Νέα

Παρτούζα σε μπουρδέλο/στούντιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kal
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 656
  • Εμφανίσεις 206K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (2 μέλη και 24 επισκέπτες)

psilosmixalhs@in.gr

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2013
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
τι κοστουμι ρε φιλε λες? εγω παω χυμα και με φορμα εχω παει και  με βερμουδα,σιγα μην βαλω κοστουμι να γαμησω.
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
καλησπεαρ παιδια,οποιος θελει να γαμησουμε παρτουζα σε μπουρδελο η στουντιο ας στιλει πριβε,δεν εχω καποιον φιλο να παμε για παρτουζα για αυτο ζηταω απο δω,μονο πριβε ας στιλει οποιος θελει,δεν απανταω απο δω.
Δάσκαλε εσύ είσαι;
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
πετρο δεν πιστευω να εχεις κανενα ιδιαιτερο βιτσιο στην παρτουζα ;
 

asimakis1980

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
79
Like
0
Πόντοι
0
καλησπεαρ παιδια,οποιος θελει να γαμησουμε παρτουζα σε μπουρδελο η στουντιο ας στιλει πριβε,δεν εχω καποιον φιλο να παμε για παρτουζα για αυτο ζηταω απο δω,μονο πριβε ας στιλει οποιος θελει,δεν απανταω απο δω.

φιλε προσεχε τις παρτουζες μπορει να μπλεξεις
μιλαω εκ πυρας
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
φιλε προσεχε τις παρτουζες μπορει να μπλεξεις
μιλαω εκ πυρας
καλησπερα τρεντυ φιλε μου.....



φιλε βαριεμε να σου κανω μαθημα τωρα. δες τι εχω γραψει πιο παλια να καταλαβεις. αν και το στυλ πρεπει να το εχεις. καλο ειναι να περνεις ιδεες αλλα ο καθενας διαμορφονει το δικο του στυλ. εγω ας πουμε τωρα ετοιμαζομε να παω για καφε.
φοραω ασπρο παντελονι και μωβ πουκαμισο με χρυσες ριγες οι οπιες τεριαζουνε με το χρυσο ρολοι και τις χρυσες καδενες μου. παπουτσια κρεμ και εχω μαζι και μια ζακετα κιτρινη
ρησπεχτ φιλε
κι εμενα μαου αρεσει να ντυνομε ετσι εντυποσιακα
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
επαθα τριχωπτοση μετα απο παρτουζα
ανιξα και θεμα αλλα το εσβισαν
τι επαθες τυπε? :think:
μαλακια που το εσβησαν θα ηταν καλο θεμα για κουβεντα :S

δεν μας γραφεις εδω τι εγινε δικε μου
 

asimakis1980

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
79
Like
0
Πόντοι
0
τι επαθες τυπε? :think:
μαλακια που το εσβησαν θα ηταν καλο θεμα για κουβεντα :S

δεν μας γραφεις εδω τι εγινε δικε μου
ειχα κανει παρτουζα με 2 μαβρες και μετα απο λιγες μερες αρχισε τριχωπτοση και στο κεφαλι και στο σομα
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
ειχα κανει παρτουζα με 2 μαβρες και μετα απο λιγες μερες αρχισε τριχωπτοση και στο κεφαλι και στο σομα
:new_shocked:
γιατι ετσι ρε τυπε?
λες να σε κολλησαν τιποτα?
και τι εγινε τελικα?
 

psilosmixalhs@in.gr

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2013
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
παιδαια δεν ειαμι ο κοστας,που εγραψε καποιος απο σας οτι ειμαι. νομιζεε οτι μονο ενας ψαχνει να γαμησει παρτουζα με καποιον απο δω μεσα? απλα εγω δεν εχω καποιον φιλο αν παω να την παρυμε παρτουζα,γαι αυτο ζιτησα απο δω μεσα. δεω γουσταρω μπαιδεξουαλ η γκει,ειαμι στρειτ και ψαχνω καποιον στρειτ γαι απρτουζα.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
παιδαια δεν ειαμι ο κοστας,που εγραψε καποιος απο σας οτι ειμαι. νομιζεε οτι μονο ενας ψαχνει να γαμησει παρτουζα με καποιον απο δω μεσα? απλα εγω δεν εχω καποιον φιλο αν παω να την παρυμε παρτουζα,γαι αυτο ζιτησα απο δω μεσα. δεω γουσταρω μπαιδεξουαλ η γκει,ειαμι στρειτ και ψαχνω καποιον στρειτ γαι απρτουζα.
ουτε γουσταρεις να γλειφεις τιποτα πατουσες ετσι;
 
Εγγρ.
5 Οκτ 2011
Μηνύματα
2.172
Κριτικές
7
Like
169
Πόντοι
16
παιδαια δεν ειαμι ο κοστας,που εγραψε καποιος απο σας οτι ειμαι. νομιζεε οτι μονο ενας ψαχνει να γαμησει παρτουζα με καποιον απο δω μεσα? απλα εγω δεν εχω καποιον φιλο αν παω να την παρυμε παρτουζα,γαι αυτο ζιτησα απο δω μεσα. δεω γουσταρω μπαιδεξουαλ η γκει,ειαμι στρειτ και ψαχνω καποιον στρειτ γαι απρτουζα.


X32qzTViv_Xcl0Aq32NQ.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom