Νέα

Πάολα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kokolongos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 163K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

chainsaw

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2008
Μηνύματα
388
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
καλησπερα κομαντο καλησπερα αρη!!!! :rockon:κομαντο εισαι δαιμονιος ρεπορτερ ;) ;)
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Καλησπέρα στη παρέα. Η Πάολα μόνο πρωϊ δουλεύει είτε Φρατζή 47 είτε Βριλησσού 55? Έχω διαβάσει κριτικές και έχω δει φώτο της και πρέπει να είναι κανόνι το κορίτσι, αληθινός επαγγελματίας σε αυτό που κάνει. Ξέρει κανείς αν δουλεύει απόγευμα και που? :huh:
Καθε Πεμπτη στο Αγ. Μελετιου 37 ειναι απογευμα φιλαρακι.
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Ευχαριστώ Κομάντο!!!!
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Καθε Πεμπτη στο Αγ. Μελετιου 37 ειναι απογευμα φιλαρακι.

Που τα ξέρεις όλα αυτά αρχιΚαρφάρα;;; Είναι απορίας άξιον πως σε εμπιστεύονται τα κορίτσια με τα προγράμματά τους!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Μια καλησπερα σε ολους τους φιλους συναγωνιστες του site απο εμενα και απο το Παολακι μας. :rockon: :rockon: :rockon:
Εχω να σας κανω μια μικρη ενημερωση για το κοριτσι μας. Οπως καποιοι θα διαπηστωσατε ηδη δεν μπηκε μεσα χτες αλλα ουτε και σημερα θα μπει λογω ενος μικρου προβληματος που εχει. Οπως ειπε και η ιδια : "Τα εφτησε το λαπτοπ :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:". :grin: :grin: :grin:
Παραγγελια για το καινουργιο δοθηκε σημερα πρωι - πρωι και κατα 99% αυριο το μεσημερι θα το εχει στα χερια της. Οποτε αυριο το απογευμα καλως εχοντων των πραγματων θα την εχουμε παλι κοντα μας γιατι εχει ηδη τα πρωτα σημαδια στερησης απο το site.
Φιλακια κοριτσαρα μου. Θα σε περιμενουμε αυριο να τα πουμε ξανα. :-* :-* :-* :-* :-*
Τα προγραμματα μπορει να τα δει οποιος θελει διπλα στα μπανερ αυτο ομως οχι φιλε μαρουλια. :grin: :grin: :grin: ;) ;) ;)
 

mike35

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2007
Μηνύματα
300
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Τα προγραμματα μπορει να τα δει οποιος θελει διπλα στα μπανερ αυτο ομως οχι φιλε μαρουλια. :grin: :grin: :grin: ;) ;) ;)

εισαι πολυ μπροστα αγορι μου και οσα λενε κατι αλλοι απο την ζηλια τους τα λενε  :rockon: :rockon: :rockon:
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
εισαι πολυ μπροστα αγορι μου και οσα λενε κατι αλλοι απο την ζηλια τους τα λενε  :rockon: :rockon: :rockon:
Που εισαι ρε συ mike και σε ηθελα σημερα γαμωτο. Καλησπερα. Ακομα περιμενω εκεινο το πμ που θα μου εστελνες. :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Μια καλησπερα σε ολους τους φιλους συναγωνιστες του site απο εμενα και απο το Παολακι μας. :rockon: :rockon: :rockon:
Εχω να σας κανω μια μικρη ενημερωση για το κοριτσι μας. Οπως καποιοι θα διαπηστωσατε ηδη δεν μπηκε μεσα χτες αλλα ουτε και σημερα θα μπει λογω ενος μικρου προβληματος που εχει. Οπως ειπε και η ιδια : "Τα εφτησε το λαπτοπ :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:". :grin: :grin: :grin:
Παραγγελια για το καινουργιο δοθηκε σημερα πρωι - πρωι και κατα 99% αυριο το μεσημερι θα το εχει στα χερια της. Οποτε αυριο το απογευμα καλως εχοντων των πραγματων θα την εχουμε παλι κοντα μας γιατι εχει ηδη τα πρωτα σημαδια στερησης απο το site.
Φιλακια κοριτσαρα μου. Θα σε περιμενουμε αυριο να τα πουμε ξανα. :-* :-* :-* :-* :-*
Ας μου επιτρεψουν οι φιλοι Mods αλλη μια παραθεσει για να ανεβει το thread προς ενημερωση του site. Ευχαριστω.
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Ακούω Πάολα αλλά Πάολα δεν βλέπω!!! ακούω τα καλύτερα για αυτήν την κοπελάρα. Πρέπει να την επισκεφτώ!
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Τι περιμενεις δεν μπορω να καταλαβω φιλαρακι μου? :think: :think: :think:
Ελα ντε! Φταιει ισως το οτι ειμαι newbie στο αθλημα!Εχω αναστολές. Με κομπλάρει η γυναικάρα αυτή μόνο που την χαζεύω στις φώτο. :headbang:
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Παολάκι μου τι έπαθε το laptop σου μωρό ? τα έφτυσε ? γιατί δεν το έλεγες εδώ στον ειδικό να το δούμε μαζί ? πάντως άμα δεν μπεις πολλά φιλάκια αγαπουλίνα μου .
 

bonbenito

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.683
Like
5
Πόντοι
16
Καλησπέρα Πάολα και με γειά το νέο laptop  :rockon:
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Καλησπερα ξανα αγαπη μου. Ολα καλα με την καινουργια σου Ferari?
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.885
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
λαλακ κι εσυ εδω?
μουαχαχαχαχαχαχαχα!!!!
 

siropiastos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
941
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1.230
Ελα ντε! Φταιει ισως το οτι ειμαι newbie στο αθλημα!Εχω αναστολές. Με κομπλάρει η γυναικάρα αυτή μόνο που την χαζεύω στις φώτο. :headbang:

Να πας και θα μας θυμηθεις...μονο προσεχε μετα τη συναντηση μην αναβουν τα στανταρ σου στις πολοιπες γιατι ο πυχης ειναι στο ταβανι..κοιταει...(ε Παολα;;; χαχα).

Σε συμβουλευω μολις πας να πεις οτι εισαι και του σαητ και "νεος" στο αθλημα, εντελως ή στις αρχες, εσυ ξερεις και θα σε φτιαξει καλα μην ανησυχεις!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom