Νέα

Πέθανε ο δολοφόνος του Μιχάλη Μυρογιάννη, χουντικός Ντερτιλής

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bestman69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 46K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
ΒΛΕΠΩ ΑΣΧΟΛΗΣΑΙ ΜΕ ΣΟΒΑΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ,ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΚΑΙ ΣΕ ΑΝΩΤΕΡΑ.
ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΝΟΥΜΕΡΟ 1 ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΡΑ
Ρε ανθρωπε ειλικρινα τωρα σου ειναι τοσο δυσκολο να τηρησεις τους κανονες σε ενα φορουμ;Απλο ειναι,πατα το γαμημενο caps lock και γραφε οτι γουσταρεις.
Ψιτ και που σαι Ελληναρα,ασχολεισαι,οχι ασχολησαι  :S
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 113062

Επισκέπτης
EΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΣΤΗΝ ΚΥΠΡΟ ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΑΛΛΟΥ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ ΥΠΗΡΧΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΕΙΧΑΜΕ ΜΕΙΝΕΙ
ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΝΗ.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

μόνο για αυτό φασίστας ξεφασίστας δε θα πρεπε να τον πιάνουν στο στόμα τους...αλλά βλέπεις οι περισότεροι του άλλου άκρου πάσχουν απο αυτό που πάσχουν και οι γυναίκες...''φθόνο πέους''
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.705
Κριτικές
90
Like
36.281
Πόντοι
25.467
Χαχα όλες τις μάχες με τους Έλληνες τις έχασε ο ΕΑΜ-ΕΛΑΣ. Μόνο στο Μελιγαλά που δεν έγινε μαχη σκοτώσατε γυναικόπαιδα και ηλικιωμένους Έλληνες. Ποιος είχε περισσότερα θύματα την περίοδο 1940-1974 σε απόλυτους αριθμούς; Οι Έλληνες ή οι αριστεροί; Άστο ένα Μελιγαλά έχετε. Οι Έλληνες έχουμε Μακρυγιάννη, Γυάρο, Παρθένι, Μακρόνησο, Αϊ- Στράτη, Αϊγινα κλπ όπου τα μουνόπανα σάπιζαν και πέθαιναν για δεκαετίες και όχι για μια μέρα μόνο όπως στο Μελιγαλά...
banner-ntertilis.gif

:rolleyes:

Ποιός Χρύσανθος Δημητριάδης... Ποιός Μαυρουδής Βορίδης... Ποιός Νικόλαος Μιχαλολιάκος...

Εσείς είστε η crème de la crème της μισαλλοδοξίας.

Τα συγχαρητήριά μου.
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
:rolleyes:

Ποιός Χρύσανθος Δημητριάδης... Ποιός Μαυρουδής Βορίδης... Ποιός Νικόλαος Μιχαλολιάκος...

Εσείς είστε η crème de la crème της μισαλλοδοξίας.

Τα συγχαρητήριά μου.
και πιστεύεις πως με τις νουθεσίες τίς προτροπές και τον διάλογο θ'αλλάξει κάποιος μυαλά;
Eνθεν κακείθεν.
 

Επισκέπτης
:rolleyes:

Ποιός Χρύσανθος Δημητριάδης... Ποιός Μαυρουδής Βορίδης... Ποιός Νικόλαος Μιχαλολιάκος...

Εσείς είστε η crème de la crème της μισαλλοδοξίας.

Τα συγχαρητήριά μου.

Πες του να προσέχει μην πληγώσει το πληκτρολόγιο..
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.997
Κριτικές
41
Like
559
Πόντοι
6.055
Δική μου είναι η Ελλάς
και στην κατάντια της γελάς,
της λείπει το `να της ποδάρι
ρε και το παίξανε στο ζάρι.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.705
Κριτικές
90
Like
36.281
Πόντοι
25.467
και πιστεύεις πως με τις νουθεσίες τίς προτροπές και τον διάλογο θ'αλλάξει κάποιος μυαλά;
Eνθεν κακείθεν.

Η ελπίς πεθαίνει πάντα τελευταία, φίλτατε.

Πες του να προσέχει μην πληγώσει το πληκτρολόγιο..

Άν κρίνουμε με βάση τις πρακτικές που ασκεί το θήλυ που χρησιμοποιεί ως υπογραφή ο Μεσιέ Μπάρμπα Αυρήλιος, τότε το πληκτρολόγιο αντιμετωπίζει πιο σοβαρά προβλήματα.


 

Επισκέπτης
Άν κρίνουμε με βάση τις πρακτικές που ασκεί το θήλυ που χρησιμοποιεί ως υπογραφή ο Μεσιέ Μπάρμπα Αυρήλιος, τότε το πληκτρολόγιο αντιμετωπίζει πιο σοβαρά προβλήματα.

Να πάρω τη βοήθεια του κοινού για δεν κατέχω??
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
ΥΓ- ένας θεός ξέρει και τί εγκλήματα κατά αμάχων θα είχε κάνει στην Κύπρο ο σκατόψυχος ψόφιος δολοφόνος.
:o
Οι καημένοι οι τούρκοι :'(

ΥΓ και ένας βούδας ξέρει πόσο ρύζι έφαγε στο βιετνάμ
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.997
Κριτικές
41
Like
559
Πόντοι
6.055
Σαν ΦΑΣΙΣΤΟΘΕΙΣ
γίνεσαι ευθύς
βασιλιάς, δικτάτορας, Θεός και κοσμοκράτορας.
ΦΑΣΙΣΜΟ όταν πιεις
βρε θα ευφρανθείς
κι όλα πια στον κόσμο ρόδινα θελεις να τα δεις.
 

stamatis57

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
3.114
Like
1.441
Πόντοι
216
Τα βόδια του Μανολάκη, δλδ η μάνα και η αδερφή του, παράγουν τόση κοπριά, που ο λάγνος κύριος Ανβιλ θα μπανιάρεται για χρόνια... Για τον γεροπαράλυτο τον τραμουτέρα , 56 χρονια έχει κόψει καπίστρι, καμμένη φλάτζα κ ιμάντα, δε στρίβει με την καμία, θέλει επισκευή και πέταμα... Μην ασχολείστε με τους φαντασιόπληκτους γαζοντενεκέδες... Ειναι τρείς κ θα πάρουν 3ρια... Ειδικα για τον Ανβιλ, απορώ πως έγινε πρασινάκος...θέλει ξηλωματάκι... Σκατά στη ψυχούλα του κάθε χοίρου λασπολόγου κοπροφάγου...συμπλεγματικού εχθρού της πατρίδας που σπέρνει διχόνεια...ανβιλ τολμα να μου κλάσεις τη μάντρα, αυριο το πρωί θα είσαι ξηλωμένος ανόητε προβατολάγνε... Αμην...υγιαίνετε...
Κατάλαβα με τι έχω να κάνω, δεν αξίζει να χάνω το χρόνο μου να απαντάω επί της ουσίας σε αγράμματους. Όση ώρα και να μιλάς με ένα ντουβάρι δε βγαίνει αποτέλεσμα...
banner-ntertilis.gif
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.997
Κριτικές
41
Like
559
Πόντοι
6.055
Κατάλαβα με τι έχω να κάνω, δεν αξίζει να χάνω το χρόνο μου να απαντάω επί της ουσίας σε αγράμματους. Όση ώρα και να μιλάς με ένα ντουβάρι δε βγαίνει αποτέλεσμα...
Μεγάλη ιδέα για των εαυτό σου έχεις.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.705
Κριτικές
90
Like
36.281
Πόντοι
25.467
Κανένα άλλοθι.
Καλά αμειβόμενη εργασία ήταν, που αν δεν την έκανα εγώ ,
θα την έπαιρνε άλλος κι εγώ θα έπαιρνα τα @@ μου ....
Οπότε προτίμησα το ... μασούρι ....

:rolleyes:

Ντσκ... ντσκ... ντσκ... Τι παραδόπιστοι που είναι οι δούλοι σου,  Κύριε...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom