Νέα

Παύλος Χαικάλης Μου έδιναν 2-3 εκατ. για να ψηφίσω Πρόεδρο Δημοκρατίας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα paraskeuas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 51K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Judge Dred89

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
4.910
Like
5
Πόντοι
16
συμφωνα με τα μαθηματικα σου οσο χρεος ειχαμε απο την επανασταση του 1821 ως σημερα θα το ξαναδημιουργησουμε σε 7 χρονια. οκ ειναι μια αποψη
ΔΕΝ ΜΑς ΤΑ ΛΕς ΣΩΣΤΑ
νουμερα λεω ,ασε την επανασταση για καναν αλλον  :grin:
25δις απο ομολογα
80δις ταμειακα ελλειματα,ας πουμε,οτι καλυπτοντε τα 50,,,που δεν το πιστευω ουτε αυτο,,
ποσα ειναι?25 κ 25 ,δηλ 50,,,τι σου φαινετε λαθος?
θα καλυφθουν τα 25 των ομολογων  με  εξωτ δανεισμο?ωραια,ας το πουμε..
τα ληξιπροθεσμα απο που θα καλυφθουν?πως?κι αν ειναι 40δις τα ανεξοφλητα τι θα γινει?
αν εχεις παρακολουθησει αυξανουν καθε τριμηνο,δεν μειωνοντε,, ;)
 

Paparov

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
16
Εδώ οι ιδιοι οι πρωην ΑΝΕΛ (Γιαταγανα, Μακρή) λενε ότι είναι στημενο, κι εσεις οι παμμέγιστοι ειστε οι μονοι κοινωνοι της αληθειας  :jerking:

Όχι, οι μόνοι κοινωνοί της αλήθειας είναι ο αντωνάκης και ο βαγγέλας. Και εσύ ο υποστηρικτής τους γιατί λατρεύεις την αλήθεια  :jerking: Πολύ σοβαρές οι δικαιολογίες του Αποστολόπουλου...
 

Judge Dred89

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
4.910
Like
5
Πόντοι
16
που να τον γνωρισε άραγε τυπε;που άνθισε το ειδύλλιο;
σε διανομη τροφιμων της ΧΑ
δεν τους αφηναν να παρουν κ πηγε η λεγκω με συσυτιο απο την καμινω στα πακια,κι εδεσε η φαση... :rockon: :rockon: :rockon:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
URL]]
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
στο περυσινο countdown happy new year
ο πουστης ο καμινης δεν εχει πετυχει countdown για countdown, τη μια εβγαζε λογο μεχρι 12:02 της αλλη το χρονομετρο εγραφε 3-2-1 κι αυτος ελεγε 9-8-7. φετος να δουμε θα γαμησουμε η τσαμπα πινω;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
νομιζω οτι οταν δεν θα υπαρχει φραγκο δεν εχεις λαμβανειν  ;)
Ούτε ΕΣΥ όμως εχεις λαμβάνειν και θα ψοφήσεις της πεινας. Δανεικά τέλος αφου εισαι τοσο μαγκας να μην πληρωνεις τα προηγουμενα.
 

Judge Dred89

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
4.910
Like
5
Πόντοι
16
Ούτε ΕΣΥ όμως εχεις λαμβάνειν και θα ψοφήσεις της πεινας. Δανεικά τέλος αφου εισαι τοσο μαγκας να μην πληρωνεις τα προηγουμενα.
δεν εχω αναγκη απο δανεικα αλεξακο κ για αλλες 3 γενιες  :birdman:
,,αυτες τις μαλ,,ιες σε κανα χανο που τα χαφτει  ;)
αλλα το θεμσ δεν ειμαι εγω
το θεμα ειναι σ αρεσει δεν σ αρεσει η φοροδοτικη ικανοτητα των μαλακηδων που σας ψηφιζουν για να τους γδερνετε τελειωσε
κι ανγκαστικα ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ θα περασετε σε φαση β
διαγραφη χρεων κι επανεξετσαη της μοιρασιας της πιτας,αλλιως δεν θα μπορειτε να κυκλοφορησετε στο δρομο απο την εγκληματικοτητα
δεν ειναι ασια η ευρωπη.. ;)
 

Walter White

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.516
Like
0
Πόντοι
16
Μόλις τώρα είδα οτι έκανε το αμορφωτο μια παρουσίαση/ ομιλία και εδωσε συγχαρητήρια στο χαλκαλίλι. Ειναι στόκος ο τύπος

Μιλώντας για συριζο-στόκους, ο σκουρλέτι ειπε οτι η βούλτεψη δε σεβαστηκε ΟΥΤΕ ΤΟ ΜΑΝΩΛΗ ΓΛΕΖΟ. Καταλαβε κανεις γιατι κάποιος πρέπει να σέβεται το γλέζο; Αφου μόνος του ξεφτυλίζεται ουτως ή άλλως.

Ζουμε στιγμές κωμωδίας, σε λίγο ο χαλκαλίλι θα περασει στο τριλιζα και μαζι με το λαζόπουστα θα μπουνε στο επικρατείας ως επαναστατες
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
δεν εχω αναγκη απο δανεικα αλεξακο κ για αλλες 3 γενιες  :birdman:
,,αυτες τις μαλ,,ιες σε κανα χανο που τα χαφτει  ;)
αλλα το θεμσ δεν ειμαι εγω
το θεμα ειναι σ αρεσει δεν σ αρεσει η φοροδοτικη ικανοτητα των μαλακηδων που σας ψηφιζουν για να τους γδερνετε τελειωσε
κι ανγκαστικα ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ θα περασετε σε φαση β
διαγραφη χρεων κι επανεξετσαη της μοιρασιας της πιτας,αλλιως δεν θα μπορειτε να κυκλοφορησετε στο δρομο απο την εγκληματικοτητα
δεν ειναι ασια η ευρωπη.. ;)
Τρίχες.

Γιατι εισαι warned?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom