Νέα

Πέθανε ο δολοφόνος του Μιχάλη Μυρογιάννη, χουντικός Ντερτιλής

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bestman69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 46K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
ΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΥΟ Ο ΜΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΟΥ ΠΥΡΟΒΟΛΗΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΤΡΑΤΗΓΟ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΑΥΤΟΠΤΗ ΜΑΡΤΥΡΑ ΑΛΛΑ
ΔΕΝ ΒΡΕΘΗΚΕ ΠΟΤΕ Η Ο ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΟΥ ΠΕΘΑΝΕ ΣΤΟ ΚΟΛΩΝΑΚΙ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΜΠΕΡΔΕΨΕ ΤΟΥΣ ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΙΣ????
ΡΕ ΠΟΣΟ ΓΕΛΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΘΥΜΗΖΟΥΝ ΤΗΝ ΙΛΕΝΙΑ ,ΤΟΥΣ 100ΔΕς ΝΕΚΡΟΥΣ ΠΟΥ ΕΨΑΧΝΑΝ ΣΤΟ ΝΕΚΡΟΤΑΦΕΙΟ ΤΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΚΑΙ ΕΚΑΤΟΝΤΑΔΕΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΠΟΥ ΣΚΑΡΦΙΣΤΗΚΑΝ ΟΙ ΞΥΠΝΙΟΙ ΤΗΣ ΕΠΟΧΗΣ ΚΑΙ ΣΑΣ ΚΑΝΑΝ ΤΡΕΛΛΟ ΜΕΡΟΚΑΜΑΤΟ,
Η ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΚΡΥΟ ΠΙΑΤΟ ΚΑΙ ΠΑΓΩΜΕΝΟ ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΡΟ ΑΝΤΕ ΤΩΡΑ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΕΤΕ ΤΟ ΤΟΠΙΟ ΑΔΕΚΑΡΟΙ
ΠΕΡΙΓΕΛΩΣ ΜΙΑ Ε.Ε ΚΑΙ ΖΗΤΙΑΝΟΙ ΚΑΚΚΙΣΤΗΣ ΜΟΡΦΗΣ.

Αγαπητέ ESESI, εγώ ένα θα σου ευχηθώ... ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ , ούτε η μάνα μου, ούτε η μάνα σου, ούτε καμία άλλη Ελληνίδα μάνα  να μην ζήσει αυτό που έζησε η μάνα του Μυρογιάννη.

Υ.Γ.Υπάρχουν πολλά βίντεο με την μάνα και την ιδιαίτερα με την αδελφή του που βγήκαν στην τηλεόραση. Άλλωστε και η δολοφονία του Ήρωα Μυρογιάννη έχει μαγνητοσκοπηθεί και προβληθεί, επανηλημένα, τηλεοπτικά.
 

ydroxoos^

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2008
Μηνύματα
221
Like
17
Πόντοι
1
ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΟΥΤΕ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΟΥ ΟΑΣΑ ΕΙΣΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ
ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΡΗΜΑΞΑΝ ΟΛΑ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ Δ.Ν.Τ

Στην χουντα εγιναν σκανδαλα ναι ή οχι???????????????ρε με τοσα κομπλεξ πως την παλευετε......βγαζετε μια παθογενεια μια αρρωστεια ρεεεεε,και μετα το παιζετε ειτε ελληνοχριστιανοι ειτε αρχαιολατρεσ!!!!!!Ανιστορητοι και μια ζωη δουλοι εισασταν ρε αδουλωτοι ελληναραδες,ποτε των γερμανων,ποτε των αγγλων ποτε αμερικανων!!!ουτε καλα καλα την γλωσσα την ελληνικη δεν ομιλειτε,την σκοτωνετε οποτε τηη χρησιμοποιειτε!!!
 

NIK DANDOLO(1)

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.882
Κριτικές
4
Like
29
Πόντοι
16
Η ημιμάθεια ειναι τελικα πολυ πουστικη περιπτωση...

γιατι και ολα αυτα να εκαναν οι φασιστες (που δεν ειναι ετσι αλλα ειπαμε δεν μπορεις να μαθεις ενα παλιο σκυλι νεα κολπα οσο και να προσπαθεις)
και μονο που εαν δεν συμφωνουσες με την παρτη τους και τις μαλακιες που ελεγαν σε εβρισκαν ή στα σιδερα ή σε χαντακι ή απλα σου κατεστρεφαν τη δουλεια και τη ζωη, δεν  χρειαζεται κατι αλλο για να τους βαλεις στο περιθωριο και στις μαυρες σελιδες της νεοτερης ιστοριας μας οπως και καθε αλλο δικτατορα. βλεπε Μεταξα που τουλαχιστον ειχε τα @@ να πει οχι στους Ιταλους και συνταχθηκε ολος ο λαος μαζι του.

αυτοι οι ολιγιστοι τι εκαναν που συμφωνουσε ο λαος? ποτε ειχαν την λαϊκη ετυμηγορια με το μερος τους???

ποτε.

αντε τωρα γιατι πολλα μας τα εχουν κανει οι καθε λογης παπαρολογιες και ημιμαθεις followers

ΚΟΙΜΗΣΟΥ ΓΑΛΗΝΙΑ ΝΕΑΡΕ ,ΧΑΝΤΑΚΙΑ ΓΕΜΑΤΑ ΝΕΚΡΟΥΣ ,ΚΑΤΕΣΤΡΑΜΕΝΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ,ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΛΑΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΗΘΕΛΕ 1967-73
(ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΟΧΙ) ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΤΡΑΣΝΦΟΡΜΕΡΣ ΡΕ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΕΚΑΝΑΝ 2ΠΛΑ ΚΑΙ 3ΔΙΠΛΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΦΑΝΕ ΤΑ 300 ΘΗΡΙΑ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥΣ.
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
Ζητάω από τους admin ν΄αλλάξουν τίτλο στο θέμα.
Να γίνει ΠΕΘΑΝΕ Ο ΦΟΝΙΑΣ ΤΟΥ ΜΥΡΟΓΙΑΝΝΗ.
 

NIK DANDOLO(1)

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.882
Κριτικές
4
Like
29
Πόντοι
16
Αγαπητέ ESESI, εγώ ένα θα σου ευχηθώ... ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ , ούτε η μάνα μου, ούτε η μάνα σου, ούτε καμία άλλη Ελληνίδα μάνα  να μην ζήσει αυτό που έζησε η μάνα του Μυρογιάννη.

Υ.Γ.Υπάρχουν πολλά βίντεο με την μάνα και την ιδιαίτερα με την αδελφή του που βγήκαν στην τηλεόραση. Άλλωστε και η δολοφονία του Ήρωα Μυρογιάννη έχει μαγνητοσκοπηθεί και προβληθεί, επανηλημένα, τηλεοπτικά.

ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΟΙ ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΙΣ ΔΕΝ ΤΟΝ ΒΡΗΚΑΝ ΠΟΤΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τα επίσημα μεταπολιτευτικά πορίσματα όμως δεν συμφωνούν με τον «οδηγό αυτόπτη μάρτυρα» σε τίποτα, ήτοι δεν συμφωνεί καμία αναφορά στην όλη υπόθεση και όλες αντιφάσκουν μεταξύ τους…
Στο πόρισμα Σαμπάνη - - δεν υπάρχει πουθενά το όνομα Μυρογιάννης, αλλά το πλησιέστερο όνομα είναι ένας Μαυρογιάννης ο οποίος βάση πορίσματος σκοτώθηκε τη 18η Νοεμβρίου ενώ αλλού πάλι διαβάζουμε ότι ο οδηγός έκανε λόγο για την 17ην Νοέμβριου ( ). Άρα εδώ δεν συμφωνούν ούτε οι ίδιοι. Ο υποτιθέμενος φόνος έγινε λέει ο «αυτόπτης μάρτυρας» στην οδό Πατησίων ενώ τα δυο πορίσματα Σαμπάνη και Τσεβά λένε άλλα:1. Πόρισμα Τσεβά. 14) Μιχαήλ Μαυρογιάννης, ετών 19, εφονεύθη εις την οδόν Κορνεάδου.
2. Πόρισμα Σαμπάνη. 8 ) ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Μιχαήλ, 19 ετών, Κατοικία: Ασημ. Φωτήλα 8 Ιλίσια. Χώρος ένθα εφονεύθη: Καρνεάδου
Η οδός βρίσκετε στο Κολωνάκι και ουδεμία σχέση με Πολυτεχνείο έχει!
 

ydroxoos^

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2008
Μηνύματα
221
Like
17
Πόντοι
1
Τελικα η ζωη σας ολη και το μυαλο σας ολο ενα google ειναι!!!!
 

ydroxoos^

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2008
Μηνύματα
221
Like
17
Πόντοι
1
τουλαχιστον μπετοβλακας σαν και του λογου σου δεν ειμαι,να καθομαι να ψαχνω το google  για να το παιξω πονηρος!!!Ειστε τοσο ηλιθιοι και προβληματικοι που ουτε οι κυριλε δεξιοι δεν την παλευουν με την βλακεια ασς,αλλα αναγκαστικα σας κανουν παρεα γιατι ειστε τοσο ηλιθιοι που χειραγωγειστε ευκολα και κανετε την βρωμικη δουλεια για αυτους!!!ξυπνα καημενεεεεεεεεε
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
Εγώ θα σου πρότεινα , για να γνωρίσεις τους νεκρούς του Πολυτεχνείου να διαβάσεις την ιστοσελίδα:


Σε κάθε περίπτωση, ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ ! ! !
 

Επισκέπτης
επιπλέον οι πρωτεργάτες της τιμωρήθηκαν δυσανάλογα σκληρά σε σχέση με τους λατινοαμερικάνους χασάπηδες συναδέλφους τους οι οποίοι μένουν σε φοβερές βίλλες με τρελλές συντάξεις.
Εαν δεν ειχε γινει το Πολυτεχνειο ακομη και με την Κυπρο να τους βαραινει οι καραβαναδες θα ειχαν παραδωσει μια χαρα σε διαφορους τσελιγκες και σια και θα ειχες μια δημοκρατια αλα Τουρκα για κανα 20αρι χρονια και βαλε(για να μην πηγαινεις σε λατινικες αμερικες και τα ρεστα)...Ολα αυτα οι δημοκρατουληδες αποφευγουν να τα πολυσυζητανε βεβαια...
 

NIK DANDOLO(1)

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.882
Κριτικές
4
Like
29
Πόντοι
16
τουλαχιστον μπετοβλακας σαν και του λογου σου δεν ειμαι,να καθομαι να ψαχνω το google  για να το παιξω πονηρος!!!Ειστε τοσο ηλιθιοι και προβληματικοι που ουτε οι κυριλε δεξιοι δεν την παλευουν με την βλακεια ασς,αλλα αναγκαστικα σας κανουν παρεα γιατι ειστε τοσο ηλιθιοι που χειραγωγειστε ευκολα και κανετε την βρωμικη δουλεια για αυτους!!!ξυπνα καημενεεεεεεεεε

ΗΣΟΥΝ ΞΥΠΝΙΟΣ ΟΤΑΝ ΣΕ ΦΑΓΑΝΕ ΛΑΧΑΝΟ ΜΙΚΡΕ ΑΝ ΝΑΙ ΤΟΤΕ ΑΣΤΟ ΚΑΙ ΚΟΙΜΗΣΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ.
ΔΕΞΙΟΙ ΑΡΙΣΤΕΡΟΙ ΜΟΝΟ ΧΑΖΟΥΛΙΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΛΕΞΕΙΣ.
ΤΩΡΑ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΟΥΣ ΚΑΙ ΗΛΙΘΙΟΥΣ-ΜΠΕΤΟΒΛΑΚΕΣ ΘΑ ΣΑΣ ΜΑΘΕΙ Η Ε.Ε ΚΑΙ ΤΟ Δ.Ν.Τ ΤΙ ΕΙΣΤΕ
ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥΣ.
 

Επισκέπτης
και για να επανέλθω στα περί δημοκρατίας. το όργιο που ακολούθησε την χούντα με κάνει να έχω ερωτηματικά για την δημοκρατία που είχαμε/έχουμε. κάποιοι δε εκπρόσωποι της μου φαίνονται πιο γλοιώ δεις, ανήθικοι και αχρείοι από τον Ντερτιλή (ακόμη κι αν ο τελευταίος τράβηξε όπλο και σκότωσε 1, 2, 5 αθώους πολίτες - κάτι για το οποίο ορθώς τιμωρήθηκε)

Έτερον εκάτερον.
Το ότι δε γουστάρω να σεβαστώ το νεκρό φασίστα δε σημαίνει πως δε θεωρώ τους άλλους αχρείους κι ανήθικους..
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
ΣΚΑΤΑ ΣΤΗΝ ΨΥΧΗ ΤΟΥ ΦΟΝΙΑ ΕΝΟΣ ΝΕΟΥ ΑΓΩΝΙΣΤΗ.

:shit:
 

Mexikanos_

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.929
Like
7
Πόντοι
16
ΟΥΤΕ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΣ ΕΙΜΑΙ ΟΥΤΕ ΕΙΧΑ ΣΧΕΣΗ ΠΟΤΕ.ΕΙΜΑΙ ΕΝΑΣ ΕΛΛΗΝΑΣ ΠΟΥ ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΠΕΣΟΥΝ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΛΑ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΕΓΡΑΦΑ.
Σ'ΑΥΤΑ ΑΝΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΘΕΜΑΤΑ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΒΙΟΓΡ.ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΑΠΟ ΑΛΑΒΑΝΟ ΜΕΧΡΙ ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ,ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΘΥΜΑ Ο ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΛΑΟΣ.ΕΜΑΘΑ ΤΑ ΠΕΡΙ "ΒΑΣΑΝΙΣΜΩΝ"ΚΑΙ ΒΑΣΑΝΙΣΘΕΝΤΩΝ,ΔΕΝ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΤΑ ΧΑΣΤΟΥΚΙΑ ΤΩΝ ΜΠΑΤΣΩΝ,ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΗΜΕΝΗ ΤΗΝ ΔΑΜΑΝΑΚΗ ΤΙ ΠΕΡΑΣΕ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΧΑΘΗΚΑΝ ΟΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΕΠΟΧΗ ΠΟΛΕΜΗΣΑΝ ΤΟ ΚΑΘΕΣΤΩΣ.
ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΙΑ ΟΙ "ΒΑΣΑΝΙΣΤΑΙ"
1)ΧΑΡΙΣΑΝ ΤΑ ΧΡΕΗ ΤΩΝ ΑΓΡΟΤΩΝ
2)ΧΡΗΜΑΤΟΔΟΤΗΣΑΝ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΟΝΑΔΕΣ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ
3)ΗΛΕΚΤΡΟΔΟΤΗΣΑΝ ΟΛΑ ΤΑ ΧΩΡΙΑ ΠΟΥ ΖΟΥΣΑΝ ΜΕ ΓΚΑΖΟΛΑΜΠΑ
4)ΕΦΕΡΑΝ ΟΛΟ ΤΟ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΟ ΣΥΝΑΛΑΓΜΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
5)ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ ΣΕ ΚΑΘΕ ΚΩΜΟΠΟΛΗ
6)ΕΘΝΙΚΟΙ ΔΡΟΜΟΙ
7)ΠΑΝΤΟΥ Η ΜΟΜΑ ΝΕΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ
8)ΧΡΗΜΑΤΟΔΟΤΗΣΑΝ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ-ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ
9)ΑΝΕΡΓΙΑ 0.8%
10)ΠΛΗΘΩΡΙΣΜΟΣ 0,3%
11)ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΕΛΑΧΙΣΤΗ
ΤΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΑΥΤΟΙ ΟΙ "ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΕΣ"ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟΣΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΛΑΟ ΚΑΙ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑ ΜΗΔΕΝ,ΕΝΩ ΟΙ ΔΗΜΟΚΡΑΤΕΣ ΤΗΣ ΕΠΟΧΗΣ ΜΑΣ ΜΙΑ ΕΚΛΟΓΗ ΕΝΑ ΕΡΓΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΦΘΟΝΟ ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΛΑΕ ΣΤΗΝ ΑΝΕΡΓΙΑ 9% ΣΤΟΝ ΠΛΗΘΩΡΙΣΜΟ 5% ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΑ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΑΖΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΦΕΡΑΝ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ,ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΕ ΔΙΑΛΥΣΗ ΠΑΙΔΕΙΑ-ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ-ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΕΝΑ ΕΝΤΙΜΟ ΓΚΑΛΟΠ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΤΑΕΤΙΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ ΤΗΝ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ.


και σημερα 25% ανεργια φαγωθηκε ο πλουτος της χωρας αλλα απο δημοκρατες

Το ότι αν είχαμε χούντα δε θα μπορούσες να γράφεις τις μαλακίες σου στο internet ας πούμε δε σε χαλάει;
 

NIK DANDOLO(1)

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.882
Κριτικές
4
Like
29
Πόντοι
16
Εαν δεν ειχε γινει το Πολυτεχνειο ακομη και με την Κυπρο να τους βαραινει οι καραβαναδες θα ειχαν παραδωσει μια χαρα σε διαφορους τσελιγκες και σια και θα ειχες μια δημοκρατια αλα Τουρκα για κανα 20αρι χρονια και βαλε(για να μην πηγαινεις σε λατινικες αμερικες και τα ρεστα)...Ολα αυτα οι δημοκρατουληδες αποφευγουν να τα πολυσυζητανε βεβαια...

ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΓΑΜΗΜΕΝΟ ΦΑΚΕΛΟ ΤΗΣ ΚΥΠΡΟΥ ΟΙ 300 ΒΟΥΛΕΥΤΑΡΑΔΕΣ ΓΙΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΝΟΙΞΑΝ ΠΟΤΕ???????????????????????????? :think: :think: :think:
 

NIK DANDOLO(1)

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.882
Κριτικές
4
Like
29
Πόντοι
16
Το ότι αν είχαμε χούντα δε θα μπορούσες να γράφεις τις μαλακίες σου στο internet ας πούμε δε σε χαλάει;

ΡΕ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΑΝΑΤΡΕΨΤΕ ΚΑΙ ΑΦΗΣΤΕ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΚΕΤΥΠΑ ΤΗΣ Χ.Α ΠΕΡΝΟΥΝ 15% ΧΑΛΑΡΑ ΡΕ ΤΙ ΠΑΙΡΝΕΤΕ ΚΑΙ ΣΑΣ ΧΑΛΑΕΙ??????????????
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
Εαν δεν ειχε γινει το Πολυτεχνειο ακομη και με την Κυπρο να τους βαραινει οι καραβαναδες θα ειχαν παραδωσει μια χαρα σε διαφορους τσελιγκες και σια και θα ειχες μια δημοκρατια αλα Τουρκα για κανα 20αρι χρονια και βαλε(για να μην πηγαινεις σε λατινικες αμερικες και τα ρεστα)...Ολα αυτα οι δημοκρατουληδες αποφευγουν να τα πολυσυζητανε βεβαια...

θεωρείς το Πολυτεχνείο τόσο σημαντικό για τις μετέπειτα εξελίξεις?
γιατί?

explain.
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
το οτι αυτη η κοινωνια τουλαχιστον σε αφηνει να πιστευεις οτι μαλακιες μας αραδιαζεις και δεν σε στελνει σε κανα "νησακι" με βραστα αυγα στην μασχαλη  για τα πιστευω σου επισης δεν σε χαλαει...
 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775

το οτι οι πολιτικοι στην πλειοψηφια τους αποδειχτηκαν λαμογια δεν δικαιολογει στο ελαχιστο το τι εκαναν ή ακομα χειροτερα τι ηθελαν να κανουν αν ειχαν περισσοτερο χρονο αυτα τα κατακαθια.
για το μονο που δυστυχως δεν ειμαι ευτυχης ειναι οτι το αυγο του φιδιου ειχε πια εκκολαφθει και βγηκατε εσεις.
χαιρομα ομως που τωρα ποια μπορειτε και εκτειθεστε και θα απογυμνωθειτε πολυ γρηγοροτερα απο οσο θα θελατε να χαρειτε
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
November16.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom