Νέα

Πέθανε ο δολοφόνος του Μιχάλη Μυρογιάννη, χουντικός Ντερτιλής

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bestman69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 46K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

stamatis57

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
3.114
Like
1.441
Πόντοι
216
φασιστάκο, ρούφα τ' αυγό σου, από το να πετάς σκατιές πρώτος είσαι!, δεν εμφανίσθηκε ποτέ στο δικαστήριο; και αυτό τι είναι μαλακάκο μου;

Τόση προπαγάνδα δεν την περίμενα. Παραθέτεις ένα πλαστό ρεπορτάζ από ένα πασοκικό περιοδικό και περιμένεις να σε πιστέψουμε. Η φωτογραφία είναι άλλου μάρτυρα και όχι του Αγριτέλη. Ο διάλογος είναι πέρα ως πέρα φανταστικό, δημιούργημα ενός αρρωστημένου μυαλού. Δες την αλήθεια που είναι η κατάθεση του διεφθαρμένου Δημάρχου Στέλιου Λογοθέτη που λέει ότι ο Αγριτέλης του είπε ότι ο Ντερτιλής σκότωσε το Μυρογιάννη. Και φωνάζουν οι δικηγόροι ότι πρέπει να εξεταστεί ο Αγριτέλης. Το δικαστήριο απάντησε ότι επιφυλάσσεται... Δεν είναι περίεργο που δεν καλούν τον ίδιο τον Αγριτέλη αλλά τρίτους που είναι άσχετοι;; Bottom line: Ο Αγριτέλης ουδέποτε εμφανίστηκε...

banner-ntertilis.gif
 

Επισκέπτης
Πάρτε καλύτερα την βοήθεια του κ. Γούγλη. Πληκτρολογήσατε ----->

http://[URL unfurl="true"]www.veronica-moser.com/friends/Resources/Moser_486x60_05.jpg[/img[/URL]]
[/quote]

OK, αναγούλιασα.
Σ'ευχαριστώ που με βοήθησες να κάνω οικονομία στο μεσημεριανό μου..
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Πάρτε καλύτερα την βοήθεια του κ. Γούγλη. Πληκτρολογήσατε ----->

http://[URL unfurl="true"]www.veronica-moser.com/friends/Resources/Moser_486x60_05.jpg[/img[/URL]]
[/quote]

Δεν χρειάζεται να ψάξει στο google, το λέει στην υπογραφή, the... σκατ queen
 

Terirem

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
577
Like
2
Πόντοι
6
Ώστε και scat queen ο εκλιπών Στρατηγός;
 
OP
OP
B

bestman69

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2009
Μηνύματα
2.714
Like
10
Πόντοι
16
«Γέμισε με πίκρα όλη την οικογένειά μας»
[size=15pt]Σχεδόν 40 χρόνια μετά τη δολοφονία του αδελφού της η Μαρία Μυρογιάννη, συνταξιούχος πια τραπεζική υπάλληλος, σπάει τη σιωπή της και μιλά με αφορμή το θάνατο του δολοφόνου του αδελφού της.[/size]

«Ο Ντερτιλής ήταν ο άνθρωπος που γέμισε με πίκρα όλη μας την οικογένεια. Οι γονείς μου πέθαναν με την πίκρα και το όνομα του δολοφονημένου Μιχάλη στα χείλη. Πέρασα όλη μου τη ζωή με κλειστά παράθυρα, φοβισμένη».

- Δεν γλύκανε ο πόνος τέσσερις δεκαετίες μετά; τη ρωτάμε.

«Οχι βέβαια. Και πώς να τελειώσει. Νιώθουμε πως τόσο αίμα, τόσοι αγώνες πήγαν στράφι.

Εύχομαι να υπάρχει η κόλαση εκεί όπου πήγε...» καταλήγει με πικρό χαμόγελο.

Σ. ΜΠΑ.

www.enet.gr/?i=news.el.ellada&id=340362]http://www.enet.gr/?i=news.el.ellada&id=340362[/url]
 

kotsakos

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2008
Μηνύματα
261
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
1
Απιστευτο πως γινεται να ειναι τοσοι ανθρωποι σε κηδεια ενος δολοφονου με πρωτοστατη φυσικα αυτον τον τραγοπαπα πισωγλεντη Αμβροσιο.Βεβαια θα μου πειτε
δεν ειναι ανθρωποι αλλα υπανθρωποι...ΣΩΣΤΟ!
Αλλα και παλι ειναι πολλοι!!!Εστω και ενας απο αυτους εμενα μου φαινονται πολλοι.


ΜΠΑΤΣΟΙ-TV-ΝΕΟΝΑΖΙ...ΟΛΑ ΤΑ ΜΟΥΝΟΠΑΝΑ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝΕ ΜΑΖΙ!!!
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.938
Like
11.165
Πόντοι
2.606
από πότε ο κόσμος με ελευθερία, χωρίς εκμετάλλευση, κοινωνικές διακρίσεις, αλληλέγγυη που υποτίθεται ότι πρεσβεύεις δέχεται-παλι προσπαθεια δημιουργιας εντυπωσεων-ΔΕΝ ΤΑ ΔΕΧΕΤΑΙ!

(1) γκουλάκ σε οποιονδήποτε έχει μία διαφορετική άποψη ως "εχθρός του λαού" ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΜΙΣΟΣ?-ΔΙΚΤΑΤΟΡΙΕΣ ΜΕ ΦΕΡΕΤΖΕ!
(2) ροχάλες, φτυσίματα, σφαλιάρες κλπ σε όποιον διαφωνείΜΑΣ ΓΑΜΕΙ κατά πως λέει ο κολλητός σου ο πόντικας ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΩΜΗ ΒΙΑ?-ΟΧΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΧΑΛΑΡΗ,ΟΙ ΚΩΛΟΙ ΘΕΛΟΥΝ ΣΦΙΞΙΜΟ!
(3) να υποχρεώνει κάποιον να δέχεται τον οποιονδήποτε για παρέα ανεξάρτητα αν αυτός γουστάρει ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΡΑΤΣΙΣΜΟΣ ????????????
(4) να επιβάλλει με το ζόρι την αρχή της εξίσωσης στα πάντα απαγορεύοντας ουσιαστικά κάποιον να προσπαθήσει για κάτι παραπάνω αν αυτός γουστάρει ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΕΠΙΒΟΛΗ?.....ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΧΡΗΜΑ -ΕΞΟΥΣΙΑ ,ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΜΩΣ ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΗΘΙΚΗ ΕΠΙΒΡΑΒΕΥΣΗ-ΟΧΙ ΥΛΙΚΗ!
(5) ως "κοινωνικούς" αγωνιστές αποβράσματα του ποινικού δικαίου ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΟΛΕΘΡΟΣ?-εντυπωσεων δημιουργιας συνεχεια.....

τι σκατά κόσμος είναι αυτός ??...Ο ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ ΜΑΛΛΟΝ...
...ΑΥΤΑ!
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306


μάλιστα..

αν βγώ και φωνάξω.. "Δεν γουστάρω ρε σείς τον κοντινό για παρέα, δεν τον γουστάρω γενικά, δεν θέλω παρτίδες με αυτόν, δεν θέλω καμμιάς μορφής συνεργασία" επιτρέπεται?? ή θα φάω φτυσίματα, μπουνιές κλωτσιές κλπ... ??

και ποιός μου επιβάλλει να δεχτώ μόνο ηθική αμοιβή και όχι υλική?? δεν είναι επιβολή αυτό??

δηλαδή δεν είναι απόβρασμα του κοινού ποινικού δικαίου ο Δημητράκης (ληστής)?? ο υιός Βούτσης (επίσης) ??

απλή ερώτηση και θέλω απλή απάντηση...

ΔΙΑΦΩΝΙΑ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ???
ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΖΩΗΣ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ?? (δεν γουστάρω ρε παιδάκι μου να δώσω αλληλεγγύθη σε κανέναν, δεν γουστάρω να φιλοξενήσω κανέναν, δεν γουστάρω κλπ..) γιατί στο υπάρχον σύστημα επιτρέπεται ακόμη και να πας να ζήσεις στο βουνό μόνος σου και να τρώς ρίζες άμα γουστάρεις και να μην κάνεις παρέα σε κανέναν, να μην βάζεις κανέναν στο σπίτι σου, να κάνεις ότι γουστάρεις γενικά
ΓΝΩΜΗ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΕΧΩ ???
ΘΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΠΟΒΛΗΤΟΙ ΤΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΟΥ ΟΝΕΙΡΕΥΣΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΟΥΝ ΣΤΑ ΟΣΑ ΑΥΤΗ ΕΠΙΒΑΛΛΕΙ ??

ΝΑΙ ή ΟΧΙ ??
 

Terirem

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
577
Like
2
Πόντοι
6
Α ναι, τραβατρόμπα.
Η "δημοκρατία" του Δένδια είναι μια κοινωνία που δέχεται τον αντίλογο και τη διαφωνία, ε;    :jerking: :jerking: :jerking:
 

Επισκέπτης
αν βγώ και φωνάξω.. "Δεν γουστάρω ρε σείς τον κοντινό για παρέα, δεν τον γουστάρω γενικά, δεν θέλω παρτίδες με αυτόν, δεν θέλω καμμιάς μορφής συνεργασία" επιτρέπεται?? ή θα φάω φτυσίματα, μπουνιές κλωτσιές κλπ... ??

Έχει τεθεί τέτοιο θέμα??
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Α ναι, τραβατρόμπα.
Η "δημοκρατία" του Δένδια είναι μια κοινωνία που δέχεται τον αντίλογο και τη διαφωνία, ε;    :jerking: :jerking: :jerking:

σε εμπόδισε ποτέ να διαλαλήσεις την διαφωνία σου ??? αυτό δεν σημαίνει ότι τον αντίλογο σου σώνει και καλα πρέπει να τον αποδεχτώ κιόλας

σε εμπόδισε κανένας να βρίσεις δημόσια αυτό που δεν γουστάρεις ?? αυτό δεν σημαίνει φυσικά ότι επειδή το βρίζεις εσύ πρέπει σώνει και καλά να αλλάξει και να γίνει ΟΠΩΣ ΘΕΛΕΙΣ ΕΣΥ

σε εμπόδισε κανένας ποτέ να ζήσεις όπως εσύ γουστάρεις ?? αυτό δεν σημαίνει φυσικά ότι θα με εμποδίσεις να ζώ όπως θέλω εγώ
 

Terirem

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
577
Like
2
Πόντοι
6
σε εμπόδισε ποτέ να διαλαλήσεις την διαφωνία σου ??? αυτό δεν σημαίνει ότι τον αντίλογο σου σώνει και καλα πρέπει να τον αποδεχτώ κιόλας

σε εμπόδισε κανένας να βρίσεις δημόσια αυτό που δεν γουστάρεις ?? αυτό δεν σημαίνει φυσικά ότι επειδή το βρίζεις εσύ πρέπει σώνει και καλά να αλλάξει και να γίνει ΟΠΩΣ ΘΕΛΕΙΣ ΕΣΥ

σε εμπόδισε κανένας ποτέ να ζήσεις όπως εσύ γουστάρεις ?? αυτό δεν σημαίνει φυσικά ότι θα με εμποδίσεις να ζώ όπως θέλω εγώ

Πόσο μαλάκας είσαι, που κάνεις οτι δεν καταλαβαίνεις;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom