Νέα

Παζάρι για νέο διαμέρισμα με κατασκευαστή γίνεται;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bordelman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 207K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.218
Like
4
Πόντοι
166
Σου φάνηκα να έχω κόμπλεξ με τους γιατρούς??Κοίτα σε μερικα χρονια μπορει και να γινεις ετσι όπως πανε τα πράγματα στην ελλάδα που θα ισχυει το συστημα memosan.Ποιο ειναι αυτο????Διαβάζεις και αυτομάτως τα ξέρεις όλα χαχχααχα πες μου μόνο σε πιο νοσοκομειο θα εισαι για να ερθω γιατι θα εφαρμόσεις τιποτα προτοποριακες ιδέες που θα υπάρχουν μόνο τον 31ο αιώνα χααχχα.Έχω κέφια απόψε
εισαι τοσο βλακας, που δεν μπορεις να καταλαβεις οτι εγω την ασχετοσυνη μου την εφαρμοσα μονο σε μενα!
Εσυ θεωρεις οτι εισαι μαγκας επειδη θελεις να σε πληρωνουνε κιολλας για τη δικη σου ασχετοσυνη?

 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
απ οτι εδειξαν τα πραγματα εγω θα μεινω με την καμ....
δεν φτανει που κανεις δεν αγοραζει τα διαμερισματα μου  :'( :'( :'( :'(
κανεις δεν με γαμαει και δυνατα οπως λεει ο προεδρος σας  :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Άχου το μωρέ...
Αν είσαι καλό κορίτσι θα σου κάνω γλυκό ανιδιοτελή έρωτα όσο σκληρά θέλεις!
:2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.218
Like
4
Πόντοι
166
Τι λές σε ρωτησε αρκετές φορές πως το έκανες οπως επίσης για εναν αριθμιτικό τύπο με μια φράση αλλά δεν απάντησες ποτέ παπαράκη χαχαχα καρδιοχειρουργε χαχαχα
το οτι δεν ξερεις να γραφεις μας τοχεις αποδειξει

οτι δεν ξερεις ουτε να διαβαζεις ειναι κατι νεο!

Πληρωνεις και ανθρωπους να σου διαβαζουνε της οδηγιες χρησης της καποτας?
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
31
Like
393
Πόντοι
3.115
εισαι τοσο βλακας, που δεν μπορεις να καταλαβεις οτι εγω την ασχετοσυνη μου την εφαρμοσα μονο σε μενα!
Εσυ θεωρεις οτι εισαι μαγκας επειδη θελεις να σε πληρωνουνε κιολλας για τη δικη σου ασχετοσυνη?
Κάτι δεν είναι και αυτό???Μάγκας ειμαι.Εσυ είσαι μαλάκας και τους πληρώνεις εγω κατεσένα ειμαι μαλακας και με πληρώνουν χαχαχαχα.Να σου πω ξεκινάω μια νέα πολυκατικοια πες μου πως θα την κάνω τροχοφόρα???Τον χειμώνα να την πηγένω στο βουνο και το καλοκαιρι στην θαλασσα???
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
παιδια αν όντως σε σπιτι του 92 εχει βαλει αυτα που ειπε ο memosan,θα ηταν πρωτοποριακό για την εποχη του.οχι?
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
31
Like
393
Πόντοι
3.115
το οτι δεν ξερεις να γραφεις μας τοχεις αποδειξει

οτι δεν ξερεις ουτε να διαβαζεις ειναι κατι νεο!

Πληρωνεις και ανθρωπους να σου διαβαζουνε της οδηγιες χρησης της καποτας?
Όχι πληρώνω της γκόμενες extra για να μου την βάζουν και αυτο γιατι γουστάρω να το κάνουν χαχαχα
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.218
Like
4
Πόντοι
166
Κάτι δεν είναι και αυτό???Μάγκας ειμαι.Εσυ είσαι μαλάκας και τους πληρώνεις εγω κατεσένα ειμαι μαλακας και με πληρώνουν χαχαχαχα.Να σου πω ξεκινάω μια νέα πολυκατικοια πες μου πως θα την κάνω τροχοφόρα???Τον χειμώνα να την πηγένω στο βουνο και το καλοκαιρι στην θαλασσα???
ευκολο! τη βαζεις στον κωλο σου και τρεχεις!
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
31
Like
393
Πόντοι
3.115
ευκολο! τη βαζεις στον κωλο σου και τρεχεις!
1ον δεν έχω τοσο μεγάλο κόλοτρυπιδα όπως ο δικός σου.2ον θα την πουλήσω ρε και αυτη κατι ποιο  ευκολο δεν έχεις?Εκτος αν θες να την βάλω στον δικο σου που χωράει να την πηγένεις εσυ θα σε πληρώσω
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.218
Like
4
Πόντοι
166
Κάτι δεν είναι και αυτό???Μάγκας ειμαι.Εσυ είσαι μαλάκας και τους πληρώνεις εγω κατεσένα ειμαι μαλακας και με πληρώνουν χαχαχαχα.
Αυτο δε σε κανει μαγκα, θρασυδειλο σε κανει...

ωπα αγνωστη λεξουλα, θα σε βαλω παλι σε εξοδα να νοικιαζεις μεταφραστη...
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
1
Πόντοι
66
Αυτο δε σε κανει μαγκα, θρασυδειλο σε κανει...

ωπα αγνωστη λεξουλα, θα σε βαλω παλι σε εξοδα να νοικιαζεις μεταφραστη...


ελα ρε αγαπη κι εσυ....
ξεκολλα και ολιγον....
πες κατι τρυφερο.....
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
31
Like
393
Πόντοι
3.115
Α, γεια σου...
Προφανώς ο σωστός επιχειρηματίας θα έχει κάποια σχέση και θα το έχει ψάξει πολύ προτού ασχοληθεί με κάτι..
Από εκεί και πέρα, δεν μπορεί να τα ξέρει όλα, ειδικά σε μια επιχειρήση απείρως πολυπλοκότερη από ένα σουβλατζίδικο και για αυτό θα προσλάβει ειδικούς...
Ακόμη και ο σουβλατζής, ακόμη και αν έχει φάει 20 χρόνια στις ψησταριές και στα χασάπικα θέλει δικηγόρο για τη μίσθωση για να μην τρέχει μετά για τις κάπνες, λογιστή να κρατά τα μπόσικα, διαφημιστή- γραφίστα να του φτιάξει τις ταμπέλες και τα φυλλάδια και καλές δημόσιες σχέσεις να ακουστεί το μαγαζί του...
Και δυστυχής ή ευτυχώς, τα πτυχία δεν κάνουν τον πετυχημένο επιχειρηματία...Θέλει ένστικτο, αρχίδια, θράσσος και διάθεση για ρίσκο...Και όλα αυτά δεν τα διαθέτουν όλα τα καλά παιδιά με πτυχίο...Πολλοί μηχανικοί με άριστο θεωρητικό υπόβαθρο και πείρα από οικοδομές όταν πήγαν να κάνουν τον επιχειρηματία τον ήπιαν...
Σήμερα για να γίνεις το οτιδήποτε πρώτα απο όλα θέλει μυαλό όχι μόνο για το ανοιγμα της εταιριας αλλα να κινησε καθημερινα σε διαφορα προβλήματα που θα προκύψουν και να εισαι όχι 1 αλλα 10 βήματα μπροστα απο τους ανταγωνιστες σου...το χρήμα ερχεται σε δευτερη μοιρα.
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
31
Like
393
Πόντοι
3.115
Αυτο δε σε κανει μαγκα, θρασυδειλο σε κανει...

ωπα αγνωστη λεξουλα, θα σε βαλω παλι σε εξοδα να νοικιαζεις μεταφραστη...
Μπα μην μασας ριξε ριξε πράγμα.Ειπα οτι αυτη ειναι η γνωμη σου για μενα δεν σημενει ότι είμαι κιολας παπαρα.Αντε η on the road σου κάνει γλύκες μηπως της κανεις το σπιτι να αλλάζει χρωμματα αναλογα με της εποχές δεν το εχεις καταλάβει τόση ώρα.αχαχαχα. On the road απλο σχόλιο τπτ προσωπικο χααχα
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.218
Like
4
Πόντοι
166
Μπα μην μασας ριξε ριξε πράγμα.Ειπα οτι αυτη ειναι η γνωμη σου για μενα δεν σημενει ότι είμαι κιολας παπαρα.Αντε η on the road σου κάνει γλύκες μηπως της κανεις το σπιτι να αλλάζει χρωμματα αναλογα με της εποχές δεν το εχεις καταλάβει τόση ώρα.αχαχαχα. On the road απλο σχόλιο τπτ προσωπικο χααχα
στο δικο μου σπιτι τοχω κανει και αλλαζει χρωμματα αναλογα με τη διαθεση μου! Αμα γουσταρεις σου πουλαω την πατεντα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom