Νέα

Παζάρι για νέο διαμέρισμα με κατασκευαστή γίνεται;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bordelman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 207K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.872
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
ρε κλαιν εχεις ολοκληρες οικοδομες στο ονομα σου
και εισαι μολις 22; :o :o :o :o
 

Επισκέπτης
Α εσυ εισαι αυτος που μουλεγε χθες η μανα μου οτι θα της χαριζε ενα διαμερισμα να βαλουμε μεσα τη μιζερια μας? Εισαι και ψευτης! Γιατι κοροϊδεψες τη μανα μου αλητη? Θα σου τα βγαλω τα ματια! αχαχαχαχαχαχαχαχ

Πάνω στο τσιμπούκι...λες μεγάλα λόγια...

Άμα είναι μαέστρος η πουτάνα...δεν κρατιέσαι...

Καλό ξημέρωμα....πάω στην αδερφή σου σήμερα...
 

arcansR

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.008
Like
0
Πόντοι
16
Κλάψε τώρα πουτανόπαιδο...

Φεύγω...γιατί έχουμε κ δουλειές...

Άμα θες να μου πεις τίποτα άλλο...
στείλε διεύθυνση..σε πμ...κ θα τα πουμε...

*Μόνο μην είσαι σαν τον άλλο τον Βούλγαρο..που μας έσπασε τον πούτσο για να μας πει στο τέλος...οτι είναι Βούλγαρος...ή σαν τον άλλο που δεν ήρθε ποτέ...στους κοτοπουλάδες...ο αρχικοτοπουλάς...
καριολι μην ξαναμιλησεις για εμενα γιατι θα σου γαμησω τα καντηλια μπασταρδε γαμω την φαρα σου μπινε.και κοψε τις μαγκιες γιατι θα σε γαμησω και εσενα και την γκομενα σου μαζι πουτανακι που σηκωσες και κεφαλι γαμω τη φαρα σου την γαμημρνη τσογλανε.επρεπε να ημουνα αθηνα και να σου γαμουσα το σπορο που σε πεταξε πουσταρα γαμω το φελεκι σου.βουλεσετο και μην ξανακουσω για βουλγαρια γιατι θα σου γαμησω τα καντηλια πουτανακι.τις μαγκιες σου θα τις πουλας στα πουτανικια που κανεις παρεα οχι εδω,αρχιδακι.
 

arcansR

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.008
Like
0
Πόντοι
16
Άσε με ΒΟΥΛΓΑΡΕ ΜΠΟΥΓΑΤΣΟΚΙΜΑ....πρέπει να φύγω...τα λέμε άλλη ώρα...

ΑΝ έρθεις Αθήνα να σου κλάσω τα αρχιδάκια...
'παρε το βλαστο το φιλο σου απο τις φυλακες να μας κλασει τα αρχιδια.εμαθα οτι εισαι δικτυομενος με την μαφια.ερε μαλακια που κουβαλας βλακα.ανοητο παρταλι.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
παντως οταν κατεβω αθηνα θα σου στειλω ενα πμ να ερθω εκει που συχναζεις να σε κανω ρομπα να δουν και τα φιλαρακια σου οι μαφοζιοι τη μαλακας εισαι.αυτοι θα σε σφαλιαρισουν καταρχην οχι εγω να ξερεις.
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
'παρε το βλαστο το φιλο σου απο τις φυλακες να μας κλασει τα αρχιδια.εμαθα οτι εισαι δικτυομενος με την μαφια.ερε μαλακια που κουβαλας βλακα.ανοητο παρταλι.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
παντως οταν κατεβω αθηνα θα σου στειλω ενα πμ να ερθω εκει που συχναζεις να σε κανω ρομπα να δουν και τα φιλαρακια σου οι μαφοζιοι τη μαλακας εισαι.αυτοι θα σε σφαλιαρισουν καταρχην οχι εγω να ξερεις.

αυτο τωρα που λες αποκλειεται να γινει και το ξερεις.

αμαν πια αυτοι οι  τσαμπουκαδες πισω απο ενα πρηκτρολογιο. ;)
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.872
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
τωρα καταλαβα
ο κλαιν ειναι μαφιοζος(ε..ρε να δεις τι αλλο θα συναντησουμε στο ιντερνετ)
και εχει φραγκα πολλααααααααααααααααααααααααααα
ο αρκανς ειναι συμπολιτης
το θεμα ειναι γιατι αλληλοβριζεστε
που τα χαλσατε :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

Επισκέπτης
'παρε το βλαστο το φιλο σου απο τις φυλακες να μας κλασει τα αρχιδια.εμαθα οτι εισαι δικτυομενος με την μαφια.ερε μαλακια που κουβαλας βλακα.ανοητο παρταλι.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
παντως οταν κατεβω αθηνα θα σου στειλω ενα πμ να ερθω εκει που συχναζεις να σε κανω ρομπα να δουν και τα φιλαρακια σου οι μαφοζιοι τη μαλακας εισαι.αυτοι θα σε σφαλιαρισουν καταρχην οχι εγω να ξερεις.

σαν πολιτικός κάνεις...όταν..αν...θα...ωραίος ΒΟΥΛΓΑΡΟΣ είσαι...ολοι ίδιοι...κοτοπουλάδες...

πάντως η φαντασία σας οργιάζει ρε μαλάκες...απορώ που τα βρίσκετε αυτά τα ωραία...

τελικά η μαλακία σας άφησε κουσούρι...καλά εσύ είσαι ΒΟΥΛΓΑΡΟΣ,γεννημένος τρόμπας δλδ...

οι άλλοι πως βγάζουν έτσι ωραία συμπεράσματα...κ κυρίως απο μακρυά πάντα...είναι θαυμαστό...
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.872
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
ρε κλαιν μιας που εισαι και μεστα κολπα
τον μποζιδη τον ξερεις;;;;
 

arcansR

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.008
Like
0
Πόντοι
16
τωρα καταλαβα
ο κλαιν ειναι μαφιοζος(ε..ρε να δεις τι αλλο θα συναντησουμε στο ιντερνετ)
και εχει φραγκα πολλααααααααααααααααααααααααααα
ο αρκανς ειναι συμπολιτης
το θεμα ειναι γιατι αλληλοβριζεστε
που τα χαλσατε :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
ρε μαλακα βουλγαρο με λεει το μπασταρδο το ενα.κολομαγκας της πουτσας ειναι.απο αλλου ξεκινησε η φαση.ανεβαζε τη βουλγαρικη σημαια ο καριολης.κολομαγκιες κανει το μπασταρδο.κανε τσογαλανακι απο αυτα που περνουν κανενα χαπι και τραβιουντε στα γηπεδα ειναι.ψιλοπρεζακιας πρεπει να ειναι.που να ξερει οτι αμα τον βρω στα χερια μου θα του βαλω ολα τα αρχιδια μεσα στο στομα του μεσα στο ιδιο του το σπιτι.
 

Επισκέπτης
ρε μαλακα βουλγαρο με λεει το μπασταρδο το ενα.κολομαγκας της πουτσας ειναι.απο αλλου ξεκινησε η φαση.ανεβαζε τη βουλγαρικη σημαια ο καριολης.κολομαγκιες κανει το μπασταρδο.κανε τσογαλανακι απο αυτα που περνουν κανενα χαπι και τραβιουντε στα γηπεδα ειναι.ψιλοπρεζακιας πρεπει να ειναι.που να ξερει οτι αμα τον βρω στα χερια μου θα του βαλω ολα τα αρχιδια μεσα στο στομα του μεσα στο ιδιο του το σπιτι.

τρόμαξα καλέ...σώπα...ανατρίχιασε η αρκούδα μου...
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.872
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
ρε μαλακα βουλγαρο με λεει το μπασταρδο το ενα.κολομαγκας της πουτσας ειναι.απο αλλου ξεκινησε η φαση.ανεβαζε τη βουλγαρικη σημαια ο καριολης.κολομαγκιες κανει το μπασταρδο.κανε τσογαλανακι απο αυτα που περνουν κανενα χαπι και τραβιουντε στα γηπεδα ειναι.ψιλοπρεζακιας πρεπει να ειναι.που να ξερει οτι αμα τον βρω στα χερια μου θα του βαλω ολα τα αρχιδια μεσα στο στομα του μεσα στο ιδιο του το σπιτι.
και το 3χιλιαρο που το εβγαλε και σε φωτο
που τα βρηκε αν ειναι τελειωμενος;;;;
 

arcansR

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.008
Like
0
Πόντοι
16
ρε κλαιν μιας που εισαι και μεστα κολπα
τον μποζιδη τον ξερεις;;;;
ελα ρε φιλε μην του λες και εσυ τετοια.λες και εχεις να κανεις με κανενα μαφιοζο.ψιλοπρεζονι ειναι ο τυπος.λες να ασχολιτε ο ποζιδης με τετοια?.ασε ξερω εγω τη μαλακισμενα ειναι αυτα 4 χρονια ημουνα αθηνα.αμα κατυεβω θα του στειλω εγω ενα πμ να παω να τον βρω στην γειτονια του το καριολη,και ας παει να κλαφτη μετα σε ολα τα μαγκακια τις γειτονιας του.οι ιδιοι οι φιλοι του θα του δωσουν σφαλιαρες για τις μαλακιες που λεει.
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.872
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
είσαι μαλάκας ή τον παριστάνεις ?
εσυ πουλας τρελιτσα
καπου διαβασα οτι εισαι φιλοαληθης
αλλα παπαρια
θα μου πεις τι εισαι η θα το παιζουμε ανωνυμοι λεφταδες;
 

arcansR

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.008
Like
0
Πόντοι
16
και το 3χιλιαρο που το εβγαλε και σε φωτο
που τα βρηκε αν ειναι τελειωμενος;;;;
μεγαλη δουλεια εκανε ρε μαλακα.λιγα κλεφτρονια εχει στην αθηνα και πρεζακια σαν αυτον.μπορει να το εκλεψε και απο τον γερο του.τι νομιζεις με κανε εφοπλιστη εχεις να κανεις? μπασταρδακι του κερατα ειναι.εχει πολλα τετοια μπινεδακια στην αθηνα.εχω καταλαβει εγω τη σοι πουτανακι ειναι μην στεναχωριεσε.
 

Επισκέπτης
εσυ πουλας τρελιτσα
καπου διαβασα οτι εισαι φιλοαληθης
αλλα παπαρια
θα μου πεις τι εισαι η θα το παιζουμε ανωνυμοι λεφταδες;

ότι διάβασες ισχύει...αρκεί να μίλησε κάποιος που με έχει δει...οι άλλοι απλά φαντάζονται...

δεν πουλάω τρελίτσα...ο άλλος τρελάθηκε κ άρχισε να τα χώνει...καλά ο βούλγαρος...είναι ειδική περίπτωση...αλλά κι εκείνος πετάχτηκε σε άλλο θέμα να κάνει τον πονηρίδη...ακόμη δεν έχει καταλάβει οτι βαράει το κεφάλι του στον τοίχο...ΒΟΥΛΓΑΡΟΣ γαρ...

δε θα σου πω τι είμαι...κ τι δεν είμαι...γιατί δεν χρειάζεται...μου μιλάς ωραία..θα λαμβάνεις το ίδιο...μου μπαίνεις σαν μαλάκας..σαν τέτοιος θα αντιμετωπιστείς...

όπως βλέπεις με κάποιους κάνω χαβαλέ...κ με κάποιους άλλους απλά γεμίζω τα παπάρια μου βρισιές...
 

Επισκέπτης
και το 3χιλιαρο που το εβγαλε και σε φωτο
που τα βρηκε αν ειναι τελειωμενος;;;;

δεν ξέρεις να μετράς...;)

ελα ρε φιλε μην του λες και εσυ τετοια.λες και εχεις να κανεις με κανενα μαφιοζο.ψιλοπρεζονι ειναι ο τυπος.λες να ασχολιτε ο ποζιδης με τετοια?.ασε ξερω εγω τη μαλακισμενα ειναι αυτα 4 χρονια ημουνα αθηνα.αμα κατυεβω θα του στειλω εγω ενα πμ να παω να τον βρω στην γειτονια του το καριολη,και ας παει να κλαφτη μετα σε ολα τα μαγκακια τις γειτονιας του.οι ιδιοι οι φιλοι του θα του δωσουν σφαλιαρες για τις μαλακιες που λεει.

ΑΜΑ κατέβεις φέρε αλλαξιές απο βρακιά....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom