Νέα

Ad Πατησίων 131, 1ος όροφος!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pathos gia ta temachia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 331K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

wavemaster69

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2011
Μηνύματα
347
Like
596
Πόντοι
81
Η Λάνα η Ασιάτισσα που λέτε πως είναι περίπου; Βυζιά, κώλος; Το προσωπό της είναι ωραίο ή θυμίζει τις συμπαθέστατες πλην άσχημούλες φιλιπιννέζες που πετυχαίνουμε σε λεωφορεία των ΒΠ; Κάνει CIF;

ΥΓ. Άλλη μια ερώτηση, έχει κάποιο site/αγγελία/τηλ ο χώρος;
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.891
Πόντοι
266
Η Λάνα η Ασιάτισσα που λέτε πως είναι περίπου; Βυζιά, κώλος; Το προσωπό της είναι ωραίο ή θυμίζει τις συμπαθέστατες πλην άσχημούλες φιλιπιννέζες που πετυχαίνουμε σε λεωφορεία των ΒΠ; Κάνει CIF;

ΥΓ. Άλλη μια ερώτηση, έχει κάποιο site/αγγελία/τηλ ο χώρος;

Μπαμπάτσικη...3,5 άρι βυζι με καλη ρωγα και γεματο κωλο...ειναι λίγο παλτό...εμφανισιμη...δεν κάνει cif..
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
φιλε μηπως μπωρεις  να θυμηθεις σωματοτυπο τις καρμεν η αν την εχεις ξαναδει καπου αλου
Ευχατιστω πολυ
  Η Καρμεν δουλευε και παλιοτερα εκει. Μετα ειχε παει για μερικους μηνες  στο Βλαχοπουλου με
άλλο ονομα και τωρα ξαναγυρισε. 
 

guru1

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2018
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Πέρασα σήμερα από το μαγαζι μου άνοιξε η κυρία Βίκυ πάντα χαμογελαστή με κέρασε ποτάκι μου έδειξε τα κορίτσια με την σειρά. έμεινα εντυπωσιασμένος από το πιπινακι το Ναταλάκι Μου άρεσε το ντροπαλό προσωπάκι της .πήρα πρόγραμμα με 80 45λεπτα. μου έκανε δυνατό μσζ μετά άρχισε καυλοτικο τρυφερό μσζ γύρισα μου έβαλε προφιλακτικό άρχισε την πίπα σιγά σιγά ναζιαρικα μου άρεσε πολυ να βλέπω το προσωπάκι της  κάνοντας πίπα σηκώθηκα την έβαλα στον καναπέ στα 4 κολαρακι τέλειο κ εκεί της τα έδωσα όλα μου τα :wink:.
 
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.046
Κριτικές
34
Like
3.803
Πόντοι
4.365
Πέρασα σήμερα από το μαγαζι μου άνοιξε η κυρία Βίκυ πάντα χαμογελαστή με κέρασε ποτάκι μου έδειξε τα κορίτσια με την σειρά. έμεινα εντυπωσιασμένος από το πιπινακι το Ναταλάκι Μου άρεσε το ντροπαλό προσωπάκι της .πήρα πρόγραμμα με 80 45λεπτα. μου έκανε δυνατό μσζ μετά άρχισε καυλοτικο τρυφερό μσζ γύρισα μου έβαλε προφιλακτικό άρχισε την πίπα σιγά σιγά ναζιαρικα μου άρεσε πολυ να βλέπω το προσωπάκι της  κάνοντας πίπα σηκώθηκα την έβαλα στον καναπέ στα 4 κολαρακι τέλειο κ εκεί της τα έδωσα όλα μου τα :wink:.
 

Δεν θυμάμαι χριστό.. Ποια είναι αυτή? Η Ναταλία των πατησίων 23τοσο που ήταν μαζί με Βικάκι ή άλλη?
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.052
Κριτικές
191
Like
51.778
Πόντοι
41.443
Δεν θυμάμαι χριστό.. Ποια είναι αυτή? Η Ναταλία των πατησίων 23τοσο που ήταν μαζί με Βικάκι ή άλλη?


που το θυμηθηκατε ρε αυτο το μαγαζι? χρονια εχω να παω.


josex στην προηγουμενη σελιδα εχει φωτο
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.046
Κριτικές
34
Like
3.803
Πόντοι
4.365
που το θυμηθηκατε ρε αυτο το μαγαζι? χρονια εχω να παω.


josex στην προηγουμενη σελιδα εχει φωτο

Α ναι θενκσ μαν, την έχω πάρει, γλυκούλα μεν όλα με λάστιχο δε.. Δεν είναι η παλιά καλή Ναταλία που νόμιζα..
 

proedros46

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2010
Μηνύματα
774
Κριτικές
12
Like
267
Πόντοι
606
μια ερωτηση για τουσ θαμωνες του μαγαζιου....

η Ντανιελα γυρισε?
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.448
Κριτικές
42
Like
7.840
Πόντοι
4.666
η χριστιναρα τι εγινε ρε παιδια???που εγαμιεται? :happy:
 

nukemf

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2010
Μηνύματα
24
Like
14
Πόντοι
0
ναι ρε παιδια που χαθηκε , η γυναικαρα , και μας αφησε παραπονεμενους
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.448
Κριτικές
42
Like
7.840
Πόντοι
4.666
ναι ρε παιδια που χαθηκε , η γυναικαρα , και μας αφησε παραπονεμενους

έλα μου ντε!!!!!!! ξέρεις τί καημό την έχω???? έχω να κάνω συνεδρία μαζί της από το 2010!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom