Νέα

Περί tattoo & piercing...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 76K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

3xw_sapia_x3ria

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2008
Μηνύματα
343
Like
0
Πόντοι
1
Ναι υπαρχει καποιος απο Σαλονικα μερια ο οποιος ειναι απιαστος στο ειδος του. Μπορεις να κανεις ενα check στα παρακατω LINKS και ελπιζω να σε βοηθησα .. Ο Mavridis τα σπαει απλα .. >>>
(Ο ιδιος ειναι)....
warnwarn.gif
 ΣΕΒΑΣΟΥ τους Κανόνες Λειτουργίας του Forum: ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ τα μόνιμα bold..
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
ρε γμτ..
που ειναι αυτο..
δεν ξερω και πολλα απο κεντρο... :huh:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
ρε γμτ..
που ειναι αυτο..
δεν ξερω και πολλα απο κεντρο... :huh:
ο μαυριδης νομιζω οτι ειναι εκει που ηταν παλια το rock city,πλατεια ιπποδρομειου,διπλα απο πλατεια ναυαρινου,καρα κεντρο....αν ρωτησεις για πλατεια ιπποδρομειου θα σου την δειξουν κ αν την ακολουθησεις με τα ποδια παντα ,πριν συναντησεις την οδο τσιμισκη στο δεξι χερι στον πεζοδρομο ειναι ο μαυριδης.τσεκαρε κ τα σαιτ που ποσταρε το παλικαρι παραπανω....οσο για τις δουλειες του μαυριδη καλες ειναι,εξαρταται τι θελει/ψαχνει ο καθενας....αυτοι την στιγμη το επιπεδο των περισσοτερων στουντιο εχει ναεβει αισθητα...οσοι ενδιαφερονται παρτε σβαρνα τα στουντιο,δειτε δουλειες πανω στο δερμα( απο τα δαιθεσιμα ντοσιε ),συζητηστε τις τιμες,γιατι αλλος χρεωνει με βαση το ραντεβου κ αλλος χρεωνει με βαση την ωρα,ανεξαρτητου σχεδιου...το οικονομικο ειναι σημαντικο,ειδικα για παιδια που σκεφτοντε να κανουν μεγαλα προτζεκτ.μην πατε σε ενα στουντιο κ οτι σας πουν απο τιμη το δεχτειτε...ψαχτειτε,η αγορα ειναι ελευθερη,την δουλεια του ο καθενας την κοστολογει διαφορετικα κ ηαποφαση δικη σας παντα...αλλωστε εκει κοντα στην ναυαρινου εχει συγκεντρωμενα δυο-τρια γνωστα τατου στουντιο,οποτε με μια βολτα βλεπετε αυτα που θελετε.. ;)
 

3xw_sapia_x3ria

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2008
Μηνύματα
343
Like
0
Πόντοι
1
Εχει δικιο ο dimmits.. Εγω παντως δε ξερω που βρισκεται .Παρα μονο οτι ο Μαυριδης ειναι πολυ καλος στο ειδος του ..
Παιδια Sorry για τα BOLD ... δεν ηξερα πως θα μπορουσε να ειναι ενοχλητικο ..Με αυτο το WARNED εκει πανω στο Avatar τι παιζει .!!
 

Damien IIX

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2009
Μηνύματα
83
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
0
Εχει δικιο ο dimmits.. Εγω παντως δε ξερω που βρισκεται .Παρα μονο οτι ο Μαυριδης ειναι πολυ καλος στο ειδος του ..
Παιδια Sorry για τα BOLD ... δεν ηξερα πως θα μπορουσε να ειναι ενοχλητικο ..Με αυτο το WARNED εκει πανω στο Avatar τι παιζει .!!
Ξεχνά το! υπάρχουν και χειρότερα.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
κ κατι τελευταιο να συμπληρωσω...ο μαυριδης φετος ( δεν κανω διαφημιση ), ακουσα οτι σαρωσε τα βραβεια στην εκθεση τατου που εγινε κατω στας αθηνας,οποτε αυτο ειναι κατι που αξιζει να το λαβει καποιος υποψιν.απο την αλλη ο νικος( nicko tattoo ) βραβευεται επι σειρα ετων για best details tattoo (δηλ,για λεπτομερεια στο σχεδιο.).Ειμαι σιγουρος οτι παρα πολλα παιδια εκει εξω που ασχολουντε με την δερματοστιξια κ εχουν στουντιο εχουν κ αυτοι με την σειρα τους αναλογα βραβεια...οποτε ψαξτε κ ψαχτειτε..οι διακρισεις που λαμβανουν τα παιδια αυτα αποδυκνειει εμπρακτα κ την ποιοτητα/σοβαροτητα της δουλειας τους.κ για οποιον κανει η σκεφτεται να κανει ο χειμωνας ειναι η καλυτερη εποχη κ ειδικα τωρα το φθινοπωρο...ουφ!ελπιζω να βοηθησα... :S
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Ο Νίκος είναι όντος ο καλύτερος αλά αυτός και όσοι δουλεύουν εκεί είναι για μπουκετιδια.5 τόνους μαγκιά στο κάθε αρχίδι κουβαλάνε οι ξυνομουριδες.
αυτο το εχω ξαναακουσει κ απο αλλα παιδια,παιζει να εχεις δικιο,απλα εγω εχω χτυπησει μονο με νικο κ στις ατελειωτες ωρες πανω στο κρεβατι του πονου,πιαναμε κουβεντα κ μιλαγαμε πολυ,ειναι ενταξει ατομο,απλα πιστευω οτι τον αδικει αρκετα το υφος του,δηλ.αμα κατσεις κ μιλησεις μαζι του ειναι οκ...απο την αλλη ειναι πολυ σημαντικο τι εντυπωση δινεις στον πελατη κ καπου εκει οι συγκεκριμενοι υστερουν...χανουν απο το υφοσ που λες κ εσυ...ο κωστας ειναι ακομη χειροτερος σε αυτο το θεμα γιατι σε <<χτυπαει>> τελειως αμιλητος....αυτο ομως το υφος-εγω προσωπικα-το εχω συναντησει σε αλλο στουντιο αρκετα γνωστο,οπου ο εκει τατουατζης παρολο που κανει καλες δουλειες εχει ενα γ#****** υφος rockstar.....εχει κακο attitude κ αλλαζωνικο στυλακι...δεν πειραζει το attitude στις μερες μας δεν πουλαει,οποτε αναμεσα στα αλλα διαλεξτε (διαλεγω) εκεινον που θα σας φερθει κ μιλησει καλα κ τιμια πανω απο ολα....
προσοχη:μεινετε μακρια απο παιδια που χτυπανε στα σπιτια τους-δικη μου συμβουλη κ ας ορμηξουν μερικοι να με φανε,δεν πειραζει.... ;)
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
ο μαυριδης νομιζω οτι ειναι εκει που ηταν παλια το rock city,πλατεια ιπποδρομειου,διπλα απο πλατεια ναυαρινου,καρα κεντρο....αν ρωτησεις για πλατεια ιπποδρομειου θα σου την δειξουν κ αν την ακολουθησεις με τα ποδια παντα ,πριν συναντησεις την οδο τσιμισκη στο δεξι χερι στον πεζοδρομο ειναι ο μαυριδης.τσεκαρε κ τα σαιτ που ποσταρε το παλικαρι παραπανω....οσο για τις δουλειες του μαυριδη καλες ειναι,εξαρταται τι θελει/ψαχνει ο καθενας....αυτοι την στιγμη το επιπεδο των περισσοτερων στουντιο εχει ναεβει αισθητα...οσοι ενδιαφερονται παρτε σβαρνα τα στουντιο,δειτε δουλειες πανω στο δερμα( απο τα δαιθεσιμα ντοσιε ),συζητηστε τις τιμες,γιατι αλλος χρεωνει με βαση το ραντεβου κ αλλος χρεωνει με βαση την ωρα,ανεξαρτητου σχεδιου...το οικονομικο ειναι σημαντικο,ειδικα για παιδια που σκεφτοντε να κανουν μεγαλα προτζεκτ.μην πατε σε ενα στουντιο κ οτι σας πουν απο τιμη το δεχτειτε...ψαχτειτε,η αγορα ειναι ελευθερη,την δουλεια του ο καθενας την κοστολογει διαφορετικα κ ηαποφαση δικη σας παντα...αλλωστε εκει κοντα στην ναυαρινου εχει συγκεντρωμενα δυο-τρια γνωστα τατου στουντιο,οποτε με μια βολτα βλεπετε αυτα που θελετε.. ;)
αααααα!
περιπου καταλαβα,ευχαριστω!
ρε παιδια εγω οταν πηγα δεν αντιμετοπισα υφακι!!!
αν και εμενα δενμου το κανε ουτε ο νικος ουτε ο κωστας!!!
εγω ετυχα σε συζητησιμο παντως! :)
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
αααααα!
περιπου καταλαβα,ευχαριστω!
ρε παιδια εγω οταν πηγα δεν αντιμετοπισα υφακι!!!
αν και εμενα δενμου το κανε ουτε ο νικος ουτε ο κωστας!!!
εγω ετυχα σε συζητησιμο παντως! :)

που τό έχεις εσύ το τατού κούκλα μου?
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
αααααα!
περιπου καταλαβα,ευχαριστω!
ρε παιδια εγω οταν πηγα δεν αντιμετοπισα υφακι!!!
αν και εμενα δενμου το κανε ουτε ο νικος ουτε ο κωστας!!!
εγω ετυχα σε συζητησιμο παντως! :)
τα τελευταια χρονια ξερω οτι εχουν προστεθει κ αλλα παιδια που χτυπανε στο nicko tattoo crew,εγω οταν πρωτοξεκινησα υπηρχαν μονο νικος-κωστας-θωμας κ πιρσινγκ ο βασιλης....οποτε οι επιλογες κ αναλογα τι ηθελες ηταν ενας απο αυτους τους τρεις....ενω τωρα εχουν αλλαξει τα πραγματα.οσο για τον μαυριδη,ρωτα στην τελικη που ειναι το alone music store το δισκαδικο κ ειναι απεναντι στον ιδιον δρομο..θα το βρεις,δεν ειναι τιποτα... :grin:
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
σηκωσε τα μαλλια και δες το μονος σου δεν το δειχνω ποτε... :P
τα τελευταια χρονια ξερω οτι εχουν προστεθει κ αλλα παιδια που χτυπανε στο nicko tattoo crew,εγω οταν πρωτοξεκινησα υπηρχαν μονο νικος-κωστας-θωμας κ πιρσινγκ ο βασιλης....οποτε οι επιλογες κ αναλογα τι ηθελες ηταν ενας απο αυτους τους τρεις....ενω τωρα εχουν αλλαξει τα πραγματα.οσο για τον μαυριδη,ρωτα στην τελικη που ειναι το alone music store το δισκαδικο κ ειναι απεναντι στον ιδιον δρομο..θα το βρεις,δεν ειναι τιποτα... :grin:
οχι,ενταξει καταλαβα που ειναι!!
η αληθεια ειναι πως αποτι ξερω ο κωστας βαραει μονο κατι βουδες κ λοιπα βουδιστικα,εγω στην αρχη απευθυνθηκα στον κωστα κι αυτος μ πε δεν κανω αυτο που θελεις(σχεδιο εννοουσε) και με παρεπεμψε αλλου.
 

Damien IIX

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2009
Μηνύματα
83
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
0
αααααα!
περιπου καταλαβα,ευχαριστω!
ρε παιδια εγω οταν πηγα δεν αντιμετοπισα υφακι!!!
αν και εμενα δενμου το κανε ουτε ο νικος ουτε ο κωστας!!!
εγω ετυχα σε συζητησιμο παντως! :)
Σε γκόμενες κάνουν κωλοτουμπες. κατά τα αλά βαριούνται να μιλήσουν οι μπαγλαμάδες. ουστ μπαστουνοβλαχοι
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Παιδες χρειαζομαι την βοηθεια σας...οσοι γνωστες του χωρου τατουαζ και piercing ας συνδραμετε..

Όπως γραφω και στον τιτλο ψαχνουμε για Tattoo και piercing studios ανα την Αθηνα και κατα προτιμηση δοκιμασμενα ως προς την καθαριοτητα, την αξιοπιστεια των υπηρεσιων [ εννοω οτι εργαζεται με υλικα, βελονες κτλ που αντιστοιχουν σε ενα μαγαζι του 21ου αιωνα ] και την συνετη τιμολογηση... ;) ;) ;)

Ευχαριστω εκ των προτερων...
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
νομιζω οτι υπαρχει τετιο θεμα
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
στην ενότητα γενική συζήτηση υπάρχει ....
αλλά κάποιες σελίδες πιο πίσω... ;)
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166

SEX_PYR

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2009
Μηνύματα
345
Like
1
Πόντοι
1
Παιδες χρειαζομαι την βοηθεια σας...οσοι γνωστες του χωρου τατουαζ και piercing ας συνδραμετε..

Όπως γραφω και στον τιτλο ψαχνουμε για Tattoo και piercing studios ανα την Αθηνα και κατα προτιμηση δοκιμασμενα ως προς την καθαριοτητα, την αξιοπιστεια των υπηρεσιων [ εννοω οτι εργαζεται με υλικα, βελονες κτλ που αντιστοιχουν σε ενα μαγαζι του 21ου αιωνα ] και την συνετη τιμολογηση... ;) ;) ;)

Ευχαριστω εκ των προτερων...
Πήγαινε στο παρακάτω και θα με θυμηθείς. Έχω κάνει 34 tattoo στο μαγαζί αυτό που μοιάζει με χειρουργείο. Είναι διάφοροι καλλιτέχνες και ο καθένας έχει το είδος του.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom