Νέα

Πέθανε ο Michael Jackson !

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gappag
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 637
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

tsapgeo

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2007
Μηνύματα
862
Κριτικές
1
Like
66
Πόντοι
6
:(
rest in peace michael
 

Συνημμένα

  • 50614a1_jackson_m_b_gr_05_full.jpg
    50614a1_jackson_m_b_gr_05_full.jpg
    117,2 KB · Εμφανίσεις: 49

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866

εγώ να χαλαρώσω;
είμαι 50 μέτρα απ τη θάλασσα, βλέπω τον ήλιο να δύει, εσύ κάνεις παραθέσεις λανθασμένες και εγώ πρέπει να χαλαρώσω;

:grin: :grin: :grin: :grin:
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
Το κακομοιρη τον δισεκατομμυριουχο.. με τα ψυχολογικα προβλήματα πόσο τον λυπάμαι.Μπορεί και να του συγχωρήσω οτι ήταν παιδεραστης επειδή περασε δύσκολη παιδικη ηλικία. Και να αλλαξω αποψη. Να θεωρήσω το έργο του ευφυές και σπουδαίο ακούγοντας καθημερινά τα τραγούδια του μαζι με τον Αιμίλο λιάτσο και τον Ευαγγελάτο.  :sunglasses:

Η κατηγορια του παιδεραστη στηριχτηκε μονον στη μαρτυρια ενος παιδιου που διανυκτερευσε στο ραντζο του Μαικλ Τζακσον και σε τιποτε αλλο. Βεβαια εντυπωση θαπρεπε να σου προκαλει πως το παιδι αυτο προερχοτανε απο παμφτωχη οικογενεια η οποια μολις τσεπωσε μερικα εκατομμυριακια την εκανε τουμπεκι "αδιαφορωντας" για τα ψυχικα τραυματα του παιδιου τοης. Αυτο εννοω οταν λεω πως του την επεσαν εκμεταλλευομενοι τις αδυναμιες του! Ο Τζακσον ηταν ενα μεγαλο παιδι! Δεν μπορεις να κατηγορησεις για παιδεραστια ενα παιδι!! Και δεν μπορεις να τον κατηγορησεις οταν δεν εχει αποδειχθει καμια σεξουαλικη κακοποιηση ανηλικου εναντιον του!
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
εγώ να χαλαρώσω;
είμαι 50 μέτρα απ τη θάλασσα, βλέπω τον ήλιο να δύει, εσύ κάνεις παραθέσεις λανθασμένες και εγώ πρέπει να χαλαρώσω;

:grin: :grin: :grin: :grin:

ρε περσονα εδω ειναι βραδυ εσυ βλεπεις τον ηλιο να δυει; χαχαχαχα  Ειπες μουνι μαλλον γιαυτο σοκαριστηκα γιατι ειμαι και συντηρητικη αλλα τεσπα μην το κανουμε αηδια γιατι ειχαμε και ενα θεματακι και δεν εχω ορεξη για σπαμαρισμα.. ;)
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Η κατηγορια του παιδεραστη στηριχτηκε μονον στη μαρτυρια ενος παιδιου που διανυκτερευσε στο ραντζο του Μαικλ Τζακσον και σε τιποτε αλλο. Βεβαια εντυπωση θαπρεπε να σου προκαλει πως το παιδι αυτο προερχοτανε απο παμφτωχη οικογενεια η οποια μολις τσεπωσε μερικα εκατομμυριακια την εκανε τουμπεκι "αδιαφορωντας" για τα ψυχικα τραυματα του παιδιου τοης. Αυτο εννοω οταν λεω πως του την επεσαν εκμεταλλευομενοι τις αδυναμιες του! Ο Τζακσον ηταν ενα μεγαλο παιδι! Δεν μπορεις να κατηγορησεις για παιδεραστια ενα παιδι!! Και δεν μπορεις να τον κατηγορησεις οταν δεν εχει αποδειχθει καμια σεξουαλικη κακοποιηση ανηλικου εναντιον του!

Εσύ πιστευεις δεν ηταν και εγω οτι ήταν. Αποψεις..
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Δηλαδή εσύ persona ακούς Michael Jackson?

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Σου αρέσει η μουσική του δηλ και θα πήγαινες ΟΑΚΑ να δεις το show αν ερχότανε?
 

monkey_for_nothing

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.043
Like
23
Πόντοι
16
ε φαγωθηκατε ρε πουστη μου με τον ανθρωπο..ελα εγω ημουν το παιδακι να τελειωνουμε! ειμαι καλα τωρα δε με πειραξε πολυ.οκ? εεεεεεεελεεεεεεεοοοοοοοοοςςςςςςςςς


αν ειχε πεθανει κανενας νινος-ρουβας-καραφωτης ολες θα κλαψουριζατε για τα μεγαλια αστερια που χαθηκαν..ηρεμηστε λιγακι
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ρε περσονα εδω ειναι βραδυ εσυ βλεπεις τον ηλιο να δυει; χαχαχαχα  Ειπες μουνι μαλλον γιαυτο σοκαριστηκα γιατι ειμαι και συντηρητικη αλλα τεσπα μην το κανουμε αηδια γιατι ειχαμε και ενα θεματακι και δεν εχω ορεξη για σπαμαρισμα.. ;)

η ελλάδα δεν είναι το κέντρο του κόσμου.
έχει κι αλλού θάλασσα κι αλλού ήλιο.....  :pipa2:

η ζωή σου είναι μίζερη.
αρκεί να το παραδεχτείς για να την αλλάξεις..... :dancing: :rockon:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Δηλαδή εσύ persona ακούς Michael Jackson?

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Σου αρέσει η μουσική του δηλ και θα πήγαινες ΟΑΚΑ να δεις το show αν ερχότανε?

δλδ πρέπει να ακούσεις ζωντανά τον μότσαρτ για να αναγνωρίσεις το ταλέντο του;

μάγκες πάω βόλτα γιατί στην Ελλάδα σας έχει πειράξει πολύ η φοροεπιδρομή και η οικονομική κρίση....

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

monkey_for_nothing

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.043
Like
23
Πόντοι
16
Δηλαδή εσύ persona ακούς Michael Jackson?

2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny

Σου αρέσει η μουσική του δηλ και θα πήγαινες ΟΑΚΑ να δεις το show αν ερχότανε?

καλα εσυ τι γελας? εγω δεν ειμαι φαν και τα ακουσματα μου ειναι τελειως διαφορετικα αλλα ποσο στενομυαλος και ΑΣΧΕΤΟΣ πρεπει να ειναι καποιος για να μην μπορει να καταλαβει το ταλεντο του και την ιστορια του στη μουσικη..ΟΛΟΙ μα ολοι οι σημερινοι καλλιτεχνες εχουν επηρεαστει. σε σχεδον ολες τις κατηγοριες μουσικης.αμα γουσταρετε το καταλαβαινετε :headbang:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
η ελλάδα δεν είναι το κέντρο του κόσμου.
έχει κι αλλού θάλασσα κι αλλού ήλιο.....  :pipa2:

η ζωή σου είναι μίζερη.
αρκεί να το παραδεχτείς για να την αλλάξεις..... :dancing: :rockon:

Σε  κερδισα και κοντευεις να παθεις ανευρυσμα αυτο βλεπω εγω ;)Μην με τσινας γιατι εχω κεφια..χεχεχ
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
ε φαγωθηκατε ρε πουστη μου με τον ανθρωπο..ελα εγω ημουν το παιδακι να τελειωνουμε! ειμαι καλα τωρα δε με πειραξε πολυ.οκ? εεεεεεεελεεεεεεεοοοοοοοοοςςςςςςςςς
αν ειχε πεθανει κανενας νινος-ρουβας-καραφωτης ολες θα κλαψουριζατε για τα μεγαλια αστερια που χαθηκαν..ηρεμηστε λιγακι
Τι να πούμε ρε φίλε? Τι χρώμα θα είναι το φέρετρο? :cheesy:

Όλοι αυτοί που ανέφερες είναι για να γελάει κανείς που λέει κι ο Συρίγος - σιγά τ' αστέρια του μεσουρανού. :2funny:
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
πέθανε ο μάικλ τζάκσον ? ? ?

ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΣΤ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΑΣ...ΜΠΟΥΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
 

monkey_for_nothing

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.043
Like
23
Πόντοι
16
Τι να πούμε ρε φίλε? Τι χρώμα θα είναι το φέρετρο? Cheesy

Όλοι αυτοί που ανέφερες είναι για να γελάει κανείς που λέει κι ο Συρίγος - σιγά τ' αστέρια του μεσουρανού.


το ιδιο λεμε..και χαιρομαι που συμφωνεις αλλα τον 80% της νεολαιας στην ελλαδα διαφωνει καθετα..γαβ γαβ
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
καλα εσυ τι γελας? εγω δεν ειμαι φαν και τα ακουσματα μου ειναι τελειως διαφορετικα αλλα ποσο στενομυαλος και ΑΣΧΕΤΟΣ πρεπει να ειναι καποιος για να μην μπορει να καταλαβει το ταλεντο του και την ιστορια του στη μουσικη..ΟΛΟΙ μα ολοι οι σημερινοι καλλιτεχνες εχουν επηρεαστει. σε σχεδον ολες τις κατηγοριες μουσικης.αμα γουσταρετε το καταλαβαινετε :headbang:
Ποιο ταλέντο ρε παίχτη. Ο Quincy Jones έγραφε. Προϊόν της μουσικής βιομηχανίας ήταν.

 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
καλα εσυ τι γελας? εγω δεν ειμαι φαν και τα ακουσματα μου ειναι τελειως διαφορετικα αλλα ποσο στενομυαλος και ΑΣΧΕΤΟΣ πρεπει να ειναι καποιος για να μην μπορει να καταλαβει το ταλεντο του και την ιστορια του στη μουσικη..ΟΛΟΙ μα ολοι οι σημερινοι καλλιτεχνες εχουν επηρεαστει. σε σχεδον ολες τις κατηγοριες μουσικης.αμα γουσταρετε το καταλαβαινετε :headbang:

το ταλέντο του  στον χορο τυπου ελβις...(ω το πρωτοτυπο) και στο γκελ στον κοσμο και την ιστορια του στην εμπορικη μουσικη σκηνη που τον προωθησε, την καταλαβαινουμε το οτι ηταν ευφυια και παιδεραστης δεν αποδεχομαστε ρε παλικαρι. Πως θα γίνει να μάθουν μερικοι να διαβασουν να μην λεμε τα ιδια και τα ιδια.. Ε και πως θα γίνει δεν λυπήθηκα κιολας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom