Νέα

Πάολα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kokolongos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 163K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

CIVIL111

Μέγας
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
22
Like
16
Πόντοι
4.175
για 37 λεπτα παιζει τιποτα? :grin: :grin: :grin:
 

prasinos

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
καλησπερα παιδια καλησπερα παολα την αλλη εβδομαδα θα δουλευεις για να σε επισκεφτουμε?
 

thano

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Καλισπερα ΠΑΟΛΑ αν και σχετικά νέος στο site παρακολουθώ αρκετά την συζήτηση. Θα ήθελα να σε ρωτήσω σχετικά με τους οίκους ανοχής τι θα γίνει θα λειτουργήσουν γιατί ρωτάω εδώ μέσα και κανείς δεν δίνει μια σαφή απάντηση. Τουλάχιστον εσύ που είσαι ενημερωμένη πές μου γιατί πιστεύω ότι αυτό το θέμα μας καιει.
 

Παολα

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3.305
Like
0
Καλισπερα ΠΑΟΛΑ αν και σχετικά νέος στο site παρακολουθώ αρκετά την συζήτηση. Θα ήθελα να σε ρωτήσω σχετικά με τους οίκους ανοχής τι θα γίνει θα λειτουργήσουν γιατί ρωτάω εδώ μέσα και κανείς δεν δίνει μια σαφή απάντηση. Τουλάχιστον εσύ που είσαι ενημερωμένη πές μου γιατί πιστεύω ότι αυτό το θέμα μας καιει.
παιδιά εμείς προσπαθούμε να βγεί κάτι καλό απο αυτη την ιστορία.. δεν παίρνεις σαφή απάντηση γιατί ούτε κι εμείς ξέρουμε...αυτό που ξέρουμε είναι πως προσπαθούμε και θα δείξει...
 

thano

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Παολα αν παω στην Φυλής αύριο θα τα βρω ανοιχτά; και μια ακόμη ερώτηση τι πιστευεις θα βγεί σε καλό αυτή η ιστορία;
 

Παολα

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3.305
Like
0
Παολα αν παω στην Φυλής αύριο θα τα βρω ανοιχτά; και μια ακόμη ερώτηση τι πιστευεις θα βγεί σε καλό αυτή η ιστορία;
κάθε εμπόδιο για καλό αυτό λέω εγώ....για φυλής δεν έχω ιδέα τί γίνετε...μην πω κάτι που δεν θα είναι σωστό.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Παολα αν παω στην Φυλής αύριο θα τα βρω ανοιχτά; και μια ακόμη ερώτηση τι πιστευεις θα βγεί σε καλό αυτή η ιστορία;
Σημερα ηταν ανοιχτα τα περισσοτερα φιλε μου..
 

thano

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Παολα σε ευχαριστω για την απαντηση. Τουλάχιστον θέλω να πιστεύω ότι θα ξεχαστεί σύντομα αυτή η ιστορία. επίσης που μπορώ να σε βρώ σε ποιό      στούντιο;
 

Παολα

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3.305
Like
0
Παολα σε ευχαριστω για την απαντηση. Τουλάχιστον θέλω να πιστεύω ότι θα ξεχαστεί σύντομα αυτή η ιστορία. επίσης που μπορώ να σε βρώ σε ποιό      στούντιο;
κανονικά στο 55...όχι αυτές τις ημέρες (υδραυλικά)...
 

thano

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
το 55 που είανι σε ποιά περιοχή;
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Παολα σε ευχαριστω για την απαντηση. Τουλάχιστον θέλω να πιστεύω ότι θα ξεχαστεί σύντομα αυτή η ιστορία. επίσης που μπορώ να σε βρώ σε ποιό      στούντιο;


Eυχαριστω,δε με λενε Παολα ομως.. :tooth: (πλακα κανω)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom