Νέα

Παζάρι για νέο διαμέρισμα με κατασκευαστή γίνεται;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bordelman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 207K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.872
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
μεγαλη δουλεια εκανε ρε μαλακα.λιγα κλεφτρονια εχει στην αθηνα και πρεζακια σαν αυτον.μπορει να το εκλεψε και απο τον γερο του.τι νομιζεις με κανε εφοπλιστη εχεις να κανεις? μπασταρδακι του κερατα ειναι.εχει πολλα τετοια μπινεδακια στην αθηνα.εχω καταλαβει εγω τη σοι πουτανακι ειναι μην στεναχωριεσε.
ρε αρκανς ηρεμησε λιγακι
εισαι πολυ φανατισμενος
εδω προσπαθουμε να βρουμε ακρη
δεν το κοβω να ειναι τελειωμενος
ακουσε με σε παρακαλω
ο περσονα και μεμοσαν απο τα ποστ τους εχω βγαλει αλλο συμπερσμα
καταρχας μου ειπε οτι εχει οικοδομες
 

arcansR

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.008
Like
0
Πόντοι
16
ότι διάβασες ισχύει...αρκεί να μίλησε κάποιος που με έχει δει...οι άλλοι απλά φαντάζονται...

δεν πουλάω τρελίτσα...ο άλλος τρελάθηκε κ άρχισε να τα χώνει...καλά ο βούλγαρος...είναι ειδική περίπτωση...αλλά κι εκείνος πετάχτηκε σε άλλο θέμα να κάνει τον πονηρίδη...ακόμη δεν έχει καταλάβει οτι βαράει το κεφάλι του στον τοίχο...ΒΟΥΛΓΑΡΟΣ γαρ...

δε θα σου πω τι είμαι...κ τι δεν είμαι...γιατί δεν χρειάζεται...μου μιλάς ωραία..θα λαμβάνεις το ίδιο...μου μπαίνεις σαν μαλάκας..σαν τέτοιος θα αντιμετωπιστείς...

όπως βλέπεις με κάποιους κάνω χαβαλέ...κ με κάποιους άλλους απλά γεμίζω τα παπάρια μου βρισιές...
φτωχομπινε ενα αρχιδακι και μισο εισαι.ενα σκουπιδι εισαι.τα παραμυθια αλλου να τα λες πρεζακια οχι εδω.και σου ειπα οτι εγω το πμ θα στο στειλω οταν θαερθω κατω καριολακο.να ξερεις,και τοτε θα σε δω και απο κοντα τι πουτανακι εισαι.στο ξαναλεω οτι τα φιλαρακια σου τα ιδια θα σου δωσουνε σφαλιαρες να ξερεις.φαινεσε απο το τροπο που εχεις οτι εισαι μπινες.απλα τωρα κρυβεσε πισω απο μια οθονη καριολη.
 

Επισκέπτης
ρε αρκανς ηρεμησε λιγακι
εισαι πολυ φανατισμενος
εδω προσπαθουμε να βρουμε ακρη
δεν το κοβω να ειναι τελειωμενος
ακουσε με σε παρακαλω
ο περσονα και μεμοσαν απο τα ποστ τους εχω βγαλει αλλο συμπερσμα
καταρχας μου ειπε οτι εχει οικοδομες

ρε το παληκάρι είναι βλάκας...τσάμπα προσπαθείς...δεν την παλεύει απ'τη αγαμία..

μερικά απ'τα καλύτερα μέλη του σαιτ με έχουν γνωρίσει....για τα υπόλλοιπα ρώτα αυτούς..

εγώ δεν συνεχίζω...ο τύπος είναι τουλάχιστον βλάκας...κ ο μεμοσαν..απλά φτωχομπινες που λεει μαλακιες πριν φαει τις μαπες απ'τη γυναικα του ή τη μαμα του...πριν πεσει για υπνο...αυτά τα λίγα...
 

arcansR

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.008
Like
0
Πόντοι
16
ρε αρκανς ηρεμησε λιγακι
εισαι πολυ φανατισμενος
εδω προσπαθουμε να βρουμε ακρη
δεν το κοβω να ειναι τελειωμενος
ακουσε με σε παρακαλω
ο περσονα και μεμοσαν απο τα ποστ τους εχω βγαλει αλλο συμπερσμα
καταρχας μου ειπε οτι εχει οικοδομες
ο γερος του μπορει να εχει οικοδομες,αυτος εχει ενα αρχιδι να ξερεις.πως τον βλεπει εσυ με τους τροπους που εχει?καταρχην και μονο που χρησιμοποιει τη λεξη βουλγαρος προς εμας να ξερεις οτι ειναι πρεζακι που τρεχει στα γηπεδα.4 χρονια ημουνα φιλε αθηνα και εχω φιλους σε ολη την αθηνα,και εχω και φιλους απο εδω απο το σαιτ που ειναι απο την αθηνα,και εχω μαλωση κατα καιρους απο εδω στο σαιτ με παιδια απο την αθηνα και κανενας δεν με ειπε βουλγαρο.αυτο το πρεζακι να ξερεις  ειναι μπασταρδο μεγαλο.και να εχει ο γερος του φραγκα,αυτος ειναι πεταμενος.ειμαι σιγουρος οτι και ο γερος του θα ξερει τι μαλακισμενο ειναι.
 

Επισκέπτης
ο γερος του μπορει να εχει οικοδομες,αυτος εχει ενα αρχιδι να ξερεις.πως τον βλεπει εσυ με τους τροπους που εχει?καταρχην και μονο που χρησιμοποιει τη λεξη βουλγαρος προς εμας να ξερεις οτι ειναι πρεζακι που τρεχει στα γηπεδα.4 χρονια ημουνα φιλε αθηνα και εχω φιλους σε ολη την αθηνα,και εχω και φιλους απο εδω απο το σαιτ που ειναι απο την αθηνα,και εχω μαλωση κατα καιρους απο εδω στο σαιτ με παιδια απο την αθηνα και κανενας δεν με ειπε βουλγαρο.αυτο το πρεζακι να ξερεις  ειναι μπασταρδο μεγαλο.και να εχει ο γερος του φραγκα,αυτος ειναι πεταμενος.ειμαι σιγουρος οτι και ο γερος του θα ξερει τι μαλακισμενο ειναι.

το πρόβλημά σου είναι όμως οτι σε γαμάει ΠΕΙΡΑΙΩΤΗΣ....

θυμάσαι που στα είπε κ ο Σεβαλιε Φιντελ...ο μοντερειτορ οτι εσυ το ξεκινησες...

εισαι απλά χαζός...κ ΒΟΥΛΓΑΡΟΣ...τραγικος συνδιασμος....

κ αν παρατηρεις μονο εσενα λεω ΒΟΥΛΓΑΡΟ...γιατι ως τετοιος συμπεριφερεσαι...ο αλλος ο μαστορας...απλα ειναι περιεργος...δεν ειναι κακο...ούτε κ καλό...αλλά δεν τον ονόμασα... ;)
 

arcansR

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.008
Like
0
Πόντοι
16
kleinmein
Μάλαμα

Αποσυνδεδεμένος

Είμαι εδώ επειδή...: Δεν ξέρω-Δεν απαντώ
Μηνύματα: 1644



  (Χωρίς τίτλο)
« Εστάλη στον/στην: arcansR στις: σήμερα στις 02:15 » Παράθεση Απάντηση Διαγραφή 

--------------------------------------------------------------------------------
ρε μαλακα μπουγατσοκιμα...γιατι δν καθεσαι φρονιμος μωρη αδερφη αμορφωτη ?

κατσε καλα μωρη πουσταρα ΒΟΥΛΓΑΡΙΚΗ



δειτε πμ που μου εστειλε το πουτανακι το ενα.
κολοτρυπιδα εισαι πολυ τυχερος που ειμαστε μακρια.
βρομοπρεζακια να ξερεις θα τα πουμε εμεις απο πολυ κοντα καποτε και τοτε θα σε δω τι πουτανα εισαι.
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.872
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
ο γερος του μπορει να εχει οικοδομες,αυτος εχει ενα αρχιδι να ξερεις.πως τον βλεπει εσυ με τους τροπους που εχει?καταρχην και μονο που χρησιμοποιει τη λεξη βουλγαρος προς εμας να ξερεις οτι ειναι πρεζακι που τρεχει στα γηπεδα.4 χρονια ημουνα φιλε αθηνα και εχω φιλους σε ολη την αθηνα,και εχω και φιλους απο εδω απο το σαιτ που ειναι απο την αθηνα,και εχω μαλωση κατα καιρους απο εδω στο σαιτ με παιδια απο την αθηνα και κανενας δεν με ειπε βουλγαρο.αυτο το πρεζακι να ξερεις  ειναι μπασταρδο μεγαλο.και να εχει ο γερος του φραγκα,αυτος ειναι πεταμενος.ειμαι σιγουρος οτι και ο γερος του θα ξερει τι μαλακισμενο ειναι.
αρκανς το θεμα ειναι τα φραγκα
και μενα  ο πατερας μου τα χει
αυτα περι βουλγαριας ειναι μαλακιες
μην ασχολησαι
γαυρος ειναι(δεν μας ειπε για τις μαπες που μαζεψανε τα γαυρακια στον τελικο της πατρας)
τεσπα αφου δεν μας λεει ηλικια και με τι ασχολειτε
οπως ξερω για τον αρκανς και αυτος για μενα
θεωρω πως δεν φερετε σωστα....
εγω παντως τους γαυρους τους ηξερα για παντελονατους
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.872
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
το πρόβλημά σου είναι όμως οτι σε γαμάει ΠΕΙΡΑΙΩΤΗΣ....

θυμάσαι που στα είπε κ ο Σεβαλιε Φιντελ...ο μοντερειτορ οτι εσυ το ξεκινησες...

εισαι απλά χαζός...κ ΒΟΥΛΓΑΡΟΣ...τραγικος συνδιασμος....

κ αν παρατηρεις μονο εσενα λεω ΒΟΥΛΓΑΡΟ...γιατι ως τετοιος συμπεριφερεσαι...ο αλλος ο μαστορας...απλα ειναι περιεργος...δεν ειναι κακο...ούτε κ καλό...αλλά δεν τον ονόμασα... ;)
ρε δεν ειμαι περιεργος
δεν γουσταρω να μου το παιζουν ιστορια
ποδηλατα και παπαρια μαντολες
εγω σε σεβαστηκα
 

Επισκέπτης
Ρε γαμαικανε...μονο απ'την υπογραφη σου..καταλαβαινουμε το επιπεδο...μην το ζαλίζεις...

Και οι 2 είστε υπόγειο...κ τυχαίο δεν είναι οτι είστε απο την αλλοδαπή...

Τεσπα...

Ασχολήθηκα πολυ μαζι σας...καλά ξεμπερδέματα...με τις τσόντες...
 

arcansR

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.008
Like
0
Πόντοι
16
το πρόβλημά σου είναι όμως οτι σε γαμάει ΠΕΙΡΑΙΩΤΗΣ....

θυμάσαι που στα είπε κ ο Σεβαλιε Φιντελ...ο μοντερειτορ οτι εσυ το ξεκινησες...

εισαι απλά χαζός...κ ΒΟΥΛΓΑΡΟΣ...τραγικος συνδιασμος....

κ αν παρατηρεις μονο εσενα λεω ΒΟΥΛΓΑΡΟ...γιατι ως τετοιος συμπεριφερεσαι...ο αλλος ο μαστορας...απλα ειναι περιεργος...δεν ειναι κακο...ούτε κ καλό...αλλά δεν τον ονόμασα... ;)
πουτανακι εμενα μου κλανεις τα αρχιδια,δεν ασχολουμε εγω με τις ομαδες ανοητες.
να ξερεις παντως οτι οι πειραιωτες δεν ειναι μπινεδες σαν και εσενα.τα φιλαρακια που εχω απο τον πειραια ολα ειναι πρωτα παιδια.εναν κιολας που το εχω διπλα μου τωρα και βλεπει τη γραφεις θελει να σου τραβηξει τα αυτια απο τωρα να ξερεις.μου λεει <<πρεζακι ειναι ρε μαλακα,εχει πολλα τετοια στο πειραια μη του δινεις σημασια.>>και επειδη τυχαινει να ειναι και πολιτικος μηχανικος στο πειραια πες μας που κανεις οικοδομες θελει να μαθει.
 

Επισκέπτης
ρε δεν ειμαι περιεργος
δεν γουσταρω να μου το παιζουν ιστορια
ποδηλατα και παπαρια μαντολες
εγω σε σεβαστηκα

ποιος στο επαιξε ρε βλακα ιστορια ?

σου μιλησε κανεις ? μπας κ εισαι ηλιθιος ?

ποιος ασχολειται με την παρτη σου ?

εσυ ήρθες κ πεταχτηκες σαν την πουτσα οταν εβαλα τα φραγκα φωτο...(που σημειωτέον δεν ξερεις κ να μετρας ή υπολογίζεις)...

καλά κρασιά...
 

Επισκέπτης
πουτανακι εμενα μου κλανεις τα αρχιδια,δεν ασχολουμε εγω με τις ομαδες ανοητες.
να ξερεις παντως οτι οι πειραιωτες δεν ειναι μπινεδες σαν και εσενα.τα φιλαρακια που εχω απο τον πειραια ολα ειναι πρωτα παιδια.εναν κιολας που το εχω διπλα μου τωρα και βλεπει τη γραφεις θελει να σου τραβηξει τα αυτια απο τωρα να ξερεις.μου λεει <<πρεζακι ειναι ρε μαλακα,εχει πολλα τετοια στο πειραια μη του δινεις σημασια.>>και επειδη τυχαινει να ειναι και πολιτικος μηχανικος στο πειραια πες μας που κανεις οικοδομες θελει να μαθει.

σαλτα κ γαμησου ρε μαλακισμενο....αύριο αμα σε ρωτησει κανεις ποιον ελεγες πρεζακια...αντε να δω τι θα εξηγησεις....

καλο σου ξημερωμα κ κοψε την μαλακια...

άνοιξε κανενα βιβλιο ή πες στον κοπανο τον φιλο σου τον μηχανικο να σου βαλει κανενα αυτοματο διορθωτη γιατι μας εχεις τυφλωσει με τα τουβλα που πετας...

ΜΠΟΥΦΟ...
 

Επισκέπτης
Αντε γεια...κ επαναλαμβανω...κοψτε τη μαλακια...σας πειραζει...αν κ στα 13-14 μου...κι εγω τραβουσα αβερτα....;)
 

arcansR

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.008
Like
0
Πόντοι
16
Ρε γαμαικανε...μονο απ'την υπογραφη σου..καταλαβαινουμε το επιπεδο...μην το ζαλίζεις...

Και οι 2 είστε υπόγειο...κ τυχαίο δεν είναι οτι είστε απο την αλλοδαπή...

Τεσπα...

Ασχολήθηκα πολυ μαζι σας...καλά ξεμπερδέματα...με τις τσόντες...
ρε μαλακα μην ασχολησε.μονο απο της απαντησεις του καταλαβαινεις οτι ειναι βλακας.ειναι πρεζονι σου λεω.ολα τα συνδιαζει με το ποδοσφαιρο.αυτη ειναι η ζωη του το.το φιλαρακι μου απο τον πειραια γελαει τωρα.μου λεει αυτος ειναι ρε απο τα πρεζονια που τα πεταει απο ενα χαπι την ημερα ο κοκκαλης για να του κανουν τις δουλειες του.προβατα τους λενε αυτους στον πειραια.
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.872
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
ποιος στο επαιξε ρε βλακα ιστορια ?

σου μιλησε κανεις ? μπας κ εισαι ηλιθιος ?

ποιος ασχολειται με την παρτη σου ?

εσυ ήρθες κ πεταχτηκες σαν την πουτσα οταν εβαλα τα φραγκα φωτο...(που σημειωτέον δεν ξερεις κ να μετρας ή υπολογίζεις)...

καλά κρασιά...
να μην απαντουσες ρε γαυρακο τοτε
και ποια λεφτα και παπαριες
ποσταρες τα φραγκα και κατι εγινε μωρε
εγω το χαβα μου κανω
ρε χαλασαν οι πειραιωτες ρε
τον υποβριχιο που ειχα γνωρισει ενα φεγγαρι δεν ηταν μωρε ετσι
τι ειναι τουτος
ακου ποιος σε μηλησε.......
σαν γκομενα κανει
μια συμβουλη  τουλαχιστον για δυο οικοδομες που εχω στο ονομα μου μπορεις να μου δωκεις
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.872
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
ρε μαλακα μην ασχολησε.μονο απο της απαντησεις του καταλαβαινεις οτι ειναι βλακας.ειναι πρεζονι σου λεω.ολα τα συνδιαζει με το ποδοσφαιρο.αυτη ειναι η ζωη του το.το φιλαρακι μου απο τον πειραια γελαει τωρα.μου λεει αυτος ειναι ρε απο τα πρεζονια που τα πεταει απο ενα χαπι την ημερα ο κοκκαλης για να του κανουν τις δουλειες του.προβατα τους λενε αυτους στον πειραια.
αρκανς σου ξαναλεω δεν ειναι τελειωμενος
ακουσε με
ειναι καβατζωμενος καλα
αλλα το μας το παιζει βγαινοπουλος
 

arcansR

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.008
Like
0
Πόντοι
16
σαλτα κ γαμησου ρε μαλακισμενο....αύριο αμα σε ρωτησει κανεις ποιον ελεγες πρεζακια...αντε να δω τι θα εξηγησεις....

καλο σου ξημερωμα κ κοψε την μαλακια...

άνοιξε κανενα βιβλιο ή πες στον κοπανο τον φιλο σου τον μηχανικο να σου βαλει κανενα αυτοματο διορθωτη γιατι μας εχεις τυφλωσει με τα τουβλα που πετας...

ΜΠΟΥΦΟ...
ποιος να με ρωτηση ρε? αυτος που σου δινει τα χαπια? χαχαχαχαχαχαχα
το φιλαρακι μου γελαει με την παρτη σου πολυ.ρωταει μηπως εισαι κανενας μπετατζης καλος να σε παρει στην οικοδομη.χαχαχαχα στην καλογρεζα κανει κατι οικοδομες να ξερεις.θελει χερια.αλλα λεει αν πηγαινεις μαστουρωμενος στην δουλεια θα πει τα αλβανα που εχει εκει να σε βουτανε στον ασβεστη να συνερχεσε.χαχαχαχαχα
 

arcansR

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.008
Like
0
Πόντοι
16
αρκανς σου ξαναλεω δεν ειναι τελειωμενος
ακουσε με
ειναι καβατζωμενος καλα
αλλα το μας το παιζει βγαινοπουλος
αυτος ειναι ενα αρχιδι και μισο να ξερεις.και κανει οικοδομες τις κανει ο γερος του.αυτος δεν ξερει ουτε που ειναι.οσο για τα λεφτα,μαλλον θα του εδωσε ο γερος τα φραγκα να πληρωσει τιποτα και αυτος ειπε να βγει και μια φωτο χαχαχαχαχα.ρε μαλακα ενας που ειναι χορτατος απο φραγκα δεν κανει τετοιες μαλακιες και καταρχην δεν λεει και τις μαλακιες που λεει αυτος.και τελος για να κλεινουμε με το πρεζακι,ας λεει οτι θελει θα τον χαλασε κανενα χαπι που πηρε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom