Νέα

Παπαδιαμάντη 8, 1ος ορ. Καισαριανή (πρώην Φορμίωνος 212)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 209K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
δεν χρειάζεσαι τηλέφωνο... πηγαινε χτυπα το κουδούνι...
αν πήγαινες παλια θα σε δουν απο τις κάμερες και θα σου ανοιξουν...
αν εισαι ψευτάκος θα μείνεις με το πουλι στο χερι...
 

IRAKLEIO.STUDIO

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2014
Μηνύματα
61
Κριτικές
2
Like
78
Πόντοι
0
δεν χρειάζεσαι τηλέφωνο... πηγαινε χτυπα το κουδούνι...
αν πήγαινες παλια θα σε δουν απο τις κάμερες και θα σου ανοιξουν...
αν εισαι ψευτάκος θα μείνεις με το πουλι στο χερι...

Εχω πάει έχω χτυπήσει κουδούνι και έχω πει από το θηροτηλέφωνο και δυο λέξεις εμπιστευτικές που είχα πει στη Γιάννα που δουλεύω κ.α. Δεν θυμάται τίποτα. Μάλλον θα μείνω με το πουλί στο χέρι.
 

kostasm2005

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.356
Κριτικές
32
Like
1.392
Πόντοι
5.345
δεν χρειάζεσαι τηλέφωνο... πηγαινε χτυπα το κουδούνι...
αν πήγαινες παλια θα σε δουν απο τις κάμερες και θα σου ανοιξουν...
αν εισαι ψευτάκος θα μείνεις με το πουλι στο χερι...

Μαλακίες  της Γιάννας , εγώ  είχα  πάει πάρα πολλές  φορές  και  στο  παλιό  και  στο  καινούργιο  , μετά  άλλαξε τηλ  , την  παίρνω  στο  καινούργιο  και δεν  με  θυμάται   :uglystupid:  

Βέβαια   το  παράγοντα  " κάψιμο   εγκεφάλου " δεν  το  έχω  πάρει  σοβαρά  υπόψιν  μου φαίνεται.!
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Ρε μπας και δεν σας γουστάρει;
Το σκεφτηκατε αυτό;
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.606
Κριτικές
31
Like
4.158
Πόντοι
5.595
Γνωμη μου ειναι οτι εδω γραφουμε για να ενημερωνομασε μεταξυ μας οσοι ειμαστε απο παλια πελατες της κ. Γιαννας.
και οπως ειπε και αλλος συναδελφος στην Αθηνα υπαρχουν εκατονταδες στουντιο μασαζ , μπουρδελα , βιζιτες και οτι αλλο θελει κανεις . Η κ. Γιαννα δεν θελει αγνωστους καινουριους πελατες

Χθεσινη επισκεψη στο μαγαζι . Παρουσες οι Ελενιτσα που ηταν με πελατη και Σαμπρινα.
Ρωτησα την κ. Γιαννα αν θα ξαναρθει Η μαννουελα και μου ειπε " που θα παει θα ξαναρθει" !!!
Επισης μου ανεφερε και καποια Χριστιαννα που και αυτη δουλεψε εδω και ισωσ ξαναρθει και αυτη.
Την εχει δει αυτη κανεις ; Εχει αναφερθει κατι εδω ή ειναι η κοπελα φαντασμα!!!

Αυστριακε, μια Χριστιανα ειχε παρουσιαστει μαζι με Εμανουελα πριν τα Χριστουγεννα.
Πηγα να την δω :
Νεα κοπελα, μελαχρινη νομιζω, λιγο πεταχτα δοντακια, καλο σωματακι, οχι μοντελε ομως. Το προσωπο της θυμιζε λιγο θεουσα ή τελος παντων δεν εβγαζε καμια πουτανια.
Διπλα της ηταν η Εμανουελα που ντυνοταν να φυγει γιατι της ειχε ερθει περιοδος. Θα διαλεγα τη Χριστιανα, αλλα επαιρνε τον τελευταιο πελατη και θα σχολαγε, η Γιαννα ειπε οτι και οι 2 κοπελες καθονταν ως τις 6.
Εκτοτε δεν ξαναπερασα, και μονο Ελενη ακουω οτι παιζει και Σαμπρινα, που ειναι επιεικως μετρια εμφανισιακα (δεν ξερω τι κανει μεσα, δεν την εχω παρει).
 

danni

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
852
Κριτικές
3
Like
94
Πόντοι
6
για τη Σαμπρινα τσεκαρησε τις κριτικες του  nsmirni
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.794
Κριτικές
24
Like
3.849
Πόντοι
2.846
Ναι την εχω διαβασει, απλα εμφανισιακα δε μου αρεσει καθολου (και δεν εχει ασχημο σωμα).
Καλα το  σωμα της Σαμπρινας ασχημο  σιγουρα δεν το λες , αλλα ουτε και απιστευτη σωματαρα το λες , παντως καημο  το  εχω να στεριωσει ωραια  κοπελα εκει μεσα , με τις παρανοιες της κυραΓιαννας μετα απο βδομαδα οι περισσοτερες λακανε και πανε σε αλλα ιδρυματα , νομιζω κι αυτες μονο για την καλτιλα περνανε απο εκει  , κατι σαν σκαουτινγκ την εχει δει τη φαση η Γιαννα FC , περνανε απο εκει με καλες τελικες και επειδοσεις για να τις παρει στα καπακια ενας μεγαλος συλογος και να τις αναδηξει βλεπε Λιντα κι Εμμανουελα !!!
 

danni

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
852
Κριτικές
3
Like
94
Πόντοι
6
Καλα το  σωμα της Σαμπρινας ασχημο  σιγουρα δεν το λες , αλλα ουτε και απιστευτη σωματαρα το λες , παντως καημο  το  εχω να στεριωσει ωραια  κοπελα εκει μεσα , με τις παρανοιες της κυραΓιαννας μετα απο βδομαδα οι περισσοτερες λακανε και πανε σε αλλα ιδρυματα , νομιζω κι αυτες μονο για την καλτιλα περνανε απο εκει  , κατι σαν σκαουτινγκ την εχει δει τη φαση η Γιαννα FC , περνανε απο εκει με καλες τελικες και επειδοσεις για να τις παρει στα καπακια ενας μεγαλος συλογος και να τις αναδηξει βλεπε Λιντα κι Εμμανουελα !!!
:grin:
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.606
Κριτικές
31
Like
4.158
Πόντοι
5.595
Καλα το  σωμα της Σαμπρινας ασχημο  σιγουρα δεν το λες , αλλα ουτε και απιστευτη σωματαρα το λες , παντως καημο  το  εχω να στεριωσει ωραια  κοπελα εκει μεσα , με τις παρανοιες της κυραΓιαννας μετα απο βδομαδα οι περισσοτερες λακανε και πανε σε αλλα ιδρυματα , νομιζω κι αυτες μονο για την καλτιλα περνανε απο εκει  , κατι σαν σκαουτινγκ την εχει δει τη φαση η Γιαννα FC , περνανε απο εκει με καλες τελικες και επειδοσεις για να τις παρει στα καπακια ενας μεγαλος συλογος και να τις αναδηξει βλεπε Λιντα κι Εμμανουελα !!!


Για τι παρανοιες λες;
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.794
Κριτικές
24
Like
3.849
Πόντοι
2.846
Για τι παρανοιες λες;
Αν  εχεις  επισκεφτει το μαγαζι και ξερεις την ΚυραΓιαννα , δεν θα επρεπε να κανεις αυτην την ερωτηση , η τυπισσα ειναι  για σου απλα  :rockon:  :rockon: , τωρα μια απ της φρικες και παρανοιες που τρωει  ειναι ποθ μια σηκωνει τα τηλεφωνα και σε θυμαται μια δεν τα σηκωνει , μια τα σηκωνει και κανει πως δεν σε ξερει δεν σε γνωριζει , κι αλλες πολλες παρανοικες αντιδρασεις που βαριεμε να καθομαι να γραφω ....  :hi:
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.606
Κριτικές
31
Like
4.158
Πόντοι
5.595
Χαχαχα, ενταξει καταλαβα. Ναι, αυτες τις φρικες τις τρωει μετα το πεσιμο περισσοτερο.Εμενα με θυμαται παντα, απλα μετα το πεσιμο, εχω βρεθει σε σκηνικο να σηκωνει τηλεφωνο και να μη θυμαται ενταξει ανθρωπινο ειναι) αλλα και να λεει οτι δεν εχει κοριτσια και μεσα να ειναι 3-4 κοπελες.
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Παίδες ένας βασικός λόγος που οι κοπέλες την κάνουν και ειδικά οι καλές είναι το οικονομικό.
Άλλο να παίρνεις 20αρι και άλλο 30 με 40 την φορά.
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.794
Κριτικές
24
Like
3.849
Πόντοι
2.846
Χαχαχα, ενταξει καταλαβα. Ναι, αυτες τις φρικες τις τρωει μετα το πεσιμο περισσοτερο.Εμενα με θυμαται παντα, απλα μετα το πεσιμο, εχω βρεθει σε σκηνικο να σηκωνει τηλεφωνο και να μη θυμαται ενταξει ανθρωπινο ειναι) αλλα και να λεει οτι δεν εχει κοριτσια και μεσα να ειναι 3-4 κοπελες.
Χαχααα εντελως αδιορθωτη και απαραδεκτη και σε μενα το ιδιο , μου εχει τυχη να ειμαι στο  σαλονακι και να σηκωνει τηλεφωνο και να λεει τα κλασσικα σε συναθλητη οτι ειναι κλειστα και δεν εχει κοπελες και μεσα να ειναι Ελενιτσα , Σαμπρινα κι αλλη μια , μα η χειροτερη ξενερα εκει που την εχω κραξει κιολας , να περνω  τηλεφωνο πριν παω  ,να με θυμαται και να μου λεει τα ιδια ακριβως παπατζιλικια οτι  και καλα ειναι κλειστα σημερα κι οτι δεν εχει καθολου κοριτσια , ε ασταδιαλα λεω με την κυραΑλσχαιμερ μεσα μου !!!!
 

salzburg

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
341
Κριτικές
5
Like
274
Πόντοι
21
ευτυχως εμενα δεν μου εχει τυχει να πει δεν με θυμαται . Βεβαια φροντιζω να δινω παρουσια τουλαχιστον 1 φορα το μηνα για να μην με ξεχασει!!!
 

salzburg

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
341
Κριτικές
5
Like
274
Πόντοι
21
Τελικα ισχυει οτι η Εμμανουελα δουλευει βραδια Κωνσταντινουπολεως 132;;

Αυτο το αστερι η Αντζολινα δουλευει καπου , ξερει κανεις;
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.794
Κριτικές
24
Like
3.849
Πόντοι
2.846
Τελικα ισχυει οτι η Εμμανουελα δουλευει βραδια Κωνσταντινουπολεως 132;;

Αυτο το αστερι η Αντζολινα δουλευει καπου , ξερει κανεις;
Αντζελινα το  υπερτατοκαβλακι ξεχνατο φιλος  ειπε οτι  ειναι Αγγλια και κονομαει καλα , οσο για  Εμμανουελα κατι  πηρε το ματι μου χθες το βραδυ στο  132 , για κανε μια βολτιτσα απο εκει , δεν θα χασεις πιστεψε με  ;)  ;)
 

salzburg

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
341
Κριτικές
5
Like
274
Πόντοι
21
Αν σου ειπε οτι ειναι Αγγλια  η κ. Γιαννα , μην δινεις και πολυ βαση...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom