Νέα

Παρτουζολάγνοι

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

mn2

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2015
Μηνύματα
137
Like
463
Πόντοι
21
Αγαπητοί παρτουζολαγνοι , ξέρω που θα καταλήξει αυτό..αλλά λέω να δοκιμάσω μπας και πάρω κάποια γνώμη από εμπειρία .
Έχει δοκιμάσει κάποιος κάτι τέτοιο με σύζυγο μόνιμη σύντροφό;
Είναι κάτι που το έχουμε συζητήσει μεταξύ μας- γενικά έχουμε καλή σχέση - κ τελευταία έτυχε και υπάρχει κάτι που είναι έτοιμο να το προχωρήσουμε . Είναι κάτι που μας καυλώνει , αλλά το ουσιαστικό ερώτημα είναι αν θα αλλάξει το μεταξύ μας - θα μου πεις αν δεν το ξέρουμε εμείς, εσείς θα το ξέρετε...τέλος πάντων. Ρωτάω για εμπειρίες αν υπάρχουν κ πως το διαχειριστηκατε .
Με κοσμιότητα παρακαλώ :-)
 

Nasty Dream

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2024
Μηνύματα
78
Like
120
Πόντοι
0
Αγαπητοί παρτουζολαγνοι , ξέρω που θα καταλήξει αυτό..αλλά λέω να δοκιμάσω μπας και πάρω κάποια γνώμη από εμπειρία .
Έχει δοκιμάσει κάποιος κάτι τέτοιο με σύζυγο μόνιμη σύντροφό;
Είναι κάτι που το έχουμε συζητήσει μεταξύ μας- γενικά έχουμε καλή σχέση - κ τελευταία έτυχε και υπάρχει κάτι που είναι έτοιμο να το προχωρήσουμε . Είναι κάτι που μας καυλώνει , αλλά το ουσιαστικό ερώτημα είναι αν θα αλλάξει το μεταξύ μας - θα μου πεις αν δεν το ξέρουμε εμείς, εσείς θα το ξέρετε...τέλος πάντων. Ρωτάω για εμπειρίες αν υπάρχουν κ πως το διαχειριστηκατε .
Με κοσμιότητα παρακαλώ :-)
Ο καθένας το ζει/βιώνει διαφορετικά, αφού δεν έχετε πρόβλημα και σας καυλώνει κάντε την δοκιμή
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.102
Κριτικές
10
Like
1.500
Πόντοι
506
Κι ομως ακομη δεν το εχω ζησει!Δεν ξερω αν θα μαρεσει η αν θα γελαω.Ισως τωρα που περασα τα 30 θα το διαχειρηστω πιο ευκολα.Εννοειται το σκεφτομουν και εφτανα κοντα μα δεν το τολμουσα.Αλλο τριο με 2 γυναικες κι αλλο παρτουζα με 2+1 γυναικα.Πιστευω αυτο ειναι το μεγαλυτερο ζητημα σε ολους μας εως να το τολμησουμε.Καποιοι μιλουν και οταν ακουω αφηνουν την εντυπωση οτι ειναι πραγματικα ευκολο να το ζησεις.Ισως οσοι παρτουζωνουν απο μικροι το βλεπουν πανευκολο κ εμεις οι αλλοι το βλεπουμε ως προκληση.Το καλο ειναι οτι μοιραζεσαι γκομενες που μονος ισως να μην τις ειχες γνωρισει κ να μην σου ειχαν κατσει.Μετα παιζουν εξτα γνωριμιες εξτρα κονε κτλ κ φυσικα ειναι και οι πουτανες πιο προθυμε ςπιο καυλωμενες πολλες φορες με κατι τετοιο.
 

bodroum

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2024
Μηνύματα
8
Κριτικές
5
Like
164
Πόντοι
280
Κι ομως ακομη δεν το εχω ζησει!Δεν ξερω αν θα μαρεσει η αν θα γελαω.Ισως τωρα που περασα τα 30 θα το διαχειρηστω πιο ευκολα.Εννοειται το σκεφτομουν και εφτανα κοντα μα δεν το τολμουσα.Αλλο τριο με 2 γυναικες κι αλλο παρτουζα με 2+1 γυναικα.Πιστευω αυτο ειναι το μεγαλυτερο ζητημα σε ολους μας εως να το τολμησουμε.Καποιοι μιλουν και οταν ακουω αφηνουν την εντυπωση οτι ειναι πραγματικα ευκολο να το ζησεις.Ισως οσοι παρτουζωνουν απο μικροι το βλεπουν πανευκολο κ εμεις οι αλλοι το βλεπουμε ως προκληση.Το καλο ειναι οτι μοιραζεσαι γκομενες που μονος ισως να μην τις ειχες γνωρισει κ να μην σου ειχαν κατσει.Μετα παιζουν εξτα γνωριμιες εξτρα κονε κτλ κ φυσικα ειναι και οι πουτανες πιο προθυμε ςπιο καυλωμενες πολλες φορες με κατι τετοιο.
Αυτό θα έλεγα κι εγω ,οτι αλλο mmf , κι άλλο mff. Ισως αν δοκιμάζανε και τους δύο συνδυασμούς να υπήρχε μία ισορροπία στη σχεση τους ή να ξεκαθάριζαν τί τους ευχαριστεί και τί τους ενοχλεί.
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.102
Κριτικές
10
Like
1.500
Πόντοι
506
Αυτό θα έλεγα κι εγω ,οτι αλλο mmf , κι άλλο mff. Ισως αν δοκιμάζανε και τους δύο συνδυασμούς να υπήρχε μία ισορροπία στη σχεση τους ή να ξεκαθάριζαν τί τους ευχαριστεί και τί τους ενοχλεί.
Ε βεβαια,απλα πολλες φορες δοκιμαζουμε ξενερωνουμε και δεν κανουμε αλλες δοκιμες και το χανουμε το παιχνιδι πιστευω.
 

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
553
Κριτικές
8
Like
1.199
Πόντοι
366
Ρε παίδες δεν κανονίζουμε σε καμία σουίτα καμία παρτουζα... πως γίνεται να το οργανώσουμε... γιατί μόνο λόγια βλέπω...
Συμφωνώ... αφού είμαστε αρκετοί...ας βάλουμε ένα 30ρι ο καθένας....αν μέτρησα καλά...5 από εδώ μέσα είστε θερμοί....άρα 150 Εβραίοι....1 πουτάνα στην καλύτερη...βγάζει 60 την ώρα άμα έχει φουλ δωμάτια! Ας οργανωθεί...να πούμε στην πουτάνα....150 € για 2 ώρες:)... νομίζω...θα πουλήσει
 

GANG BANG TEAM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2014
Μηνύματα
992
Κριτικές
2
Like
3.192
Πόντοι
726
Παρτουζες με εκδιδόμενες δεν λένε πολλά. Όταν το κανει κάποια για την καύλα της τότε σκάνε τα μεγάλα πυροτεχνήματα
 

Kwstas7345

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2024
Μηνύματα
41
Like
57
Πόντοι
0
Σιγα ρε παίδες μη κάτσει η άλλη μονο με 150 για παρτουζα. Είναι δύσκολη φάση και για αυτές. Πιστεύω μια κοπέλα άνετα θα ζητήσει 200 την ώρα για να μην πω 250
 

peter127

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2013
Μηνύματα
84
Like
94
Πόντοι
0
Σιγα ρε παίδες μη κάτσει η άλλη μονο με 150 για παρτουζα. Είναι δύσκολη φάση και για αυτές. Πιστεύω μια κοπέλα άνετα θα ζητήσει 200 την ώρα για να μην πω 250
η φαντασία είναι δωρεάν ;)
 
Εγγρ.
19 Αυγ 2024
Μηνύματα
2
Like
10
Πόντοι
0
Μύστες μου καλησπερα !! Μίλησα μαζι της και μπορεί να κάνει και σε δύο άντρες ταυτόχρονα σε διπλό στρώμα ! 400 και για τους 2 ..για 2...
 

sissyboy.

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2024
Μηνύματα
23
Like
21
Πόντοι
0
καλησπέρα ενδιαφέρομαι για παρτούζα είμαι παθητικός όποιος ενδιαφέρεται από Αθήνα για να πάμε παρτούζα να μου στείλει π.μ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom