Νέα

Παρτούζα σε μπουρδέλο/στούντιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kal
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 656
  • Εμφανίσεις 206K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (2 μέλη και 16 επισκέπτες)

psilosmixalhs@in.gr

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2013
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
οχι ρε τι πατουσες να γλυψω????????? δεν φιλαω ουτε γλυφω της πουτανες,μονο της καρφονω το καβλι μου με καποτα.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
οχι ρε τι πατουσες να γλυψω????????? δεν φιλαω ουτε γλυφω της πουτανες,μονο της καρφονω το καβλι μου με καποτα.
ηταν ενας τυπος που ηθελε να γλειφει τις πατουσες του συναγωνιστη....εχουν δει πολλα τα ματια μας τοσα χρονια εδω μεσα μαν....
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
δεν ξερω ρε φιλε
η 1 απο τις 2 παντος ηταν απο αφτες τις μαβρες που εχουν μεγαλο κουτελο
δηλαδη τωρα εισαι ετσι ρε τυπε? :-

559827_4087495594264_837757784_n.jpeg
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
οχι ρε τι πατουσες να γλυψω????????? δεν φιλαω ουτε γλυφω της πουτανες,μονο της καρφονω το καβλι μου με καποτα.
τυπε σε εχουμε μπερδεψει με τον κωστα27
αλλα τωρα που μας ειπες οτι δεν πας κοστουματος στα μπουρδελα ξεκαθαρισε το θεμα
 

psilosmixalhs@in.gr

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2013
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
σιγα μην βαλω κοστουμι για να παω να γαμησω! εχω παει και με φορμα και με μπλουτσιν,παω ρε φιλε να γαμησω και οχι σε γαμο να βαλω κοστουμι.
 

diestramenos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2013
Μηνύματα
3
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα μαχίμια παρτούζες με μαύρες και σε μπουρδέλο δεν μου έχουν αφήσει καλές εντύπωσης με μαύρες μια φορά όταν ήταν μαζεμένες στο δημαρχείο από πίσω, έταζαν  γλυφομούνια κώλους της παναγιάς τα μάτια σκάνε και ένα γλωσσόφιλο για να με ψήσουν…… αυτό ήταν ότι καλύτερο μπορούσαν να προσφέρουν την αποφράδα νύχτα αν θυμάμαι καλά τον έπαιξα για να μην φύγω εντελώς ατιμωμένος
Στη Περγάμου πριν κάνα 5αρι μήνες δοκίμασα κάτι BBQ ανατολικής προελεύσεως , ωραίες και καθαρές, νεαρές σε ηλικία ώμος παράλυτες και εκεί βρέθηκα να των παίζω για τη τιμή των όπλων ανάμεσα σε δύο χυμώδης βυζαρούδες και το μόνο καυλωτικό που έκαναν η μια η πιο ξεπεταγμένη χούφτωσε το βυζί τις άλλης
Οπότε τζίφος  :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom