Νέα

Παπαδιαμάντη 8, 1ος ορ. Καισαριανή (πρώην Φορμίωνος 212)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 209K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

sersegas

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2006
Μηνύματα
853
Κριτικές
10
Like
248
Πόντοι
2.277
Μπουρδέλο.
Αχ ρε Γιάννα που καντάντησες? Να σε συγκρίνουν με μπουρδέλα!!!

:2funny:

:2funny: :2funny: :2funny:

και να μπαινουν στη νημα της για να τα προμοταρουν κι ολας  :jerking: 
Αλλα κανε κι εσυ μια προσπαθεια ρε Γιαννα να μη χαθεις απο τον ανταγωνισμο
 

salzburg

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
341
Κριτικές
5
Like
274
Πόντοι
21
Εμένα δεν με πειράζουν τα μπαουλοντιβανα . Και αν δεν μου ελεγε η γιαννα κοιτα τι ωραια πραγματα που φτιαξαμε μπορει να μην το προσεχα καν οτι εβγαλε τις κουρτινες και εβαλε χωρισματα!! 
Μια Αντζολινα θελω για να ερθω στα ισια μου!!!
 

Chef69

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2010
Μηνύματα
159
Κριτικές
4
Like
27
Πόντοι
1
Πέρασα χτες κατά τις 12 το πρωί... παρούσα μόνο η Ελενίτσα και η Αμίρα και μέσα σε 20' ήρθαν η Μάγια και η Εμιλία. Είχε άλλους 2 συναγωνιστές σε δωμάτιο να περιμένουν την Ελενίτσα. Η κ.Γιάννα μου γνώρισε την Αμίρα αλλά μου μίλησε ξεκάθαρα ότι άλλοι περνάνε καλά μαζί της και άλλοι όχι...κρίμα γιατί ήταν ωραίο κοριτσάκι με γαμάτο σώμα...
Έχοντας τιμήσει τελευταίες φορές τη Μάγια -υπερευχαριστημένος- ήμουν έτοιμος να περάσω με Ελενίτσα μέχρι που χτύπησε το κουδούνι και μπήκε η Εμιλία και έχοντας περάσει τέλεια μαζί της την τελευταία φορά ( για τα γούστα μου πάντα  - ειδικά με αυτό το τρελό γλωσσίδι της με το piercing...- ) την τίμησα χωρίς δεύτερη σκέψη.Ακόμα πιστεύω πως για 40 ευρώ για 25-50' ανάλογα την κοπέλα και τις αντοχές παραμένει από τα κορυφαία VFM της πόλης μας....
 

MMG

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
602
Κριτικές
5
Like
521
Πόντοι
306
χθεσινη μου επισκεψη στο ιδρυμα παρουσες οι γνωστες...... :think: :think: :think:
τα ιδια χαλια οπωσ παντα πηρα ελενιτσα στανταρακι και παρατηρισα οτι εχει χαλασει δεν ηταν αυτη που ευχαριστιμουν μαζι τησ .
πρωτη φορα που εκλεγα τα λεφτα μου. πηρα λοιπον το θαρρος να παω και σε ενα αλλο που μου ειχαν προτεινει και ειληκρινα εμεινα εκπλεικτος .  καθαριοτητα εως και αποστηρωμενο μπορω να πω ο χωρος τους πεντακαθαρος υπερδιπλα κρεβατια και μοσχομιριζε τα κοριτσια πεντακαθαρα και τοσο ομορφα που νομιζα οτι ηταν τραβεστι. και τολμισα να παρω την κατερινουλα ενα κορμι αγαλμα.
οπου και να την φιλουσα μυριζε και μια διαφορετικη κολονια. την πηρα απο παντου δεν μου ελεγε οχι τοσο τρυφερη τοσο προθυμη που ηθελα να μην βγω απο το δωματιο. τελικα απο εδω και περα εκει θα ειναι το στεκι μου αξιζει με χιλια συναγωνιστες μου.  και το κιριοτερο ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΜΠΑΟΥΛΟΝΤΙΒΑΝΑΑΑΑΑΑΑΑ. :vomit:
Αντε γεια, σε πιστεψαμε
 

mikethedude

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2015
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια, ξερω πως το εχουν ζητησει πολλοι αλλα θα παρακαλουσα να μου το γραψετε και εμενα στο πμ το τηλεφωνο της Κ. Γιαννας. Ολοι ξεκιναμε απο καπου. Και εγω απο εδω. Ευχαριστω για την υποστηριξη.
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
επομένως, θα ξέρεις ότι για να πας στο ίδρυμα θα πρέπει να υπάρξει σύσταση άλλου πελάτη και όχι απλά μια κλήση από ένα άγνωστο τηλ στην κυρά Γιάννα

μετά τα γεγονότα που προηγήθηκαν πριν λίγους μήνες, δεν νομίζω κάποιος να διακινδύνευε να κάνει σύσταση για έναν άγνωστο

επειδή έχεις δίκιο ότι πρέπει να ξεκινήσεις από κάπου, θα προτείνα να διαλέξεις ένα άλλο ίδρυμα ;)

Άλλωστε, τόσα υπάρχουν...

 

greta15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
438
Κριτικές
20
Like
1.258
Πόντοι
991
σε προσφατο περασμα
5 κοπελες....ελενη μαγια εμιλη αμιρα
και μια καινουργια πρωτη φορα την εβλεπα.....
ονομα δεν θυμαμαι...απο ισπανια 25χρ δεν μιλαει ελληνικα αγγλικα
προσωπο οκ συμπαθητικο αλλα σωμα ΤΟΥΜΠΑΝΟ.....
:tits: silicone  :tits2: :kissass: :kissass2: :fuck2:
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
θα  χτυπησω λετε να ανοιξουν??
 

LOUKAS007

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
44
Like
2
Πόντοι
0
Μέσα από την Ισπανία ή σύνορα με Αλβανία ? Η Γιάννα έχει ξαναβαφτισειτην μισή Αλβανία.  Ισπανικά δεν μιλάω αλλά θα την τσεκάρω με κανα Χούλιο Ιγκλέσιας, Ρεαλ Μαδρίτης και βλέπουμε
 

greta15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
438
Κριτικές
20
Like
1.258
Πόντοι
991
Μέσα από την Ισπανία ή σύνορα με Αλβανία ? Η Γιάννα έχει ξαναβαφτισειτην μισή Αλβανία.  Ισπανικά δεν μιλάω αλλά θα την τσεκάρω με κανα Χούλιο Ιγκλέσιας, Ρεαλ Μαδρίτης και βλέπουμε
τι να σου πω.....εσενα αμμα σου φανουν αυτα που μιλαει  αλβανικα μην την παιρνεις....δεν ειδα και διαβατηριο.....
υπαρχει βεβαια και το ενδεχομενο να ειναι αλβανιδα να μην μιλαει καθολου ελληνικα και να ξερει πολυ καλα ισπανικα.... :grin: :grin:
 

LOUKAS007

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
44
Like
2
Πόντοι
0
Τι έγινε θιξαμε την γκομενα ? σε κάθε ενδεχόμενο ευχαριστώ για την ενημέρωση
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
καλά ρε μάγκες, μουνί θέλετε να γαμήσετε ή να κάνετε έλεγχο διαβατηρίων...

τι μας νοιάζει από που είναι η καθεμία, καλό γαμήσι να κάνει και να γουστάρουμε ;)

συτό είναι το θέμα :)

 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
καλά ρε μάγκες, μουνί θέλετε να γαμήσετε ή να κάνετε έλεγχο διαβατηρίων...

τι μας νοιάζει από που είναι η καθεμία, καλό γαμήσι να κάνει και να γουστάρουμε ;)

συτό είναι το θέμα :)

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

MMG

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
602
Κριτικές
5
Like
521
Πόντοι
306
:rockon:
καλά ρε μάγκες, μουνί θέλετε να γαμήσετε ή να κάνετε έλεγχο διαβατηρίων...

τι μας νοιάζει από που είναι η καθεμία, καλό γαμήσι να κάνει και να γουστάρουμε ;)

συτό είναι το θέμα :)
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
....
και μια καινουργια πρωτη φορα την εβλεπα.....
ονομα δεν θυμαμαι...απο ισπανια 25χρ δεν μιλαει ελληνικα αγγλικα
προσωπο οκ συμπαθητικο αλλα σωμα ΤΟΥΜΠΑΝΟ.....
:tits: silicone  :tits2: :kissass: :kissass2: :fuck2:

Δοκίμασες? Υπηρεσίες?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom