Νέα

Περί θητείας στρατού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα JohnKal
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 232K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Το ΥΕΘΑ εξετάζει το ενδεχόμενο στρατιωτικής θητείας στα 18...

  • Συμφωνω

    Ψήφοι: 171 44,5%
  • Διαφωνω

    Ψήφοι: 14 3,6%
  • Να παραμείνει όπως έχει σήμερα

    Ψήφοι: 33 8,6%
  • Είμαι κατά της υποχρεωτικής στράτευσης γενικά

    Ψήφοι: 162 42,2%
  • Δεν ξέρω / Δεν απαντώ

    Ψήφοι: 4 1,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    384

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Αυτοί που αυτοκτονούν το κάνουν γιατί κατά κανόνα - και ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΟΥΜΑΙ - αναφέρομαι στο 85% των περιπτώσεων -  είναι ένα μάτσο κακομαθημένα κωλόπαιδα που στη ζωή τους δεν έχουν μάθει απολύτως τίποτα. Κι όποιος βγει και πει ότι ο σύγχρονος Στρατός είναι δύσκολος, ή είναι τελείως ΜΑΜΟΘΡΕΦΤΟ ΚΑΙ ΒΟΥΤΥΡΟΜΠΕΜΠΕΣ ή διαβάζει πολύ "******ς" χωρίς να έχει υπηρετήσει.
+1.000.000...έχεις απόλυτο δίκιο.....
 

polemistis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
1.162
Like
6
Πόντοι
16
Είναι πολλοί λόγοι που μπορεί κάποιος να αυτοκτονήσει. Όλοι οι άνθρωποι έχουν κάποιο όριο που μπορεί να σπάσουν και τα όρια αυτά είναι χαμηλότερα αν έχει κάποιος ιστορικό κατάθλιψης κτλ. Ο διοικητής του καθενός έχει μια ευθύνη ότι πρέπει να είναι σε επαγρύπνηση και να διακρίνει τέτοια σημάδια και να λάβει τα μέτρα του. Αλλά από αυτό το σημείο μέχρι να φτάσουμε στο να λέμε ότι οι σκοπιές και τα χωσίματα οδηγούν τους στρατεύσιμους στην αυτοκτονία υπάρχει μεγάλη διαφορά. Και σιγά τα καψόνια που γίνονται ρε παιδιά. Το πιο ?σκληρό? καψόνι που είδα να επιβάλλεται σε στρατεύσιμο είναι 40-ημερη φυλάκιση  και αυτός ήταν πραγματικά και άτυχος και όργιο. Την έπεσε για ύπνο στην σκοπιά και έτυχε να περάσει έξω από το στρατόπεδο ο ταξίαρχος με το πολιτικό του αυτοκίνητο. Μην βλέποντας τον σκοπό πουθενά ανησύχησε, σταμάτησε το αυτοκίνητο και άρχισε να φωνάζει ?σκοπός? ?σκοπός?. Αυτός ο βλάκας αγουροξυπνημένος απάντησε ?τι θες ρε παππού??.
 

antonis_p

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
241
Like
0
Πόντοι
1
εχω την εντυπωση
πως δεν ειναι ολες οι αυτοκτονιες πραγματικες αυτοκτονιες.
Οταν πρεπει κατι να "κλεισει" το ριχνουν στον νεκρο
και κλεινει εκει το θεμα.
Και φυσικα αυτο δεν ισχυει μονο στο στρατευμα.

Πιστευω όμως πως οι πραγματικες αυτοκτονιες μεταξυ των στρατευσιμων, δεν ειναι περισσοτερες απο ο,τι μεταξυ των αυτοκτονιών των συνομηλικων τους πολιτων. Ειναι ομως πολυ ευκολοτερο και πιο αποτελεσματικο να φυτεψει καποιος μια σφαιρα στο κεφαλι του απο το προσπαθησει να το κανει με χαπακια. Οπως ειπε καποιος, στον στρατο απλα αναδεικνυονται τα ψυχολογικα προβληματα. Νομιζω οτι οπως λενε: "κανουμε την τριχα τριχια". αν ειναι καποιος να αυτοκτονησει, ακομα και αν το γλυτωσει στο στρατευμα γιατι υπηρετει οδηγος του ταξιαρχου, θα το κανει οταν βγει, ετσι ή αλλιως καμενο χαρτι ειναι. Sorry που το λεω ετσι αλλα για καποιους δεν μπορει τιποτα να το σταματησει. Ισως μια καλη ψυχιατρικη εξεταση αλλα δεν ξερω το αντικειμενο και δεν μπορω να προτεινω λυσεις.
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
Ποδολάγνε πηγα πρόπερσι..Μετά το μάστερ και το διδακτορικό..
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Μην ανησυχητε. Τωρα που καταργουνται οι στατικες σκοπιες και παμε σε δυναμικα περιπολα ολα θα διορθωθουν.
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
Αυτοί που αυτοκτονούν το κάνουν γιατί κατά κανόνα - και ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΟΥΜΑΙ - αναφέρομαι στο 85% των περιπτώσεων -  είναι ένα μάτσο κακομαθημένα κωλόπαιδα που στη ζωή τους δεν έχουν μάθει απολύτως τίποτα. Κι όποιος βγει και πει ότι ο σύγχρονος Στρατός είναι δύσκολος, ή είναι τελείως ΜΑΜΟΘΡΕΦΤΟ ΚΑΙ ΒΟΥΤΥΡΟΜΠΕΜΠΕΣ ή διαβάζει πολύ "******ς" χωρίς να έχει υπηρετήσει.

Σε ό,τι δε αφορά την Αμερική και τον Αμερικανικό Στρατό, ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΠΕΙΡΑ ΤΗΣ ΕΚΕΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΕΩΣ, σας διαβεβαιώ ότι αν εφαρμοζόταν στην Ελλάδα οι αυτοκτονίες από τους προαναφερθέντες βουτυρομπεμπέδες θα εκτοξεύονταν σε αστρονομικούς αριθμούς. Και μη ρωτήσει κανένας εξυπνάκιας από πού κι ως πού έχω προσωπική εμπειρία. Αυτό το ξέρω εγώ και δε θα δώσω λογαριασμό ή αναφορά σε κανέναν.

Τέλος, για τη "βρώμα" των Ελδυκαρίων, έχω προσωπική εμπειρία και από ΕΛΔΥΚ και από ΕΜΑ εκεί και δεν αναιρώ τίποτε από όσα είπα νωρίτερα. Είναι απλώς σχεδόν ό,τι χειρότερο κυκλοφορεί.
Δηλαδη ρε φιλε εχεις παει ΕΛΔΥΚ,ΕΜΑ και αμερικη στρατο?
Τι κομμαντο εισαι ρε φιλε!
Οντως οποιος εχει παει απλος φανταρος θα νιωθει πολυ βουτυρομπεμπες.
Εγω παντως θεωρω ντροπη στο στρατο κατι γιωταδες που δεν πανε φανταροι για να μη φανε τα γαμησια που τους αρμοζει,γλυφουν κωλους για να το αποφυγουν και οταν τελειωσουν με το στρατο το παιζουν RAMBO οταν τους ρωτανε πως περασαν.
Επισης απο προσωπικη εμπειρια,εχω κονε στο Πενταγωνο της Αμερικης,στο Υπουργειο Εθνικης Αμυνας και στην ΕΥΠ και μη ρωτησει κανα μαλακιστηρι που και γιατι τα ξερω αυτα και πως εχω κονε.
Δε δινω λογαριασμο σε κανενα για οτι γνωριζω.Οποιος δε γουσταρει μπορει να μου κλασει και τα αρχιδια.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Α ρε γελια σαυτο το thread..
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
Δηλαδή αυτοί που αυτοκτονούν το κάνουν γιατί κακοπερνάνε στο στρατό? Και τι να μάθουμε από την ταινία που δεν το είδαμε τους 18 μήνες που είμασταν εκεί? Εκτός αν ισχυρίζεσαι ότι τώρα περνάνε πολύ χειρότερα στο στρατό από ότι πριν 10 χρόνια που υπηρετούσα.
Πρεπει να γνωριζεις οτι και πριν 10 χρονια οσοι πηγαιναν στρατο,αλλοι ηταν ζωη και κοτα και αλλοι τρωγαν το αγγουρι.
Αλλοι τοτε δε την παλευαν και αλλοι περναγαν ζαχαρη.
Σημερα το ιδιο ισχυει.Υπαρχουν μαυρα ταγματα και ταγματα τα οποια ειναι τζετ.
Αλλα για να αυτοκτονησει καποιος δε παει να πει οτι δε την παλευε στη ζωη του μονο.
Ο παππους μου ελεγε τοτε οτι ο στρατος ηταν κολαση,ο πατερας μου οτι τους γαμαγανε κατι σημερινοι γιωταδες που δεν εχουν φαει γαμησι λενε οτι ειναι νηπιαγωγειο,αυτο ομως δε σημαινει
οτι υπαρχουν φανταρακια που τρωνε χωσε,τους ξεφτιλιζουν αλλοι και δε την παλευουν ωστε να αυτοκτονησουν.
Δεν ειναι οσοι πανε ικανοι να γινουν στρατιωτες εκει ειναι το λαθος.
Οτι δεν υπαρχει μηχανισμος που να προλαμβανει ατομα που δεν ειναι ικανα για στρατευση.
Εχω γνωρισει γιωτα που τοχε κρυψει οτι εχει το ενα ποδι κοντυτερο για να παει κυπρο για τα μορια,τι λεμε τωρα.
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.882
Κριτικές
28
Like
2.817
Πόντοι
6.265
Καμια χαμενη ωρα στον στρατο
δωστε τα λεφτα στον λαο
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.393
Κριτικές
1
Like
904
Πόντοι
96
  Eγω πάντως μετα τις πρωτες 200 ωρες σκοπια αρχισα να κάνω μια εσωτερικη αυτοαναλυση της ζωης μου των κατορθωματων και της θεσης μου στην κοινωνία  και κάπου την ακουσα οποτε για καλο και για κακό εκρυβα πισω απο τη σκοπια τις σφαιρες.  Μετα τις 800 ωρες δεν σκεφτομουν τίποτα (αποβλάκωση)
Για μένα φταινε 3 πραγματα

1) οι μαυρες μοναδες γίνονται ακομα πιο κατραμι (πχ στην Κω τα ΤΘ ηταν και πριν 10 χρονια καταμαυρα)

2) οι νεοι σημερα ανυσηχουν πιο πολύ για το μελλον τους και εκει τα πραγματα εχουν στενεψει ακομα πιο πολυ πριν απο 10 χρόνια και

3) ΤΑ ΚΙΝΗΤΑ η επικοινωνία με τον εξω κοσμο δεν ειναι οτι καλυτερο, παιρνεις το κολλητο απο τη σκοπια στις 2 το βραδυ σου λεει μεγαλε περναω γαματα σε κλείνω παιρνεις τη γκομενα εχει βγει και δε το σηκωνει ή το σηκωνει αντρική φωνη .

Καλυτερα να τους βαζουν internet να μπαινουν στο bourdela να λένε καμια μαλακία
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Gamao...Που υπηρετησες απο την αρχη εως το τελος ?
 

polemistis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
1.162
Like
6
Πόντοι
16
Πρεπει να γνωριζεις οτι και πριν 10 χρονια οσοι πηγαιναν στρατο,αλλοι ηταν ζωη και κοτα και αλλοι τρωγαν το αγγουρι.
Αλλοι τοτε δε την παλευαν και αλλοι περναγαν ζαχαρη.
Σημερα το ιδιο ισχυει.Υπαρχουν μαυρα ταγματα και ταγματα τα οποια ειναι τζετ.
Αλλα για να αυτοκτονησει καποιος δε παει να πει οτι δε την παλευε στη ζωη του μονο.
Ο παππους μου ελεγε τοτε οτι ο στρατος ηταν κολαση,ο πατερας μου οτι τους γαμαγανε κατι σημερινοι γιωταδες που δεν εχουν φαει γαμησι λενε οτι ειναι νηπιαγωγειο,αυτο ομως δε σημαινει
οτι υπαρχουν φανταρακια που τρωνε χωσε,τους ξεφτιλιζουν αλλοι και δε την παλευουν ωστε να αυτοκτονησουν.
Δεν ειναι οσοι πανε ικανοι να γινουν στρατιωτες εκει ειναι το λαθος.
Οτι δεν υπαρχει μηχανισμος που να προλαμβανει ατομα που δεν ειναι ικανα για στρατευση.
Εχω γνωρισει γιωτα που τοχε κρυψει οτι εχει το ενα ποδι κοντυτερο για να παει κυπρο για τα μορια,τι λεμε τωρα.

Στα ΤΘ με Ι1 ζωή και κότα ξέχνα το. Σίγουρα μονιμάδες μαλάκες θα βρεις πολλούς, όπως και μονιμάδες σωστούς. Αυτό ισχύει σε κάθε επάγγελμα. Όσον αφορά τους μονιμάδες που ήταν μαλάκες, μπορούσες να ακούς απαθής την κάθε μαλακία που σου έλεγαν και να τους συνδέεις εκεί που δεν πιάνει μελάνι. Ελάχιστα τυπικός να ήσουν δεν θα αντιμετώπιζες κανένα πρόβλημα. Εγώ θεωρώ μεγαλύτερο πρόβλημα στον στρατό τα όργια φαντάρους από τους οποίους δεν ξέρεις τι μπορείς να περιμένεις από που θα σου έρθει και πως να προφυλαχθείς. Και τις τρεις - τέσσερις φορές που είχα σοβαρά ?προβλήματα? η αιτία ήταν κάποιος ?απροσάρμοστος? που συνήθως προσπαθούσες να καλύψεις την χοντρή μαλακία που έκανε.
 

billaras22

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2006
Μηνύματα
256
Like
3
Πόντοι
1
ακουσα οτι πανε για καταργηση οι σκοπιες.....! οχι ρε γαμωτο! τωρα που θα τραβαει μαλακια ο ελληνας φανταρος!!
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
ποδολάγνε γιατι αναβολή πτυχιου τελειώνει στα 25 νομίζω,MSc 29 και Phd 31..Για να σου πώ εμμέσως πόσες αναβολές είχα  :)
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
ακουσα οτι πανε για καταργηση οι σκοπιες.....! οχι ρε γαμωτο! τωρα που θα τραβαει μαλακια ο ελληνας φανταρος!!

Αυτό ήταν το κορυφαίο, σαν κράτος των ʼλπεων που είμαστε. Τα σύνορά μας είναι με Ελβετία, Αυστρία, Ιταλία κλπ. Μπορούμε να κάνουμε ότι και η Κόστα - Ρίκα να καταργήσουμε το Στρατό και τα λεφτά να πηγαίνουν για την ανάπτυξη. Γιατί δεν το σκέφτηκε κανείς αυτό;
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
εγω λέω να στέλνουμε τις παρθένες αδελφές μας για ξεπαρθένιασμα, παράλληλα με την θητεία στα θέρετρα που κάνουν διακοπές οι καραβανάδες και τουσ σκουπίζουμε τους κώλους σαν καλά φανταράκια ..
ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΤΡΙΔΑ και για τα καραβάνια αδέλφια..Εξάλλου φυλάνε θερμοπύλες αυτα τα παιδια...Ξερεις τι ειναι αυτος που εχει 5 πτυχια να ειναι ΝΑΕΡΓΟΣ και ο τσοπανης απο το διδυμότοιχο να παιρνει 1000ρα  μιν δίπλα στο σπίτι του?ξερεις τι θερμοπύλες φυλάει αυτο το παιδι και πόσο καλα πρεπει να του φερόμαστε? Να αυξησουμε και την θητεία..3 χρόναι έκαστος και πλύσιμο στα αρχίδια του ΚΑΘΕ ΑΜΟΡΦΩΤΟΥ ΚΑΡΑΒΑΝΑ...
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
εγω λέω να στέλνουμε τις παρθένες αδελφές μας για ξεπαρθένιασμα, παράλληλα με την θητεία στα θέρετρα που κάνουν διακοπές οι καραβανάδες και τουσ σκουπίζουμε τους κώλους σαν καλά φανταράκια ..
ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΤΡΙΔΑ και για τα καραβάνια αδέλφια..Εξάλλου φυλάνε θερμοπύλες αυτα τα παιδια...Ξερεις τι ειναι αυτος που εχει 5 πτυχια να ειναι ΝΑΕΡΓΟΣ και ο τσοπανης απο το διδυμότοιχο να παιρνει 1000ρα  μιν δίπλα στο σπίτι του?ξερεις τι θερμοπύλες φυλάει αυτο το παιδι και πόσο καλα πρεπει να του φερόμαστε? Να αυξησουμε και την θητεία..3 χρόναι έκαστος και πλύσιμο στα αρχίδια του ΚΑΘΕ ΑΜΟΡΦΩΤΟΥ ΚΑΡΑΒΑΝΑ...

Έτσι έλεγα και εγώ την πρώτη περιόδο της θητείας μου...
Ωστόσο τα τρελά χωσίματα δε γίνονταν από αμόρφωτους καραβανάδες αλλά από τσογλανάκια 19χρονα που για κάποιο άγνωστο λόγο τα κάνανε λοχίες και βγάζανε τρελό κόμπλεξ σε οποιονδήποτε είχε τελειώσει από ΤΕΙ και πάνω...
Και οι περισσότεροι αξιωματικοί που γνώρισα (από ευελπίδων αλλά και αρκετοί από σμυ) ήταν σε γενικές γραμμές καλοί στη δουλειά τους και συνενοήσιμοι...
Αν τώρα κάποιοι διακατέχονται από το γνωστό σύνδρομο "με έχει βάλει στο μάτι ο λοχαγός" δεν φταίει απαραίτητα ο λοχαγός...

Όσο για τους "καραβανάδες" όταν στον ιδιωτικό τομέα σε πολλές περιπτώσεις χρέη προϊσταμένου ασκεί το κάθε μαλακιστήρι απόφοιτος ιεκ που δεν ξέρει που πάνε τα τέσσερα και νομίζει ότι επειδή φόρεσε μια κακόγουστη γραβάτα έγινε ο γκόρντον γκέκο και θα ασκεί έλεγχο και εξουσία σε άτομα με 10πλάσια προσόντα από αυτόν , τότε ναι...αναπολώ έως και τα ΕΠΥ (ΕΠΟΠ δεν πρόλαβα...)
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΤΡΙΔΑ και για τα καραβάνια αδέλφια..Εξάλλου φυλάνε θερμοπύλες αυτα τα παιδια...Ξερεις τι ειναι αυτος που εχει 5 πτυχια να ειναι ΝΑΕΡΓΟΣ και ο τσοπανης απο το διδυμότοιχο να παιρνει 1000ρα  μιν δίπλα στο σπίτι του?ξερεις τι θερμοπύλες φυλάει αυτο το παιδι και πόσο καλα πρεπει να του φερόμαστε? Να αυξησουμε και την θητεία..3 χρόναι έκαστος και πλύσιμο στα αρχίδια του ΚΑΘΕ ΑΜΟΡΦΩΤΟΥ ΚΑΡΑΒΑΝΑ...
Γιατί δεν πας να κάνεις τον τσοπάνη και να παίρνεις 1000 ? χωρίς να χαλάσεις καθόλου χρήματα για πανεπιστήμια?Οι αμόρφωτοι καραβανάδες για να μπούν σε Ευελπίδων και ΣΣΑΣ ξέρεις πόσο πρέπει να πιάσουν στις πανελλήνιες?Ξέρεις ότι η ΣΣΑΣ βγάζει επιστήμονες?Ξέρεις το πτυχίο της Ευελπίδων με τί είναι ισότιμο?Ρε παιδιά ας μην γινόμαστε κακομοίρηδες και γράφουμε όλο για τους μόνιμους...ας είχαμε και εμείς τα άντερα να πάμε μόνιμοι και να είμαστε 1 ζωή με τα χακί και μετά θα μπορούσαμε να κρίνουμε....σίγουρα υπάρχουν και μαλάκες...αλλά υπάρχουν και καλά παιδιά....μην τα ισοπεδώνουμε όλα....Για τις αναβολές που λές....πάλι δεν σε ''πιάνω''...επιλογή σου ήταν....άλλοι είναι φαντάροι και συγχρόνως δίνουν εξετάσεις για να πάρουν πτυχίο....
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
ΕΝΝΟΕΙΤΕ ρε φίλε οτι ηταν επιλογή μου...Ακόμα πιστευω οτι εκανα μαλκια που πήγα κ έπρεπε να γινω ΛΙΠΟΤΑΚΤΗΣ η Ι5..Θα ήταν τιμή μου..
Οσο για τους ΜΟΡΦΩΜΕΝΟΥΣ της ΣΑΣ και σμασ και σνίκερς και ευελπίδων ΑΣΤΟ ΦΙΛΕ..Διδάσκω σε τριτοβάθμιο ίδρυμα και εχω διδάξει και σε τέτοια παλικάρια στις σχολές τους..ΗΛΕΚΤΡΟΤΕΧΝΙΑ και Φυσική της Α λυκέιου τους φαίνεται σαν ΓΕΝΕΤΙΚΗ...Μιλάμε για εκπαιδευμένοι στην στενομυαλιά..Και μάλιστα δίδαξα σε καλύτερη σχολή της ευελπίδων,την ικάρων τους μηχανικούς..
το πτυχιο της ευελπίδων επειδη ο ξαδελφός μου αποφοιτησε απο εκει ειναι ΚΑΤΩΤΕΡΟ του ΑΤΕΙ..ΜΗΝ ΛΕΣ ΟΤΙ ΘΕΣ ΦΙΛΕ! ΚΑΤΩΤΕΡΟ ΑΠΟ ΑΤΕΙ ΚΑΙ ΑΝΩΤΕΡΟ ΤΟΥ ΙΕΚ ΕΙΝΑΙ..
Οσο για το να γίνω ΕΠΟΠ,πλέον δεν μπορώ..Δεν έχω τα προσοντα πλέον..Εκει για να πάς πρεπει να εισαι Λυκείου και κάτω και μάλιστα του 10...

Υ.Γ. οσο για το οτι υπάρχουν και καλα παιδια ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΦΑΝΕΣ οτι ΔΕΝ ειναι ΟΛΟΙ μαλάκες..Εμεις ομως μιλάμε για αυτους που νομνίζουν οτι πιάσαν τον @@ απο τα αρχιδια και ΤΣΑΛΑΠΑΤΟΥΝ τον φουκαρά τον φαντάρο..Δεν μιλάμε για ΟΛΟΥΣ γιατι ΦΥΣΙΚΑ δεν τους ξέρουμε όλους..Αλλα μην μου λες οτι ειναι ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΑΤΟΜΑ ΟΛΟΙ ΣΤΟΝ ΣΤΡΑΤΟ και για καλο μας μας γαμάνε γιατι τρελλένομαι και μόνο που θυμάμαι τις κωλοκαταστάσεις που δημιουργούσαν..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom