Νέα

Παύλος Χαικάλης Μου έδιναν 2-3 εκατ. για να ψηφίσω Πρόεδρο Δημοκρατίας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα paraskeuas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 51K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Judge Dred89

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
4.910
Like
5
Πόντοι
16
Ο αποστολοπουλος φιλος κ συμβουλος του καμενου επαιρνε βουλευτες οπως η γιαταγανα  και ζηταγε να επιστρεψουν στους  ανελ...οπως δηλωσε η ιδια σημερα..ο Συμβουλος του καμενου ειπε σημερα οτι  προσπαθησε να παγιδευσει τον ηλιθιο χαικαλη για να αποδειξει οτι εχει ανεντιμους βουλευτες...ο χαικαλης τα εχαψε κ πηγε καλωδιωμενος ,μετα ομως πηγε στο λαζοπουλο για το μονταζ ....Θεατρο κανονικο....για να δειτε ποσο βλακας ειναι το καλοκαιρι του εδωσε και 5000 για να επενδυσει κ δε τα πηρε πισω...και θα του εδινε πισω 3 μυρια για να ψηφισει προεδρο;;;κωτσος πιαστηκε και ο τσιπρας ο μελλων πρωθυπουργος της μπανανιας απο την παρασταση των ψεκασμενων!!!!

Θελω να δω λαζοπουλο μπουζου σε κελι με Χα :fuck2: χαικαλης για δαφνι ειναι...ο καμμενος θα το σκασει εξω.
Αυτα με το δελφιναριο  :jerking:
ωραιες οι μαλ..ιες να περναει η ωρα
κανονικη αποπειρα ητανε,αλλα ερασιτεχνικη
τ αλλα που λεει τωρα ο αποστολ ειναι βρουβες  ;)
 

Judge Dred89

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
4.910
Like
5
Πόντοι
16
Ειδες λοιπον που εισαι φασιστας και κανεις τον προδευτικο?
δεν κανω κανεναν "προοδευτικο"
που τοδες αυτο?
υγ,με την εννοια "προοδευτικος" να ενσωματωνω οτι αρρωστη συμπεριφορα κι ιδεολογια που εννοεις εσυ  ;)
με λουγκρες δεν χτιζεται εθνικο ανεξαρτητο  κρατος κι ανεξαρτητη οικονομικη πολιτικη
εισαι νεοφιλελες υποταγμενος μια ζωη,γιατι σε κρατανε απο τον κωλο
πχ ολλανδια ,που καταστραφηκε απο τετοιες συμπεριφορες
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
Όταν θα κάνεις quote κάτι που λέω θα κάνεις ολόκληρο το κείμενο κατάλαβες γαμώ το χριστούλη σου στη φάτνη; Γραφικέ μαλάκα που παρουσιάζει τα πράγματα όπως τον συμφέρουν.

ξυλο  :rockon:
 

gamiarits

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
3.035
Like
2
Πόντοι
16
κι εγω ειμαι  ομοεχθρικος,η αντιλουγκρας  :tickedoff:

Και εγω το ιδιο μαν. Σεβομαι ασφαλως το δικαιωμα ολων των ανθρωπων στη διαθεση του σωματος τους αλλα κατι γαμοι και παρελασεις που ακουω δεν μου καθονται καλα...
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
Και εγω το ιδιο μαν. Σεβομαι ασφαλως το δικαιωμα ολων των ανθρωπων στη διαθεση του σωματος τους αλλα κατι γαμοι και παρελασεις που ακουω δεν μου καθονται καλα...

ε ρε Πουτιν που χρειαζεται  :rockon:
 

Επισκέπτης
Και εγω το ιδιο μαν. Σεβομαι ασφαλως το δικαιωμα ολων των ανθρωπων στη διαθεση του σωματος τους αλλα κατι γαμοι και παρελασεις που ακουω δεν μου καθονται καλα...

Ε φαντάσου σε ποιά στάνη θα κανες την πρακτική σου πρωτού μας σκάσεις μούρη εδώ.
 

Judge Dred89

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
4.910
Like
5
Πόντοι
16
Χαρακτηριστικό απαίδευτου παπάρα εξάλλου το anti-gay .Σας βλέπω σύντομα να κάνετε κρυφό σχολειό για να τα λέτε
δεν ειπα λεγκολα να σε καψουμε στην πυρα
ειστε μια ομαδα συμπαθης για μενα οσο ειστε ενα μικρο ποσοστο κι οσο δεν προκαλειτε
οταν ομως υπερπροβαλεστε σκοπιμα  αυτο ειναι ενα  προβλημα που χρειαζεται καποια λυση
 

gamiarits

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
3.035
Like
2
Πόντοι
16
Ε φαντάσου σε ποιά στάνη θα κανες την πρακτική σου πρωτού μας σκάσεις μούρη εδώ.


URL]]
 

Επισκέπτης
οταν ομως υπερπροβαλεστε σκοπιμα  αυτο ειναι ενα  προβλημα που χρειαζεται καποια λυση

ποιός  υπερπροβάλεται σκόπιμα μωρή τραβατρόμπα.Αόρατοι είμαστε συστηματικά κ πάντα.Πέρα από 2-3 τρασιές των ΜΜΕ η σιωπηρή πλειοψηφία των Ελλήνων LGBT αόρατοι είναι.

Κόψε τον πολύ Βερύκιο ή τις σενσεσιοναλιστικές παπαριές του Άνθιμου.
 

Enginieros

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2014
Μηνύματα
915
Like
4
Πόντοι
6
Θεατρο κανονικο ειναι και το τρωνε καποιοι αμασητο..κατερρευσε σε 24h...ο καμμενος ο λαζοπουλος και ο χαικαλης θα σωσουν την χωρα!!!αεροψεκασμοι  :jerking:
 

Judge Dred89

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
4.910
Like
5
Πόντοι
16
ποιός  υπερπροβάλεται σκόπιμα μωρή τραβατρόμπα.Αόρατοι είμαστε συστηματικά κ πάντα.Πέρα από 2-3 τρασιές των ΜΜΕ η σιωπηρή πλειοψηφία των Ελλήνων LGBT αόρατοι είναι.

Κόψε τον πολύ Βερύκιο ή τις σενσεσιοναλιστικές παπαριές του Άνθιμου.
δεν ειμαι ο τραμουντανας ρε αδερφατο,,,, :grin: :grin: :grin:
οσο δεν προβαλεστε σαν προτυπο εντεχνως,δεν εχω αντιρηση να τον παιρνετε  :fuck2:
οχι απο πακηδες κι αφγανους ομως... :badair:  
ο ανθιμος ειναι χουντικος,οντως
ο βερικιος που κολαει αυτο το μυγοχεσμα?
 

Judge Dred89

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
4.910
Like
5
Πόντοι
16
Θεατρο κανονικο ειναι και το τρωνε καποιοι αμασητο..κατερρευσε σε 24h...ο καμμενος ο λαζοπουλος και ο χαικαλης θα σωσουν την χωρα!!!αεροψεκασμοι  :jerking:
οπου υπαρχει καπνος εχει κ φωτια...
οτι εχουν δωροδοκηθει ειτε εμμεσα ειτε αμεσα,ειναι σιγουρο imop
μελας,ψαριανος,λυκουδης κλπ αποβλητα
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom