Νέα

Περι...κωλοδάκτυλου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billionaire
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 644
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kavlilas

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2005
Μηνύματα
489
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
Θα σας πω μια φάση..
Είμαι μαγαζί..
Μπαίνει κάποιος δωμάτιο και ζητάει 2 προφυλακτικά..
Εν τω μεταξύ έχω πολλούς που έρχονται για "δαχτυλάκι",αλλά ντυμένους...δεν τους θυμάμαι...(χαααααααχαχαχαχ..το'παθα κι αυτό).
Πάω που λέτε μέσα σινάμενη κουνάμενη..
Κάθομαι δίπλα του..χαδάκια από δω χαδάκια από την άλλη..
του φοράω και το προφυλακτικό..
Ε...ξεκινάω και τον πεοθηλασμό..πάνω-κάτω...πάνω-κάτω το κεφάλι λες και ήμουνα σε συναυλία μέταλ..και άρχιζα να ανοίγω και το 2ο προφυλακτικό να το περάσω στο δάκτυλό μου..
Ο τύπος από κάτω απολάμβανε το θέαμα από τον καθρέφτη και μόλις πήρε χαμπάρι τί έκανα..πετάγεται πάνω και λέει..
Αν ήθελα κωλονοσκόπηση δεν θα ερχόμουνα σε μπουρδέλο..
Χαααααααααααααχαχαχαχαχ
Αφού δεν πουτσοπνίγηκα από το πέταγμα που έκανε...άγιο είχα...
Χαχαχαχαχαχαχ...
Βέβαια αυτό μου έγινε μάθημα και όταν έρχεται κάποιος και ζητάει 2 προφυλακτικά..πάντα πριν τον ρωτάω τι θα κάνουμε..
Είχε γέλιο όμως η φάση...

παρολίγο να έμενε απο εμφραγμα................
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Θα σας πω μια φάση..

:2funny: :2funny:

Ωχ μια φορα εφυγε οπως ναναι το εβγαλα να φιαξω αλλα παει.. ευτηχος ειχε καβαντζα και μου βαλαν αλλο
και μια αλλη φορα που το θυμηθηκα ζητησα και γω 2 μπας και δεν εχει δευτερο μεσα και εχουμε κανα διπλωμα παλι
Μαλλον για πισογλεντη με περασανε  :tickedoff:

Παντως καλο ειναι να κουβαλατε 2 εσεις οι κοπελες να υπαρχουν
Για τους Σαλονικιους χριστινα.de το κανει  :rockon: χωρις να το ζητησεις ... κατι για Π κεφαλαιο που σας ελεγα...
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Πρέπει ν'ανοίξετε θρεντ..."Γκάφες σε μπουρδέλο"χαχαχαχαχαχαχ..
Σαν τον άλλον..
Είμαι ανάμεσα στα πόδια του και τον φτιάχνω πριν ξεκινήσουμε το "κορμί σου το φιδίσιο έλα να στο κάνω ίσιο"..και τον ρωτάω..
-Πώς σε λένε μωρό μου?
-Στα πετράλωνα μένω..
Μου λέει...
Χααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχ....
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
-Πώς σε λένε μωρό μου?
-Στα πετράλωνα μένω..



Επαθε  "βερτικο" λογω απορροφησηs του σωληνα...Αποπροσανατολιστηκε :dancing:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Δυστηχος δεν εχω πολλα να διηγηθω , τωρα στα 30 μου την βαρεσε και πηγα ,  :idiot: πριν δεν ειχα επαφες με ιδρυματα
καμια 15 φορες πηγα ολες κιολες το τελευταιο 3μηνο ολες  

Για τετοιες μαλακιες παω ποιο πολυ , ποτε δε πηγα < απο αναγκη > που λενε μερικοι
καθαρα για διασκεδαση και χαβαλε παω ,αλλα δεν εχω πολλα αστεια να σας πω :/ , κλαψ

κοιταζοντας τις κριτικες μου βρηκα αυτο

εκει αρχισαν τα δυσκολαααα η ζεστη εκανε την εμφανιση της και ο μαλακας ο ανεμηστηρας δεν καθοταν σε ενα μερος , ολο περα δωθε πηγαινε , καταλαβε οτι κουραστηκα και μου προτεινε αλλαγη , οποτε πηγαμε πισοκολητα , δοκιμασα να σταματησω τον ανεμιστηρα αλλα ηταν μακρια
το μαλακο στρωμα ο εκανε ποιο δυσκολα τα πραγματα η γκομενα βουλιαξε.. την εχασα μεσα στο στρωμα και ματαια προσπαθουσα να γαμησω , μου πονεσαν τα μπουτια μου , στην ριζα ( προσαγωγους τους λενε ?) στην προσπαθεια μου να παραμεινω εντος
οποτε κατεβηκα απ το κρεβατι γρηγορα γιατι θα παθαινα κραμπα ,
η γκομενα γυρισε την αλλη μερια και κοιτουσε την πορτα , νομιζε φευγω τρεχοντας  :2funny:
μετα ομως με ειδε και στηθηκε εκ νεου , συνεχισα τον αγωνα , λιγο γρηγοροτερα οταν περνουσε ο ανεμιστηρας απο μενα , λιγο ποιο σιγα οταν εστριβε.
η γκομενα μου ειπε οτι εχουμε αργησει λιγο , ( και ελεγε και αληθεια εδω που τα λεμε ) , ανεβασα στροφες...

Ληξη αγωνος με τα βιας .. ουφ εσκασα !

που δεν ειναι και τοσο αστειο , αλλα αν βλεπατε την φατσα της γκομενας να αναρωτιεται < που παει ο μαλακας > τοτε θα ηταν  :2funny:


Κατερινα καλυτερα να το ανοιξεις εσυ το θεμα , σιγουρα θα εχεις περισσοτερα να πεις  ;)
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Δυστηχος δεν εχω πολλα να διηγηθω , τωρα στα 30 μου την βαρεσε και πηγα ,  :idiot: πριν δεν ειχα επαφες με ιδρυματα
καμια 15 φορες πηγα ολες κιολες το τελευταιο 3μηνο ολες 

Για τετοιες μαλακιες παω ποιο πολυ , ποτε δε πηγα < απο αναγκη > που λενε μερικοι
καθαρα για διασκεδαση και χαβαλε παω ,αλλα δεν εχω πολλα αστεια να σας πω :/ , κλαψ

κοιταζοντας τις κριτικες μου βρηκα αυτο

που δεν ειναι και τοσο αστειο , αλλα αν βλεπατε την φατσα της γκομενας να αναρωτιεται < που παει ο μαλακας > τοτε θα ηταν  :2funny:


Κατερινα καλυτερα να το ανοιξεις εσυ το θεμα , σιγουρα θα εχεις περισσοτερα να πεις  ;)
Όοοοοοοχι...δεν μπορώ να το ανοίξω εγώ...εσείς έχετε τον Κύριο λόγο εδώ μέσα...
 

bou_asd

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Απρ 2006
Μηνύματα
290
Κριτικές
11
Like
49
Πόντοι
1.992
Μπαίνει κάποιος δωμάτιο και ζητάει 2 προφυλακτικά..

Πραγματικά δεν το ήξερα ότι είναι συνθηματικό.

Αν δε ζητήσεις προφυλακτικό, σημαίνει μαλακία;
Τα 3 προφυλακτικά τι σημαίνουν;
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246

Συνημμένα

  • Screen0261.png
    Screen0261.png
    137 KB · Εμφανίσεις: 97

ΦΑΝΤΟΛΜΑΣ

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2010
Μηνύματα
43
Like
3
Πόντοι
0
οι σουηδοι σε μια ερευνα που εγινε ειπαν οτι θεωρουν το χεσιμο μεγαλυτερη ευχαριστηση απ το σεξ...(γι αυτο αυτοκτονουν μαλλον συνεχεια εκει...)
ξερεις ρε σουηδε κανεναν να μετανιωσε που εχεσε ?
Ποτε. Ναφας μπορει να μετανιωσεις , να σεξουλιαστεις μπορει να μετανιωσεις να χεσεις ?  ποτε !!
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.704
Κριτικές
90
Like
36.267
Πόντοι
25.467
Καθήλωση στο πρωκτικό επίπεδο?
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.704
Κριτικές
90
Like
36.267
Πόντοι
25.467
Τόσο βιαστική? Λέτε να πήγε αμέσως στη τουαλέτα για να το διαπιστώσει  :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom