Νέα

Πέθανε ο Michael Jackson !

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gappag
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 637
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
Αφού λοπόν "ξαναγύρισες"...  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Τα ίδια με τα γραφόμενα σου λένε και οι βιαστές.
Τι να κάνουμε κύριε πρόεδρε, φορούσε το θύμα το κολάν, ήταν και οι βυζάρες πεταμένες όξω...τις έπαιξα δυο μπούτσους και ησύχασε. Εγω φταίω? Το θύμα προκάλεσε.
Πρίν απο καμιά εβδομάδα στην Σομαλία σκότωσαν, δια λιθοβολισμού, μια κοπελίτσα 13 ετών γιατί τη βίασαν 3 μαντραχαλάδες. Ισλαμ βλέπεις...

Τι σκατά λοιπόν θα κατεβάσει το άδειο κεφαλάκι σου για αυτά???
loipον.

εγω τις αποψεις μου και για τον μαικλ τις παρεθεσα και για τους θανατους δια λιθοβολισμου.

το αδειο μου κεφαλακι δεν εχει καμμια ορεξη να ξανα παρασημοφορηθει επειδη εσυ τρωγεσαι.

λυπαμαι.

πειτε οτι θελετε.

διασυρετε οσο γουσταρετε εναν νεκρο ανθρωπο. :-X
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Μην ανησυχείς μα κανείς δε θέλει το γαμωίνδαλμα σου νεκρό.
Στο καβλί μας όμως που ψόφησε κίολας.

Άλλο πράγμα σε ρωτάω, ξεστραβώσου.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Μην ανησυχείς μα κανείς δε θέλει το γαμωίνδαλμα σου νεκρό.
Στο καβλί μας όμως που ψόφησε κίολας.

Άλλο πράγμα σε ρωτάω, ξεστραβώσου.
Κρητικέ κούλαρε...με τους νεκρούς της ομάδας σου μας το παίζεις ευαισθητούλης! :s&m_1:
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
Μην ανησυχείς μα κανείς δε θέλει το γαμωίνδαλμα σου νεκρό.
Στο καβλί μας όμως που ψόφησε κίολας.

Άλλο πράγμα σε ρωτάω, ξεστραβώσου.
ανθρωπε μου τι συγκρινεις?

την αμερικη με τη σομαλια?
2 ανομοια πραγματα??
ετσι ειναι η θρησκεια τους εκει,αυτα οριζει σε περιπτωση βιασμου,εηω τι πρεπει να σου πω??
εγω η ιδια ειχα κατακρινει παλιοτερα ενα αααλλο θεμα,οπου μια γυναικα τη βιασανε,εμεινε εγκυος και εκτος του οτι δεν την αφησανε να το ριξει οριστηκε θανατος δια λιθοβολισμου αφου γεννησει και ημουν εναντια φυσικα.

εσυ μαλλον εισαι στραβος και συγκρινεις αλλα αντι αλλων καταστασεις δεν σου φταιω εγω.
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
ανθρωπε μου τι συγκρινεις?

την αμερικη με τη σομαλια?
2 ανομοια πραγματα??
ετσι ειναι η θρησκεια τους εκει,αυτα οριζει σε περιπτωση βιασμου,εηω τι πρεπει να σου πω??
εγω η ιδια ειχα κατακρινει παλιοτερα ενα αααλλο θεμα,οπου μια γυναικα τη βιασανε,εμεινε εγκυος και εκτος του οτι δεν την αφησανε να το ριξει οριστηκε θανατος δια λιθοβολισμου αφου γεννησει και ημουν εναντια φυσικα.

εσυ μαλλον εισαι στραβος και συγκρινεις αλλα αντι αλλων καταστασεις δεν σου φταιω εγω.
Τί έγινε εσένα σε ελευθερώσαν και πήρρες αέρας  και φόρα!!! :cheesy:
Τώρα θα σε βλέπουμε παντού να γράφεις να υποθέσω;! :grin: :think:
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Κρητικέ κούλαρε...με τους νεκρούς της ομάδας σου μας το παίζεις ευαισθητούλης! :s&m_1:
Ρε Ψιψινέλ  :grin:, μας δουλέυεις και του λόγου σου??
Βρε καρφί δε μου καίγεται για το αν ζεί ή ψόφησε ο λεγάμενος.
Τι να κάνουμε όμως, αφού είχε κλίση πρός τα αγοράκια νεαράς ηλίκιας... ε δεν θα κάνω και τον μαλάκα.
Σκατόψυχο πες με  :grin: :grin: :grin: :-*
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
ανθρωπε μου τι συγκρινεις?

την αμερικη με τη σομαλια?
2 ανομοια πραγματα??
ετσι ειναι η θρησκεια τους εκει,αυτα οριζει σε περιπτωση βιασμου,εηω τι πρεπει να σου πω??
εγω η ιδια ειχα κατακρινει παλιοτερα ενα αααλλο θεμα,οπου μια γυναικα τη βιασανε,εμεινε εγκυος και εκτος του οτι δεν την αφησανε να το ριξει οριστηκε θανατος δια λιθοβολισμου αφου γεννησει και ημουν εναντια φυσικα.

εσυ μαλλον εισαι στραβος και συγκρινεις αλλα αντι αλλων καταστασεις δεν σου φταιω εγω.
Η Παναγια μαζί σου.
Τέλος
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Ρε Ψιψινέλ  :grin:, μας δουλέυεις και του λόγου σου??
Βρε καρφί δε μου καίγεται για το αν ζεί ή ψόφησε ο λεγάμενος.
Τι να κάνουμε όμως, αφού είχε κλίση πρός τα αγοράκια νεαράς ηλίκιας... ε δεν θα κάνω και τον μαλάκα.
Σκατόψυχο πες με  :grin: :grin: :grin: :-*
Εντάξει αν δεν σε ενδιαφέρει μην γράφεις στο συγκεκριμένο θρεντ!Δεν σας έβαλε κανείς να στεναχωρεθείτε με το ζόρι!Πρέπει να μάθουμε να σεβόμαστε και τους άλλους που μπορεί να τον θαυμάζουν!
Κι εγώ μπορώ να σου πω ότι στα θύματα της θύρας 7 υπήρχαν 2-3 κλεφτάκια και 1 βιαστής!Καλά κάνανε και ψοφήσανε!
Βγαίνει νόημα?  :think:
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
την ευχη σου πατερ :jerking:
Μαντρώστε την ρε πάλιιι αυτήν γιατί την αφήσατεεε;! :grin: :think:
Καλά είσαι πολύ fun του Jackson βλέπω,μην αφήνεις να σου κουνηθούνε!!! :dancing:
Καλώς καλλιτέχνης δεν λέω!!! ;)
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
Μαντρώστε την ρε πάλιιι αυτήν γιατί την αφήσατεεε;! :grin: :think:
Καλά είσαι πολύ fun του Jackson βλέπω,μην αφήνεις να σου κουνηθούνε!!! :dancing:
Καλώς καλλιτέχνης δεν λέω!!! ;)
αλλοι αναφερθηκαν σε μενα και με παρεθεσαν.αν θελουν να μιλανε για σομαλιες κλπ ας ανοιξουν ενα θεμα να πουμε οτι γουσταρουν.
κι εγω δεν γουσταρω διαφορα θρεντ και δεν τα διαβαζω καν ετσι??
αλλα δεν πειραζει...
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Εντάξει αν δεν σε ενδιαφέρει μην γράφεις στο συγκεκριμένο θρεντ!Δεν σας έβαλε κανείς να στεναχωρεθείτε με το ζόρι!Πρέπει να μάθουμε να σεβόμαστε και τους άλλους που μπορεί να τον θαυμάζουν!
Κι εγώ μπορώ να σου πω ότι στα θύματα της θύρας 7 υπήρχαν 2-3 κλεφτάκια και 1 βιαστής!Καλά κάνανε και ψοφήσανε!
Βγαίνει νόημα?  :think:
Πες το βρε Ψιψινέλ.
Μπορείς όμως να το αποδείξεις? Γιατί το παλικάρι είχε και κάτι μηνυσούλες απο πίσω του.
Είχε και ενα "συμβιβασμό" με τα "θύματα"...
Ε οχι ρε γαμώ την ομάδα σου  :grin: :grin:, πόσα θα καταπίνουμε δηλαδή κάθε μέρα??
Επειδή ο Α ή ο Β κάποτε έκαναν κάτι στη ζωή τους, αξιόλογο για τον μακαρίτη δε λέω, θα έχουμε το κεφάλι μια ζωή σκύμενο??
Αποχωρώ σεβόμενος την επιθυμία σου.
Κλάψε τώρα [size=1pt](μα και το χειμώνα θα κλαίς κάθε Κυριακή)[/size] :grin: :grin: :grin: :grin:
 

analprison

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2.221
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
616
να πω κατι ασχετο με το θεμα?η κηδεία του m j εγινε?ποτε γινετε?
 

lalak

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.736
Κριτικές
52
Like
653
Πόντοι
4.995
12 αυτοκτονιες νεεων παιδιων-θαυμαστων του Michael Jacson ...
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Ούτε τη μνήμη του Μάικλ δεν σέβεσθε βλάσθημοι!

Τα προσωπικά σας με pm και καλό θα ήταν αγαπητή έρι, να μην εμπλέκεις και το λοιπό σάιτ στη διαμάχη σου με τον Ανεπιθύμητο...


Επί του θέματος...
Ξέρω καλά για τί έχει κατηγορηθεί ο Τζάκσον, ξέρω ότι ήταν ένα βαθύτατα διαταραγμένο άτομο, φορέας της κατάρας που ταλανίζει ουκ ολίγα ταλαντούχα άτομα, ιδίως όταν αυτά ξεκίνησαν από μικρά (από τα 5 στο κουρμπέτι ο αποβιώσας) και αντιμετωπίστηκαν ως γαλακτοφόρες αγελάδες από τους οικείους τους...

Ωστόσο, δεν μπορώ και δεν πρόκειται να ξεχάσω ότι το πρώτο βίντεο κλιπ που είδα σε ηλικία 5-6 χρονών ή κάτι τέτοιο ήταν το billy jean και ότι μεγάλωσα με τις μελωδίες και τους ρυθμούς του μάικλ..
Και ξέρω ότι με τα τραγούδια του σημάδεψε ολόκληρες γενιές...

Δυστυχώς όμως, ο Μάικλ ήταν γίγαντας με πήλινα πόδια...
Όσα πάρκα και να έφτιαξε δεν αναπλήρωσε την χαμένη παιδική του ηλικία...
Όσα δις και αν μάζεψε, δεν μπόρεσε να αγοράσει ωριμότητα ενηλίκου...
Και όσα $$$ και αν ξόδεψε δεν μπόρεσε να σβήσει το στίγμα ενός από τα πλέον ειδεχθή εγκλήματα, της παιδοφιλίας ...
Ελπίζω να βρει επιτέλους την ειρήνη...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom