Νέα

Πάολα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kokolongos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 163K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.866
Κριτικές
6
Like
242
Πόντοι
86
το έχω ξαναπεί...ιερόδουλη είμαι οχι σταρ του Hollywood...τι να ψωνιστώ? ξέρω που είμαι, τι κάνω, γιατί το κάνω...όπως ξέρω ότι ο άνθρωπος που κανει τον κόπο και έρχεται να σε δει, πρέπει τουλάχιστον να πέρνει τον σεβασμό μας. υπάρχουν άνθρωποι που για να βγάλουν την μιά επίσκεψη σε μας, χρειάζεται να δουλέψει 2 μέρες για να τα δωσει σε μένα μεσα σε ένα λεπτό. ε, δεν πρέπει να τον σεβαστώ? δεν πρέπει να προσπαθήσω τουλάχιστον να περάσει καλα? εγω αυτό πιστεύω...όπως κι ότι κανένας δεν είναι χαζός για να καταλαβαίνει αν είναι ειληκρινές ή όχι....


Υποκλινομαι.
 

CIVIL111

Μέγας
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
22
Like
16
Πόντοι
4.175
καλημέρα στον αγαπητό CIVIL111...

καλα ειναι δυνατον να πας μονη σου διακοπες? :think:

εσυ μια ετσι να κανεις τουλαχιστον 200 αντρες θα εχεις παρεα...... :sunglasses:

εσυ δεν εισαι γυναικα εισαι Η Φ Α Ι Σ Τ Ε Ι Ο.... :grin:

 

Παολα

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3.305
Like
0
καλα ειναι δυνατον να πας μονη σου διακοπες? :think:

εσυ μια ετσι να κανεις τουλαχιστον 200 αντρες θα εχεις παρεα...... :sunglasses:

εσυ δεν εισαι γυναικα εισαι Η Φ Α Ι Σ Τ Ε Ι Ο.... :grin:
:2funny: :2funny: είπα στη χειρότερη...το έχω κάνει πολλές φορές για χαλάρωση πιο πολύ...
 

CIVIL111

Μέγας
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
22
Like
16
Πόντοι
4.175
:2funny: :2funny: είπα στη χειρότερη...το έχω κάνει πολλές φορές για χαλάρωση πιο πολύ...


καλα μιλαμε ετσι και δωσεις στιγμα που θα πας θα εχουμε αρκετα διαζυγια καλοκαιριατικα... :grin:
 

Επισκέπτης
Παρακολουθώ το  forum  μηνες τωρα αλλα δεν γραφω γιατι δεν εχω τιποτα σημαντικο να σου πω. Θα ηθελα ομως μια χαρη . Θα μπορουσες να μας πεις ΠΩΣ μια κοπελα μπορει να δεχεται τοσα κολακευτικα σχολια, να την αγαπανε τοσοι πολλοι, να ειναι ερωτευμενοι αλλοι τοσοι μαζι της , και αυτη να ΜΗΝ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΨΩΝΙΣΕΙ;

και να την είχε ψωνήσει κακό είναι; Εδω την ψωνίζουν τόσες άλλες σαβούρες Ελλεηνίδες, τουλάχιστον η Παολίνα μας είναι και ομορφούλα  :-*   
 

CIVIL111

Μέγας
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
22
Like
16
Πόντοι
4.175
ε να μην το πώ τότε για να μην πάρω κανέναν στο λαιμό μου.. :2funny: :2funny: :2funny:

παντως οπου και να πας να περασεις καλα

να γεμισεις μπαταριες γιατι θα ειναι ενας ΠΟΛΥ δυνατος

χειμωνας με πολυ............. ;) ;) ;)
 

Παολα

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3.305
Like
0
παντως οπου και να πας να περασεις καλα

να γεμισεις μπαταριες γιατι θα ειναι ενας ΠΟΛΥ δυνατος

χειμωνας με πολυ............. ;) ;) ;)
αυτό λέω κι εγώ...κι εσύ να περάσεις τέλεια ότι και να κάνεις...
 

siropiastos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
941
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1.230
Τη καλησπερα μου στο κοριτσι και στα υπολοιπα παιδια...
 

Επισκέπτης
Θα παω κουκλα μου αλλα τον Αυγουστο που εχω 20 μερες αδεια....
Τωρα κανα δυημερακι εδω γυρω.
 

Παολα

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3.305
Like
0
Θα παω κουκλα μου αλλα τον Αυγουστο που εχω 20 μερες αδεια....
Τωρα κανα δυημερακι εδω γυρω.
μια απο τα ίδια. μετράμε τις μέρες αντίστροφα μέχρι να φύγω... οπότε ότι έμεινε σε bourdela-θεραπεία και ύστερα φύγαμε.....
 

tritos_daktylos

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
το έχω ξαναπεί...ιερόδουλη είμαι οχι σταρ του Hollywood...τι να ψωνιστώ? ξέρω που είμαι, τι κάνω, γιατί το κάνω...όπως ξέρω ότι ο άνθρωπος που κανει τον κόπο και έρχεται να σε δει, πρέπει τουλάχιστον να πέρνει τον σεβασμό μας. υπάρχουν άνθρωποι που για να βγάλουν την μιά επίσκεψη σε μας, χρειάζεται να δουλέψει 2 μέρες για να τα δωσει σε μένα μεσα σε ένα λεπτό. ε, δεν πρέπει να τον σεβαστώ? δεν πρέπει να προσπαθήσω τουλάχιστον να περάσει καλα? εγω αυτό πιστεύω...όπως κι ότι κανένας δεν είναι χαζός για να καταλαβαίνει αν είναι ειληκρινές ή όχι....
Πρέπει και εγώ να σε γνωρίσω αγαπητή Πάολα γιατί έχω αρχίσει και νοιώθω πως δεν έχω γνωρίσει αρκετά στη ζωή μου (εννοώ με όλα αυτά που γράφονται). Τέλος πάντων δεν είμαι και μικρός στην ηλικία!  :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom