Νέα

Παρτουζολάγνοι

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Nasty Dream

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2024
Μηνύματα
79
Like
125
Πόντοι
0
Αγαπητοί παρτουζολαγνοι , ξέρω που θα καταλήξει αυτό..αλλά λέω να δοκιμάσω μπας και πάρω κάποια γνώμη από εμπειρία .
Έχει δοκιμάσει κάποιος κάτι τέτοιο με σύζυγο μόνιμη σύντροφό;
Είναι κάτι που το έχουμε συζητήσει μεταξύ μας- γενικά έχουμε καλή σχέση - κ τελευταία έτυχε και υπάρχει κάτι που είναι έτοιμο να το προχωρήσουμε . Είναι κάτι που μας καυλώνει , αλλά το ουσιαστικό ερώτημα είναι αν θα αλλάξει το μεταξύ μας - θα μου πεις αν δεν το ξέρουμε εμείς, εσείς θα το ξέρετε...τέλος πάντων. Ρωτάω για εμπειρίες αν υπάρχουν κ πως το διαχειριστηκατε .
Με κοσμιότητα παρακαλώ :-)
Ο καθένας το ζει/βιώνει διαφορετικά, αφού δεν έχετε πρόβλημα και σας καυλώνει κάντε την δοκιμή
 

GiorgosM145

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.540
Κριτικές
10
Like
6.191
Πόντοι
1.346
Κι ομως ακομη δεν το εχω ζησει!Δεν ξερω αν θα μαρεσει η αν θα γελαω.Ισως τωρα που περασα τα 30 θα το διαχειρηστω πιο ευκολα.Εννοειται το σκεφτομουν και εφτανα κοντα μα δεν το τολμουσα.Αλλο τριο με 2 γυναικες κι αλλο παρτουζα με 2+1 γυναικα.Πιστευω αυτο ειναι το μεγαλυτερο ζητημα σε ολους μας εως να το τολμησουμε.Καποιοι μιλουν και οταν ακουω αφηνουν την εντυπωση οτι ειναι πραγματικα ευκολο να το ζησεις.Ισως οσοι παρτουζωνουν απο μικροι το βλεπουν πανευκολο κ εμεις οι αλλοι το βλεπουμε ως προκληση.Το καλο ειναι οτι μοιραζεσαι γκομενες που μονος ισως να μην τις ειχες γνωρισει κ να μην σου ειχαν κατσει.Μετα παιζουν εξτα γνωριμιες εξτρα κονε κτλ κ φυσικα ειναι και οι πουτανες πιο προθυμε ςπιο καυλωμενες πολλες φορες με κατι τετοιο.
 

bodroum

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2024
Μηνύματα
8
Κριτικές
5
Like
164
Πόντοι
280
Κι ομως ακομη δεν το εχω ζησει!Δεν ξερω αν θα μαρεσει η αν θα γελαω.Ισως τωρα που περασα τα 30 θα το διαχειρηστω πιο ευκολα.Εννοειται το σκεφτομουν και εφτανα κοντα μα δεν το τολμουσα.Αλλο τριο με 2 γυναικες κι αλλο παρτουζα με 2+1 γυναικα.Πιστευω αυτο ειναι το μεγαλυτερο ζητημα σε ολους μας εως να το τολμησουμε.Καποιοι μιλουν και οταν ακουω αφηνουν την εντυπωση οτι ειναι πραγματικα ευκολο να το ζησεις.Ισως οσοι παρτουζωνουν απο μικροι το βλεπουν πανευκολο κ εμεις οι αλλοι το βλεπουμε ως προκληση.Το καλο ειναι οτι μοιραζεσαι γκομενες που μονος ισως να μην τις ειχες γνωρισει κ να μην σου ειχαν κατσει.Μετα παιζουν εξτα γνωριμιες εξτρα κονε κτλ κ φυσικα ειναι και οι πουτανες πιο προθυμε ςπιο καυλωμενες πολλες φορες με κατι τετοιο.
Αυτό θα έλεγα κι εγω ,οτι αλλο mmf , κι άλλο mff. Ισως αν δοκιμάζανε και τους δύο συνδυασμούς να υπήρχε μία ισορροπία στη σχεση τους ή να ξεκαθάριζαν τί τους ευχαριστεί και τί τους ενοχλεί.
 

GiorgosM145

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.540
Κριτικές
10
Like
6.191
Πόντοι
1.346
Αυτό θα έλεγα κι εγω ,οτι αλλο mmf , κι άλλο mff. Ισως αν δοκιμάζανε και τους δύο συνδυασμούς να υπήρχε μία ισορροπία στη σχεση τους ή να ξεκαθάριζαν τί τους ευχαριστεί και τί τους ενοχλεί.
Ε βεβαια,απλα πολλες φορες δοκιμαζουμε ξενερωνουμε και δεν κανουμε αλλες δοκιμες και το χανουμε το παιχνιδι πιστευω.
 

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
574
Κριτικές
8
Like
1.247
Πόντοι
486
Ρε παίδες δεν κανονίζουμε σε καμία σουίτα καμία παρτουζα... πως γίνεται να το οργανώσουμε... γιατί μόνο λόγια βλέπω...
Συμφωνώ... αφού είμαστε αρκετοί...ας βάλουμε ένα 30ρι ο καθένας....αν μέτρησα καλά...5 από εδώ μέσα είστε θερμοί....άρα 150 Εβραίοι....1 πουτάνα στην καλύτερη...βγάζει 60 την ώρα άμα έχει φουλ δωμάτια! Ας οργανωθεί...να πούμε στην πουτάνα....150 € για 2 ώρες:)... νομίζω...θα πουλήσει
 

Kwstas7345

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2024
Μηνύματα
41
Like
57
Πόντοι
0
Σιγα ρε παίδες μη κάτσει η άλλη μονο με 150 για παρτουζα. Είναι δύσκολη φάση και για αυτές. Πιστεύω μια κοπέλα άνετα θα ζητήσει 200 την ώρα για να μην πω 250
 

peter127

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2013
Μηνύματα
91
Like
102
Πόντοι
0
Σιγα ρε παίδες μη κάτσει η άλλη μονο με 150 για παρτουζα. Είναι δύσκολη φάση και για αυτές. Πιστεύω μια κοπέλα άνετα θα ζητήσει 200 την ώρα για να μην πω 250
η φαντασία είναι δωρεάν ;)
 
Εγγρ.
19 Αυγ 2024
Μηνύματα
2
Like
10
Πόντοι
0
Μύστες μου καλησπερα !! Μίλησα μαζι της και μπορεί να κάνει και σε δύο άντρες ταυτόχρονα σε διπλό στρώμα ! 400 και για τους 2 ..για 2...
 

sissyboy.

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2024
Μηνύματα
29
Like
36
Πόντοι
0
καλησπέρα ενδιαφέρομαι για παρτούζα είμαι παθητικός όποιος ενδιαφέρεται από Αθήνα για να πάμε παρτούζα να μου στείλει π.μ.
 

James King

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2019
Μηνύματα
11
Like
16
Πόντοι
0
Αγαπητοί παρτουζολαγνοι , ξέρω που θα καταλήξει αυτό..αλλά λέω να δοκιμάσω μπας και πάρω κάποια γνώμη από εμπειρία .
Έχει δοκιμάσει κάποιος κάτι τέτοιο με σύζυγο μόνιμη σύντροφό;
Είναι κάτι που το έχουμε συζητήσει μεταξύ μας- γενικά έχουμε καλή σχέση - κ τελευταία έτυχε και υπάρχει κάτι που είναι έτοιμο να το προχωρήσουμε . Είναι κάτι που μας καυλώνει , αλλά το ουσιαστικό ερώτημα είναι αν θα αλλάξει το μεταξύ μας - θα μου πεις αν δεν το ξέρουμε εμείς, εσείς θα το ξέρετε...τέλος πάντων. Ρωτάω για εμπειρίες αν υπάρχουν κ πως το διαχειριστηκατε .
Με κοσμιότητα παρακαλώ :-)
Εάν δεν δοκιμάσεις πώς θα ξέρεις... πάντως εάν σκέφτεστε για τριο είμαι μέσα
 
Εγγρ.
10 Μαΐ 2021
Μηνύματα
316
Like
554
Πόντοι
81
Κατ αρχήν πρέπει να γνωριστείτε λίγο οι γαμιάδες. Να δειτε οτι εχετε όμοια χνώτα και μπορείτε να περασετε καλα στο ίδιο δωματιο γυμνοί ξεσκίζοντας τις καυλίτσες.
Δεύτερον, να νοιώθετε τόσο άνετα μεταξύ σας που να κάνετε δοκιμες πριν την παρτούζα να γυμνώνεστε, να δείτε αν θα πουστοκοιταξει κάποιος, αν σηκωνονται οι ψωλες με θυληκό ερέθισμα και να μην υπαρχει πουτσολαγνεία απο κανέναν.
Αμα τα κάνετε αυτά, το να βρείτε πουτανες είναι εύκολο. Πιο γαμάτο βέβαια είναι να βγείτε για ποτό με καποια φίλογνωστη σας ψιλοτρελιαρα που να είναι πιθανό να μπει στη φάση, τη βολιδοσκοπείτε και τη ψηνετε, κανετε 2 εναντιον μίας την πρώτη παρτούζα, κι αφού ανάψετε τσιγαρο της πετάτε το " πες σε καμια φίλη σου που γουσταρει τη φάση. "

Εγω είχα πάθει το ανάποδο, γκόμενα με ρώτησε αν εχω καμια γκόμενα να τη φερω να πλακωμουνιαστούνε
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.727
Κριτικές
6
Like
11.165
Πόντοι
3.936
Σιγα ρε παίδες μη κάτσει η άλλη μονο με 150 για παρτουζα. Είναι δύσκολη φάση και για αυτές. Πιστεύω μια κοπέλα άνετα θα ζητήσει 200 την ώρα για να μην πω 250
Από τα 250 πόσα πάνε πραγματικά,στην τσέπη της, ούτε τα 150. Άρα τα 150 μόνη της χωρίς γραφείο ή ο'τι άλλο καλά είναι.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Sub36

mn2

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2015
Μηνύματα
140
Like
473
Πόντοι
21

aggelosaa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2015
Μηνύματα
298
Κριτικές
6
Like
532
Πόντοι
301
Αυτό είναι η μεγαλύτερη αλήθεια.
Καλημέρα
για μπουρδελα που λες οτι δεν περνας καλα για μενα δεν ισχυει
Εγώ πάντως πριν 4 χρόνια είχα βρει μια ουκρανέζα από το 2015 μέχρι το 2021 που την πήγαίνα καρότσι σε παρτούζες με τα φιλαράκια μου και μάλιστα την πέρναμε και πρόγραμμα μιας ωρας πληρώναμε απο 50 ο καθένας μας και την γλεντάγαμε μια ωρα και περναγαμε σουπερ
κολώνου ήταν
Μιλάμε για παρτουζάρες περιωπής αλλά από τότε που ξεκίνησε ο πόλεμος δεν γύρισε και η τσατσα μου λεει οτι μάλλον το πασχα του 2025 θα ξαναγυρισει
Θα δούμε
Και μια Νικόλ αλβανιδα αδυνατη αυτη εχει εξαφανιστει εδω και χρόνια ηταν φοβερη στο τριο
Πρεπει να ψαξω για κατι αλλο σιγουρα κατι θα υπαρχει
Βεβαια ουκρανια και μολδαβια ειναι υπερδυναμη στα μεγαλα σχηματα
Μιλαω για κοπελες αδυνατες
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.232
Like
16.122
Πόντοι
2.256
-Ρε μαλάκα, είσαι μέσα για μια παρτούζα;;;;
-Το ρωτάς ρε μαλάκα;;; και βέβαια!!! Πόσοι θα είμαστε;;;
-Κοίτα, αν έρθεις κι εσύ, μέχρι στιγμής είμαστε δύο!!!
:angel:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom