Νέα

Παύλος Χαικάλης Μου έδιναν 2-3 εκατ. για να ψηφίσω Πρόεδρο Δημοκρατίας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα paraskeuas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 51K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.117
Like
5.778
Πόντοι
1.206
Tα συριζόνια γιατί κατάπιανε την γλώσσα τους; :cheesy:
 

rouKoun13

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.562
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
16
Η πλακα ηταν στις εκλογες του 2009, που δεν ηθελε να ψηφισει ΝΔ και μου ειπε ψεματα ότι πηγε και ψηφισε, ενώ δεν πηγε καν.
ο μητσοτακης θεωρεις οτι τα ηξερε ολα?
Διαβαζω οτι αυτος εδωσε το οκ για να βγουν στην φορα..
 

Walter White

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.516
Like
0
Πόντοι
16
Την μυριστηκαν την δουλεια τύπε, φοβούνται.

Θα υπάρξει "διορθωτική" δήλωση του τσιπρι, σε μια προσπαθεια να μαζέψει τα ασυμμάζευτα. Καηκε ο αρχηγός, επομενος σταθμος υπάλληλος δουρου
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
ο μητσοτακης θεωρεις οτι τα ηξερε ολα?
Διαβαζω οτι αυτος εδωσε το οκ για να βγουν στην φορα..
Όχι, θεωρω ότι χθες τον συναντησε για να τον πεισει να ψηφισει για προεδρο, με την υποσχεση ότι στην επομενη αλλαγη ηγεσιας στη ΝΔ θα ενταχθεί στο κομμα.
Το θεμα είναι ότι ο Μητσοτάκης είναι πια 97 ετων και τον λυκο που γερναει τον δερνουν τα προβατα.
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.117
Like
5.778
Πόντοι
1.206
Την μυριστηκαν την δουλεια τύπε, φοβούνται.

Από την αρχή βρωμούσε δεν μύριζε απλά, αλλά μέχρι πριν μια ώρα είχαν ανακυρήξει τον Κατακαμένο και τον Χαϊκάλη ήρωες της πολτικής.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Από την αρχή βρωμούσε δεν μύριζε απλά, αλλά μέχρι πριν μια ώρα είχαν ανακυρήξει τον Κατακαμένο και τον Χαϊκάλη ήρωες της πολτικής.
Σημερα οι ΑΝΕΛ εμειναν εκτός βουλης και η ΝΔ ανεβηκε 2 μοναδες τουλάχιστον. Συνεχιζουμε...
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
μια ζωη η γαλαζια πολυκατοικια πηγη ανωμαλιας
 

drclaw

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.109
Like
19
Πόντοι
16
Έλα μου ντε;
Δεν το βλέπεις πως έμεινες μόνος σου; :)

Εγώ από την αρχή είπα ότι δε ξέρω ποιος το οργάνωσε το θέμα...

Το μόνο που είναι σίγουρο είναι ότι λόγω αυτού του γεγονότος δε θα βγει πρόεδρος. Τώρα το ποιον συμφέρει αυτό... Μάλλον το Σαμαρά που θα πάει σε εκλογές πριν έρθουν τα νέα μέτρα που έχει συμφωνήσει στη βουλή.
 

rouKoun13

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.562
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
16
Την έντονη αντίδραση του Γρηγόρη Ψαριανού, προκάλεσε η δήλωση των ανεξάρτητων βουλευτών Ο. Βουδούρη και Θ. Παραστατίδη, με την οποία υπονόησαν ότι 4 βουλευτές (Λυκούδης, Ψαριανός. Αηδόνης, Νταβρής) μπορεί και να χρηματίστηκαν για να ψηφίσουν υπέρ του Σταύρου Δήμα.

«Είναι άθλιοι και ξεφτιλισμένοι. Είναι πολιτικάντηδες που εκτελούν συμβόλαια για να ενταχθούν στα ψηφοδέλτια του ΣΥΡΙΖΑ» είπε ο Γρηγόρης Ψαριανός (ΣΚΑΪ).

«Να ντρέπονται όλοι όσοι δηλητηριάζουν την πολιτική ζωή» κατέληξε ο κ. Ψαριανός. Προανήγγειλε μάλιστα ότι οι 4 θιγέντες βουλευτές, θα κινηθούν δικαστικά εναντίον των κ.κ. Βουδούρη και Παραστατίδη για τα όσα υπενόησαν.

Νωρίτερα, μιλώντας στο iefimerida τόσο ο Χρήστος Αηδόνης όσο και ο Σπύρος Λυκούδης είχαν καταφερθεί με βαρύτατους, επίσης, χαρακτηρισμούς κατά των δύο ανεξάρτητων βουλευτών, προαναγγέλλοντας ότι θα καταθέσουν μήνυση. Για «πολιτικά σκουλήκια» μίλησε ο Σπ. Λυκούδης, για «άθλιους επαίτες» ο Χρ. Αηδόνης.

ΠΑΣΟΚ: Να μη βρεθεί κόμμα να στεγάσει τους άθλιους καιροσκόπους

Για «ακραίες αθλιότητες περιφερόμενων καιροσκόπων» μίλησε το ΠΑΣΟΚ σε ανακοίνωσή του, καυτηριάζοντας την δήλωση Βουδούρη-Παραστατίδη, εκφράζοντας την ελπίδα να μην βρεθεί κόμμα που να τους στεγάσει πολιτικά. .

«Ακραίες αθλιότητες όπως αυτές των Οδ. Βουδούρη και Θ. Παραστατίδη, δεν μπορούν να γίνουν αποδεκτές. Ελπίζουμε να μη βρεθεί κόμμα να στεγάσει στην παρούσα φάση τους δύο αυτούς περιφερόμενους καιροσκόπους που δεν τίμησαν ποτέ τα κόμματα με τα ψηφοδέλτια των οποίων εξελέγησαν. Είναι υποχρέωση όλων να προστατεύσουν τους θεσμούς και το Κοινοβούλιο από την άκρατη χυδαιότητα αυτών των δύο».

Το ΠΑΣΟΚ «εμμένει στην ανάγκη για άμεση και πλήρη διερεύνηση των καταγγελιών του Π. Χαϊκάλη από τα αρμόδια όργανα της δικαιοσύνης και στην επιτακτική ανάγκη προστασίας της δημοκρατικής ομαλότητας».



Πηγή: Ψαριανός: Αθλιοι και ξεφτιλισμένοι Βουδούρης-Παραστατίδης – Εκτελούν συμβόλαια | iefimerida.gr
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.117
Like
5.778
Πόντοι
1.206
μια ζωη η γαλαζια πολυκατοικια πηγη ανωμαλιας
Τζώνυ εγώ τις αλήθειες σου τις παραδέχομαι!
Πάντα ντρεπόμουν που αυτό το νούμερο ο Καμένος ανήκε στην Νεα Δημοκρατία, αλλά και να γίνει αρχηγός κομματος με φανατικούς οπαδούς ρε παιδί μου!

Μην μου αναλύσεις ποιός έφταιξε, τον ξέρω κι ας μην συμφωνεί ο Άλεξ. ;)
Αν σου παίρνει ο Καμένος τόσους ψηφοφόρους κάτι δεν έχεις κάνει σωστά...
 

Επισκέπτης
βλέπω οι φαντασιόπληκτες κάργιες ονειρεύονται πλήγματα κ φόβο του σύριζα χαχα

δευτεράτζες ολκής άκλαφτες θα πάτε όσο αλληλογλύφετε τις πληγές σας για να νιώσετε καλύτερα
 

efes

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.244
Like
215
Πόντοι
36
Kαλη μου το θηλυκο γενος να το χρησιμοποιεις για τον εαυτο σου! :P
 
Εγγρ.
8 Μαρ 2013
Μηνύματα
788
Like
4
Πόντοι
6
βλέπω οι φαντασιόπληκτες κάργιες ονειρεύονται πλήγματα κ φόβο του σύριζα χαχα

δευτεράτζες ολκής άκλαφτες θα πάτε όσο αλληλογλύφετε τις πληγές σας για να νιώσετε καλύτερα

Mπα αλλος ονειρεύεται εδω περα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom