Νέα

Πέθανε ο Michael Jackson !

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gappag
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 637
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Απο τα πιο επικινδυνα ειδη ανθρωπου να εχεις τριγυρω σου...
Δεν ξερει τι ειδε , αν ειδε κατι και βγαινει και το παρουσιαζει σαν σιγουρο γεγονος.
Λες και αν υπηρχε βιντεο να παραδεχεται ο τζακσον οτι πηδαει αγορακια δεν θα το βλεπαμε να παιζει καθε μερα.
Αλλα η Εριναλ ξερει , σου λεω το εχω δει................

Τεσπα ηταν δεν ηταν παιδερας ο Μαικλ , τα παιδακια αυτα ειχαν καποιους γονεις οι οποιοι τα παιρνανε απο το χερι και τα αφηνανε καθε μερα στη βιλα του. Δεν καταλαβαινω γτ φταιει ο μαικλ τζακσον και δεν φταινε οι γονεις.
Εσεις θα αφηνατε για σαββατοκυριακο το 8χρονο παιδι σας στη βιλα του Ψινακη ή του Κορκολη????

Το οτι δεχτηκαν διακανονισμο μου αποδεικνυει και τα πραγματικα κινητρα της ιστοριας.

Η εικονα ενος ανδρα περιτριγυρισμενο απο αγορακια να τα περιποιειται και να τα χαϊδευει ειναι αρκετη για να δημιουργησει εντυπωσεις. Αυτο δεν σημαινει ομως οτι τα εβαζε κατω και τα γαμαγε , ιδιως οταν εχουμε να κανουμε με την ιδιαιτερη προσωπικοτητα ενος καλλιτεχνη τετοιου βεληνικους με οτι συνεπαγεται αυτο στην ψυχοσυνθεση του...

Ακου να σου πω παλικάρι, μπορείς να πεις για μενα οτι θες, αλλά ειτε το θες ειτε οχι ο ιδιος παραδεχτηκε οτι του αρεσει η παρεα μικρων αγοριων και κοιμαται και με αυτα. Τωρα αν εσυ θες να μην σου πεσει στα ματια το ειδωλο βρες ενα αλλο τροπο να παραμυθιαστεις απο το να λες εμενα επικινδυνη για να ενδυναμωσεις την αμυνα σου. Και επειδή βλέπω οτι εχεις μια περιεργη αποψη για την παιδεραστια, θα σου πω οτι το οτι φταινε οι γονεις ειναι δεδομενο οσο δεδομενο ειναι οτι φταιει και ο παιδεραστης. Το ενα ομως δεν αναιρει το αλλο. Ουτε αποδυναμωνει το εγκλημα. ο καθενας εχει δικη του αυτοτελη ευθυνη.Αλλα το θυμα ειναι το παιδι και αυτό το ξεχνας.
Συγνωμη που θα σε στεναχωρήσω αλλα το εγκωμιο ενος παιδεραστη δεν θα το υποστηριξω. Και η αποψη οι καλλιτεχνες εχουν ιδιορρυθμίες για να καλύψουμε εγκληματα με βρισκει καθετα αρνητικη.


 

blackbird

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2009
Μηνύματα
369
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Απο τα πιο επικινδυνα ειδη ανθρωπου να εχεις τριγυρω σου...
Δεν ξερει τι ειδε , αν ειδε κατι και βγαινει και το παρουσιαζει σαν σιγουρο γεγονος.
Λες και αν υπηρχε βιντεο να παραδεχεται ο τζακσον οτι πηδαει αγορακια δεν θα το βλεπαμε να παιζει καθε μερα.
Αλλα η Εριναλ ξερει , σου λεω το εχω δει................

Τεσπα ηταν δεν ηταν παιδερας ο Μαικλ , τα παιδακια αυτα ειχαν καποιους γονεις οι οποιοι τα παιρνανε απο το χερι και τα αφηνανε καθε μερα στη βιλα του. Δεν καταλαβαινω γτ φταιει ο μαικλ τζακσον και δεν φταινε οι γονεις.
Εσεις θα αφηνατε για σαββατοκυριακο το 8χρονο παιδι σας στη βιλα του Ψινακη ή του Κορκολη????

Το οτι δεχτηκαν διακανονισμο μου αποδεικνυει και τα πραγματικα κινητρα της ιστοριας.

Η εικονα ενος ανδρα περιτριγυρισμενο απο αγορακια να τα περιποιειται και να τα χαϊδευει ειναι αρκετη για να δημιουργησει εντυπωσεις. Αυτο δεν σημαινει ομως οτι τα εβαζε κατω και τα γαμαγε , ιδιως οταν εχουμε να κανουμε με την ιδιαιτερη προσωπικοτητα ενος καλλιτεχνη τετοιου βεληνικους με οτι συνεπαγεται αυτο στην ψυχοσυνθεση του...
και ο κοσμος που σκεφτεται και πιστευει οτι  εκανε κατι τετοιο ο michael ειναι εξισου αρρωστημενος για μενα.αρα το εχουμε σαν εικονα στο μυαλο ολων μας...αρα κατι δεν παει καλα και με το δικο μας μυαλο πιστευω............και αφου φτασαμε να μην εμπιστευομαστε κανεναν με τα παιδια μας φαντασου τι αρρωστεια επικρατει στα μυαλουδακια ολων........................... ;) :2funny:
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Εσείς όλοι οι θαυμαστές του που έχετε αναστατωθεί, παιδέρας κανονικός ήτανε - OK?

Ο γάμος του ήτανε εικονικός όπως γίνεται με gay celebrities στο Hollywood. Ακόμα γελάνε τα tabloids στην Αγγλία.....

Αντί να φτιάξει κανα νοσοκομείο στο Νίγηρα, έφτιαξε τη Neverland η πουστάρα.

Εντάξει όμως μπορεί να ξαναγυρίσει μετά από καμιά 500αριά χρόνια - το ξέρετε ότι είναι στο cryogenics club?

Δε θα είμαι εδώ να δω το θέαμα ρε πούστη - να αποτυγχάνει το πείραμα με τον εμβρυολάτρη τον κολόμπο. :birdman:

[size=22pt][move]Goodbye freak...[/move]

 

blackbird

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2009
Μηνύματα
369
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
φανταστειτε μια οικογενεια ελληνικη η γενικοτερα στον κοσμο να σκεφτεται τωρα.....μη στειλουμε το παιδι στο θειο ξερω γω μην το πηδηξει...δεν θεωρειται οτι και σαν σκεψη ειναι εξισου αρρωστημενο με αυτους που το διαπραττουν?για μενα ξαναλεω οτι ουτε δικαστες ειμαστε ουτε θεοι...να ξερουμε..ηταν κορυφη στο ειδους του και θα παραμεινει..βασιλιας της ποπ...παρεπιπτωντος δεν ακουω γενικοτερα το ειδος της μουσικης αυτης  αλλα αναγνωριζω οτι ηταν κορυφη.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
και ο κοσμος που σκεφτεται και πιστευει οτι  εκανε κατι τετοιο ο michael ειναι εξισου αρρωστημενος για μενα.αρα το εχουμε σαν εικονα στο μυαλο ολων μας...αρα κατι δεν παει καλα και με το δικο μας μυαλο πιστευω............και αφου φτασαμε να μην εμπιστευομαστε κανεναν με τα παιδια μας φαντασου τι αρρωστεια επικρατει στα μυαλουδακια ολων........................... ;) :2funny:

πίστεψέ με...
το χειρότερο απ όλα δεν είναι αυτό.
το χειρότερο απ όλα είναι να προσπαθεί να σε πείσει ο ευτραφής μεσήλιξ κάτοχος διαρκείας σε ελληνική ομάδα ποδοσφαίρου ότι η ποδοσφαιρική ευφυία του Μαραντόνα αναιρείται επειδή ήταν πρεζάκιας και παρτουζιάρης....

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
πίστεψέ με...
το χειρότερο απ όλα δεν είναι αυτό.
το χειρότερο απ όλα είναι να προσπαθεί να σε πείσει ο ευτραφής μεσήλιξ κάτοχος διαρκείας σε ελληνική ομάδα ποδοσφαίρου ότι η ποδοσφαιρική ευφυία του Μαραντόνα αναιρείται επειδή ήταν πρεζάκιας και παρτουζιάρης....

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Όλοι όσοι λένε τέτοια, δεν έχουν καταλάβει την πραγματική έννοια της λέξης "ταλέντο".
Δεν πηγάζει ούτε και συγχέεται με στοιχεία του χαρακτήρα.
ИМХО
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
1.
δεν έβγαλα εαυτόν από τις μετριότητες. Αλλιώς δεν θα έγραφα εδώ.
Απλά υπάρχουν μετριότητες που έχουν αποδεχθεί την πραγματικότητα και άλλες όχι γι αυτό και αντιδρούν όπως αντιδρούν.

Μου είναι αδιάφορο δεν το σχολιάζω καν.

2.
Εάν η επίτευξη ενός αριστουργήματος με δούλους είναι απλά κοινωνική ανισότητα και όχι έγκλημα τότε έχουμε διαφορετικό ορισμό του όρου παραβατική συμπεριφορά

Προφανώς και έχεις διαφορετική άποψη για την παραβατική συμπεριφορά. Παρόλα αυτά η επιστήμη έχει θέσει σαφέστατα τους όρους.
3.
Επειδή ο Χατζιδάκις υιοθέτησε τον ανήλικο που πηδούσε δεν τον καθιστά μη παιδεραστή ούτς ομως και αυτή του η ανωμαλία αναιρεί το παγκοσμιου φήμης έργο που έχει αφήσει πίσω του.

Δεν ξέρω για τον Χατζηδάκη αγαπητέ θα ήθελα να μου δώσεις ένα λινκ γιατί πρώτη φορά το ακούω. Αν ήταν παιδεραστής για εμένα είναι στην ίδια κατηγορία ως άνθρωπος και προσωπικότητα και πέφτει στα δικά μου μάτια. Γ
4.
Κάποιος άνθρωπος θεωρείται ευφυΐα όχι μόνο όταν καταγράφει τη θεωρία της σχετικότητας, αλλά και όταν μπορεί να γράφει μουσική, να τραγουδά να χορεύει και ταυτόχρονα να τον παρακολουθούν δισεκατομμύρια θαυμαστές ζωντανά όπου εμφανίζεται.
Αρνούμαι να δεχθώ ότι κάποιος μη ευφυής μπορεί να πράξει το ίδιο γιατί τότε θα υπήρχαν εκατοντάδες χιλιάδες που θα έκαναν το ίδιο. Αρα η αξία αυτομάτως θα ευτελιζόταν.

Στο τέλος θα μας πεις ότι η μπιγιονσε είναι ευφυΐα επειδή χορεύει και τραγουδάει σε πλήθος κόσμου. Το γεγονός ότι είχαν καλούς συνεργάτες, έδωσαν χρήμα και είχαν υποστήριξη από την σόου μπιζ  δεν κάνει ένα τραγουδιστή που χορεύει ευφυΐα. Ήταν ο πρώτος που χρησιμοποίησε σκηνοθέτες στα βίντεο κλιπ του που κόστιζαν δις.. Η πρωτοτυπία του δεν τον κάνει ευφυή, αλλά ταλαντούχο. Και συγνώμη αλλά κάθε ταλέντο και δεν είναι απαραίτητα και ένας ευφυής άνθρωπος. Όπως ένας ταλαντούχος αθλητής δεν είναι απαραίτητα ευφυής, παρόλο που μπορεί να έχει κάνει παγκόσμια επιτυχία.
5.
Το ταλέντο και η αξία των δεξιοτήτων ενός ανθρώπου δεν μπορεί να μην είναι προιόν ευφυΐας.
Είναι προφανές ότι ο χρυσός είναι τόσο ακριβός γιατί έχει μια ιδιότητα που δεν έχουν τα άλλα μέταλλα εν αφθονία. Δεν οξειδώνεται.
Από κει και πέρα εάν εσένα ΔΕ σου αρέσουν τα χρυσαφικά είναι ΓΟΥΣΤΟ ΣΟΥ και καπέλο σου, όμως ότι και να πεις την ιδιότητα του χρυσού δεν μπορείς να την αναιρέσεις. Και το χειρότερο για σένα είναι ότι δεν μπορείς να αποδεχθείς και την ιδιότητα της οξείδωσης που χαρακτηρίζει εσένα, εμένα και εκατομμύρια άλλους που δεν ανήκουν στην κατηγορία των ευγενών μετάλλων.


Το πρόβλημα στην συζήτηση μας είναι ότι εσύ θεωρείς χρυσό τον Μαικλ Τζακσον ενώ εγώ όχι. Εφόσον δεν δέχομαι το δόγμα σου, όλα τα άλλα που έγραψες ακυρώνονται αυτόματα.

 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
πίστεψέ με...
το χειρότερο απ όλα δεν είναι αυτό.
το χειρότερο απ όλα είναι να προσπαθεί να σε πείσει ο ευτραφής μεσήλιξ κάτοχος διαρκείας σε ελληνική ομάδα ποδοσφαίρου ότι η ποδοσφαιρική ευφυία του Μαραντόνα αναιρείται επειδή ήταν πρεζάκιας και παρτουζιάρης....

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Μην αλλαζεις τα λογια μου περσόνα.Το να εισαι πρεζακιας και παρτουζιαρης ειναι σαφέστατα κάτι που δεν κάνει κακό σε κανένα τριτο... Με λίγα λόγια αν κάποιος παιρνει ναρκωτικα κάνει κακο στον εαυτο του , το να ειναι παιδεραστης κάνει κακο σε αλλους. Ξεκάθαρισε τα αυτα μεσα σου.
 

blackbird

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2009
Μηνύματα
369
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
πίστεψέ με...
το χειρότερο απ όλα δεν είναι αυτό.
το χειρότερο απ όλα είναι να προσπαθεί να σε πείσει ο ευτραφής μεσήλιξ κάτοχος διαρκείας σε ελληνική ομάδα ποδοσφαίρου ότι η ποδοσφαιρική ευφυία του Μαραντόνα αναιρείται επειδή ήταν πρεζάκιας και παρτουζιάρης....

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
μιλαμε για εργο και οχι προσωπικη ζωη..
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
1.
δεν έβγαλα εαυτόν από τις μετριότητες. Αλλιώς δεν θα έγραφα εδώ.
Απλά υπάρχουν μετριότητες που έχουν αποδεχθεί την πραγματικότητα και άλλες όχι γι αυτό και αντιδρούν όπως αντιδρούν.

Μου είναι αδιάφορο δεν το σχολιάζω καν.

2.
Εάν η επίτευξη ενός αριστουργήματος με δούλους είναι απλά κοινωνική ανισότητα και όχι έγκλημα τότε έχουμε διαφορετικό ορισμό του όρου παραβατική συμπεριφορά

Προφανώς και έχεις διαφορετική άποψη για την παραβατική συμπεριφορά. Παρόλα αυτά η επιστήμη έχει θέσει σαφέστατα τους όρους.
3.
Επειδή ο Χατζιδάκις υιοθέτησε τον ανήλικο που πηδούσε δεν τον καθιστά μη παιδεραστή ούτς ομως και αυτή του η ανωμαλία αναιρεί το παγκοσμιου φήμης έργο που έχει αφήσει πίσω του.

Δεν ξέρω για τον Χατζηδάκη αγαπητέ θα ήθελα να μου δώσεις ένα λινκ γιατί πρώτη φορά το ακούω. Αν ήταν παιδεραστής για εμένα είναι στην ίδια κατηγορία ως άνθρωπος και προσωπικότητα και πέφτει στα δικά μου μάτια. Γ
4.
Κάποιος άνθρωπος θεωρείται ευφυΐα όχι μόνο όταν καταγράφει τη θεωρία της σχετικότητας, αλλά και όταν μπορεί να γράφει μουσική, να τραγουδά να χορεύει και ταυτόχρονα να τον παρακολουθούν δισεκατομμύρια θαυμαστές ζωντανά όπου εμφανίζεται.
Αρνούμαι να δεχθώ ότι κάποιος μη ευφυής μπορεί να πράξει το ίδιο γιατί τότε θα υπήρχαν εκατοντάδες χιλιάδες που θα έκαναν το ίδιο. Αρα η αξία αυτομάτως θα ευτελιζόταν.

Στο τέλος θα μας πεις ότι η μπιγιονσε είναι ευφυΐα επειδή χορεύει και τραγουδάει σε πλήθος κόσμου. Το γεγονός ότι είχαν καλούς συνεργάτες, έδωσαν χρήμα και είχαν υποστήριξη από την σόου μπιζ  δεν κάνει ένα τραγουδιστή που χορεύει ευφυΐα. Ήταν ο πρώτος που χρησιμοποίησε σκηνοθέτες στα βίντεο κλιπ του που κόστιζαν δις.. Η πρωτοτυπία του δεν τον κάνει ευφυή, αλλά ταλαντούχο. Και συγνώμη αλλά κάθε ταλέντο και δεν είναι απαραίτητα και ένας ευφυής άνθρωπος. Όπως ένας ταλαντούχος αθλητής δεν είναι απαραίτητα ευφυής, παρόλο που μπορεί να έχει κάνει παγκόσμια επιτυχία.
5.
Το ταλέντο και η αξία των δεξιοτήτων ενός ανθρώπου δεν μπορεί να μην είναι προιόν ευφυΐας.
Είναι προφανές ότι ο χρυσός είναι τόσο ακριβός γιατί έχει μια ιδιότητα που δεν έχουν τα άλλα μέταλλα εν αφθονία. Δεν οξειδώνεται.
Από κει και πέρα εάν εσένα ΔΕ σου αρέσουν τα χρυσαφικά είναι ΓΟΥΣΤΟ ΣΟΥ και καπέλο σου, όμως ότι και να πεις την ιδιότητα του χρυσού δεν μπορείς να την αναιρέσεις. Και το χειρότερο για σένα είναι ότι δεν μπορείς να αποδεχθείς και την ιδιότητα της οξείδωσης που χαρακτηρίζει εσένα, εμένα και εκατομμύρια άλλους που δεν ανήκουν στην κατηγορία των ευγενών μετάλλων.


Το πρόβλημα στην συζήτηση μας είναι ότι εσύ θεωρείς χρυσό τον Μαικλ Τζακσον ενώ εγώ όχι. Εφόσον δεν δέχομαι το δόγμα σου, όλα τα άλλα που έγραψες ακυρώνονται αυτόματα.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

θελει λινκ ότι ο Χατζηδάκης ήταν παιδέρα...

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ποιά επιστήμη μελετά τους ανθρώπους που ζουν σε γυάλινα κουτιά;

Αστο καλύτερα.........

ποιό χρυσάφι...... Πλατίνα είσαι κοριτσάρα μου
Πλατίνα κοινωνικής παδείας.
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

θελει λινκ ότι ο Χατζηδάκης ήταν παιδέρα...

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ποιά επιστήμη μελετά τους ανθρώπους που ζουν σε γυάλινα κουτιά;

Αστο καλύτερα.........

ποιό χρυσάφι...... Πλατίνα είσαι κοριτσάρα μου
Πλατίνα κοινωνικής παδείας.
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Μαλιστα. επιχειρηματολογια σοβαρη.  :)
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Μην αλλαζεις τα λογια μου περσόνα.Το να εισαι πρεζακιας και παρτουζιαρης ειναι σαφέστατα κάτι που δεν κάνει κακό σε κανένα τριτο... Με λίγα λόγια αν κάποιος παιρνει ναρκωτικα κάνει κακο στον εαυτο του , το να ειναι παιδεραστης κάνει κακο σε αλλους. Ξεκάθαρισε τα αυτα μεσα σου.

τι πλατίνα ρε.......

ατόφιος λευκόχρυσος κοινωνικής παιδείας;  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


άκου δεν έκανε κακό στους άλλους ο πρεζάκιας και παρτουζιάρης.....
Τα ΣΜΝ κολλάνε με αυτοκόλλητο και οι πρεζάκηδες δισεκατομμυριούχοι κάνουν κακό μόνο στον εαυτό τους...

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Πάω να ακκούσω τον ατάλαντο Μάικλ...
Τόσο πνευματικό ταλέντο δεν μπορώ να το αντέξω....

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

θελει λινκ ότι ο Χατζηδάκης ήταν παιδέρα...

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ποιά επιστήμη μελετά τους ανθρώπους που ζουν σε γυάλινα κουτιά;

Αστο καλύτερα.........

ποιό χρυσάφι...... Πλατίνα είσαι κοριτσάρα μου
Πλατίνα κοινωνικής παδείας.
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

ρε αυτο μεχρι κι εγω το εχω ακουσει που ειμαι και σχετικα μικρη σε σχεση με τους πιο πολλους εδω μεσα!!!!
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
Δυστυχως, για μια ακομη φορα αποδειχθηκε ποσο αδηφαγα ειναι η μπιζνα της σοουμπιζ.....ενα παιδι που απο 5 χρονων( το οποιο ειχε απιστευτο ταλεντο)το εκμεταλλευτικαν και το ξεζουμισαν σε ολη τη διαρκεια της ζωης του, ουτε καν μπηκαν στον κοπο να το προστατεψουν απο τα ασχημα βιωματα που ειχε ως παιδι, απλα του τα προεβαλλαν και τον προετρεπαν να κανει οτι θελει για να κρυψει πισω απο την ψευτικη εικονα του σουπερ σταρ, ενα φοβισμενο 5χρονο που δεν ηθελε να μεγαλωσει! Μετα, στο ιδιο τους το δημιουργημα την επεσαν αδιστακτα ξεσκιζοντας τις σαρκες του σαν αρπακτικα ολοι οσοι μπορουσαν να αρπαξουν ενα κομματι της περιουσιας του εκμεταλλευομενοι τις αδυναμιες του..... Κριμα, ο Μαικλ Τζακσον απλα δεν ηθελε να μεγαλωσει γιατι φοβοτανε, και προσπαθουσε με τις αλλεπαλληλες πλαστικες να αποκοπει απο το πραγματικα πολυ ασχημο οικογενειακο παρελθον του κααι κανοντας παρεα με παιδια ενιωθε οτι παρεμενε κιαυτος παιδι. Ενας δυστυχισμενος ανθρωπος με την καταρα ενος τεραστιου ταλεντου........ οσοι ειχαν την τυχη να τον παρακολουθησουν θα τον θυμουνται για παντα και θα τον ευχαριστουν, οσοι τον χρησιμοποιησαν για να πλουτισουν απλα θα πανε στο επομενο θυμα.....RIP
 

RoccoSiffredi

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
700
Κριτικές
12
Like
403
Πόντοι
3.235
Δυστυχως, για μια ακομη φορα αποδειχθηκε ποσο αδηφαγα ειναι η μπιζνα της σοουμπιζ.....ενα παιδι που απο 5 χρονων( το οποιο ειχε απιστευτο ταλεντο)το εκμεταλλευτικαν και το ξεζουμισαν σε ολη τη διαρκεια της ζωης του, ουτε καν μπηκαν στον κοπο να το προστατεψουν απο τα ασχημα βιωματα που ειχε ως παιδι, απλα του τα προεβαλλαν και τον προετρεπαν να κανει οτι θελει για να κρυψει πισω απο την ψευτικη εικονα του σουπερ σταρ, ενα φοβισμενο 5χρονο που δεν ηθελε να μεγαλωσει! Μετα, στο ιδιο τους το δημιουργημα την επεσαν αδιστακτα ξεσκιζοντας τις σαρκες του σαν αρπακτικα ολοι οσοι μπορουσαν να αρπαξουν ενα κομματι της περιουσιας του εκμεταλλευομενοι τις αδυναμιες του..... Κριμα, ο Μαικλ Τζακσον απλα δεν ηθελε να μεγαλωσει γιατι φοβοτανε, και προσπαθουσε με τις αλλεπαλληλες πλαστικες να αποκοπει απο το πραγματικα πολυ ασχημο οικογενειακο παρελθον του κααι κανοντας παρεα με παιδια ενιωθε οτι παρεμενε κιαυτος παιδι. Ενας δυστυχισμενος ανθρωπος με την καταρα ενος τεραστιου ταλεντου........ οσοι ειχαν την τυχη να τον παρακολουθησουν θα τον θυμουνται για παντα και θα τον ευχαριστουν, οσοι τον χρησιμοποιησαν για να πλουτισουν απλα θα πανε στο επομενο θυμα.....RIP
respect
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
Δυστυχως, για μια ακομη φορα αποδειχθηκε ποσο αδηφαγα ειναι η μπιζνα της σοουμπιζ.....ενα παιδι που απο 5 χρονων( το οποιο ειχε απιστευτο ταλεντο)το εκμεταλλευτικαν και το ξεζουμισαν σε ολη τη διαρκεια της ζωης του, ουτε καν μπηκαν στον κοπο να το προστατεψουν απο τα ασχημα βιωματα που ειχε ως παιδι, απλα του τα προεβαλλαν και τον προετρεπαν να κανει οτι θελει για να κρυψει πισω απο την ψευτικη εικονα του σουπερ σταρ, ενα φοβισμενο 5χρονο που δεν ηθελε να μεγαλωσει! Μετα, στο ιδιο τους το δημιουργημα την επεσαν αδιστακτα ξεσκιζοντας τις σαρκες του σαν αρπακτικα ολοι οσοι μπορουσαν να αρπαξουν ενα κομματι της περιουσιας του εκμεταλλευομενοι τις αδυναμιες του..... Κριμα, ο Μαικλ Τζακσον απλα δεν ηθελε να μεγαλωσει γιατι φοβοτανε, και προσπαθουσε με τις αλλεπαλληλες πλαστικες να αποκοπει απο το πραγματικα πολυ ασχημο οικογενειακο παρελθον του κααι κανοντας παρεα με παιδια ενιωθε οτι παρεμενε κιαυτος παιδι. Ενας δυστυχισμενος ανθρωπος με την καταρα ενος τεραστιου ταλεντου........ οσοι ειχαν την τυχη να τον παρακολουθησουν θα τον θυμουνται για παντα και θα τον ευχαριστουν, οσοι τον χρησιμοποιησαν για να πλουτισουν απλα θα πανε στο επομενο θυμα.....RIP

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.340
Κριτικές
6
Like
1.082
Πόντοι
376
Δυστυχως, για μια ακομη φορα αποδειχθηκε ποσο αδηφαγα ειναι η μπιζνα της σοουμπιζ.....ενα παιδι που απο 5 χρονων( το οποιο ειχε απιστευτο ταλεντο)το εκμεταλλευτικαν και το ξεζουμισαν σε ολη τη διαρκεια της ζωης του, ουτε καν μπηκαν στον κοπο να το προστατεψουν απο τα ασχημα βιωματα που ειχε ως παιδι, απλα του τα προεβαλλαν και τον προετρεπαν να κανει οτι θελει για να κρυψει πισω απο την ψευτικη εικονα του σουπερ σταρ, ενα φοβισμενο 5χρονο που δεν ηθελε να μεγαλωσει! Μετα, στο ιδιο τους το δημιουργημα την επεσαν αδιστακτα ξεσκιζοντας τις σαρκες του σαν αρπακτικα ολοι οσοι μπορουσαν να αρπαξουν ενα κομματι της περιουσιας του εκμεταλλευομενοι τις αδυναμιες του..... Κριμα, ο Μαικλ Τζακσον απλα δεν ηθελε να μεγαλωσει γιατι φοβοτανε, και προσπαθουσε με τις αλλεπαλληλες πλαστικες να αποκοπει απο το πραγματικα πολυ ασχημο οικογενειακο παρελθον του κααι κανοντας παρεα με παιδια ενιωθε οτι παρεμενε κιαυτος παιδι. Ενας δυστυχισμενος ανθρωπος με την καταρα ενος τεραστιου ταλεντου........ οσοι ειχαν την τυχη να τον παρακολουθησουν θα τον θυμουνται για παντα και θα τον ευχαριστουν, οσοι τον χρησιμοποιησαν για να πλουτισουν απλα θα πανε στο επομενο θυμα.....RIP

τα είπες όλα...
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Δυστυχως, για μια ακομη φορα αποδειχθηκε ποσο αδηφαγα ειναι η μπιζνα της σοουμπιζ.....ενα παιδι που απο 5 χρονων( το οποιο ειχε απιστευτο ταλεντο)το εκμεταλλευτικαν και το ξεζουμισαν σε ολη τη διαρκεια της ζωης του, ουτε καν μπηκαν στον κοπο να το προστατεψουν απο τα ασχημα βιωματα που ειχε ως παιδι, απλα του τα προεβαλλαν και τον προετρεπαν να κανει οτι θελει για να κρυψει πισω απο την ψευτικη εικονα του σουπερ σταρ, ενα φοβισμενο 5χρονο που δεν ηθελε να μεγαλωσει! Μετα, στο ιδιο τους το δημιουργημα την επεσαν αδιστακτα ξεσκιζοντας τις σαρκες του σαν αρπακτικα ολοι οσοι μπορουσαν να αρπαξουν ενα κομματι της περιουσιας του εκμεταλλευομενοι τις αδυναμιες του..... Κριμα, ο Μαικλ Τζακσον απλα δεν ηθελε να μεγαλωσει γιατι φοβοτανε, και προσπαθουσε με τις αλλεπαλληλες πλαστικες να αποκοπει απο το πραγματικα πολυ ασχημο οικογενειακο παρελθον του κααι κανοντας παρεα με παιδια ενιωθε οτι παρεμενε κιαυτος παιδι. Ενας δυστυχισμενος ανθρωπος με την καταρα ενος τεραστιου ταλεντου........ οσοι ειχαν την τυχη να τον παρακολουθησουν θα τον θυμουνται για παντα και θα τον ευχαριστουν, οσοι τον χρησιμοποιησαν για να πλουτισουν απλα θα πανε στο επομενο θυμα.....RIP

Το κακομοιρη τον δισεκατομμυριουχο.. με τα ψυχολογικα προβλήματα πόσο τον λυπάμαι.Μπορεί και να του συγχωρήσω οτι ήταν παιδεραστης επειδή περασε δύσκολη παιδικη ηλικία. Και να αλλαξω αποψη. Να θεωρήσω το έργο του ευφυές και σπουδαίο ακούγοντας καθημερινά τα τραγούδια του μαζι με τον Αιμίλο λιάτσο και τον Ευαγγελάτο.   :sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom