Νέα

Πέθανε ο δολοφόνος του Μιχάλη Μυρογιάννη, χουντικός Ντερτιλής

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bestman69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 46K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Πόσο μαλάκας είσαι, που κάνεις οτι δεν καταλαβαίνεις;

μπορείς να αναφέρεις την διαφωνία σου με έναν κατανοητό τρόπο ....

εκτός φυσικά αν διαφωνείς για να διαφωνείς (το πιθανότερο)
 

Terirem

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
577
Like
2
Πόντοι
6
μπορείς να αναφέρεις την διαφωνία σου με έναν κατανοητό τρόπο ....

εκτός φυσικά αν διαφωνείς για να διαφωνείς (το πιθανότερο)


Ίσα ρε ...Βολταίρε του bou, που θες και εξηγήσεις και το παίζεις παρθενοπιπίτσα, 57 χρονών γομάρι.
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.938
Like
11.165
Πόντοι
2.606
μάλιστα..

αν βγώ και φωνάξω.. "Δεν γουστάρω ρε σείς τον κοντινό για παρέα, δεν τον γουστάρω γενικά, δεν θέλω παρτίδες με αυτόν, δεν θέλω καμμιάς μορφής συνεργασία" επιτρέπεται?? ή θα φάω φτυσίματα, μπουνιές κλωτσιές κλπ... ??

και ποιός μου επιβάλλει να δεχτώ μόνο ηθική αμοιβή και όχι υλική?? δεν είναι επιβολή αυτό??-ΟΧΙ ειναι η λυση του προβληματος βασικα!

δηλαδή δεν είναι απόβρασμα του κοινού ποινικού δικαίου ο Δημητράκης (ληστής)?? ο υιός Βούτσης (επίσης) ??

απλή ερώτηση και θέλω απλή απάντηση...

ΔΙΑΦΩΝΙΑ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ???- ΝΑΙ !
ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΖΩΗΣ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ?? (δεν γουστάρω ρε παιδάκι μου να δώσω αλληλεγγύθη σε κανέναν, δεν γουστάρω να φιλοξενήσω κανέναν, δεν γουστάρω κλπ..) γιατί στο υπάρχον σύστημα επιτρέπεται ακόμη και να πας να ζήσεις στο βουνό μόνος σου και να τρώς ρίζες άμα γουστάρεις και να μην κάνεις παρέα σε κανέναν, να μην βάζεις κανέναν στο σπίτι σου(ΤΟ ΠΟΙΟ???), να κάνεις ότι γουστάρεις γενικά????-μεγαλη τρολια λαιμαι,απο τις μαγαλυτερες που εχω διαβασει ποτε σε ολο το νετ!
ΓΝΩΜΗ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΕΧΩ ??? -ναι-
ΘΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΠΟΒΛΗΤΟΙ ΤΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΟΥ ΟΝΕΙΡΕΥΣΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΟΥΝ ΣΤΑ ΟΣΑ ΑΥΤΗ ΕΠΙΒΑΛΛΕΙ ??-οχι ,η κοινωνια θα ειναι αταξικη!

ΝΑΙ ή ΟΧΙ ??
....αρχισανε οι τρολιες....το τονισα παντως απο χτες...ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΝΟΗΜΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΟΥΒΕΝΤΑ....
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Ίσα ρε ...Βολταίρε του bou, που θες και εξηγήσεις και το παίζεις παρθενοπιπίτσα, 57 χρονών γομάρι.
έχεις να πείς κατι? αν όχι συνέχισε τις παρλαπίπες (μετά από τις πίπες που κάνεις)
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
....αρχισανε οι τρολιες....το τονισα παντως απο χτες...ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΝΟΗΜΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΟΥΒΕΝΤΑ....

δηλαδή με το ζόρι να μου επιβάλλεις ότι σώνει και καλά θα δέχομαι ηθικές αμοιβές και θα αρκούμαι σε αυτές...

και πάμε πάλι.. σχετικά με ΤΟ ΠΟΙΟ που ανέφερες.. ιδιωτικότης μηδέν???

ΓΝΩΜΗ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΕΧΩ?? και τα φτυσίματα κλωτσιές, σφγαλιάρες που κολλάνε?

 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.938
Like
11.165
Πόντοι
2.606
δηλαδή με το ζόρι να μου επιβάλλεις ότι σώνει και καλά θα δέχομαι ηθικές αμοιβές και θα αρκούμαι σε αυτές...-ΕΝΩ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΙΣ ΥΛΙΚΕΣ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΠΡΙΜΑ....

και πάμε πάλι.. σχετικά με ΤΟ ΠΟΙΟ -μη βαρας- που ανέφερες.. ιδιωτικότης μηδέν???...ΕΝΩ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΣΟΥ?

ΓΝΩΜΗ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΕΧΩ??-ΝΑΙ! και τα φτυσίματα κλωτσιές, σφγαλιάρες(εννοεις σφαλιαρες με σαγιοναρες?) που κολλάνε?-κολλανε σε αυτους που μας γαμανε...και λιγα ειναι!
...παμε παλι!
υγ...για να αλλαξεις κατι πρεπει να το δεις αλλιως!-επι χιλιετιες δεν αλλαζει τιποτα γιατι μαθαινεις να εχεις μια συγκεκριμενη οπτικη γωνια!
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
...παμε παλι!
υγ...για να αλλαξεις κατι πρεπει να το δεις αλλιως!-επι χιλιετιες δεν αλλαζει τιποτα γιατι μαθαινεις να εχεις μια συγκεκριμενη οπτικη γωνια!

και γιατί θέλεις να μου επιβάλλεις να αλλάξω οπτική γωνιά??? σε τι διαφέρεις σε αυτό από τον Μιχαλοβλάκα ??
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.938
Like
11.165
Πόντοι
2.606
και γιατί θέλεις να μου επιβάλλεις να αλλάξω οπτική γωνιά??? σε τι διαφέρεις σε αυτό από τον Μιχαλοβλάκα ??
-ΜΑ ακριβως ετσι ξεκινησε η κουβεντα,ο μιχαλοβλακας τα βλεπει οπως ακριβως εσυ!ΔΕΝ ειναι λοιπον ακρο ,ειναι τεχνασμα του υπαρχοντος συστηματος σε περιοδο κρισης για αποπροσανατολισμο!
 

Terirem

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
577
Like
2
Πόντοι
6
Βλέπω ο τραβατρόμπας ρεκόρ δημοφιλίας.    :grin: :grin: :grin: :grin:
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
-ΜΑ ακριβως ετσι ξεκινησε η κουβεντα,ο μιχαλοβλακας τα βλεπει οπως ακριβως εσυ!ΔΕΝ ειναι λοιπον ακρο ,ειναι τεχνασμα του υπαρχοντος συστηματος σε περιοδο κρισης για αποπροσανατολισμο!


:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

τι άλλη μαλακία θα διαβάσω εδώ μέσα... .
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.938
Like
11.165
Πόντοι
2.606

Συνημμένα

  • ΑΤΡΙΧΟΣ.jpg
    ΑΤΡΙΧΟΣ.jpg
    167,9 KB · Εμφανίσεις: 20

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.705
Κριτικές
90
Like
36.280
Πόντοι
25.467
Έχουμε πλεόνασμα και σκάμε και περμπουάρ κύριος..

-ΝΑΙ ρε συ αγιε,αλλα το ρε δινει ενα πλεοναζοντα τονο που αρμοζει στην συγκεκριμενη περιπτωση.....


Σαφώς. Αλλά το νέτο-σκέτο υποδηλώνει αποφασιστικότητα. Βλέπε Τραλαλάκης 33.
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.938
Like
11.165
Πόντοι
2.606
-Τοτε νομιζω οτι χρειαζοταν απαλοιφη και το Α....ΓΑΜΗΣΟΥ κλοουζερ ....προσταγη και αποφασιστικοτητα μαζι...2 σε 1.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom