Νέα

Παπαδιαμάντη 8, 1ος ορ. Καισαριανή (πρώην Φορμίωνος 212)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 209K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Εφερε τίποτα καλό η κ. Γιάννα , να κάνουμε γιορτές με χαρά; Κάτι σε μικρό σε ηλικία και λεπτό δηλαδη!!!

Πρόσφατο πέρασμα όπου ανεβρέθησαν:
Ελενίτσα κλασσικά λίγο πιο "στρογγυλούλα" από ότι συνήθως αλλά χωρίς να είναι κάτι ενοχλητικό. Άσε που μου φαίνεται φούσκουσαν κι άλλο τα  :tits: :tits:
Σαμπρίνα μικρωκαμωνένο μελαχρινό με κοντό μαλί από Ρουμανία (δηλώθηκε από Γιάννα), με αυτά που φορούσε δεν μπόρεσα να διακρίνω ανατομία (flat όλα), τσαχπινούλα φάνηκε αλλά δεν μου γέμισε το μάτι.
Ήλια (εαν άκουσα καλά) gilf με ξανθό κοντό μαλί και γεμάτη περιφέρεια.
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Σημερα μεχρι και πριν μιας ωρας, ηταν μονο η Ελενη !!!

 

Chef69

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2010
Μηνύματα
159
Κριτικές
4
Like
27
Πόντοι
1
Καινούριο αίμα...Εμμανουέλα 19 χρονών πανύψηλη, Ελληνίδα ορίτζιναλ και κορμάρα...είναι βαριά κουβέντα αυτό που θα πω...αλλά η καλύτερη πίπα που μου έχουν πάρει ποτέ,το καλύτερο γλωσσόφιλο και ίσως και το καλύτερο κούνημα όταν ήταν από πάνω!!45' ξεσκιστήκαμε...κούκλα η πιτσιρίκα, μεγάλο στητό φυσικό βυζί και πολύ ευχάριστη-χαρούμενη.Έφαγε γλειφομούνι για κανένα μήνα να πάρει και σπίτι της και απίστευτο sex...μη σας πάρω στον λαιμό μου,μπορεί απλά να ταίριαξα εγώ μαζί της και να πέρασα τέλεια αλλά αξίζει πιστεύω μια δοκιμή... α ναι, στα 50 ευρώ από την κ.Γιάννα.Μάλλον ζήτησε η κοπέλα και δώρο Χριστουγέννων!!
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.462
Κριτικές
42
Like
7.896
Πόντοι
4.666
Καινούριο αίμα...Εμμανουέλα 19 χρονών πανύψηλη, Ελληνίδα ορίτζιναλ και κορμάρα...είναι βαριά κουβέντα αυτό που θα πω...αλλά η καλύτερη πίπα που μου έχουν πάρει ποτέ,το καλύτερο γλωσσόφιλο και ίσως και το καλύτερο κούνημα όταν ήταν από πάνω!!45' ξεσκιστήκαμε...κούκλα η πιτσιρίκα, μεγάλο στητό φυσικό βυζί και πολύ ευχάριστη-χαρούμενη.Έφαγε γλειφομούνι για κανένα μήνα να πάρει και σπίτι της και απίστευτο sex...μη σας πάρω στον λαιμό μου,μπορεί απλά να ταίριαξα εγώ μαζί της και να πέρασα τέλεια αλλά αξίζει πιστεύω μια δοκιμή... α ναι, στα 50 ευρώ από την κ.Γιάννα.Μάλλον ζήτησε η κοπέλα και δώρο Χριστουγέννων!!

έτσι ακριβώς είναι. Κούκλα η πιτσιρίκα και το γουστάρει....
 

danni

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
852
Κριτικές
3
Like
94
Πόντοι
6
Μια ερωτηση στους θαμωνες του οικου γιατι εχω μπερδευτει λιγο...Φωτεινη και Αλεξια ειναι το ιδιο προσωπο ; ταυτοπροσωπια; ...απο τη Γιαννα ποια περναει και σε τι ρολο γιατι εχω πετυχει ψηλη καστανη με γυαλακια που μου τη συστησε σαν Γεωργια αλλα εμοιαζε με τη Φωτεινη που εκτελουσε χρεη ρεσεψιονιστ/σεβιτορας ...προ 9μηνου αυτα
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
αυτή την Γεωργία πότε την πέτυχες μάστορα?
 

danni

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
852
Κριτικές
3
Like
94
Πόντοι
6
αυτή την Γεωργία πότε την πέτυχες μάστορα?
πριν απο κανενα χρονο αλλα μου κανε εντυπωσ...και μετανοιωνω γιατι δεν ζητησα περισσοτερες πληροφοριες...γιατι βεβαια εχω να παω στη Γιαννα αρκετο καιρο
 

Mounokolotripidogliftis

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
401
Κριτικές
47
Like
2.496
Πόντοι
3.172
Καλή χρόνια παίδες.μπορεί κάποιος καλός πελάτης τις κ Γιάννας να δώσει το τηλ μ ώστε να είναι στο κατάλογο της;το Στέλνω pm..ευχαριστώ
 

Επισκέπτης
Καλησπέρα σας και χρόνια πολλά. Το συγκεκριμένο ίδρυμα είναι αρκετά κοντά μου και θα ήθελα παρακαλώ μία σύσταση και λίγο know-how έτσι ώστε να πάω και να μη φάω τα μούτρα μου γέρος άνθρωπος. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.650
Πόντοι
46.232
τωρα live σε ενα απο τα σαλονακια της κας Γιαννας περιμενω να περάσω με την Εμμανουελα πρωην Εύη από Δημοκριτου 9 όπως έχω γραψει, μονο αυτη δουλευει σημερα...
 

randolf

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2009
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
εχει αλαξει τηλεφωνο η κυρια Γιαννα? Γιατι πηρα τηλεφωνο στο cosmote  και το σηκωσε μια κυρια ανηξερη και με ρωταγε ποια ειναι η κυρια γιαννα......
 

MMG

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
602
Κριτικές
5
Like
521
Πόντοι
306
τωρα live σε ενα απο τα σαλονακια της κας Γιαννας περιμενω να περάσω με την Εμμανουελα πρωην Εύη από Δημοκριτου 9 όπως έχω γραψει, μονο αυτη δουλευει σημερα...

Αυτο θα πει πορνορεπορταζ, καλη χρονια και καλα πηδηματα  :knockinb: να εχουμε
 

slk 55

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Ιουν 2010
Μηνύματα
2.152
Κριτικές
32
Like
182
Πόντοι
2.007
εχει αλαξει τηλεφωνο η κυρια Γιαννα? Γιατι πηρα τηλεφωνο στο cosmote  και το σηκωσε μια κυρια ανηξερη και με ρωταγε ποια ειναι η κυρια γιαννα......
εχει 2-3 ψέματα σου ειπε να σε αποφύγει ήθελε.
 

salzburg

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
341
Κριτικές
5
Like
274
Πόντοι
21
τωρα live σε ενα απο τα σαλονακια της κας Γιαννας περιμενω να περάσω με την Εμμανουελα πρωην Εύη από Δημοκριτου 9 όπως έχω γραψει, μονο αυτη δουλευει σημερα...
Τι εγινε ρε παιδια ο νεα σμυρνη; Μαλλον θα τον εβγαλε νοκ αουτ η Εμμανουελα και τωρα θα ξεκουραζεται!!!
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Ανυπομονείς να διαβάσεις κριτική? κι εγω........ :think:

Όχι για την Εμμανουέλλα.........εγω θελω να μαθω αν τα πέτυχε τα γεμιστά η κυρία Γιάννα....... :rockon: :rockon:
 

salzburg

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
341
Κριτικές
5
Like
274
Πόντοι
21
Επισκεψη προ εβδομαδος στο ιδρυμα . Παρουσες η Ελενιτσα και η Σαμπρινα . Η Γιαννα μου ειπε οτι οι Ελληνιδες ερχονται μετα τισ 2 . Πηρα Σαμπρινα . Κοντουλα ( κατω απο 160) με συμπαθητικη φατσουλα , μικρο βυζακι αδυνατη. Στην πιπα εκλεβε
καπως καθως επαιρνε την μιση μεσα . Στο σεξ μετρια προς καλη . Δινει φιλια στο στομα , ψιλοσυμμετεχει . Την επομενη φορα
θσ χτυπησω Εμμανουελα.
 

danni

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
852
Κριτικές
3
Like
94
Πόντοι
6
η Εμμανουελα ειναι σε καθημερινη βαση η guest star;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom