Νέα

Παπαδιαμάντη 8, 1ος ορ. Καισαριανή (πρώην Φορμίωνος 212)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 209K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Τώρα ο φίλος από την Κρήτη ψάχνει λογική σε πουτάνες,τσατσάδες και μπουρδέλλα.........τι να πω...... :rockon: :rockon:

Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να μην ξαναπατήσεις........

 

AssMaster

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
288
Κριτικές
66
Like
1.155
Πόντοι
6.830
Στην Κρητη πασχουν απο μπουρδελα και τα κολωμπαρα ειναι και αυτα μετρια.Αλλα απο γυναικες σε ποσοστα ομορφιας ειναι πιο πανω απο την Αθηνα
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
& σας ερωτώ ΓΙΑΤΙ νομίζετε ότι έπραξε έτσι?
====
Υποθέτουμε,  για τον λόγο του  επεισοδίου  που είχε γινει πέρσι , και  το μαγαζί είχε κλείσει εντελώς   για μεγάλο διάστημα ( οποιος ξέρει  τον λογο ας τον πει,   προφανως  σχετίζεται με το ότι   το contact διέρρευσε σε άτομα που δεν έπρεπε  να το έχουν / και δημιουργησαν πρόβλημα)
 

gademis

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
196
Κριτικές
12
Like
43
Πόντοι
11
Από ότι άκουσα προχθές, ενώ περίμενα στο σαλονάκι, η Εμμανουέλλα είναι με αναρωτική άδεια.

Κάποιος μαλάκας μάλλον της έδωσε το κωλάντερο στο χέρι και έφυγε γύρω στις 5:00  γιατί πονούσε. ΜΕ χάλασε λίγο το σκηνικό γιατί γούσταρα να την δοκιμάσω στο 2ο βόλι αλλά τι να κάνουμε c'est la vie. Τώρα το τι παπατζιλίκια είναι ικανή να πει η Γιάννα, το ξέρουμε όλοι...

Το μαγαζί από πέρσι το Φλεβάρη και το πέσσιμο έχει τρελό πρόβλημα στο να διατηρήσει σταθερό ρόστερ (πέρα από το σκυλί του πολέμου την Ελενίτσα).
 

manos260

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Guys, για να μπορέσει κανείς να απολαύσει τις υπηρεσίες του εν λόγω ιδρύματος χωρίς να είναι παλιός πελάτης, τι πρέπει να κάνει?

Σορρυ που επαναλαμβάνω κάτι που έχει ήδη τεθεί αρκετές φορές αλλά το θέμα είναι ιατρικό : μου έχει πιαστεί ένα νεύρο και δεν λέει να μου περάσει, ο πόνος είναι αφόρητος, και όπως μου είχε πει κάποτε μια τσιγγάνα στην Κορσική "Αν το κορμί σου ζοριστεί, ένα μασάζ θα χρειαστεί"

Στο επόμενο ποστ θα αρχίσω να χορεύω κλακέτες

Καμια ιδέα?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.647
Πόντοι
46.232

OPTIMUS1939

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2012
Μηνύματα
54
Like
0
Πόντοι
0
====
Υποθέτουμε,  για τον λόγο του  επεισοδίου  που είχε γινει πέρσι , και  το μαγαζί είχε κλείσει εντελώς   για μεγάλο διάστημα ( οποιος ξέρει  τον λογο ας τον πει,   προφανως  σχετίζεται με το ότι   το contact διέρρευσε σε άτομα που δεν έπρεπε  να το έχουν / και δημιουργησαν πρόβλημα)

Ας ειναι καλα κατι αλβανά(αντρες) που εκανε παρέα η κυρα γιαννα..
ετσι δεν ειναι φιλτατοι???
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Guys, για να μπορέσει κανείς να απολαύσει τις υπηρεσίες του εν λόγω ιδρύματος χωρίς να είναι παλιός πελάτης, τι πρέπει να κάνει?

Σορρυ που επαναλαμβάνω κάτι που έχει ήδη τεθεί αρκετές φορές αλλά το θέμα είναι ιατρικό : μου έχει πιαστεί ένα νεύρο και δεν λέει να μου περάσει, ο πόνος είναι αφόρητος, και όπως μου είχε πει κάποτε μια τσιγγάνα στην Κορσική "Αν το κορμί σου ζοριστεί, ένα μασάζ θα χρειαστεί"

Στο επόμενο ποστ θα αρχίσω να χορεύω κλακέτες

Καμια ιδέα?

Στην Αθηνα έχει τουλάχιστον 10-15 μασατζίδικα που θα σου λύσουν το πρόβλημα με το νευρο.........καλό μασαζ και καλό πρόγραμμα.....
Στο ιδρυμα της κυρίας Γιάννας,μόνο μασαζ δεν θα κανεις.........
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.794
Κριτικές
24
Like
3.849
Πόντοι
2.846
Guys, για να μπορέσει κανείς να απολαύσει τις υπηρεσίες του εν λόγω ιδρύματος χωρίς να είναι παλιός πελάτης, τι πρέπει να κάνει?

Σορρυ που επαναλαμβάνω κάτι που έχει ήδη τεθεί αρκετές φορές αλλά το θέμα είναι ιατρικό : μου έχει πιαστεί ένα νεύρο και δεν λέει να μου περάσει, ο πόνος είναι αφόρητος, και όπως μου είχε πει κάποτε μια τσιγγάνα στην Κορσική "Αν το κορμί σου ζοριστεί, ένα μασάζ θα χρειαστεί"

Στο επόμενο ποστ θα αρχίσω να χορεύω κλακέτες

Καμια ιδέα?
Μανο  θα συμφωνισω με andy , και θα σου πω οτι στην Αθηνα θα βρεις αρκετα καλυτερα ιδρυματα  τα οποια και θα σου ξεπιασουν το νευρο αλλα και θα σου αφυδατωσουν το νευρο , υπαρχουν  αρκετα ιδρυματα στο  κεντρο που οι κορασιδες εκτος απο  εκτονωση θα σου προσφερουν σιγουρα ενα πιο ποιοτικο  αθλητικο μασσαζ η και σιατσου , στης κυρα Γιαννας πηγαινουμε συνηθως για αλλα πραγματα και περισσοτερο  για την  καλτιλα που προσφερει το ενλογο  μαγειριο
 

manos260

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Thanks για τις απαντήσεις, εχω υπόψιν μου και άλλα ιδρύματα όπως λέτε αλλά ας πούμε οτι χρειάζομαι μια αλλαγή

Το νεύρο δύσκολα ξεπιάνετε, ειδικά απο όταν χάθηκε η Κατερίνα απο Σινώπης. Εσείς ποια ιδρύματα/θεραπεύτριες ξεχωρίζετε?

Γενικά πάντως το θέμα ποιότητας σηκώνει πολύ κουβέντα. Παλιότερα θα έλεγα οτι για να αντιστθμίσεις την έλλειψη ποιότητας αρκεί να αυξήσεις την ποσότητα αλλά αυτό δεν πιάνει πάντα.

Δεν ξέρω αν συμφωνούν και άλλοι, αλλά νομίζω πως τα περισσότερα ιδρύματα προσφέρουν πολύ μέτριες υπηρεσίες αρκετά ακριβά. Και η τάση είναι να σου προσφέρουν φτηνότερα λιγότερες απο αυτές τις πολύ μέτριες υπηρεσίες αντι να κοιτούν πως να τις βελτιώσουν.

Τι κάνει το κράτος? Αντί να ασχολείται με το ασφαλιστικό που που ούτως ή άλλως είναι χαμένη υπόθεση, θα μπορούσε να επιβάλλει σε όλα τα ελαιοτριβεία ISO ώστε να δούμε μια άσπρη μέρα.
Και φυσικά όπου παίζει μπριζόλα HACCP
 

danni

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
852
Κριτικές
3
Like
94
Πόντοι
6
.........
Και φυσικά όπου παίζει μπριζόλα HACCP
[/quote]
:zombie: :zombie: :zombie:
 

taz7

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2014
Μηνύματα
250
Κριτικές
1
Like
94
Πόντοι
1
Φίλε Μάνο αν όντως το πρόβλημα είναι ιατρικό και όπως λες σοβαρό, εγώ θα σου έλεγα να αποφύγεις τα καταστήματα αυτού του είδους. Καλύτερα να απευθυνθείς σε επαγγελματία φυσιοθεραπευτή γιατί αλλιώς όχι μόνο δε θα δεις βελτίωση αλλά μπορεί να πάθεις και μεγαλύτερη ζημιά. Και όταν με το καλό σου περάσει συνεχίζεις την περιοδία σου εδώ.
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
To πιασμένο  νεύρο  του Μάνου έκανε τελικά μεγάλο σουξέ ... :rolleyes: :)
 

Traveller 2

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
2.020
Like
153
Πόντοι
16
Τώρα ο φίλος από την Κρήτη ψάχνει λογική σε πουτάνες,τσατσάδες και μπουρδέλλα.........τι να πω...... :rockon: :rockon:

Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να μην ξαναπατήσεις........
:2funny: έχει λογική αυτό σε πολλές περιπτώσεις!!  :2funny: :2funny:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.647
Πόντοι
46.232
πως θα κανουμε ενημερωσεις, αν δεν μπουμε στο μαγαζι????
απ όλα τα μαγαζιά και τους χώρους..... δεν μπορεί κάποιος πάντα να είναι κιφήνας ....και να απαιτεί
πρέπει να περάσει και στην κατηγορία εργάτης....
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom