Νέα

Πάολα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kokolongos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 163K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

mike35

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2007
Μηνύματα
300
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
θα το παλέψουμε...αλλά αν συμβεί το πολυπόθητο θέλω επιβράβευση...  :2funny: :2funny: :2funny:
Σιγουρα θα εχεις και δημοσια μαλιστα γιατι αν δεν γινει εγω παραιτουμε :headbang: :headbang:

λοιπον σας αφηνω ωρα να παω σπιτι και εσυ μικρη νωρις για υπνο εχεις αγωνα αυριο :smitten: :smitten:
 

Παολα

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3.305
Like
0
παιδιά καληνύχτα κι από εμένα...ώρα για νάνι....πολλά φιλάκια... :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Καληνύχτα μωράκι όνειρα γλυκά .
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
παιδιά καληνύχτα κι από εμένα...ώρα για νάνι....πολλά φιλάκια... :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
Γιατι το εκανες τωρα αυτο? :think: Δεν σου ειπα να περιμενεις λιγο? :headbang: Τελος παντων. Καλη σου νυχτα αγαπουλα μου. :-* :-* :-*
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.163
Κριτικές
150
Like
2.917
Πόντοι
6.925
Γειά σου Παολίνα  :smitten: πάει καιρός.
Θα περάσω την εβδομάδα αυτή  :*
 

redfan1982

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα Παιδιά και καλημέρα αγαπητή Πάολα! Είμασταν μαζί την πρωταμηνιά και όπως με παρακάλεσες να έρθω εδώ, έτσι και εγώ είπα να επαναενεργοποιήσω τον λογαριασμό μου και να περάσω να σου στείλω πολλά πολλά φιλιά! Είσαι το καλύτερο κορίτσι!! :)
Με εκτίμηση
Αντ....
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Γειά σου Πάολα....που θα εισαι σήμερα - αυριο? και ποιες ωρες? θέλω να ερθω να σε γνωρίσω.
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Γειά σου Πάολα....που θα εισαι σήμερα - αυριο? και ποιες ωρες? θέλω να ερθω να σε γνωρίσω.
Καλισπερα φιλαρακι απο μενα. Γιατι σου απανταω εγω αντι για το Παολακι μας θα το δεις σε λιγο. Το κοριτσι γενικα δουλευει πρωι. Αυριο το πρωι 10.00-17.00 θα ειναι Φραντζη 47. :rockon: :rockon: :rockon:
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Μια καλησπερα σε ολους τους φιλους συναγωνιστες του site απο εμενα και απο το Παολακι μας. :rockon: :rockon: :rockon:
Εχω να σας κανω μια μικρη ενημερωση για το κοριτσι μας. Οπως καποιοι θα διαπηστωσατε ηδη δεν μπηκε μεσα χτες αλλα ουτε και σημερα θα μπει λογω ενος μικρου προβληματος που εχει. Οπως ειπε και η ιδια : "Τα εφτησε το λαπτοπ :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:". :grin: :grin: :grin:
Παραγγελια για το καινουργιο δοθηκε σημερα πρωι - πρωι και κατα 99% αυριο το μεσημερι θα το εχει στα χερια της. Οποτε αυριο το απογευμα καλως εχοντων των πραγματων θα την εχουμε παλι κοντα μας γιατι εχει ηδη τα πρωτα σημαδια στερησης απο το site.
Φιλακια κοριτσαρα μου. Θα σε περιμενουμε αυριο να τα πουμε ξανα. :-* :-* :-* :-* :-*
 

aris63

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
616
καλησπερα φιλε Κομαντο...οπως παντα ενημερωμενο σε βλεπω... :rockon: :rockon: :rockon:
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
καλησπερα φιλε Κομαντο...οπως παντα ενημερωμενο σε βλεπω... :rockon: :rockon: :rockon:
Καλησπερα φιλε Αρουλι. :rockon: :rockon: :rockon:
Το κατα δυναμην. :grin: :grin: :grin:
Εχω αποκλιστηκοτητες καλες παντως. Δεν μπορεις να πεις? ;) ;) ;)
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Καλησπέρα στη παρέα. Η Πάολα μόνο πρωϊ δουλεύει είτε Φρατζή 47 είτε Βριλησσού 55? Έχω διαβάσει κριτικές και έχω δει φώτο της και πρέπει να είναι κανόνι το κορίτσι, αληθινός επαγγελματίας σε αυτό που κάνει. Ξέρει κανείς αν δουλεύει απόγευμα και που? :huh:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom