Νέα

Περί tattoo & piercing...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 76K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
εγω δυο , λαλακ με περασες :)
 

tlakis

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2008
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Πολυ καλος ειναι και ο Lucas απο House Tattoo.To μαγαζι το εχει στο στενο απεναντι απο το ξανοδοχειο President.(Αρκαδιας αν θυμαμαι καλα).
 

geremy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
985
Like
2
Πόντοι
6
unicorn στη γλυφαδα με την μουναρα την tiffany που τα χει πεταξει ολα εξω τωρα το καλοκαιρι  :rockon:
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
Πολυ καλος ειναι και ο Lucas απο House Tattoo.To μαγαζι το εχει στο στενο απεναντι απο το ξανοδοχειο President.(Αρκαδιας αν θυμαμαι καλα).
Αμπελοκηποι δλδ , στη γωνια εχει ενα καταστημα benetton
και μια τραπεζα, αλλα δεν ξερω αν ειναι τοσο καλο.
 

SEX_PYR

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2009
Μηνύματα
345
Like
1
Πόντοι
1
Άκου να δεις μάγκα. Αν θες σοβαρο studio tattoo θα πας εδώ . Έχω κάνει αρκετές δουλειές πάνω μου στο εν λόγω studio και όλα τα παιδιά κουβαλάνε χρόνια πείρας, δεν είναι τιποτα τσογλανάκια που που θα μάάθουν πάνω στο πετσί σου. Ο κάθε καλιτέχνης ειδικεύεται και σε κάποιο είδος μπές δες και θα με θυμηθείς.
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
Εγω ειχα κανει 3 tatto πριν κανα μηνα 1 στην πλατη και 2 στους ωμους, αλλα τωρα μου σβηστηκανε πια!!!
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Πολυ καλος ειναι ο Κωστας απο το Nico Tattoo Crew

Ο Κώστας ξεκίνησε να κάνει tattoo το 1998.

Τα τελευταία 7 χρόνια εργάζεται στο Nico tattoo crew.

Εξειδικεύεται στα Japanese και Dotting τατουάζ.
καλημερα κ απο μενα,εγω εχω απο τον ιδιο τον νικο ( νικο is the chief) στα χερια κ ειμαι περηφανος..εχει κανει τελεια δουλεια,τελεια λεπτομερεια,αψογος....παρολο που εχω κανει ασπρομαυρα ειναι το ιδιο εξισου καλα με εγχρωμα...πιστευω οτι στην θεσ/κη παιζει να ειναι ο καλυτερος....φυσικα κ ο κωστας εχει φοβερο χερι,ειδικα κατι skulls που κανει ειναι ολα τα λεφτα..... :P :P





Διακρίσεις:

    * Athens tattoo convention 2003
          o Best tattoo of Friday - 1st prize
          o Best Traditional tattoo - 3rd prize
          o Best Colour tattoo - 3rd prize

    * 1st Athens tattoo convention 2007
          o Best tattoo of the Show - 1st prize
          o Best Black & Gray tattoo - 1st prize

    * 2nd Athens tattoo convention 2008
          o Best tattoo of the Show - 1st prize
          o Best Black & Gray tattoo - 1st prize
          o Best Large tattoo - 1st prize

    * 3rd Athens tattoo convention
          o Best large tattoo - 1st prize
          o Best tattoo of the show - 1st prize

δουλειες του θα δειτε στο συνδεσμο
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
καλημερα κ απο μενα,εγω εχω απο τον ιδιο τον νικο ( νικο is the chief) στα χερια κ ειμαι περηφανος..εχει κανει τελεια δουλεια,τελεια λεπτομερεια,αψογος....παρολο που εχω κανει ασπρομαυρα ειναι το ιδιο εξισου καλα με εγχρωμα...πιστευω οτι στην θεσ/κη παιζει να ειναι ο καλυτερος....φυσικα κ ο κωστας εχει φοβερο χερι,ειδικα κατι skulls που κανει ειναι ολα τα λεφτα..... Tongue Tongue

εκανα βλακεια στην παραθεση,σορυ...
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
καλημερα κ απο μενα,εγω εχω απο τον ιδιο τον νικο ( νικο is the chief) στα χερια κ ειμαι περηφανος..εχει κανει τελεια δουλεια,τελεια λεπτομερεια,αψογος....παρολο που εχω κανει ασπρομαυρα ειναι το ιδιο εξισου καλα με εγχρωμα...πιστευω οτι στην θεσ/κη παιζει να ειναι ο καλυτερος....φυσικα κ ο κωστας εχει φοβερο χερι,ειδικα κατι skulls που κανει ειναι ολα τα λεφτα..... Tongue Tongue

εκανα βλακεια στην παραθεση,σορυ...
:rockon: :rockon:

ο κωστας κανει και υπεροχους βουδες! ;)
 

Επισκέπτης
Άκου να δεις μάγκα. Αν θες σοβαρο studio tattoo θα πας εδώ . Έχω κάνει αρκετές δουλειές πάνω μου στο εν λόγω studio και όλα τα παιδιά κουβαλάνε χρόνια πείρας, δεν είναι τιποτα τσογλανάκια που που θα μάάθουν πάνω στο πετσί σου. Ο κάθε καλιτέχνης ειδικεύεται και σε κάποιο είδος μπές δες και θα με θυμηθείς.
Ακριβώς.Κι εγώ είχα κάνει 2 tatoo στη medusa απίστευτα.Τσιμπάνε λίγο στην τιμή αλλά ο τύπος που μου τα έφτιαξε ηταν μεγάλη ταλεντάρα.Δεν θυμάμαι το όνομα του δυστηχώς για να τον συστήσω  γιατί πάνε χρόνια.
 

petcross

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
118
Like
0
Πόντοι
1
επειδη ειμαι ασχετος........... μπορει καποιος να με ενημερωσει οι τιμες που παιζουν? Δεν ψαχνω κατι "μεγαλο"  αλλα  κατι μικρο. Ενδεικτικα αν μπορει καποιος να μου δωσει μια ιδεα, πριν αρχισω το ψαξιμο το Σεπτεμβρη.
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
επειδη ειμαι ασχετος........... μπορει καποιος να με ενημερωσει οι τιμες που παιζουν? Δεν ψαχνω κατι "μεγαλο"  αλλα  κατι μικρο. Ενδεικτικα αν μπορει καποιος να μου δωσει μια ιδεα, πριν αρχισω το ψαξιμο το Σεπτεμβρη.
αρχιζουν απο 50 ευρω.
 

sexoula

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
εκει εκανα το piercing μου τα παιδια ειναι τα καλυτερα λεμε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom