Νέα

Παρτούζα σε μπουρδέλο/στούντιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kal
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 656
  • Εμφανίσεις 206K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

collateral

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Οκτ 2008
Μηνύματα
339
Κριτικές
93
Like
448
Πόντοι
3.280
ΑΛΚΙΒΙΑΔΟΥ 16 Β
ΑΛΚΙΒΙΑΔΟΥ 16 Γ
ΔΙΔΥΜΜΟΥ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΔΕΞΙΑ ΥΠΟΓΕΙΟ
 

maturelover2013

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2013
Μηνύματα
295
Κριτικές
14
Like
70
Πόντοι
11
λοιπον ξερω ατομο που παει μεταξουργειο και παιρνει 3-4 και πεντε γκομενες μαζι.σκαει ενα 50ρικο και γουσταρει ο ανθρωπας.τωρα μη με ρωτατε πως τις καταφερνει και τι κανει μαζι τους....στο θεμα μας τωρα.ψαχνω κατι σε φαση στουντιο αλλα οπως γραφει στην αρχη του θρεντ,τιποτα ωριμες και βυζαρουδες και χοντρες δε με χαλαει(για τριολε).εχετε κατι υπ'οψιν?θενκς!
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
λοιπον ξερω ατομο που παει μεταξουργειο και παιρνει 3-4 και πεντε γκομενες μαζι.σκαει ενα 50ρικο και γουσταρει ο ανθρωπας.τωρα μη με ρωτατε πως τις καταφερνει και τι κανει μαζι τους....
:o :think: :o

για ρώτα τον πώς και πού το κάνει αυτό
και πές μας  :)
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
λοιπον ξερω ατομο που παει μεταξουργειο και παιρνει 3-4 και πεντε γκομενες μαζι.σκαει ενα 50ρικο και γουσταρει ο ανθρωπας.τωρα μη με ρωτατε πως τις καταφερνει και τι κανει μαζι τους....

http://[URL unfurl="true"]www.newsblog.gr/wp-content/uploads/2010/08/100fidia.jpeg[/img[/URL]]


[QUOTE="rigormortis, post: 4530073"]
:o :think: :o

για ρώτα τον πώς και πού το κάνει αυτό
και πές μας  :)
[/quote]

Μου αρεσει που τον ρωτας κι εσυ, εμπειρος χυστης στα στενα του Μεταξιου. Αληθεια, που εχεις κανει την καλυτερη παρτουζα?
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
http://[URL unfurl="true"]www.newsblog.gr/wp-content/uploads/2010/08/100fidia.jpeg[/img[/URL]]


Μου αρεσει που τον ρωτας κι εσυ, εμπειρος χυστης στα στενα του Μεταξιου. Αληθεια, που εχεις κανει την καλυτερη παρτουζα?
[/quote]
όσο και αν σου φαίνεται παράξενο 2 που ξεχωρίζω ήταν α) στο κολ 48 β) στο studio παιωνίου πριν χρόνια
αλλά δεν είμαι ικανοποιημένος συνολικά σ'αυτόν τον τομέα , ελπίζω στα καλύτερα στο μέλλον...
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
όσο και αν σου φαίνεται παράξενο 2 που ξεχωρίζω ήταν α) στο κολ 48 β) στο studio παιωνίου πριν χρόνια
αλλά δεν είμαι ικανοποιημένος συνολικά σ'αυτόν τον τομέα , ελπίζω στα καλύτερα στο μέλλον...

παρτουζοκατάνυξη ! - Γιαννα & Σοφια?

www.bourdela.com/sex/discussions/review/id:35884/]http://www.bourdela.com/sex/discussions/review/id:35884/[/url]

Παιζουν ακομα μπαλα αυτες εκει?
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
παρτουζοκατάνυξη ! - Γιαννα & Σοφια?

www.bourdela.com/sex/discussions/review/id:35884/]http://www.bourdela.com/sex/discussions/review/id:35884/[/url]

Παιζουν ακομα μπαλα αυτες εκει?
;)

απ'ότι έχω παρατηρήσει αυτός ο οίκος και οι ακριβώς απέναντι δύο , φιλοξενούν κατα καιρούς σε κάθε βάρδια
2 ώριμα ρώσικα milf , που κάνουν σχετικά καλούς παρτουζιακούς συνδυασμούς

αλλά έχω φάει πολλή φόλα όμως ρε παιδάκι μου  :-

για να είμαι ειλικρινής μέχρι στιγμής, το:  πολύ καλό μου , είναι αντικειμενικά πολύ μέτριο

ίδωμεν...
 

TSAFOUL

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2013
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα παιδια,ξερετε κανενα μπουρδελακι που θελω ν παω με ενα αρρωστο φιλο για παρτουζα..?και κατι αλλο που να κανου τιποτα περιεργα?????????????θα ηθελα μια απαντηση!
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
καλημερα παιδια,ξερετε κανενα μπουρδελακι που θελω ν παω με ενα αρρωστο φιλο για παρτουζα..?και κατι αλλο που να κανου τιποτα περιεργα?????????????θα ηθελα μια απαντηση!
Ε που εισαι ρε παιχτη εψαχνε τοσα χρονια ο κωστας ο κουστουματος παιχτες σας και εσας.αργησατε ομως.
 

TSAFOUL

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2013
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
τιποτα τρελο κ περιεργο ξερεις???εκτος απο παρτουζα κ αναμα καντιλιων...
 

TSAFOUL

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2013
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
παρτουζα με δυο αντρες ομως...υπαρχει τπτ??
 

TSAFOUL

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2013
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
καμμια διευθηνση στην αθηνα θα ηταν χρησιμη...επαρχια βλεπετε!!!ετσι για κανενα καλο  :2on1:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.038
Like
72.097
Πόντοι
12.756
καλημερα παιδια,ξερετε κανενα μπουρδελακι που θελω ν παω με ενα αρρωστο φιλο για παρτουζα..?και κατι αλλο που να κανου τιποτα περιεργα?????????????θα ηθελα μια απαντηση!

α ρε Κωστακι στιγμη που βρηκες να βγεις απο το σιτε ..

Τυπε , ειχαμε ενα τυπο εδω που ηξερε αυτα που ψαχνεις αλλα δεν ειχε συντροφια για να παει ...ατιμη ζωη , ολα αναποδα τα δινεις
 

psilosmixalhs@in.gr

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2013
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
καλησπεαρ παιδια,οποιος θελει να γαμησουμε παρτουζα σε μπουρδελο η στουντιο ας στιλει πριβε,δεν εχω καποιον φιλο να παμε για παρτουζα για αυτο ζηταω απο δω,μονο πριβε ας στιλει οποιος θελει,δεν απανταω απο δω.
 

psilosmixalhs@in.gr

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2013
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
γκει και μπαισεξουαλ να μην μου στειλουν πριβε δε γουσατρω ,μονο στρειτ.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
καλησπεαρ παιδια,οποιος θελει να γαμησουμε παρτουζα σε μπουρδελο η στουντιο ας στιλει πριβε,δεν εχω καποιον φιλο να παμε για παρτουζα για αυτο ζηταω απο δω,μονο πριβε ας στιλει οποιος θελει,δεν απανταω απο δω.
να φοραει κοστουμι ή οχι τυπε? :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom