Νέα

Πέθανε ο δολοφόνος του Μιχάλη Μυρογιάννη, χουντικός Ντερτιλής

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bestman69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 46K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
ΤΩΡΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΓΙΑΤΙ Η Ε.Ε ΣΑΣ ΕΚΑΝΕ ΚΙΝΕΖΟ-ΙΝΔΟΥΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ
ΤΟΣΟ ΜΑΛΑΚΑ ΛΑΟ ΠΟΥ ΘΑ ΞΑΝΑΒΡΕΙ????
ΜΕ ΤΙΣ ΥΓΙΕΣ ΣΑΣ

μπορεις να μεινεις νοσταλγος οποιου καθεστωτος θες. (και ο Γιοκαρινης ηταν του ροκ εν ρολ) σου δινεται αυτη η πολυτελεια στο πολιτευμα που και εσυ ζεις (γιατι πολυ σε 3 ενικο μιλας) η δημοκρατια αντεχει και το ειδος σου και ειναι σιγουρα πολυτιμο να σε εχουμε για σημειο αναφορας του περιθωριου αλλα μην εχεις αυταπατες... οσο και να φωναζεις και να ελπιζεις νοσταλγος θα μεινεις και θα ζεις με τους ορους που οριζει το πολιτευμα που εγω υποστηριζω οχι ως το βελτιστο αλλα ως το πολλακις καλυτερο απο αυτο που πρεσβευεις.
 

ydroxoos^

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2008
Μηνύματα
221
Like
17
Πόντοι
1
Κάποιοι αθεράπευτοι έχουν μείνει κολλημένοι στο παρελθόν, χούντα, εμφύλιος, οκτωβριανή επανάσταση, Στάλιν, Χίτλερ.
Αυτοί οι κάποιοι είναι στα δύο άκρα, μαύροι και κόκκινοι φασίστες.  :jerking: :jerking: :jerking:

Εσυ λοιπον που εισαι εξω απο αυτα τα ακρα μιας και τα εβαλες ολα στο ιδιο καζανι,πως τοποθετησε επι των κοινωνικων αναγκων και προβληματων της εποχης?
 

NIK DANDOLO(1)

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.882
Κριτικές
4
Like
29
Πόντοι
16
Υπαρχει περιπτωση τωρα εσυ να εισαι σπουδαστης???????????παντως ενας μισητος για σενα αλβανος,μιλαει καλυτερα τα ελληνικα απο εσενα ελληναρα μου!!!!!

Ο ΕΣΕΣΙ ΑΣΤΟΙΧΕΙΩΤΕ ΔΙΑΛΥΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΤΗΣ ΕΠΤΑΕΤΙΑΣ
ΤΟ 1972 ΑΛΛΑ ΔΕΣ ΛΙΓΟ ΤΒ ΝΑ ΞΕΧΑΣΤΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΣΕ ΔΥΣΚΟΛΑ ΧΩΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΓΑΜΗΜΕΝΟ :idiot: :idiot:
ΔΕΝ ΣΕ ΒΟΗΘΑΕΙ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
ΠΑΛΙ ΜΑΛΑΚΑΣ ΠΙΑΣΤΗΚΕΣ ΕΣΕΣΙ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΕΛΛΗΝΩΝ ΣΠΟΥΔΑΣΤΩΝ ΙΤΑΛΙΑΣ ( ΕΣΕΣΙ)
πωωωωω πωω με επιασες μαλακα οντως...
και τωρα που καυλωσες βραδυατικα πεξε μια πηχτη να χαλαρωσεις
 

ydroxoos^

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2008
Μηνύματα
221
Like
17
Πόντοι
1
με τα κεφαλαια που γραφεις ,πες μου ειλικρινα νιωθεις πιο αντρας??????νιωθεις πιο αρσενικο?????
σε αντιθεση με εσενα δεν ειμαι φωτεινος παντογνωστης και ουτε τρεχω στο google  για να φτιαξω το προφιλ του cyber σοφου!!!!!
Αλλα το νοημα παραμενει ιδιο,οι αλβανοι μιλανε καλυτερα ελληνικα απο εσας ρε ελληνοψυχοι!!!
 

NIK DANDOLO(1)

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.882
Κριτικές
4
Like
29
Πόντοι
16
μπορεις να μεινεις νοσταλγος οποιου καθεστωτος θες. (και ο Γιοκαρινης ηταν του ροκ εν ρολ) σου δινεται αυτη η πολυτελεια στο πολιτευμα που και εσυ ζεις (γιατι πολυ σε 3 ενικο μιλας) η δημοκρατια αντεχει και το ειδος σου και ειναι σιγουρα πολυτιμο να σε εχουμε για σημειο αναφορας του περιθωριου αλλα μην εχεις αυταπατες... οσο και να φωναζεις και να ελπιζεις νοσταλγος θα μεινεις και θα ζεις με τους ορους που οριζει το πολιτευμα που εγω υποστηριζω οχι ως το βελτιστο αλλα ως το πολλακις καλυτερο απο αυτο που πρεσβευεις.
ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΕΔΡΑ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΑΓΓΛΙΑ ΚΑΙ ΚΥΠΡΟΣ
ΕΣΕΙΣ ΣΤΑ 4 :fuck1: :fuck1: ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΩ ΕΓΩ ΤΑ ΦΑΓΩΜΕΝΑ ΟΥΤΕ ΣΤΟΝ ΕΦΙΑΛΤΗ ΜΟΥ :2funny: :2funny: :2funny:
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.251
Κριτικές
3
Like
1.423
Πόντοι
566
Η κηδεία θα γίνει δημοσία δαπάνη?  :grin:
 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
Ο ΕΣΕΣΙ ΑΣΤΟΙΧΕΙΩΤΕ ΔΙΑΛΥΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΤΗΣ ΕΠΤΑΕΤΙΑΣ
ΤΟ 1972 ΑΛΛΑ ΔΕΣ ΛΙΓΟ ΤΒ ΝΑ ΞΕΧΑΣΤΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΣΕ ΔΥΣΚΟΛΑ ΧΩΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΓΑΜΗΜΕΝΟ :idiot: :idiot:
ΔΕΝ ΣΕ ΒΟΗΘΑΕΙ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

το εχω ξαναπει εδωμεσα και για αλλους, ειμαι ευτυχης που ολη σου η υποσταση μπορει να κλειστει σε μια 7ετια.
ενω εμενα η υπερηφανια σε χιλιαδες 7ετιες.
σου επιτρεπω παντως να ζεις το ονειρο σου γιατι περα απο ολα τα αλλα εχω και μεγαλη καρδια
 

NIK DANDOLO(1)

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.882
Κριτικές
4
Like
29
Πόντοι
16
το εχω ξαναπει εδωμεσα και για αλλους, ειμαι ευτυχης που ολη σου η υποσταση μπορει να κλειστει σε μια 7ετια.
ενω εμενα η υπερηφανια σε χιλιαδες 7ετιες.
σου επιτρεπω παντως να ζεις το ονειρο σου γιατι περα απο ολα τα αλλα εχω και μεγαλη καρδια

ΚΑΝΕ ΡΕΚΟΡ :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
ιναι και φοροφυγας ο πατριωταρας ενισχυει το ην. βασιλειο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΕΔΡΑ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΑΓΓΛΙΑ ΚΑΙ ΚΥΠΡΟΣ
ΕΣΕΙΣ ΣΤΑ 4 :fuck1: :fuck1: ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΩ ΕΓΩ ΤΑ ΦΑΓΩΜΕΝΑ ΟΥΤΕ ΣΤΟΝ ΕΦΙΑΛΤΗ ΜΟΥ :2funny: :2funny: :2funny:


ααα πες το ετσι... και ενιωσα προς στιγμη οτι αναπνεουμε τον ιδιο (κωλο) αερα που θα ελεγες και εσυ.
εγω τουλαχιστον τον εφιαλτη μου τον εζησα και τελειωσε το 73. εσυ μπορει να μεινεις με τον φοβο οτι θα τον ζησεις...
 

NIK DANDOLO(1)

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.882
Κριτικές
4
Like
29
Πόντοι
16
ιναι και φοροφυγας ο πατριωταρας ενισχυει το ην. βασιλειο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ΦΟΡΟΦΥΓΑΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΑΓΓΛΙΑ ΡΕ ΛΕΒΕΝΤΗ ΚΑΙ Η ΚΥΠΡΟΣ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ????

ΑΝΤΕ ΚΑΛΟ Δ.Ν.Τ ΜΕ ΤΙΣ ΥΓΙΕΣ ΣΑΣ
 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
ΦΟΡΟΦΥΓΑΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΑΓΓΛΙΑ ΡΕ ΛΕΒΕΝΤΗ ΚΑΙ Η ΚΥΠΡΟΣ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ????

ΑΝΤΕ ΚΑΛΟ Δ.Ν.Τ ΜΕ ΤΙΣ ΥΓΙΕΣ ΣΑΣ
να σαι καλα ΣΣ (τα φωνηεντα δινουν μονο ενταση, τα συμφωνα το νοημα)
 

ydroxoos^

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2008
Μηνύματα
221
Like
17
Πόντοι
1
ΦΟΡΟΦΥΓΑΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΑΓΓΛΙΑ ΡΕ ΛΕΒΕΝΤΗ ΚΑΙ Η ΚΥΠΡΟΣ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ????

ΑΝΤΕ ΚΑΛΟ Δ.Ν.Τ ΜΕ ΤΙΣ ΥΓΙΕΣ ΣΑΣ
οπως την χειριζεσαι την ελληνικη μας εχεις δειξει οτι εισαι γνησιος απογονος του Τζεγκις Χαν..και ως γωστον και ο τζεγκις Χαν ελληνας ηταν!!!!!
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
ΦΟΡΟΦΥΓΑΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΑΓΓΛΙΑ ΡΕ ΛΕΒΕΝΤΗ ΚΑΙ Η ΚΥΠΡΟΣ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ????

ΑΝΤΕ ΚΑΛΟ Δ.Ν.Τ ΜΕ ΤΙΣ ΥΓΙΕΣ ΣΑΣ
ε τοτε τι κοφτει για την ελλαδα ρε μορτη?
στο καλο και ασε μας να σας τα τρωμε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
το καπς χαλασε?
 

Επισκέπτης
ΦΟΡΟΦΥΓΑΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΑΓΓΛΙΑ ΡΕ ΛΕΒΕΝΤΗ ΚΑΙ Η ΚΥΠΡΟΣ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ????

ΑΝΤΕ ΚΑΛΟ Δ.Ν.Τ ΜΕ ΤΙΣ ΥΓΙΕΣ ΣΑΣ

Ποια Αγγλία και ποια Κύπρος ρε βλάκα??  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Άει σα πέρα μην έχουμε τπτ ξεβρακώματα Δευτεριάτικο..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom