Νέα

Περι...κωλοδάκτυλου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billionaire
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 644
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

billionaire

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2010
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολους!
Προφατα γνωρισα μια απιστευτη μουνιτσα 30αρα (ειμαι 45)και μετα απο πολυ καιρο μπηκα στον πειρασμο και απατησα τη γυναικα μου.Μεχρι εδω ολα καλα.Την τριτη φορα που βρεθηκαμε με την εν λογω μουνιτσα και πανω που ημουνα ετοιμος να ζητησω "κουλουρι" μου ζητησε να μου βαλει κωλοδαχτυλο γιατι λεει την τρελλαινει να κωλοδαχτυλιαζει αντρες...
Στην αρχη σοκαριστηκα γιατι μεχρι σημερα δεν μου ξαναετυχε κατι τετοιο και της ειπα οτι μαλλον μου κανει πλακα και δεν το γουσταρω.Ξεχασα να σας πω οτι απο την πρωτη φορα η πιπα της με τρελλανε και με εγλειψε παντου @@ και κωλο για πολυ ωρα και εκανε σαν φρενιασμενη.
Τελος παντων για παρτη της μπορει και να το δεχομουν απλα φοβαμαι μη ζητησει και τιποτα παραπανω απο δαχτυλο γιατι θα σαλταρω.Απο την αλλη δε θελω με τιποτα να τη χασω ακομα.
Παιδες βοηθηστε και πειτε μου τη γνωμη σας και αν σας ξαναετυχε παρομοια φαση.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Καλησπερα σε ολους!
Προφατα γνωρισα μια απιστευτη μουνιτσα 30αρα (ειμαι 45)και μετα απο πολυ καιρο μπηκα στον πειρασμο και απατησα τη γυναικα μου.Μεχρι εδω ολα καλα.Την τριτη φορα που βρεθηκαμε με την εν λογω μουνιτσα και πανω που ημουνα ετοιμος να ζητησω "κουλουρι" μου ζητησε να μου βαλει κωλοδαχτυλο γιατι λεει την τρελλαινει να κωλοδαχτυλιαζει αντρες...
Στην αρχη σοκαριστηκα γιατι μεχρι σημερα δεν μου ξαναετυχε κατι τετοιο και της ειπα οτι μαλλον μου κανει πλακα και δεν το γουσταρω.Ξεχασα να σας πω οτι απο την πρωτη φορα η πιπα της με τρελλανε και με εγλειψε παντου @@ και κωλο για πολυ ωρα και εκανε σαν φρενιασμενη.
Τελος παντων για παρτη της μπορει και να το δεχομουν απλα φοβαμαι μη ζητησει και τιποτα παραπανω απο δαχτυλο γιατι θα σαλταρω.Απο την αλλη δε θελω με τιποτα να τη χασω ακομα.
Παιδες βοηθηστε και πειτε μου τη γνωμη σας και αν σας ξαναετυχε παρομοια φαση.
τυπε και ο λιλας ετσι ξεκινησε
για προσεξε το :2funny:
 

Warkas

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2007
Μηνύματα
551
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
6
Στη θέση σου θα την άφηνα να μου βάλει. Εξάλλου θα είναι μια πρωτόγνωρη εμπειρία για σένα και είναι καλό να δοκιμάζεις. Δοκίμασε το και αν δε σου αρέσει της λες να μη το ξανακάνει.
 

dragon32

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2010
Μηνύματα
580
Like
0
Πόντοι
6
Καλησπερα σε ολους!
Προφατα γνωρισα μια απιστευτη μουνιτσα 30αρα (ειμαι 45)και μετα απο πολυ καιρο μπηκα στον πειρασμο και απατησα τη γυναικα μου.Μεχρι εδω ολα καλα.Την τριτη φορα που βρεθηκαμε με την εν λογω μουνιτσα και πανω που ημουνα ετοιμος να ζητησω "κουλουρι" μου ζητησε να μου βαλει κωλοδαχτυλο γιατι λεει την τρελλαινει να κωλοδαχτυλιαζει αντρες...
Στην αρχη σοκαριστηκα γιατι μεχρι σημερα δεν μου ξαναετυχε κατι τετοιο και της ειπα οτι μαλλον μου κανει πλακα και δεν το γουσταρω.Ξεχασα να σας πω οτι απο την πρωτη φορα η πιπα της με τρελλανε και με εγλειψε παντου @@ και κωλο για πολυ ωρα και εκανε σαν φρενιασμενη.
Τελος παντων για παρτη της μπορει και να το δεχομουν απλα φοβαμαι μη ζητησει και τιποτα παραπανω απο δαχτυλο γιατι θα σαλταρω.Απο την αλλη δε θελω με τιποτα να τη χασω ακομα.
Παιδες βοηθηστε και πειτε μου τη γνωμη σας και αν σας ξαναετυχε παρομοια φαση.
φιλε μπιλ μην ντρεπεσε να πεισ οτι εισαι ενασ κωλοπουστασ του κερατα!!!!!!!!και αν δεν εισαι για μια καριολα ρε φιλε εκατσεσ και εφαγεσ δαχτυλο κατι μαλακεσ σαν εσενα ξεφτιλιζουν το αντρικο φυλλο και μετα μασ λενε και πουστηδεσ............συγνωμη που σου μιλαω ετσι αλλα ρε φιλε ελεοσ πια ελεοσσσσσσσσσσσσσσ
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.947
Κριτικές
27
Like
2.372
Πόντοι
6.955
Καλησπερα σε ολους!
Προφατα γνωρισα μια απιστευτη μουνιτσα 30αρα (ειμαι 45)και μετα απο πολυ καιρο μπηκα στον πειρασμο και απατησα τη γυναικα μου.Μεχρι εδω ολα καλα.Την τριτη φορα που βρεθηκαμε με την εν λογω μουνιτσα και πανω που ημουνα ετοιμος να ζητησω "κουλουρι" μου ζητησε να μου βαλει κωλοδαχτυλο γιατι λεει την τρελλαινει να κωλοδαχτυλιαζει αντρες...
Στην αρχη σοκαριστηκα γιατι μεχρι σημερα δεν μου ξαναετυχε κατι τετοιο και της ειπα οτι μαλλον μου κανει πλακα και δεν το γουσταρω.Ξεχασα να σας πω οτι απο την πρωτη φορα η πιπα της με τρελλανε και με εγλειψε παντου @@ και κωλο για πολυ ωρα και εκανε σαν φρενιασμενη.
Τελος παντων για παρτη της μπορει και να το δεχομουν απλα φοβαμαι μη ζητησει και τιποτα παραπανω απο δαχτυλο γιατι θα σαλταρω.Απο την αλλη δε θελω με τιποτα να τη χασω ακομα.
Παιδες βοηθηστε και πειτε μου τη γνωμη σας και αν σας ξαναετυχε παρομοια φαση.

Είμαι 32. Γνώρισα εναν μούναρο 31 ετών ο οποίος μου πήρε τα μυαλιά. Ακούστε να δείτε τι της άρεσε να κάνει! Να γαμαέι άνδρες με strap on. Οταν απέκλεισα κάτι τέτοιο δεν προχωρήσαμε σε φάση ούτε σε σχεση διότι δεν γούσταρε άλλα φετίχ πέρα απο αυτό που περιέγραψα.
Οιμεγαλύτεροι σε ηλικία άνδρες το έχουν ταμπού να τρώνε κωλοδάκτυλο, το θεωρουν πολύ κακό.
 
OP
OP
billionaire

billionaire

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2010
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
φιλε μπιλ μην ντεπεσε να πεισ οτι εισαι ενασ κωλοπουστασ του κερατα!!!!!!!!και αν δεν εισαι για μια καριολα ξεφτιλιζουν το αντρικο φυλλο κατι μαλακεσ σαν εσενα............συγνωμη που σου μιλαω ετσι αλλα ρε φιλε ελεοσ πια ελεοσσσσσσσσσσσσσσ
Ρε φιλε πουστρακο δε ζητησαμε μαλακα ακομα.Περιμενε και θα σε ειδοποιησουμε..
 

Επισκέπτης
Πρόσεχε μην το συνηθίσεις και σε αρέσει και μετά βγάλει κανένα στραπ και σου ζητάει άλλα μετά...  :2funny:

Βασικά υπάρχει μία θεωρία ότι το κολοδάχτυλο βοηθάει στην στυτική δυσλειτουργία γιατί έρευνες στην Αμερική δείξαν ότι ο άντρας έχει και ένα ακόμη σημείο g στον κώλο....  :kissass2:
 
OP
OP
billionaire

billionaire

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2010
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
θεωρεισ τον εαυτο σου νορμαλ μορη ξεσκισμενη κωλοτρυπιδααααααααααααααααααα
[/quote
Εκτος απο μαλακας εισαι και ανορθογραφος.Το καταλαβα οτι εισαι αρσενικο γνησιο απο τον μπρατσαρα που εχεις για αβαταρ.Αρκετα ασχοληθηκα μαζι σου καραγκιοζη.
 

dragon32

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2010
Μηνύματα
580
Like
0
Πόντοι
6
θεωρεισ τον εαυτο σου νορμαλ μορη ξεσκισμενη κωλοτρυπιδααααααααααααααααααα
[/quote
Εκτος απο μαλακας εισαι και ανορθογραφος.Το καταλαβα οτι εισαι αρσενικο γνησιο απο τον μπρατσαρα που εχεις για αβαταρ.Αρκετα ασχοληθηκα μαζι σου καραγκιοζη.
ρε βλακακο για πεσ μου αυτο το θρεντ που ανοιξεσ γιατι το ανοιξεσ τη θελεισ να μασ πεισ? οτι τη εισαι ενασ 45 χρονων οριμοσ να βγαλεισ συμπερασμα τη να κανεισ και πωσ εμεισ τη θεσ να σου πουμε? οχι λεγε?
 

dragon32

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2010
Μηνύματα
580
Like
0
Πόντοι
6
Αυτο που διακρινω ειναι το εξησ οποιοσ νεοσ μπει εδω μεσα ανοιγει ενα θρεντ για να δει απλα πωσ δουλευει και καθετε και λεει την μαλακια του να μαθεισ να δεχεσε και την κριτικη και εδω κρινουμε αυστηρα ποντικαρααααααα
 

sue

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
50
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
0
Ζητα τις πρωτα να γαμησεις εσυ τον δικο της κωλο και μετα βλεπουμε...
 
OP
OP
billionaire

billionaire

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2010
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
ρε βλακακο για πεσ μου αυτο το θρεντ που ανοιξεσ γιατι το ανοιξεσ τη θελεισ να μασ πεισ? οτι τη εισαι ενασ 45 χρονων οριμοσ να βγαλεισ συμπερασμα τη να κανεισ και πωσ εμεισ τη θεσ να σου πουμε? οχι λεγε?
Το να ζητας μια γνωμη γιατι να ειναι προβλημα?Κι εσυ γιατι ζοριζεσαι τοσο?Αμεσως βγηκες να μας τη πεις γιατι ενοχληθηκες!Ναι 45 ειμαι,παντρεμενος κι εχω και 2 παιδια και ολα αυτα μου φαινονται κουφα που γινονται απο τις γκομενες.Σε σας ισως και να ειναι νορμαλ τετοια συμπεριφορα.
Κακως ανοιξα θρεντ,για τη πλακα μπυ μπαινω και εχω διαβασει και σωστες αποψεις αλλα εχω δει και ΜΕΓΑΛΟΥΣ ΜΑΛΑΚΕΣ!!
 

Επισκέπτης
Και η μουνίτσα του φόρουμ 30αρα είναι...αυτήν γνώρισες; :2funny:
 

dragon32

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2010
Μηνύματα
580
Like
0
Πόντοι
6
Το να ζητας μια γνωμη γιατι να ειναι προβλημα?Κι εσυ γιατι ζοριζεσαι τοσο?Αμεσως βγηκες να μας τη πεις γιατι ενοχληθηκες!Ναι 45 ειμαι,παντρεμενος κι εχω και 2 παιδια και ολα αυτα μου φαινονται κουφα που γινονται απο τις γκομενες.Σε σας ισως και να ειναι νορμαλ τετοια συμπεριφορα.
Κακως ανοιξα θρεντ,για τη πλακα μπυ μπαινω και εχω διαβασει και σωστες αποψεις αλλα εχω δει και ΜΕΓΑΛΟΥΣ ΜΑΛΑΚΕΣ!!
δεν σου ειπα οτι εχεισ προβλημα οκ φιλε συγνωμη που παραφερθηκα αν εισαι 45 και εχεισ και 2 παιδακια σεβαστο
 

dragon32

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2010
Μηνύματα
580
Like
0
Πόντοι
6
Κι απο μενα συγνωμη αν παραφερθηκα.
ενταξει ρε φιλε μια παρεα ειμαστε εδω δεν εχουμε να χωρισουμε τιποτα και μαλακια εγω το ξεκινησα......παντωσ αυτο που ζητασ ειναι στην κριση του καθενα πωσ το βλεπει εγω προσωπικα δεν θα τησ το κανα το χατηρι
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Ρε μεγαλε στην γκαβλα του ο καθενας κανει οτι γουσταρει φτανει να συμφωνουν και οι οσοι...ενηλικοι. εφτασες 45 και δεν το ξερεις; :headbang: :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom