Νέα

Παζάρι για νέο διαμέρισμα με κατασκευαστή γίνεται;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bordelman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 207K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
Και τι να μας πουνε όλοι αυτοί, ολοι τους μέσα στα κολπα και τις λαμογιές ειναι.
Δλδ να μας καταγγήλουνε ώς ψεύτες ή συκοφάντες;;;; Στα αρ@@@@δια μας.

27480 εμφανίσεις-επισκέπτες εχουνε διαβάσει το θρεντ
Το ότι έχεις διασκεδάσει 27480 φορές τον κόσμο με τις παπαριές που γράφεις είναι σημαντικό, στο αναγνωρίζω. Το να βρίζεις κάποιον που δεν τον ξέρεις καν, είναι ένα σημάδι σχιζοφρένειας πρέπει να το παραδεχτείς. Και για να μην το κουράζω άλλο θα τελειώσω με μια ευχή.

ΡΕ ΟΥΣΤ να σου πουν τα παιδιά σου όταν θα σε ξεφορτώνονται στο γηροκομείο ανισόρροπε
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
Σε αυτό το θρεντ είμαστε όλοι εργολάβοι πέτρο..Εκτός από τον τρίκαρδο και τον αχαχαχούχα οι οποίοι αν θυμάμαι καλά μένουν ακόμη στο νοίκι γιατί δεν θέλουν να τα δώσουν στους εργολάβους...

Και εννοείται ότι τους πολεμάμε διότι με αυτό το θρεντ έχουν φέρει τα πάνω - κάτω στην αγορά ακινήτων... :2funny:  :2funny:

Απορώ πώς δεν έχει βγάλει ανακοίνωση το ΤΕΕ, ο Παραδιάς, ο Καψιμάλης και ο Ρεβύθης ακόμη!  :2funny:
Φίλτατε οι απόψεις είναι σαν τις κωλοτρυπίδες, όλοι έχουν από μια. Και δικαιούνται να έχουν ασχέτως με το αν συμφωνούμε. Το ότι βρίζει έναν άνθρωπο που αντάλλαξε μαζί του μόνο μια κουβέντα, είναι δείγμα ακατάσχετης πεοπαλινδρόμισης
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
Ρε μάγκες, μαζί σας ό, τι κι αν πείτε, αλλά εμένα άλλος είναι ο νταλκάς μου:πτυχιούχοι..μπαίνουν στα ένσημα;;;
Εξαρτάται αγαπητέ. Πτυχιούχοι ποιας σχολής; Αν μιλάς για μηχανικούς ΑΕΙ όχι απ'όσον γνωρίζω.
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.073
Like
31
Πόντοι
166
Το ότι έχεις διασκεδάσει 27480 φορές τον κόσμο με τις παπαριές που γράφεις είναι σημαντικό, στο αναγνωρίζω. Το να βρίζεις κάποιον που δεν τον ξέρεις καν, είναι ένα σημάδι σχιζοφρένειας πρέπει να το παραδεχτείς. Και για να μην το κουράζω άλλο θα τελειώσω με μια ευχή.

ΡΕ ΟΥΣΤ να σου πουν τα παιδιά σου όταν θα σε ξεφορτώνονται στο γηροκομείο ανισόρροπε

Καταρχήν να σου πω ότι ειμαι μέλος του Συλλόγου Διασκεδαστών "Η ευχάριστη νότα" και διασκεδάζω τους φίλους μου
Οτι έχουνε διαβάσει το εν λόγο θρεντ ένας τόσος μεγάλος αριθμός μελών και επισκεπτών, πολλοί μάλιστα συστηματικά, σημαίνει ότι "γελάνε" πολύ και φυσικά αυτό ειναι καλό στην εποχή μας.
Δεν σε είπα παπαρα, γιατί δεν βρίζω και γιατί αυτό θα σήμαινε ότι έχεις παπαρια - δεν έχεις.

Όσο για την ευχή σου στην ανταποδίδω με αγάπη.
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
Καταρχήν να σου πω ότι ειμαι μέλος του Συλλόγου Διασκεδαστών "Η ευχάριστη νότα" και διασκεδάζω τους φίλους μου
Οτι έχουνε διαβάσει το εν λόγο θρεντ ένας τόσος μεγάλος αριθμός μελών και επισκεπτών, πολύ μάλιστα συστηματικά, σημαίνει ότι "γελάνε" πολύ και φυσικά αυτό ειναι καλό στην εποχή μας.
Δεν σε είπα παπαρα, γιατί δεν βρίζω και γιατί αυτό θα σήμαινε ότι έχεις παπαρια - δεν έχεις.

Όσο για την ευχή σου στην ανταποδίδω με αγάπη.
Το ΡΕ ΟΥΣΤΤΤ αγαπητέ θεωρείς οτι δεν είναι βρισιά; Ιδίως προς κάποιον που δεν έχεις ανταλλάξει ούτε δύο κουβέντες; Μην πουλάς τρελίτσα, δεν αγοράζω
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.073
Like
31
Πόντοι
166
Φίλτατε οι απόψεις είναι σαν τις κωλοτρυπίδες, όλοι έχουν από μια. Και δικαιούνται να έχουν ασχέτως με το αν συμφωνούμε. Το ότι βρίζει έναν άνθρωπο που αντάλλαξε μαζί του μόνο μια κουβέντα, είναι δείγμα ακατάσχετης πεοπαλινδρόμισης

Φιλοσοφημένες κουβέντες του κώλου. :jerking:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
Φιλοσοφημένες κουβέντες του κώλου. :jerking:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Το ΡΕ ΟΥΣΤΤΤ αγαπητέ θεωρείς οτι δεν είναι βρισιά; Ιδίως προς κάποιον που δεν έχεις ανταλλάξει ούτε δύο κουβέντες; Μην πουλάς τρελίτσα, δεν αγοράζω
Γιατί δεν απαντάς ανθρώπινα;
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.073
Like
31
Πόντοι
166
Δλδ δεν κατάλαβα δεν σου απαντάω ανθρώπινα;;; πως σου απαντάω;;;
Αν εννοείς τα περι παπαρα-παπαρας και συναφή εσυ άρχισες, μαλλον ήταν μαλακία μου να απαντήσω στο ίδιο ύφος και ήθος με το δικό σου.
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
Δλδ δεν κατάλαβα δεν σου απαντάω ανθρώπινα;;; πως σου απαντάω;;;
Αν εννοείς τα περι παπαρα-παπαρας και συναφή εσυ άρχισες, μαλλον ήταν μαλακία μου να απαντήσω στο ίδιο ύφος και ήθος με το δικό σου.
Καλά ρε άνθρωπε εκεί που μιλούσαμε μου λες ΡΕ ΟΥΣΤ και μου λες τώρα οτι το άρχισα εγώ; Γιατί πουλάς τρελίτσα;
 

azaas

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2006
Μηνύματα
671
Κριτικές
11
Like
8
Πόντοι
5.765
Καλά ρε άνθρωπε εκεί που μιλούσαμε μου λες ΡΕ ΟΥΣΤ και μου λες τώρα οτι το άρχισα εγώ; Γιατί πουλάς τρελίτσα;

Μην αγοράσεις, αδελφέ.
Απούλητα διαμερίσματα οι εργολάβοι.
Απούλητη τρελίτσα ο 3-Hearts.
:2funny:

 

komodino001

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2009
Μηνύματα
220
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Καλά ρε άνθρωπε εκεί που μιλούσαμε μου λες ΡΕ ΟΥΣΤ και μου λες τώρα οτι το άρχισα εγώ; Γιατί πουλάς τρελίτσα;
Καλα καθεσαι και ασχολεισαι με το τρικαρδο?Εισαι σοβαρος?Οπου ναναι θα τον διωξει η σπιτονοικοκυρα του...
Τον βλεπω σε κανα παγκακι...
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
Καλα καθεσαι και ασχολεισαι με το τρικαρδο?Εισαι σοβαρος?Οπου ναναι θα τον διωξει η σπιτονοικοκυρα του...
Τον βλεπω σε κανα παγκακι...
Λες να ιδρύσει Σύλογο Φίλων Σπιτονοικοκύρηδων - Γιατί μου καναν έξωση;
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.073
Like
31
Πόντοι
166
Καλα καθεσαι και ασχολεισαι με το τρικαρδο?Εισαι σοβαρος?Οπου ναναι θα τον διωξει η σπιτονοικοκυρα του...
Τον βλεπω σε κανα παγκακι...

Ρε αλάνια δεν κόβεται την πλάκα, το ποιός ειμαι και τι λέω το ξέρω πολύ καλά και το αναγνωρίζουνε πολλοί από το σαιτ.
Οι λαμογίες ΤΕΛΟΣ
Δεν μασάω
Όσο για το παγκάκι το βλέπω ρεζερβε από σένα.
Δοξά το Θεό , μου έδωσε να έχω μεγάλα και σοβαρά προβλήματα αλλά οικονομικά όχι.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.532
Κριτικές
61
Like
42.936
Πόντοι
22.785
σοβαρευτειτε λεμε.... δεν προσβαλουμε μελος.. :knuppel: :knuppel:
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.073
Like
31
Πόντοι
166
Πάντως το ότι μου την πέφτουνε εργολάβοι - μεσήτες  μαζί κάτι πονηρό δείχνει.

Ρε μάγκακια σε παγκακια κοιμάστε ήδη αλλά η πεινα σας έχει δημιουργήσει παραισθήσεις

 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
Πάντως το ότι μου την πέφτουνε εργολάβοι - μεσήτες  μαζί κάτι πονηρό δείχνει.

Ρε μάγκακια σε παγκακια κοιμάστε ήδη αλλά η πεινα σας έχει δημιουργήσει παραισθήσεις
Ούτε εργολάβος είμαι, ούτε μεσίτης. Μπορείς να μου πεις για ποιό λόγο ήταν το ΡΕ ΟΥΣΤ στο αρχικό σου μήνυμα;
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.532
Κριτικές
61
Like
42.936
Πόντοι
22.785
χαλαρωστεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
 

Συνημμένα

  • m,y.jpg
    m,y.jpg
    19,4 KB · Εμφανίσεις: 19

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom