Νέα

Πέθανε ο δολοφόνος του Μιχάλη Μυρογιάννη, χουντικός Ντερτιλής

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bestman69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 46K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Terirem

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
577
Like
2
Πόντοι
6
ο φιλος σου εννοει οτι ο σαπιος ο δερτιλης, το χαμενο κορμι, ο δολοφονος  δεν ασχοληθηκε με τα του εαυτου του αλλα ζουσε μοναχα για να εχει δημοκρατια η ελλαδα; πατριωτης ο σιχαμενος χουντικος δηλαδη. και θες να σου πουμε μπραβο που υποτιμας την νοημοσυνη μας ενω πετας την μια παπαρια μετα την αλλη.

Πάνε να μας το παίξουν καμουφλάζ και καλά τα φασιστάκια.
Μην ασχολείσαι.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 113062

Επισκέπτης
ο φιλος σου εννοει οτι ο σαπιος ο δερτιλης, το χαμενο κορμι, ο δολοφονος  δεν ασχοληθηκε με τα του εαυτου του αλλα ζουσε μοναχα για να εχει δημοκρατια η ελλαδα; πατριωτης ο σιχαμενος χουντικος δηλαδη. και θες να σου πουμε μπραβο που υποτιμας την νοημοσυνη μας ενω πετας την μια παπαρια μετα την αλλη.

από το ίδιο μέρος ψωνίσατε μυαλό ε...άιντε άιντε
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.042
Κριτικές
7
Like
9.754
Πόντοι
1.686
ο φιλος σου εννοει οτι ο σαπιος ο δερτιλης, το χαμενο κορμι, ο δολοφονος  δεν ασχοληθηκε με τα του εαυτου του αλλα ζουσε μοναχα για να εχει δημοκρατια η ελλαδα; πατριωτης ο σιχαμενος χουντικος δηλαδη. και θες να σου πουμε μπραβο που υποτιμας την νοημοσυνη μας ενω πετας την μια παπαρια μετα την αλλη.

Μετά τόσα βρισίδια ,σου ανέβηκε η αδρεναλίνη ;  :2funny: :2funny:

Κάβλωσες ; Να σου στείλω τα εισιτηρια να έρθεις Αθήνα

όχι για να πάς  στη κηδεία    του    Ντερτιλή

αλλά για να κάνουμε σεξ μεχρι  την  ανατολή  :rockon:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Μετά τόσα βρισίδια ,σου ανέβηκε η αδρεναλίνη ;  :2funny: :2funny:

Κάβλωσες ; Να σου στείλω τα εισιτηρια να έρθεις Αθήνα

όχι για να πάς  στη κηδεία    του    Ντερτιλή

αλλά για να κάνουμε σεξ μεχρι  την   ανατολή  :rockon:


και ποιητής βλέπω λαδακη  :rockon: :rockon:


αθηνα θα ερθω μονο μετα απο επισημη προταση γαμου.  :grin:  Δεν  γινεται να με εκθεσεις ..ξέρεις η αριστοκρατικη μου καταγωγη δεν μου το επιτρεπει. Αλλωστε, τι θα πει και ο κύκλος μας  :rolleyes:
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.042
Κριτικές
7
Like
9.754
Πόντοι
1.686
και ποιητής βλέπω λαδακη  :rockon: :rockon:


αθηνα θα ερθω μονο μετα απο επισημη προταση γαμου.  :grin:  Δεν  γινεται να με εκθεσεις ..ξέρεις η αριστοκρατικη μου καταγωγη δεν μου το επιτρεπει. Αλλωστε, τι θα πει και ο κύκλος μας  :rolleyes:

Πριν το γάμο ,δεν μπορεί να γίνει μια πρόβα τζενεράλε ;   :rockon:

Ακόμα και ο Δημήτρης Μητρόπουλος έκανε γενική πρόβα !




Να υπάρχει πρόγευση για το μήνα του μέλιτος !  :rockon:

Να φάμε λίγο μελάκι !

images



images
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
:rolleyes:  δεν ξερω θα το σκεφτω  :grin:
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.042
Κριτικές
7
Like
9.754
Πόντοι
1.686

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.558
Κριτικές
4
Like
2.323
Πόντοι
506
Και για να τελειώνουμε με τη δήθεν δολοφονία Μυρογιάννη:
1) Ο ΟΔΗΓΟΣ ΤΟΥ ΝΤΕΡΤΙΛΗ ΔΕΝ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ΣΤΟ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ ΝΑ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙ ΑΛΛΑ ΔΙΑΒΑΣΤΗΚΕ ΓΡΑΠΤΑ Η ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΤΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
φασιστάκο, ρούφα τ' αυγό σου, από το να πετάς σκατιές πρώτος είσαι!, δεν εμφανίσθηκε ποτέ στο δικαστήριο; και αυτό τι είναι μαλακάκο μου;

 

Επισκέπτης
Για τη δολοφονια του φοιτητη το αφηνω, ηταν να βρεθει κατι να μπει φυλακη ο ντερτιλης,
αν οχι αυτο θα εβρισκαν κατι αλλο.

Τελικά τίνος Φοιτητή ;;;;
Μια ζωή μας λέγαν ΟΤΙ Ο ΝΤΕΡΤΙΛΗΣ ΣΚΟΤΩΣΕ ΤΟ ΔΙΟΜΗΔΗ ΚΟΜΝΗΝΟ.
Τώρα μας λένε ΟΤΙ Ο ΝΤΕΡΤΙΛΗΣ ΣΚΟΤΩΣΕ ΤΟ ΓΙΑΝΝΗ ΜΥΡΟΓΙΑΝΝΗ !!!!!!!!

Στο Πόρισμα Σαμπάνη ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ....

ΤΕΛΙΚΑ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΣΚΟΤΩΣΕ ΤΟ ΜΑΥΡΟΓΙΑΛΟΥΡΟ Ο ΝΤΕΡΤΙΛΗΣ ;;;;;;;
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
φασιστάκο, ρούφα τ' αυγό σου, από το να πετάς σκατιές πρώτος είσαι!, δεν εμφανίσθηκε ποτέ στο δικαστήριο; και αυτό τι είναι μαλακάκο μου;

Τοση κωλοτουμπα απο τα φασιστακια δεν την περιμενα. Και τοτε και τωρα μεσα στην κωλοτουμπα ειναι. Τσ τσ τσ  :tooth:
Αμα ηταν ηρωας σαν τον Ντερτιλη ο Κολοκοτρωνης ακομα Τουρκια θα ειμασταν  :tooth:
 

Επισκέπτης
φασιστάκο, ρούφα τ' αυγό σου, από το να πετάς σκατιές πρώτος είσαι!, δεν εμφανίσθηκε ποτέ στο δικαστήριο; και αυτό τι είναι μαλακάκο μου;


ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΠΟΣΟ ΜΑΛΑΚΕΣ ΕΙΣΤΕ ...
Το κωλοκείμενο που παραθέτεις,
ΛΕΕΙ ΟΤΙ Ο ΝΤΕΡΤΙΛΗΣ ΕΙΠΕ ΣΤΟΝ ΟΔΗΓΟ ΤΟΥ
"45 ΧΡΟΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΕΤΥΧΑ ΜΕ ΤΗ ΜΙΑ" ....
(Από εδώ και πέρα για μαλάκες όπως ο GIORGOSK είναι ακατάλληλο,
αφού όπως φαίνεται στην υπογραφή μου ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΑΡΙΘΜΗΤΙΚΗ).
Ο Ντερτιλής πέθανε τώρα , το 2013 ΣΕ ΗΛΙΚΙΑ 92 ΕΤΩΝ.
ΑΡΑ ΗΤΑΝ ΓΕΝΝΗΜΕΝΟΣ ΤΟ 1921.
ΣΥΝΕΠΩΣ ΤΟ 1973 ΗΤΑΝ 52 ΕΤΩΝ.
ΠΩΣ ΕΛΕΓΕ Ο ΙΔΙΟΣ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ... 45 ;;;;;;;;;;;;;


ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΤΟΥ ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

(να ήταν μαλάκας σαν το GIORGOSK που αποδεδειγμένα δεν ξέρει αριθμητική,
όπως φαίνεται στην υπογραφή μου, αποκλείεται ΓΙΑΤΙ ΑΓΡΑΜΜΑΤΟΥΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΟΥΣ
ΔΕΝ ΕΠΑΙΡΝΕ ΤΟΤΕ Ο ΣΤΡΑΤΟΣ).
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΠΟΣΟ ΜΑΛΑΚΕΣ ΕΙΣΤΕ ...
Το κωλοκείμενο που παραθέτεις,
ΛΕΕΙ ΟΤΙ Ο ΝΤΕΡΤΙΛΗΣ ΕΙΠΕ ΣΤΟΝ ΟΔΗΓΟ ΤΟΥ
"45 ΧΡΟΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΕΤΥΧΑ ΜΕ ΤΗ ΜΙΑ" ....
(Από εδώ και πέρα για μαλάκες όπως ο GIORGOSK είναι ακατάλληλο,
αφού όπως φαίνεται στην υπογραφή μου ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΑΡΙΘΜΗΤΙΚΗ).
Ο Ντερτιλής πέθανε τώρα , το 2013 ΣΕ ΗΛΙΚΙΑ 92 ΕΤΩΝ.
ΑΡΑ ΗΤΑΝ ΓΕΝΝΗΜΕΝΟΣ ΤΟ 1921.
ΣΥΝΕΠΩΣ ΤΟ 1973 ΗΤΑΝ 52 ΕΤΩΝ.
ΠΩΣ ΕΛΕΓΕ Ο ΙΔΙΟΣ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ... 45 ;;;;;;;;;;;;;


ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΤΟΥ ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

(να ήταν μαλάκας σαν το GIORGOSK που αποδεδειγμένα δεν ξέρει αριθμητική,
όπως φαίνεται στην υπογραφή μου, αποκλείεται ΓΙΑΤΙ ΑΓΡΑΜΜΑΤΟΥΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΟΥΣ
ΔΕΝ ΕΠΑΙΡΝΕ ΤΟΤΕ Ο ΣΤΡΑΤΟΣ).
Πω ρε φιλε, τι λες τωρα. Τετοιο σημαντικο στοιχειο πως το παρεβλεψε το δικαστηριο? Μιλαμε τα αλλαζει ολα αυτο, ε.  :o
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
Κοινώς με την όπισθεν  :2funny:
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
φασιστάκο, ρούφα τ' αυγό σου, από το να πετάς σκατιές πρώτος είσαι!, δεν εμφανίσθηκε ποτέ στο δικαστήριο; και αυτό τι είναι μαλακάκο μου;

:thumbsup:
Το βάζω όλο:

www.imagebam.com/image/e73198235057323] [/URL] www.imagebam.com/image/8afbf8235057426] [/URL] www.imagebam.com/image/55a79d235057572] [/URL]

Πω ρε φιλε, τι λες τωρα. Τετοιο σημαντικο στοιχειο πως το παρεβλεψε το δικαστηριο? Μιλαμε τα αλλαζει ολα αυτο, ε.  :o
:2funny:

ΥΓ- ένας θεός ξέρει και τί εγκλήματα κατά αμάχων θα είχε κάνει στην Κύπρο ο σκατόψυχος ψόφιος δολοφόνος.
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
Τα βόδια του Μανολάκη, δλδ η μάνα και η αδερφή του, παράγουν τόση κοπριά, που ο λάγνος κύριος Ανβιλ θα μπανιάρεται για χρόνια... Για τον γεροπαράλυτο τον τραμουτέρα , 56 χρονια έχει κόψει καπίστρι, καμμένη φλάτζα κ ιμάντα, δε στρίβει με την καμία, θέλει επισκευή και πέταμα... Μην ασχολείστε με τους φαντασιόπληκτους γαζοντενεκέδες... Ειναι τρείς κ θα πάρουν 3ρια... Ειδικα για τον Ανβιλ, απορώ πως έγινε πρασινάκος...θέλει ξηλωματάκι... Σκατά στη ψυχούλα του κάθε χοίρου λασπολόγου κοπροφάγου...συμπλεγματικού εχθρού της πατρίδας που σπέρνει διχόνεια...ανβιλ τολμα να μου κλάσεις τη μάντρα, αυριο το πρωί θα είσαι ξηλωμένος ανόητε προβατολάγνε... Αμην...υγιαίνετε...
 

mounakiasgr

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2006
Μηνύματα
616
Like
4
Πόντοι
6
ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΠΟΣΟ ΜΑΛΑΚΕΣ ΕΙΣΤΕ ...
Το κωλοκείμενο που παραθέτεις,
ΛΕΕΙ ΟΤΙ Ο ΝΤΕΡΤΙΛΗΣ ΕΙΠΕ ΣΤΟΝ ΟΔΗΓΟ ΤΟΥ
"45 ΧΡΟΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΕΤΥΧΑ ΜΕ ΤΗ ΜΙΑ" ....
(Από εδώ και πέρα για μαλάκες όπως ο GIORGOSK είναι ακατάλληλο,
αφού όπως φαίνεται στην υπογραφή μου ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΑΡΙΘΜΗΤΙΚΗ).
Ο Ντερτιλής πέθανε τώρα , το 2013 ΣΕ ΗΛΙΚΙΑ 92 ΕΤΩΝ.
ΑΡΑ ΗΤΑΝ ΓΕΝΝΗΜΕΝΟΣ ΤΟ 1921.
ΣΥΝΕΠΩΣ ΤΟ 1973 ΗΤΑΝ 52 ΕΤΩΝ.
ΠΩΣ ΕΛΕΓΕ Ο ΙΔΙΟΣ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ... 45 ;;;;;;;;;;;;;


ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΤΟΥ ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

(να ήταν μαλάκας σαν το GIORGOSK που αποδεδειγμένα δεν ξέρει αριθμητική,
όπως φαίνεται στην υπογραφή μου, αποκλείεται ΓΙΑΤΙ ΑΓΡΑΜΜΑΤΟΥΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΟΥΣ
ΔΕΝ ΕΠΑΙΡΝΕ ΤΟΤΕ Ο ΣΤΡΑΤΟΣ).

Οι άλλοι είναι μαλάκες αλλά εσύ είσαι έξυπνος... Δηλαδή αν ο οδηγός του έλεγε 53 ή 43 ή 47 χρονών ή αν έλεγε τη φράση "είμαι κωλόγερος και τον πέτυχα" εσύ θα τον διεψευδες γιατί ο Ντερτιλής δεν ήταν κωλόγερος στα 52 του ή επειδή δεν ήταν ακριβώς στην ηλικία που λέει ο οδηγός ο οποίος έπρεπε να θυμάται ακριβώς το νούμερο που του είπε. Μάλιστα...
Επίσης, εσύ ως ληξίαρχος είσαι σίγουρος ότι ο κούφιος πέθανε σε ηλικία 92 ετών άρα το '73 ήταν 52...
Τέλος, μας λες ότι δεν υπάρχει πιθανότητα κάποιος να λέει μικρότερο νούμερο για την ηλικία του. Και το λέει αυτό ο Lakis 33 που είναι σήμερα 43... Και γιατί να κρύβει χρόνια; Γιατί όλες γαμιέστε, χρυσή μου. Άιντε, σκατόψυχε σκατόπουστα
 

NIK DANDOLO(1)

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.882
Κριτικές
4
Like
29
Πόντοι
16
:thumbsup:
Το βάζω όλο:

www.imagebam.com/image/e73198235057323] [/URL] www.imagebam.com/image/8afbf8235057426] [/URL] www.imagebam.com/image/55a79d235057572] [/URL]
:2funny:

ΥΓ- ένας θεός ξέρει και τί εγκλήματα κατά αμάχων θα είχε κάνει στην Κύπρο ο σκατόψυχος ψόφιος δολοφόνος.

EΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΣΤΗΝ ΚΥΠΡΟ ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΑΛΛΟΥ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ ΥΠΗΡΧΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΕΙΧΑΜΕ ΜΕΙΝΕΙ
ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΝΗ.
ΑΛΛΑ ΤΟΣΗ ΧΟΛΗ?? ΣΑΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΣΑΣ ΗΡΩΕΣ ΗΤΑΝ Η ΠΙΣΟΓΛΕΝΤΙΔΕΣ Η ΡΟΥΦΙΑΝΟΙ-ΔΟΣΙΛΟΓΟΙ ΜΟΣΧΑΣ
Η ΑΝΑΡΧΟΑΡΙΣΤΕΡΟΙ ΤΣΙΡΑΚΙΑ ΤΟΥ ΚΑΘΕ ΣΩΡΟΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΔΟΤΟΥΜΕΝΟΙ ΑΠΟ ΕΞΩ.
ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΔΗΛΩΣΙΕΣ ΜΙΑ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΚΑΙ ΕΞΩ ,ΤΑ @@ ΤΟΥ ΝΤΕΡΤΙΛΗ ΟΥΤΕ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΣΑΣ.
ΚΑΙ ΟΛΗ ΣΑΣ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΙΑ ΜΑΡΤΥΡΕΣ ,ΝΕΚΡΟΥΣ ΚΛΠ ΜΟΝΟ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΨΕΜΑ ΙΛΕΝΙΑ-ΜΥΡΟΓΙΑΝΗΣ-ΤΑΦΟΙ ΟΜΑΔΙΚΟΙ ΣΤΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-24 ΝΕΚΡΟΙ ΣΤΟ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ
(ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ 6 ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΟΠΟΙΟΥΣ 2 ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ) ΑΡΟΥΡΑΙΟΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

NIK DANDOLO(1)

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.882
Κριτικές
4
Like
29
Πόντοι
16
Οι άλλοι είναι μαλάκες αλλά εσύ είσαι έξυπνος... Δηλαδή αν ο οδηγός του έλεγε 53 ή 43 ή 47 χρονών ή αν έλεγε τη φράση "είμαι κωλόγερος και τον πέτυχα" εσύ θα τον διεψευδες γιατί ο Ντερτιλής δεν ήταν κωλόγερος στα 52 του ή επειδή δεν ήταν ακριβώς στην ηλικία που λέει ο οδηγός ο οποίος έπρεπε να θυμάται ακριβώς το νούμερο που του είπε. Μάλιστα...
Επίσης, εσύ ως ληξίαρχος είσαι σίγουρος ότι ο κούφιος πέθανε σε ηλικία 92 ετών άρα το '73 ήταν 52...
Τέλος, μας λες ότι δεν υπάρχει πιθανότητα κάποιος να λέει μικρότερο νούμερο για την ηλικία του. Και το λέει αυτό ο Lakis 33 που είναι σήμερα 43... Και γιατί να κρύβει χρόνια; Γιατί όλες γαμιέστε, χρυσή μου. Άιντε, σκατόψυχε σκατόπουστα

ΠΟΥ ΗΣΟΥΝ ΡΕ ΣΥΝΤΡΟΦΕ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙΣ 2 ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑΝ ΝΑ ΒΡΟΥΝ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΓΙΑ ΜΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΝΕΚΡΟ ΣΤΗΝ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
ΑΛΛΑ ΒΡΗΚΑΝ ΕΝΑΝ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΣΤΟ ΚΟΛΩΝΑΚΙ ΜΠΟΡΕΙ Ο ΟΔΗΓΟΣ ΝΑ ΞΕΧΑΣΕ ΟΠΩΣ ΤΟ ΤΙ ΕΙΠΕ Ο ΣΤΡΑΤΗΓΟΣ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΙΟ ΜΕΡΟΣ ΗΤΑΝ.
ΡΕ ΤΙ ΣΑΣ ΤΑΙΖΟΥΝ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ,ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΑΝ. :2funny: :2funny: :2funny:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
ΠΟΥ ΗΣΟΥΝ ΡΕ ΣΥΝΤΡΟΦΕ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙΣ 2 ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑΝ ΝΑ ΒΡΟΥΝ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΓΙΑ ΜΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΝΕΚΡΟ ΣΤΗΝ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
ΑΛΛΑ ΒΡΗΚΑΝ ΕΝΑΝ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΣΤΟ ΚΟΛΩΝΑΚΙ ΜΠΟΡΕΙ Ο ΟΔΗΓΟΣ ΝΑ ΞΕΧΑΣΕ ΟΠΩΣ ΤΟ ΤΙ ΕΙΠΕ Ο ΣΤΡΑΤΗΓΟΣ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΙΟ ΜΕΡΟΣ ΗΤΑΝ.
ΡΕ ΤΙ ΣΑΣ ΤΑΙΖΟΥΝ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ,ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΑΝ. :2funny: :2funny: :2funny:
Καλημερα.Πατα το caps lock ρε νουμερο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom