνονται και πληθύνονται, κοντεύουν να κάνουν Μονοπωλιακό στέκι απέναντι από το Κριστιάνα. Η Σάντυ στη θέση της κι οι Κινέζες που έχουν χαλάσει πολύ. Ευτυχώς έξω από τον Ορφέα είδα ένα κοντοπούτανο σε μιλφ ηλικία με κάπως μεγάλα βυζιά, το οποίο μου χάρισε ένα αυθεντικό χαμόγελο, πολύ σπάνιο στις μέρες μας για το επάγγελμα. Ακολούθησε η γνωστή προσέγγιση ...Τι κάνεις; - Καλά ...Στο κρεβάτι τι κάνεις; -Καλό σεξ ...Κωλαράκι; Ναι. ....Αν κάνεις καλό σεξ, θα σε παίρνω συνέχεια και θα σε διαφημίσω. Μέτρια φάτσα, Βουλγάρα ονόματι Μαρίνα, καθαρή, αξιοπρεπής πίπα ΚΙ ΕΔΕΙΞΕ να το απολαμβάνει. Της έκανε καλή εντύπωση ότι είχα ΚΥ μαζί μου, πλύναμε μαζί χέρια, και άρχισε η συνεδρία. Τα 20€ που πήρε τα άξιζε. Μου είπε ότι έρχεται μετά τις 15.00, αλλά δεν κατεβαίνει καθημερινά
 

Alygistos

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2023
Μηνύματα
128
Like
341
Πόντοι
21
στο τρίγωνο έχει κοπέλες όλες τις ώρες. Το τρίγωνο περικλείεται από τις εξής οδούς. Πας Ομόνοια και ξεκινάς από την αρχή της 3ης Σεπτεμβρίου, τη δεξιά της μεριά. Στη συμβολή της με τη Βερανζέρου, τουλάχιστον παλιότερα, κάθονται 2 - 3. Συνεχίζεις μέχρι τη Χαλκοκονδύλη, πάντα κάθονται κανά δυο. Στη συμβολή με την Καποδιστρίου, περνάς το φανάρι και κατεβαίνεις. Δεξιά έχει ένα ξενοδοχείο (Λητώ), πάντα υπάρχει κάποια εκεί. Συνεχίζεις και στρίβεις αριστερά, στη Σωκράτους. Στη δεξιά μεριά της, υπάρχει το ξενοδοχείο Liberty, πάντα έχει κοπέλες. Στην αριστερή μεριά της, πριν τη διασταύρωση με τη Χαλκοκονδύλη έχει ένα προπατζίδικο, συνήθως κάποιες κάθονται εκεί. Στρίβεις δεξιά Χαλκοκονδύλη, πηγαίνεις προς το ξενοδοχείο Ορφέας κι ελέγχεις αν κάποια σε ενδιαφέρει, συνήθως εκεί πιατσάρουν κάποιες νεαρές αλλοδαπές. Γυρνάς πίσω και συνεχίζεις ανεβαίνοντας τη Σωκράτους, σε όλη τη διαδρομή πιατσάρουν αρκετές. Το ξενοδοχείο Christiana έχει 5€, αν διαλέξεις κάποια από εκεί γύρω, αλλά είναι βρώμικο και δεν έχει πετσέτες. Στο φανάρι με τη Σατωβριάνδου συνήθως υπάρχει κάποια στην αριστερή μεριά. Στρίβεις δεξιά στη Σατωβριάνδου, πριν το Ξενοδοχείο Easy Acces πάντα υπάρχουν κάποιες. Μην πάρεις Πακιστανή, είναι φοβερά βρωμιάρες. Απόφυγε ακάποτες πίπες, φόρα καλά το προφυλακτικό, μην χρησιμοποιήσεις βαζελίνη ή Baby Oil για λιπαντικό κάνει χημική αντίδραση και το διαλύει. Η ΚΥ είναι η καλύτερη γι αυτή τη δουλειά. Το διπλό προφυλακτικό σπάει, γιατί τρίβεται λάστιχο με λάστιχο. Έχω μαζί μου πάντα Betadin και το αφήνω να δράσει οπωσδήποτε 30 δευτερόλεπτα πριν το ξεπλύνω. Εννοείται ότι δεν φοράς κάποια φανταχτερή χρυσή αλυσίδα ή ρολόι και δεν δείχνεις κάποιο ακριβό κινητό, δεν έχεις μαζί σου κάρτες και δεν έχεις παραπάνω από 10€ από όσα έχεις υπολογίσει να ξοδέψεις. Βρες κάποια που να σου γουστάρει, την πλησιάζεις ΑΡΓΑ χαμογελώντας, μην τρομάξει. Την ρωτάς τι κάνεις; σου απαντάει καλά, κι εσύ ρωτάς, όχι εννοώ τι κάνεις στο κρεββάτι, και κάνε της καθαρή εξήγηση. Σε θέλω για 1/2 ώρα (ή για όση ώρα νομίζεις ότι σε ικανοποιεί). Εξήγησέ της ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΘΕΛΕΙΣ, μην σου πει τα κάνω όλα μωρό μου και το χάψεις. Όποτε μου απαντήσουν τα κάνω όλα, τους απαντάω πες μου ακριβώς τι κάνεις, όσες ντρέπονται να μου που τι κάνουν, συνήθως δεν κάνουν κάτι ιδιαίτερο. Ξεκαθάρισέ της πως θα κάνει οπωσδήποτε μπάνιο, παραμύθιασέ την πως χώρισες πρόσφατα και αν περάσεις καλά μαζί της θα την παίρνεις συνέχεια, κι ότι έχεις φίλους που θα την συστήσεις, της δίνεις κίνητρο να δώσει καλή παράσταση. Αφήνεις το πορτοφόλι σου κι οτιδήποτε άλλο ΠΑΝΤΑ πολύ μακρύτερα από όσο φτάνει το χέρι της, και το παίρνεις μαζί σου στο μπάνιο. Ελπίζω να βοήθησα
Είσαι άψογος ρε φίλε μπράβο!
 

krou44

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2023
Μηνύματα
113
Like
149
Πόντοι
1

GiorgosM145

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
199
Κριτικές
4
Like
411
Πόντοι
21
Αυτή την Χριστίνα την είδα και εγώ με τον γκομενο αλλά δεν περνώ πρεζόνια διότι φοβάμαι μην κολλήσω τίποτα, αλλά είχε πει 20 και 5 ορφαιας αλλά χωρίς κολο, δεν ξέρω εάν αξίζει..
Αυτην την την πρωτοειδα παραπατουσε γαμησε τα αλαλ εχει απο τα καλυτερα σωματα σε ολη την περιοχη ειδικα οταν βαζει φουστες γραφει πολυ καλα απλα ειναι να μην εχει μαστουρωσει
 

GiorgosM145

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
199
Κριτικές
4
Like
411
Πόντοι
21
Καλησπερα , υπαρχει κανενα απο μερια Κασσανδρας εχει εξαφανιστει εδω και 10 ημερες ,ξερεις κατι ?? Εαν θελεις και μπορεις γιατι εχω κατεβει 2 - 3 φορες και δεν την βρησκω να μου δωσεις το τηλ. της Μαριας απο την Ερυθραια ( παντα σε pm ).ευχαριστω !!!!
Κ γω ενδιαφερομαι για τηλ Μαριας για να την βρω πιο ευκολα
 

GiorgosM145

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
199
Κριτικές
4
Like
411
Πόντοι
21
Απογευματινή Καταδρομική στο Τρίγωνο. Ψόφια πράγματα, οι τράβελοι αυξάνονται και πληθύνονται, κοντεύουν να κάνουν Μονοπωλιακό στέκι απέναντι από το Κριστιάνα. Η Σάντυ στη θέση της κι οι Κινέζες που έχουν χαλάσει πολύ. Ευτυχώς έξω από τον Ορφέα είδα ένα κοντοπούτανο σε μιλφ ηλικία με κάπως μεγάλα βυζιά, το οποίο μου χάρισε ένα αυθεντικό χαμόγελο, πολύ σπάνιο στις μέρες μας για το επάγγελμα. Ακολούθησε η γνωστή προσέγγιση ...Τι κάνεις; - Καλά ...Στο κρεβάτι τι κάνεις; -Καλό σεξ ...Κωλαράκι; Ναι. ....Αν κάνεις καλό σεξ, θα σε παίρνω συνέχεια και θα σε διαφημίσω. Μέτρια φάτσα, Βουλγάρα ονόματι Μαρίνα, καθαρή, αξιοπρεπής πίπα ΚΙ ΕΔΕΙΞΕ να το απολαμβάνει. Της έκανε καλή εντύπωση ότι είχα ΚΥ μαζί μου, πλύναμε μαζί χέρια, και άρχισε η συνεδρία. Τα 20€ που πήρε τα άξιζε. Μου είπε ότι έρχεται μετά τις 15.00, αλλά δεν κατεβαίνει καθημερινά
Τιμιοτατη
 

BabisClaras

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2024
Μηνύματα
182
Like
193
Πόντοι
1
Μη δινετε τηλ. Εγω εδωσα καλοπιστα με πμ το τηλ της Δ. , και μετα μου ζητουσαν αλλα... προσοχη μεγαλη. Εγω δεν ξαναδινω λεπτομερειες παντως, μονο γενικες συντομες ινφος
 

Kostas1m2

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2023
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδία ξέρετε τι έχει απογινει μια Σάρα Βουλγάρα που άραζε στο τρίγωνο και έκανε συναντήσεις στο minion hotel?
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.803
Like
4.308
Πόντοι
456
Καλησπέρα παιδία ξέρετε τι έχει απογινει μια Σάρα Βουλγάρα που άραζε στο τρίγωνο και έκανε συναντήσεις στο minion hotel?
Πιθανον να την βρεις την οδο μεζονως ,οπου ειναι και το ξενοδοχειο , Ποιος εχει νεα με την ΕΞΑΦΑΝΗΣΗ της Κασσανδρας ,εαν ξερει ας γραψει εστω και σε π μ , !!!!!
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.827
Κριτικές
16
Like
11.320
Πόντοι
3.246
Καλησπέρα παιδία ξέρετε τι έχει απογινει μια Σάρα Βουλγάρα που άραζε στο τρίγωνο και έκανε συναντήσεις στο minion hotel?
αυτή μάλλον θα κόλλησε τίποτα ή θα έμεινε έγκυος αφού μόνο ακάποτα έκανε!
 

MrDrake

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2024
Μηνύματα
10
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην παρέα. Ρε παίδες ερώτηση γενικά στη Τατοϊου και πάνω παίζει τίποτα από πιάτσα? Γιατί έχω λίγες μέρες που κατέβηκα Αθήνα και βλέπω ότι είναι υπάρχει νεκρική σιγή.
 

karapoutsoglou

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2020
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
εχτες βραδινη βολτα στο τριγωνo τις αμαρτιας συναντηση με τι σοφια απο φιλλιπινες μου ειπε, στο easy access, τιποτα ιδιαιτερο ολα νορμαλ χλιαρά τα πραγματα ολα αποστειρωμενα, αλλα φιλοτιμη και προσπαθεί, αν θα ξανα πηγαινα όχι.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.643
Like
13.970
Πόντοι
3.656
Μεσημεριάτικη Καταδρομική στο τρίγωνο. Ευτυχώς έπεσα πάνω στη Μαρίνα τη Βουλγάρα. Λεπτό σώμα, μεγάλο βυζί για τα κυβικά της, πεντακάθαρη (έκανε μπάνιο και πριν και μετά τον αγώνα) και πολύ θερμή ανταπόκριση. Μου έκανε πρόταση να βγάλω το προφυλακτικό και να τα καταπιεί, αλλά εγώ ταρζανιές δεν κάνω. Συμφώνησε να τη φωτογραφίσω. Παίρνει 20€ για πίπα, μουνί, κώλο, συνήθως μεσημεριανές ώρες, πιατσάρει στη νοητή γραμμή του Ορφέα μετακινούμενη μέχρι τη διασταύρωση με τη Σωκράτους
 

Συνημμένα

  • IMG_20240702_151429.jpg
    IMG_20240702_151429.jpg
    2,7 MB · Εμφανίσεις: 18
  • IMG_20240702_151446.jpg
    IMG_20240702_151446.jpg
    2,7 MB · Εμφανίσεις: 17
  • IMG_20240702_151501.jpg
    IMG_20240702_151501.jpg
    2,5 MB · Εμφανίσεις: 18
  • IMG_20240702_151509.jpg
    IMG_20240702_151509.jpg
    2,6 MB · Εμφανίσεις: 19

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.803
Like
4.308
Πόντοι
456
Μεσημεριάτικη Καταδρομική στο τρίγωνο. Ευτυχώς έπεσα πάνω στη Μαρίνα τη Βουλγάρα. Λεπτό σώμα, μεγάλο βυζί για τα κυβικά της, πεντακάθαρη (έκανε μπάνιο και πριν και μετά τον αγώνα) και πολύ θερμή ανταπόκριση. Μου έκανε πρόταση να βγάλω το προφυλακτικό και να τα καταπιεί, αλλά εγώ ταρζανιές δεν κάνω. Συμφώνησε να τη φωτογραφίσω. Παίρνει 20€ για πίπα, μουνί, κώλο, συνήθως μεσημεριανές ώρες, πιατσάρει στη νοητή γραμμή του Ορφέα μετακινούμενη μέχρι τη διασταύρωση με τη Σωκράτους
Παλικαρια εχουμε κανενα νεο για την εξαφανισμενη Κασσανδρα η την Μαρια που μενει στην νεα Ερυθραια ????
 

BabisClaras

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2024
Μηνύματα
182
Like
193
Πόντοι
1
Παλικαρια εχουμε κανενα νεο για την εξαφανισμενη Κασσανδρα η την Μαρια που μενει στην νεα Ερυθραια ????
Τσεκαρε πλεον στα παρκιγκ των λιντλ. Εκει μεταφερεται η κινηση πλεον.
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.803
Like
4.308
Πόντοι
456
Τσεκαρε πλεον στα παρκιγκ των λιντλ. Εκει μεταφερεται η κινηση πλεον.
Βαζελε μου και αγαπημενε , στο λεκανοπέδιο Αττικης υπαρχουν παρα πολλα Lidl ,!!! ??? γινε πιο σγκεκριμενος !!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom