Νέα

Παρτούζα με eva6969

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα livermak
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 663
  • Εμφανίσεις 166K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gravatakias

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2017
Μηνύματα
1.256
Like
814
Πόντοι
96
Συμπληρώνουμε κάποια αίτηση, κάποιο έντυπο?
 

eva6969

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
125
Like
37
Πόντοι
1
η  τυπισσα ειναι απλα υπερσεξουαλικη και χρειαζεται  σεξ συνεχεια ..
ο ανδρας της δεν μπορει να την διαχειριστει προφανως κι ετσι  κανει αυτο που κανει ...
απο  τη στιγμη  που  ολα  γινονται με ενηλικες κοινη συναινεση  ... κανενα προβλημα!  :hi:

αυτο ειναι γεγονος!!!! Επιασες αμεσως το νοημα. Διαγνωση καθαρη αμεση διαφανη.
Συνταγη και λυση θεραπεια ιαση κτλ αμεση και προφανης!!!
[size=10pt]ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΕΣΕΝΑ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ. ΕΣΥ ΠΟΥ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΕΣ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΙΨΑΣΜΕΝΕΣ ΝΥΜΦΟΜΑΝΕΙΣ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΣΕ ΗΞΕΡΑ ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΕ ΠΛΗΓΩΝΕΙΣ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΔΕΧΕΣΑΙ ΕΣΤΩ ΑΠΟ ΑΝΘΡΩΠΙΣΜΟ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΙΑΣΗ ΠΟΥ ΑΠΕΓΝΩΣΜΕΝΑ ΨΑΧΝΩ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ!!!
ΧΩΡΙΖΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΤΥ ΣΟΥ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΑΙΝΕΣΗ. ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΟΚΤΟΡ ΑΣΚΗΤΗ!!!!
[/size]

:uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

gravatakias

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2017
Μηνύματα
1.256
Like
814
Πόντοι
96
Αρκεί να μη το μάθει η γκόμενα μου και το πει στη γυναίκα μου
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
εισαι τοσο μαλακασ που α νειχες μπει στο κοπο να διαβασεις τι ειμαι κα ιδεν ειμα ιθα ηξερες ποσες μαλακες εγραψες σε μια και μονη προταση. Αλλα δεν περιμενω απο καποιο πρωτευον του ειδους σου να εχει κα ιτην δυνατοτητα της κατανοησης της γλωσσας!!!
Μπραβο ομως εχεις κανει προοδο απο οταν μπηκες στο θρηντ. καταφερες να δειξεις οτι εισαι μαλακας παντελως ανεπιδεκτος μαθησεως ψευτης του κερατα και ποιοτικα η γυναικα σου και οι γονεις σου θα εινα ισιγουρα περηφανοι για σενα, οπως ολοι εδω μεσα στο σαιτ
ευγε νεε μου!!!
Η Dominatrix του bourdella.com!!!
:s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:
καμια μαλακια δεν εγραψα  ...
θες τους αντρες ψιλουποτακτικους  ...
δευτερα .. γλειψιμο ..
τριτη  χσυσιμο  μουνι
και απο τεταρτη οποιοι   θελω εγω με ξεκωλιαζουν ...  :cheesy:
κατι τετοια γραφεις στη σελιδα σου ...
θες κατα βαθος να χειριζεσαι  τους ανδρες κατα το δοκουν ...
δεν με νοιαζει απλη διαπιστωση εκανα ...
σιγουρα  θα βρεις  πολλους τετοιους ..
χανεις συνεχεια την ψυχραιμια σου και  βριζεις ... :thubsdown:
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
απο ο,τι καταλαβαινω διαβαζοντας τις τελευταιες σελιδες αυτου του θρεντ, εχετε μαζευτει εδω χαμου 5-6 μαλακες με ψυχολογικα προβληματα, που την πεφτετε σε μια απολυτως σωματικα και ψυχικα υγιη γυναικα, παντρεμενη με 2 παιδια, η οποια εδω και δεκαετιες πηγαινει σε σταθμους ΚΤΕΛ, στο πεδιο του Αρεως και σε διαμερισματα σε Αθηνα και επαρχια, μαζευει διαφορους περιθωριακους και λαθρομεταναστες (κατα προτιμηση αραπηδες) που της γραφουνε με μαρκαδορους στη μαπα και στην πλατη ΕΙΜΑΙ ΠΟΥΤΑΝΑ ΚΑΙ ΨΩΛΟΥ και τη γαμανε και τη χυνουνε εναλλαξ και σε συνδυασμους, οσο ο περηφανος συζυγος της βγαζει ρομαντικες φωτο

Υ.Γ.1 η καθημερινη προληπτικη αντιρετροϊκη αγωγη θα ηταν περιττη για καποιους ανθρωπους εαν λιγα χρονια πριν επαιρναν προληπτικη ψυχιατρικη αγωγη

Υ.Γ.2 μπαινει ενας ποντιος σε ενα αμαξι και αρχιζει να οδηγει χωρις να το καταλαβει αναποδα στην εθνικη. οι αλλοι οδηγοι του κορναρουν, τον μουτζωνουν, αυτος τιποτα... χαμπαρι. σε καποια φαση ανοιγει το ραδιοφωνο και ακουει: προσοχη! ενας τρελος οδηγει αντιθετα στο ρευμα της εθνικης οδου. και ο ποντιος μονολογει: τι ενας, εδω ειναι χιλιαδες...

 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.023
Κριτικές
7
Like
9.718
Πόντοι
1.686

Η eva69 ψηφίζει Κούλη, μην εκφράζεσαι
αρνητικά στη συνοδοιπόρο σου !

 

eva6969

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
125
Like
37
Πόντοι
1
Οι πουτανιάρηδες παππούδες, δεν έχουν να χωρίσουν τίποτα με τις παρτόλες παρτουζιάρες. Τουναντίον τις γουστάρουν. Το ίδιο θα έπρεπε να συμβαίνει και με τις παρτόλες παρτουζιάρες. Δηλαδή να μην έχουν θέμα με τους πουτανιάρηδες παππούδες, αφού και οι δύο κατηγορίες έχουν ως ζητούμενο το σεξ.

Το περίεργο της υπόθεσης είναι πως η συγκεκριμένη, δεν έχει πρόβλημα μόνο με τους παππούδες, αλλά με όλους τους πουτανιάρηδες, και έχει βαλθεί να κάνει κήρυγμα.

Ουδείς την ανάγκασε να συμμετέχει στον παρόντα. Και πολύ περισσότερο μάλιστα, κανείς δεν την βίασε να ανοίξει κουβέντα με άτομα που κατά δήλωση της δεν εκτιμά.

Ας πάει να γαμηθεί λοιπόν με όποιον θέλει, και με όσους θέλει, και ας μας αφήσει και εμάς ήσυχους να γαμάμε οποίες θέλουμε, και όσες θέλουμε.

Απλά πράγματα. Δεν χρειάζεται ούτε να κουράζεται να γράφει σεντόνια, ούτε να μυξοκλαίγεται σαν την κακογαμημένη.
[size=15pt]
ΒΡΕ ΑΡΧΙΜΑΛΑΚΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΠΟΤΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΓΡΑΨΕΙ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΜΕΡΑ. ΠΟΙΟΣ ΜΕ ΒΡΙΖΕΙ ΕΔΩ ΚΑ Ι13 ΧΡΟΝΙΑ ΟΠΩΣ ΛΕς ΗΛΙΘΙΕ. ΚΑ ΙΕΣΥ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΠΟΥ ΜΠΗΚΑΝ ΓΙΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ!! 13 ΧΡΟΝΙΑ ΒΡΕ ΑΡΧΙΔΙ ΜΑΛΑΚΑ ΗΛΙΘΙΕ ΒΛΗΜΑ ΑΝΟΗΤΕ ΠΑΝΙΒΛΑΚΑ ΔΕ ΝΑΠΑΝΤΗΣΑ ΚΑ ΙΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΔΙΑΚΡΙΝΕΙΣ ΠΟΣΟ ΜΑΛΑΚΣ ΓΙΝΕΣΑΙ ΟΤΑΝ ΛΕΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ¨ΑΤΑΚΑ¨ ΕΙΣΑΙ ΑΝΕΠΙΔΕΚΤΟς ΜΑΘΗΣΕΩΣ. ΗΛΙΘΙΕ. ΜΕ ΟΛΗ ΤΗ ΝΕΝΝΟΙΑ ΕΙΣΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΗΛΙΘΙΟΣ ΟΧΙ ΜΑΛΑΚΑΣ. ΞΕΧΝΑΣ ΤΙ ΛΕΣ ΚΑ ΙΤΙ ΛΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΜΟΝΙΜΑ. ΔΕΝ ΕΙΝΑ ΙΚΑΘ ΕΞΗ ΑΛΛΑ ΕΜΦΥΤΟ. ΕΙΣΑΙ Ο ΟΡΙΣΜΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΘΙΟΥ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟ ΛΕΞΙΚΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ, ΠΟΣΑ ΒΡΙΣΙΔΙΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΟΥ ΡΙΞΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΜΕΤΕΧΩ ΑΠΡΟΣΚΛΗΤΗ ΗΛΙΘΙΕ??????? ΣΕ ΠΟΙΟΑ ΑΝΑΦΕΡΕΤΕ ΤΟ ΘΡΗΝΤ ΠΑΝΗΛΙΘΙΕ, ΠΟΙΟ ΣΧΟΛΙΑΖΕΤΕ ΣΤΟ ΘΡΗΝΤ ΠΑΝΗΛΙΘΙΕ ΣΤΟ ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ; ΠΟΙΟ ΟΝΟΜΑ ΛΕΤΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΚΡΙΤΙΚΑΡΕΤΕ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΠΑΝΗΛΙΘΙΕ ΕΙΣ ΤΗΝ ΝΙΟΣΤΗΝ? ΚΑ ΙΣΟΥ ΜΥΞΟΚΛΕΓΟΜΑΙ ΕΓΩ. ΕΔΩ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΜΠΑΛΩΣΕΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΚΑ ΙΟΛΑ ΤΑ ΨΕΜΑΤΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ. ΓΙΑ ΠΕΣ ΜΑΣ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ? ΕΚΤΟΣ ΦΥΣΙΚΑ ΟΤΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΣΑΙ ΘΕΟΣ ΟΤΙ ΛΕΣ ΕΙΝΑ ΙΔΟΓΜΑ ΚΑ ΙΑΡΑ ΑΛΗΘΙΝΟ. ΕΤΣΙ ΕΙΝΑ ΙΟΙ ΘΕΟΙ (ΕΙΔΙΚΑ ΟΙ ΜΑΛΑΚΕΣ )
ΓΙΑ ΕΞΗΓΗΣΕ ΜΑς. ΠΕΣ ΜΑΣ ΜΙΑ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΠΕΔΕΙΞΕΣ; ΠΕΣ ΤΗΝ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΝΑ ΣΚΑΣΩ ΚΑ ΙΕΓΩ ΝΑ ΜΙΛΑΩ. ΟΣΟ ΛΕΤΕ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΘΑ ΠΕΡΝΕΤΕ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ. ΒΡΙΖΕΤΕ ΘΑ ΣΑΣ ΒΡΙΖΩ ΛΕΤΕ ΨΕΜΑΤΑ ΘΑ ΣΑΣ ΡΕΖΙΛΕΥΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΑΡΕΘΕΙΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΒΟΥΛΩΣΕΤΕ. ΜΕ ΠΕΡΑΣΤΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΣΑΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΒΟΥΛΩΝΑΝ ΟΤΑΝ ΤΟΥΣ ΦΩΝΑΖΑΤΕ? Η ΤΗ ΝΜΑΝΑ ΣΑΣ ΠΟΥ ΘΑ ΣΑΣ ΕΚΑΝΕ ΤΑ ΧΑΤΗΡΙΑ? ΛΑΘΟΣ ΝΟΜΙΣΕΣ ΜΑΛΑΚΑ ΜΟΥ ΚΑ ΙΕΣΥ ΚΑ ΙΟΛΟΙ. ΕΓΩ ¨ΣΑΣ ΓΑΜΑΩ ΚΑΙ ΣΑΣ ΔΕΡΝΩ¨ ΓΙΑΤΙ ΣΑΣ ΕΧΩ ΓΡΑΜΜΕΝΟΥΣ ΣΤΑ ΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ. ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΣΑΣΤΕ ΘΡΑΣΥΔΕΙΛΑ ΑΤΟΜΑ ΚΡΥΜΕΝΑ ΒΑΘΕΙΑ ΠΙΩΣ ΑΠΟ ΕΝΑ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ ΜΑΚΡΥΑ ΑΠ ΟΤΟΝ ΚΟΣΜΟ, ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΑΥΤΑ ΣΑΣ ΑΚΟΥΓΑΝ ΝΑ ΤΑ ΛΕΤΕ ΕΞΩ ΘΑ ΣΑΣ ΕΙΧΑΝ ΒΑΨΕΙ ΜΕ ΠΙΣΣΑ ΚΑΙ ΠΟΥΠΟΥΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΕΙΧΑΝ ΔΙΩΞΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΝΠΟΛΗ ΟΧΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΤΟΥΣ.
[/size]
 

eva6969

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
125
Like
37
Πόντοι
1
απο ο,τι καταλαβαινω διαβαζοντας τις τελευταιες σελιδες αυτου του θρεντ, εχετε μαζευτει εδω χαμου 5-6 μαλακες με ψυχολογικα προβληματα, που την πεφτετε σε μια απολυτως σωματικα και ψυχικα υγιη γυναικα, παντρεμενη με 2 παιδια, η οποια εδω και δεκαετιες πηγαινει σε σταθμους ΚΤΕΛ, στο πεδιο του Αρεως και σε διαμερισματα σε Αθηνα και επαρχια, μαζευει διαφορους περιθωριακους και λαθρομεταναστες (κατα προτιμηση αραπηδες) που της γραφουνε με μαρκαδορους στη μαπα και στην πλατη ΕΙΜΑΙ ΠΟΥΤΑΝΑ ΚΑΙ ΨΩΛΟΥ και τη γαμανε και τη χυνουνε εναλλαξ και σε συνδυασμους, οσο ο περηφανος συζυγος της βγαζει ρομαντικες φωτο

Υ.Γ.1 η καθημερινη προληπτικη αντιρετροϊκη αγωγη θα ηταν περιττη για καποιους ανθρωπους εαν λιγα χρονια πριν επαιρναν προληπτικη ψυχιατρικη αγωγη

Υ.Γ.2 μπαινει ενας ποντιος σε ενα αμαξι και αρχιζει να οδηγει χωρις να το καταλαβει αναποδα στην εθνικη. οι αλλοι οδηγοι του κορναρουν, τον μουτζωνουν, αυτος τιποτα... χαμπαρι. σε καποια φαση ανοιγει το ραδιοφωνο και ακουει: προσοχη! ενας τρελος οδηγει αντιθετα στο ρευμα της εθνικης οδου. και ο ποντιος μονολογει: τι ενας, εδω ειναι χιλιαδες...


ΠΩ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ! ΚΑ ΙΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟ ΛΕΤΕ ΟΤΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΜΑΘΩ ΚΑ ΙΕΓΩ ΝΑ ΔΙΟΡΘΩΘΩ?
ΓΙΑ ΑΠΕΔΙΕΞΕ  ΜΑΣ ΤΟ ΚΑΙ ΕΣΥ ΑΡΧΙΜΑΛΑΚΑ. ΓΙΑ ΠΕΣ ΜΑΣ ΠΟΤΕ ΠΗΓΑ ΚΑ ΙΕΚΑΝΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ. ΓΙΑΤ ΙΕΓΩ ΟΤΙ ΛΕΩ ΤΑ ΕΧΩ ΔΗΜΟΣΙΑ ΟΧΙ ΣΑΝ ΕΣΕΝΑ ΠΟΥ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΙΣΑΙ ΣΥΓΓΡΟΥ ΚΑΙ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΔΩ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ? ΑΝΤΕ ΒΓΑΛΤΑ ΣΤΗΝ ΦΟΡΑ!! ΜΗΠΩΣ ΝΤΡΕΠΕΣΕ? Α ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΝΕΚΔΟΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ
ΤΕΛΕΙΑ

Υ.Γ.2 μπαινει ενας ποντιος σε ενα αμαξι και αρχιζει να οδηγει χωρις να το καταλαβει αναποδα στην εθνικη. οι αλλοι οδηγοι του κορναρουν, τον μουτζωνουν, αυτος τιποτα... χαμπαρι. σε καποια φαση ανοιγει το ραδιοφωνο και ακουει: προσοχη! ενας τρελος οδηγει αντιθετα στο ρευμα της εθνικης οδου. και ο ποντιος μονολογει: τι ενας, εδω ειναι χιλιαδες... :takethis: :takethis: :takethis: :takethis: :takethis:

 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
ΠΩ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ! ΚΑ ΙΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟ ΛΕΤΕ ΟΤΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΜΑΘΩ ΚΑ ΙΕΓΩ ΝΑ ΔΙΟΡΘΩΘΩ?
ΓΙΑ ΑΠΕΔΙΕΞΕ  ΜΑΣ ΤΟ ΚΑΙ ΕΣΥ ΑΡΧΙΜΑΛΑΚΑ. ΓΙΑ ΠΕΣ ΜΑΣ ΠΟΤΕ ΠΗΓΑ ΚΑ ΙΕΚΑΝΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ. ΓΙΑΤ ΙΕΓΩ ΟΤΙ ΛΕΩ ΤΑ ΕΧΩ ΔΗΜΟΣΙΑ ΟΧΙ ΣΑΝ ΕΣΕΝΑ ΠΟΥ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΙΣΑΙ ΣΥΓΓΡΟΥ ΚΑΙ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΔΩ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ? ΑΝΤΕ ΒΓΑΛΤΑ ΣΤΗΝ ΦΟΡΑ!! ΜΗΠΩΣ ΝΤΡΕΠΕΣΕ? Α ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΝΕΚΔΟΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ
ΤΕΛΕΙΑ
[size=20pt]Εμμηνόπαυση[/size] είναι η χρονική περίοδος κατά την οποία η γυναίκα παύει να έχει έμμηνη ρήση (περίοδο). Η εμμηνόπαυση εμφανίζεται φυσιολογικά ανάμεσα στο 45 έως το 55 έτος της ηλικίας. Για να διαγνωσθεί εμμηνόπαυση πρέπει να περάσει ένας χρόνος χωρίς έμμηνη ρήση.
Οι εξάψεις είναι το πιο κοινό και δυσάρεστο σύμπτωμα της περιεμμηνόπαυσης, καθώς αναφέρεται από το 70% των γυναικών κατά την περίοδο αυτή. Οφείλονται στην απότομη μεταβολή των επιπέδων των οιστρογόνων και τη μεταβολή του θερμορρυθμιστικού τους κέντρου στον υποθάλαμο. Ένα δεύτερο σημείο στο οποίο πρέπει να επιστήσουμε την προσοχή είναι οι διαταραχές του ψυχισμού της γυναίκας κατά την περίοδο αυτή. Πολλές γυναίκες πάσχουν από μελαγχολία, κακό ύπνο και υπερκόπωση, καταστάσεις που την κάνουν ιδιαίτερα ευέξαπτη προς τα ερεθίσματα του οικογενειακού και του εργασιακού της περιβάλλοντος.


emmhnopaysh.jpg
 

eva6969

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
125
Like
37
Πόντοι
1
καμια μαλακια δεν εγραψα  ...
θες τους αντρες ψιλουποτακτικους  ...
δευτερα .. γλειψιμο ..
τριτη  χσυσιμο  μουνι
και απο τεταρτη οποιοι   θελω εγω με ξεκωλιαζουν ...  :cheesy:
κατι τετοια γραφεις στη σελιδα σου ...
θες κατα βαθος να χειριζεσαι  τους ανδρες κατα το δοκουν ...
δεν με νοιαζει απλη διαπιστωση εκανα ...
σιγουρα  θα βρεις  πολλους τετοιους ..
χανεις συνεχεια την ψυχραιμια σου και  βριζεις ... :thubsdown:
:s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:

ΛΟΙΠΟΝ ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΤΡΟΜΕΡΗ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΠΟΥ ΘΑ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΕΙ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΣΟΥ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΟΝ ΞΕΡΕΙΣ.
ΕΤΟΙΜΟΣ?.....................
ΟΛΑ ΤΑ ΒΙΒΛΙΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΑ ΚΑΙ ΣΥΓΓΡΑΜΑΤΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑ ΙΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ .....ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ....ΔΕΥΤΕΡΗ ΣΕΛΙΔΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΚΑ ΙΟΣΟ ΚΑΙ ΑΝ ΣΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΔΥΝΑΤΟΝ ΑΞΩΚΟΣΜΙΚΟ ΚΑΙ ΑΝΗΚΟΥΣΤΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΤΡΙΤΗ ΚΑΙ ΤΕΤΑΡΤΗ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΣΥΝΗΘΩΣ ΕΧΟΥΝ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 20!!!!!!!
ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΤΑ ΤΟ ΒΕΛΑΚΙ ΣΤΟ ΠΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΣΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ.
ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΥΓΧΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΣΟΥ ΑΠΟΚΑΛΥΨΑ. ΟΥΤΕ Ο ΜΩΥΣΗΣ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΤΟΣΟ ΣΥΝΤΑΡΑΚΤΙΚΕΣ ΑΠΟΚΑΛΥΨΕΙΣ!!!!
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
:s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:

ΛΟΙΠΟΝ ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΤΡΟΜΕΡΗ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΠΟΥ ΘΑ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΕΙ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΣΟΥ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΟΝ ΞΕΡΕΙΣ.
ΕΤΟΙΜΟΣ?.....................
ΟΛΑ ΤΑ ΒΙΒΛΙΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΑ ΚΑΙ ΣΥΓΓΡΑΜΑΤΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑ ΙΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ .....ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ....ΔΕΥΤΕΡΗ ΣΕΛΙΔΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΚΑ ΙΟΣΟ ΚΑΙ ΑΝ ΣΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΔΥΝΑΤΟΝ ΑΞΩΚΟΣΜΙΚΟ ΚΑΙ ΑΝΗΚΟΥΣΤΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΤΡΙΤΗ ΚΑΙ ΤΕΤΑΡΤΗ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΣΥΝΗΘΩΣ ΕΧΟΥΝ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 20!!!!!!!
ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΤΑ ΤΟ ΒΕΛΑΚΙ ΣΤΟ ΠΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΣΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ.
ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΥΓΧΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΣΟΥ ΑΠΟΚΑΛΥΨΑ. ΟΥΤΕ Ο ΜΩΥΣΗΣ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΤΟΣΟ ΣΥΝΤΑΡΑΚΤΙΚΕΣ ΑΠΟΚΑΛΥΨΕΙΣ!!!!
τα εχω διαβασει ολα ευαρα μου!!!! :rockon:
 

eva6969

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
125
Like
37
Πόντοι
1
[size=20pt]Εμμηνόπαυση[/size] είναι η χρονική περίοδος κατά την οποία η γυναίκα παύει να έχει έμμηνη ρήση (περίοδο). Η εμμηνόπαυση εμφανίζεται φυσιολογικά ανάμεσα στο 45 έως το 55 έτος της ηλικίας. Για να διαγνωσθεί εμμηνόπαυση πρέπει να περάσει ένας χρόνος χωρίς έμμηνη ρήση.
Οι εξάψεις είναι το πιο κοινό και δυσάρεστο σύμπτωμα της περιεμμηνόπαυσης, καθώς αναφέρεται από το 70% των γυναικών κατά την περίοδο αυτή. Οφείλονται στην απότομη μεταβολή των επιπέδων των οιστρογόνων και τη μεταβολή του θερμορρυθμιστικού τους κέντρου στον υποθάλαμο. Ένα δεύτερο σημείο στο οποίο πρέπει να επιστήσουμε την προσοχή είναι οι διαταραχές του ψυχισμού της γυναίκας κατά την περίοδο αυτή. Πολλές γυναίκες πάσχουν από μελαγχολία, κακό ύπνο και υπερκόπωση, καταστάσεις που την κάνουν ιδιαίτερα ευέξαπτη προς τα ερεθίσματα του οικογενειακού και του εργασιακού της περιβάλλοντος.


emmhnopaysh.jpg

ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΠΑΣΧΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΑΠΟ ΕΜΜΗΝΟΠΑΥΣΗ!!! ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΘΕΡΑΠΕΥΣΙΜΗ. ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΙ ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΣΟΥΝ ΑΝ ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΕΣ ΟΡΜΟΝΕΣ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΒΙΟΛΟΓΙΚΕΣ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑ ΙΑΠΟ ΑΓΕΛΑΔΕΣ ΚΑ ΙΙΣΩΣ ΑΛΛΗΛΟΕΠΙΔΡΑΣΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΖΕΛΕ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΙΣΩΣ ΕΧΕΙς ΑΚΟΥΣΕΙ ΕΚΕΙ ΠΑΙΖΟΥΝ ΠΟΛΥ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΜΠΑΛΑ. ΕΞ ΟΥ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΣΗΜΕΙΩΝΕΙς  ΕΥΑΙΡΕΘΥΣΤΗ ΚΤΛ ΨΥΧΙΚΑ ΝΟΣΗΜΑΤΑ!!!!!!!
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.951
Πόντοι
206
Η διάγνωση μου είναι διπολική διαταραχή με εμμονές για περισσότερα αν πληρώσεις θα σου πω. Κατά τα λοιπά λόγω εμφάνισης δεν στον έδινα ούτε επί πληρωμή
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom